Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
cini mi se da Krstajic rece na predstavljanju naseg najnovijeg pojacanja da su birali dva razlicita stopera, odnosno da ce nas novi igrac kompenzovati nedostatke Ivanova a ovaj njegove,mada i za tako nesto je neophodno vreme za uigravanje a mi to jednostavno nemamo, bar sto se tice utakmice sa genkom ...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
uf stvarno ste dosadni svi sad pominjete poslednju utakmicu i kako sa takvom igrom ne mozemo dalje jel ste svi zaboravili prvu utakmicu 2 poluvreme posebno ? sta ako tako odigramo celu otkud znate jbte ... imajte malo poverenja u SS kad nas je uveo u ligu sampiona bio nam je svima super sad kad losija tekma nikom ne valja sacekajte utorak pa pricajte ...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
ja verujem u aleksandra stanojevica. smatram da, ma koliko neke njegove oprecne izjave i ono sto radi, ne deluje rezonski, on donosi rezultate nasem partizanu. tako je bilo do sada, i nadam se da ce nastaviti tako. neodoljivo se stice utisak da je tvrdoglav kao mazga, ali isto tako ni teorija da svira po tudjim notama, nije nemoguca. ne postoji fudbalski duduk koji ne vidi da vukic ne moze bolje, da se number 31 poigrava na terenu bez grize savesti, da...im toga jos.

ipak, osecam da ce vecina vas ovde promeniti plocu za sest dana:wink:.

Diego, a zašto je to Aleksandar tvrdoglav. Stavrno bi voleo da znam zašto ste počeli ovaj epitet da mu kačite. Zato što ne sluša naše savete?! Stvarno svašta. On da je tvrdoglav i principijalan odavno bi otišao iz Partizana.

Ono što mene nervira kod Stanojevića je to što se u poslednje vreme sve više i više pravda za svoje odluke. Te ovaj igra zbog ovog, te onaj ne igra zbog onog, te morao sam onako, te morao sam ovako. Alaksandre Stanojeviću nemoj se pravdati jer na mene tako samo ostavljaš utisak nesigurnog čoveka i izazivaš ovu lavinu neverice što na ovom forumu što među ostatkom Crno Bele armije. Ljude sa urođenom trajnom amnezijom na taj način nećeš promeniti, oni jednostavno ne pamte dalje od danas!!!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Што би реко Дуле после меча против арманија кад смо стигли минус 23 : "знао сам да постоје двије могућности, да изгубимо 30 разлике или да побиједимо, а вјеровао сам да ћемо да побиједимо "


исто тако пред генк постоје двије опције, да они нас отресу или ми њих, а вјерујем да ћемо ми њих !



а и одавно нисмо неки успјех у европи прославили на ЈНА, још од оне побједе против гронингена бјеше....вријеме и за то !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ništa novo. Opet ništa ne valja u Partizanu. OK odigrali smo loše, ali da li zaista mislite da mi ne možemo bolje. U utorak će posle 1:2 vladati neviđena euforija.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ljudi nema zajebancije, imamo li mi neke ambicije ove sezone il nemamo. Sve mi se cini da nemamo, bar su tako spustali loptu pre pocetka mlade, sale, djura ...

Mislim da je u ovome i najveci problem...Jos na kraju prosle sezone se djura frizura javio sa izjavom da nece biti strasno ako ne budemo sampioni u 2011/12, sto nije nista drugo nego svodjenje ambicija ispod dozvoljenog nivoa. Naravno, dodatni je problem sto su se svi u klubu izgleda sa time slozili. Nema ambicija- nema odgovornosti- svima lepo.
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Miškec, ja i napisah da tvrdoglavost i doslednost nisu isto.

Po meni AS je i tvrdoglav i nedosledan.

Tvrdoglav zato što brani nebranjivo - Šćepović, Tomić, Vukić.

Nedosledan zato što nije ponovo šibnuo Šćepovića u Teleoptik kada je sinoć dosegao vrh neprofesionalizma i nepoštovanja kluba.

