Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ja se ne bih iznenadio da posle Fejsinog odlaska Savic ostane do zime, tako da nam mozda i nece biti potreban stoper... Kriticne pozicije su desni bek i krilo, to nam treba k'o babi penzija pred pijacni dan.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Savic odlazi.Stanoje je za medije rekao da Labrin i Ivanov imaju kvaliteta da zamene Ivanova i Krstajica,tako da ono...gotovo sigurno da odlazi.
 

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Dobrodoslica Eduardu, zelim mu puno golova i asistencija u svetom dresu!!!!!

Zeleo bih da iskazem zadovoljstvo prelaznim rokom a pre svega radom Krstaje. Covek je do pre par nedelja igrao fudbal i nije imao vremena da ide po svetu i snima potencijalna pojacanja. Mogu samo da zamislim kako ce nam buduci prelazni izgledati kad bude imao vremena za sve to????
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ne, ne Savic odlazi, a Ivanov menja Ivanova. A gde ce Ivanov?

Још један Бразилац стиже у црно-бели табо
22 јун, 2011
Преговара Партизан са Едуардом Пачеком, али би пре шпица Сао Каетана, међу црно-беле требало да стигне други Бразилац.
Реч је о фудбалеру који се најбоље сналази на крилним позицијама, и који долази на пробу, а према непотврђеним информацијама претходну сезону провео је у – Хонг Конгу!
С друге стране, на помен Едуарада Пачека, црно-бели се и даље само смешкају, али нема најаве кад би фудбалер кога је хтела и Црвена звезда требало да потпише уговор.
Sportski Zurnal
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Презадовољни смо. Добили смо шпица убицу на дуже стазе. :ziveli

Вредело је чекати и борити се за овог играча. Практично смо га отели циганима испред носа. Да се не лажемо. Одавно су они њега пикирали, имали најбоље могуће препоруке оне циганштуре из Бразила, али једноставно наши су били бржи бољи одлучнији, понудили добру лову и то је то. Лова врти где бургија неће ...

I sami znamo da dzabe nekom kvalitet ako se ne uklopi u ekipu...sacekajmo malo, nadamo se da ce sve biti OK i naravno, u svakom slucaju raduje dovodjenje svakog kvalitetnog igraca

@Rebellion

Ovo sto si napisao za Fejsu je sramota.Stvarno nema smisla.Decko u 1.sezoni kada je dosao jeste igrao slabije u pocetku ali samo i jedino jer je nosio veliko breme.Svaki njegov potez je gledan pazljivo i kenjalo se na svaku njegovu gresku 10puta vise nego kada neko drugi pogresi.Razlog je cena koja se provlacila po novinama.Kada se adaptirao i izdigao iz te situacije svima je pokazao kakav je igrac.Njegov olazak je prevelik gubitak za Partizan.Ko ce da igra na sredini ono sto on igra?Mi takvog igraca nemamo, nismo ga imali ni prosle sezone i jako nam je neostajao narocito u evropi.Pominjanje njegove povrede tek nije na mestu.Kao da je on sam hteo da se povredi, kao da je nesto kriv i za to...stvarno svasta.Povrede se desavaju i sastavni su deo fubala...meni i an danas srce boli za Nenada Brnovica.Kakav je to igrac bio...
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ljudi, da mi dozivimo da prebrinemo tih 800.000 evrica, pa cemo lako !:buhaha
Nisu mi jasni ljudi koji raspravljaju o Fejsinom transferu,:confused pa ko jos moze da odbije takvu ponudu za igraca koji je imao tako dugu pauzu?
Gazada nadam se da jedan od njih nije Mire Radovic, nekao mi se ne uklapa u ovu nasu rusko-brazilsku formaciju!:D
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
znaci kako je pocelo, dobro se poklaplja. Ovo postaje jedna od najboljih nedelja :)
I koliko mi smeta ovo cekanje, pogotovo kad mi Tau-Ceti i Peckhams Finest nabace parce punjenog belog pod nos, taman da mi pokrenu glad, da bi stiglo pecenje dan dva kasnije :D

I ljudi manite se vise price o Fejsi, jer verovali ili ne, on je zavrsena prica za nas. Sto se mene tice, njemu sve ali bas sve najbolje u daljoj karijeri, a nama prolece u jevropi :) Nemoj da se trosi energija na to, jer nas cekaju velika dela (karanje pet puta za redom je u domenu Ron-a Ðeremi-ja, a i mi se polako spremamo za tako delikatne poduhvate ;)

Jos jedna za Savica i Lolu, posle svega, ne bih se iznenadio da jih docekamo u prvom timu za 3 nedelje ;)
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Partizan doveo Eduarda


Eduardo Fereira Abdo Pašeko postaće novi napadač crno-belih. Definitivni dogovor postignut je u noći između utorka i srede.


Partizan je rešio još jedan problem. Vođa navale srpskog šampiona biće igrač Sao Kaetana, Eduardo Fereira Abdo Pašeko.

Uprkos rečima sportskog direktora crno-belih Mladena Krstajića od ponedeljka da priča o Eduardu potoji "samo da bi punila novinske stupce", 24-godišnji golgeter će se doseliti u Humsku 1.

Dogovor o transferu je, posle višečasovnih pregovora, postignut kasno u noći između utorka i srede, saznaje MONDO.

Eduardo je trebalo da odigra oproštajni meč za Sao Kaetano (brazilski drugoligaš) takođe u noći između utorka i srede po srednjeevropskom vremenu, ali od toga nije bilo ništa. Utakmica je odložena jer je ubijen potpredsednik njegovog kluba.

