Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Inače, vidim da su svi koji su iznad nas izvukli protivnike koje će 99% izbaciti. Znači ostajemo definitivno ispod crte za plej of.

Добра ствар је што ћемо уколико испаднемо у том случају највероватније остати носиоци за ЛЕ.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sad sam bas gledao nesto_Oni su u sezoni 2007/2008 igrali kvalifikacije za Ligu Sampiona,i u drugom kolu su ih izbacili igraci FK Sarajeva iz Bosne..Ne znam da li se nesto puno promenilo od tada...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Najgori protivnik, pa još prva u gostima...:banghead

Još dodati tome da nemamo desnog štopera...pa i da nam u sredini fali minimum još jedan igrač...:roll:

Šta je tu je...aj da vidimo koliko su Krle i Stanoje spremni za ovako nešto...

Inače od moje prognoze za treće kolo...

Za treće kolo nam trebaju dve stvari:

- štoper + još jedna vezni igrač, ili
- štoper + sreća pri žrebu (da se izbegnu Genk i Vitorija Plzen...ne bi bilo loše da izvučemo: Zestafoni, Ekranas ili pobednika duela Šamrok-Flora)

...ostala je ova prva opcija...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Добра ствар је што ћемо уколико испаднемо у том случају највероватније остати носиоци за ЛЕ.

Što svakako nije za zanemariti. Elem, vidim da su prilično ubedljivo ispadali iz Evrope poslednjih godina, ali prošle godine recimo od Porta od kojeg bi i mi verovatno dobili žestoko preko pičke.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Најискреније, прижељкивао сам лакшег противника али шта је ту је! Морамо да се бијемо са њима! Имају релативно млад тим и чини ми се не толико искусан за Европу! Мислим да они у ово не улазе са исто толико жеље и мотива као ми! Имамо среће што је прва у гостима, јер ако буде неких срања можемо да се вадимо у Бг-у! Срећно и то је то! Тамо да се изгризе за неки позитиван резултат типа нерешено, а овде да изгладимо ситуацију!
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Bice uzbudljivo, krcat JNA, igrace se muski, igrace se fudbal...Treba nam jak protivnik, bice repriza Anderlehta...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А лепо сам те замолила да препустиш Азурном "жеље, честитке и поздраве" Е, баксузе један! :D

Неће више госн ЈеНеА писати пре жреба. Има да му лупимо превентивни бан па нека призива Шкендију и Генк у кафани :buhaha

Елем, на жреб не може да се утиче, али ако смо избацили Андерлехт, можемо и Генк, који јесте озбиљан тим.

Што неко рече, доста више са пиљарским менталитетом управе која би и да прода пола тима, и да уложи минимално а да добије неког лаког ривала. Е, па, неће моћи.

Умерени сам оптимиста, ако смо озбиљна екипа - можемо да прођемо упркос свему.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja sam zadovoljan. Nisu ovi Barsa, ali cemo bar da vidimo ko smo i sta smo na pocetku sezone, i kakve su namere gospode iz uprave.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ako dodje stoper narednih dana, pa i nekako moze da se ubaci u startnih 11 za trece kolo, i to da molimo boga da ne iskiksiraju Ivanov i on zbog neuigranosti!

A sto se tice veznog fudbalera, ZABORAVITE! Taj protiv Genka i ako dodje, a po Djurinom dosadasnjem poslovanju, nema sanse, nece videti igru, pogotovo ne u prvoj utakmici (koja je najvaznija)...nema sanse da Stanoje u vezu ubaci novog igraca posle 7 dana treninga!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Što svakako nije za zanemariti. Elem, vidim da su prilično ubedljivo ispadali iz Evrope poslednjih godina, ali prošle godine recimo od Porta od kojeg bi i mi verovatno dobili žestoko preko pičke.

markic, mi smo sa portom igrali egal i tesno izgubili u gostima one godine kad su oni bili prvaci evrope. ljudi, nama samo treba ozbiljnost i rastelovacemo ove belgijance da ce to biti smesnije od anderlehta kog bi pojeli da nas dva puta nije zajebao radisa. samo biz kiksara i razbijamo ih 100%, no sikiriki!

Hajmo svi zajedno http://www.youtube.com/watch?v=85oTnvK9Aqw :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Гледајући њихов тим, препознајем само три играча- Ван Ден Бореа, Буфела (ПСВ и после Ренџерси) и Хујсегемса (ћелавац, сећам га се као одличног резервног шпица АЗ Алкмара). Није то мени ништа епохално, али сама чињеница да су шампиони Белгије позива на респект, ништа више од тога.

Не морам бити препаметан па да кажем како од првог меча ужасно много зависи. Позивам у помоћ памћење и меч са Хамарбијем на Росунди, тако нам нешто треба и сада.

Не треба опет ни падати у колективну депресију. Генк ће бити прави показатељ нашег рада и односа према овој сезони, а сигуран сам да ће пола вас који крећете у ритуални обред познат као кикирики, већ за 5 дана сијати од оптимизма. Гробари смо, није нам то страно :)
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
Ako ne mozemo njih da IZBACIMO onda jebiga igraj jelen ligu i cuti.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@AlekGera
Nemoj lupati gluposti molim te.Oni su jako ozbiljan i jak tim,ne mozes govoriti tako.Inace njihova vrednost je skoro duplo veca od nase...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Valjda ce sada Djura & Co. da su uzmu u pamet,dobra stvar je sto prvu igramo u gostima a revans kod nas,uveren sam da cemo u prvoj izvuci povoljan rezultat za revans
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Jebem ti Uefo mater milu, u onoj grupi Slovan najjaci nenosilac a nama uvalili i Genk i Plzen i Malme. Gadovi korumpirani. Kakav li je taj Genk, ajmo neko ko prati belgijsku ligu, pevajte. :)

Pa ja sam ih gledao ove godine kad sam se kladio na njih uglavnom :D
Nema sta mnogo da se prica, trce , rade na terenu, igraju brzo, pas igra...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ђуро дај паре за штопера и једног везног екстра класе колико данас још !
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Nisam ni ja prizeljkivao Genk, mislio sam sve drugo moze, moze i Plzen.
Nisam gledao ovu ekipu Genka, skoro sam saznao i da su prvaci Belgije, ali znam po kojim metodama rade. Njihovi kondicioni treneri su jako mladi i koriste najnovije metode treninga po Rajmondu Verhejenu (dost sam citao o tome) koje su jos uvek pod znakom pitanja- ne odobravaju ih u fudbalskim krugovima. Ono sto nije dobro po nas je to da su igraci svezi tokom priprema i na njihovom kraju, nema "teskih nogu" tokom a ni posle priprema, a sa druge stranu su maksilmalno spremni. Ne znam koliko mogu da izdrze u tokom duge sezone, ali pred kraj priprema i na pocetku sezone su spremniji od bilo koje ekipe koja radi po drugim metodama treninga. Mi idemo ,moze se reci. na protivnika koji tempira formu za nas.
Ovo ce biti stvarno jaka provera za nas sa velikim ulogom-ostanak u Evropi.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Избацивали су их претходних година тимови као што су Леирија, Сарајево, Литекс...што не мора ништа да значи, али јасно говори да од њих не треба правити Барсу. Све је до нас - максимално се спремити и не губити енергију на кукумакања типа "што баш они"...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top