Preostale su formalnosti, da bivši igrač Atletiko Mineira, Gacijantepa, Atletiko Parenensea i Sporta stavi paraf na ugovor sa Partizanom i (verovatno) u četvrtak se priključi novim saigračima na Pohorju.

Sledeći zadatak za upravu Partizana je dovođenje čileanskog štopera Karlosa Labrina. Pregovori sa Palermom su u toku...

Izvor: Mondo
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Najpre Ljubi sve najbolje u novom klubu,najiskrenije mu to zelim ali samo kada je u pitanju njegova licna statistika, neka bude i prvi strelac lige, ali njegovom klubu i dalje zelim sve najgore!!!

Ne znam kako ce izgledati ovo sa stoperima, najbolje bi bilo da Savic ostane bar do kraja kvalifikacija a za kasnije da vidimo. Ali i pored toga, Krle i Stanoje rade pravi posao! Ajde samo probajte da se setite kako su izgledali raniji rokovi sto se tice vremena dovodjenja pojacanja. Mi tek krecemo sa ozbiljnim pripremama a vec imamo 90% formiranu ekipu! To je nase najvece pojacanje za sada! Desni bek i jos jedan igrac po krilu su neophodni a zadnji vezni zavisi od odlaska Race.

Vec sam pisao ranije da nam je potreban napadac koji dobro igra glavom i sa te strane sam prezadovoljan dovodjenjem Eduarda! Koliko smo samo bitnih golova dali posle prekida,sto Kleo sto Tejgo... Iako ne volim da pricam o igracima na osnovu klipova, ono sto se vidi nikako ne moze da bude slucajno. I osim toga pravi je gol igrac, ume na nanjusi gol, zna da se pojavi na pravom mestu. I bas je onako drcan za gol , to se vidi i po njegom radovanju posle golova.Jos SAMO da se privikne na ekipu, da oseti velicinu kluba, da se "upozna" sa navijacima, da se oseca ovde kao kod kuce i imacemo sjajnog napadaca!!!

Posebne pohvale za promocije igrace na svaka 3-4 dana, bas izgleda mocno!
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Dobro, kad ovaj definitivno potpise ostaje jos krilo i bek. Dobar je ovaj prelazni rok dolaze dobri igraci i polako resavamo probleme na svim pozicijama, samo da resimo problem uigravanja i bice ovo dobra sezona. Zna li neko kakva je situacija sa Frimpong Abraham Akwasi, pojedinci su rekli da je odigrao dobro protiv Rabotnickog. Postojala je prica da Djura hoce da otkupi Lolu, da li je to samo prica ili ima nesto od toga?


PS. Ljubo sve najbolje, steta sto nisi kod nas mogao da vezes par sezona na viskom nivou, ali se nadam da ce tvoja karijera da tece onako kako ti zelis, ako ikad igras protiv nas nemoj mnogo da zapinjes :D

:pfc::D::pfc:
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
То је они што нам је било потребно. Расан шпиц!!!!

сад се много лакше дише. Ипак остаје да се ријеши задњи везни, покрије десни бек још једним квалитетним играчем, пролонгирање одласка Савића до зиме или солидан штопер, евентуално крило али оно није ургентно. Само ако је баш квалитет!
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Na klipovima Eduardo izgleda dosta brze od Clea, ume i glavom da igra, ali se namesta samo na levu nogu, nisam video da ijednom sutne desnom (nadam se da se i njom ume da sutne).
Inace ako je Radovic to krilo koje ce doci, to ne donosi nikakav napredak, cak je Tomic i bolji od njega visestruko. Dakle ili pojacanje ili bez potrebe gomilati igrace kakve vec imamo po kvalitetu.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Eduardova cena govori da je kvalitetan igrac, ne bi se bas oni otvorili za dva igraca 1.5 evra da stvarno i ne vrede. A i obojica su reprezentativci, doduse Eduardo povremeni :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Gazda @

Jesu taj bek i krilo vec pominjani kao potencijalna pojacanja ?
Da li ce biti zaista pojacanja ili samo da popune broj igraca
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сви који пљујете по Фејси мало смирите доживљај. Пре свега се ради о једном изузетно добром, поштеном и васпитаном момку. Лако је овде некима туђим ку*цем глогиње млатити и из позиције навијача просуђивати иза тастатуре. Вама је битно што је отишао у Олимпијакос (ОК, нисам ни ја одушевљен) али мало укључите вијуге и ставите се у позицију момка којег је Џомба водао као мечку на вашару пре 4 године, па до оспоравања у Партизану, па све до тешке повреде која му је скоро довела у питање каријеру. Момак решава своју будућност, а његов случај је специфичан због повреде коју је имао.

Фејси хвала за максимално коректан и поштен однос према дресу, не заборавимо да је у нашој анкети проглашен за најбољег играча сезоне 2009/10! Мајсторе, све најбоље у даљој каријери!



Што се тиче Едуарда, не волим унапред да процењујем и само на основу снимка, али оно што сам видео веома ми се свиђа! Свака част на довођењу овог играча, верујем да ће оправдати наша очекивања.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Sudeci po tome kako Eduardo glavom hvata svaki centarsut, bice da nama bolji bek od Miljkovica ne treba!:D
Brzi od Klea, bolje barata sa loptom od Tejga, vredi dva miliona :D, jos da se slika sa crno-belim salom...meni dovoljno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top