Podržavam AS od samog početka, pa i sada ali se plašim da mu se ovakve stvari ne obiju o glavu. A i nama s njim.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ništa novo. Opet ništa ne valja u Partizanu. OK odigrali smo loše, ali da li zaista mislite da mi ne možemo bolje. U utorak će posle 1:2 vladati neviđena euforija.
Добро сад, нећемо претеривати... :D Ја лично нисам ни еуфоричан, ни песимистичан, али верујем у повољан резултат. Под тај појам спада много резултата.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mi mozemo da imamo povoljan rezultat ako uspemo da izdrzimo prvo poluvreme koje nam je uvek slabo i lose odigrano a za to je kriv Stanojevic jer ima par nacina koji kad igraju protiv nas treneri iskoriste i Stanojevicu je potrebno to poluvreme da bih video gde je pogresio i da to promeni
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ma samo da im damo gol mnogo ce nam znaciti posle na JNA su najjebali ima da grmimo i na tribinama i na terenu :napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Александар Станојевић је тренер са резултатима, тренер који се није устручавао да одреагује као прави гробар у ситуацијама које су имале за циљ да унизе Партизан и његове резултате и као такав има моју безрезервну подршку.
Очекивати од Александра Станојевића да улази у клинч са управом и да при сваком контакту са новинарима спочитава проблеме који су му сервирани прелазним роком, није реално. То пре свега јер би се тако додатно дестабилизовао тим, а и није у маниру бораца да иду около и кукају. А да је борац показао је у финишу прошле сезоне.
Али Александар Станојевић никако не сме да игнорише оно што пред њега ставља струка, али и елементарна логика која се намеће и обичном лаику, јер на тај начин распродаје и девалвира и своје и резултате тима. Оно што се намеће као више него очигледно у игри појединих играча и то дуже време, мора да буде пропраћено одговарајућом интервенцијом, а не немуштим правдањем и бесмисленим константацијама да је потребно нешто поправити. Само тако ће избећи судбину потрошног материјала и јединог кривца за евентуалне неуспехе. А близу те позиције је већ био у неким битним тренуцима прошле сезоне. И када је та тврдоглавост у питању да подсетим да грешка постаје грешка само онда када одлучимо да је не исправљамо. Ако у том смислу поступи на прави начин потврдиће своју тренерску класу и донеће нам добар резултат против првака Белгије.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svi mi mnogo volimo Parizan,i želimo mu najbolje,ali moramo se pogledati u ogledalo,i zapitati mnoge stvari.Da li ste vi zadovoljni u kakvoj zemlji živite?Zar Partizan mora uvek da bude iznimka,i da predstavlja lažno stanje života,u ovom smradu koji nas okružuje.
Liga šampiona je društvo bogatih,a mi to nikako nismo.Ili da imamo taj pedigre,ili da imamo nekog robovlasnika, koji vadi urnaijum, a mnogo voli Partizan.
Svi znamo kako nam uprava mulja,ali zar ona nije samo deo mozaika, u kom živimo.Ne pamtim,a i oni koji pamte duže, ne znaju za neku veličanstvenu upravu koja je bila ponos našeg kluba.Jebi ga tako je,rodili smo se ovde i volimo Partizan.Ja bih voleo da ovi odu,ali sa jasnim konceptom šta posle njih,da ne bude već vidjeno sa kurtom i murtom.

Dakle hvala za sve uspehe,lige šampiona,i evrope,ali mi da rastemo u ovakvom ambijentu jednostavno ne možemo,što pre shvatite,lakše će vam biti.Da smo zaradili od prodaje100 milki, opet bi bila ista priča.

Naša igra od sinoć ne deluje ohrabrujuće,zabrinula me je skroz,ali ja ne mogu drugačije nego da dam podršku Stanojeviću,a kada budem neko mudo u fudbalu,onda ću sebi dati za pravo da vućem za uši Saleta,i da mu objašnjavam šta treba da radi.Dotle,isto očekujem i od drugih, podrška do zadnje kapi,sekunde,daha,dokle god ima nade.I ako ne odemo tamo gde svi želimo, neće biti propast,i dalje ćemo isto voleti svoj klub,za sebe znam sigurno.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ми тамо морамо на победу, никако калкулисати и ићи на нерешено... Значи идемо на победу, па шта буде! Једноставно не можемо бити задовољни ако постигнемо гол, а притом изгубимо, јер ми једноставно никад нисмо знали да у реваншу јуримо резултат...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
i ja se isto jedino plasim da Stanojevic ne odluci da igra ne rezultat pa kao dok je 0:0 dobro je necemo napadati , e to ne bi valjalo... tako da ako u narednim danima kaze idemo od starta na gol znajte da laze :D uvek u radi obrnuto od onoga sto kaze xD
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ne razumem što se stvara negativna atmosfera. Jel smo prošli u sledeće kolo? Jesmo. I šta sad treba mi tu da pametujemo. Najbolje bi bilo po jedan Ak-47 u ruke i opali po upravi, Krstajiću, Stanojeviću zbog toga što smo drugu utakmicu slabo odigrali.

На српском је то М-70 ...
Против Генка, обзиром да је јако важна утакмица, ја сам сигуран да нећемо видети Вукића, НТ7 ни МШ31 у саставу. Много је велики улог, да се њих тројица зајебавају својим понашањем. Зато очекујем 11 ратника на терену, спремну тактику за Генк, и сигурно неки гол у њиховој мрежи. Само постигнут гол (или голови) тамо нам омогућују да прођемо даље.
За сада у квалификацијама за ЛШ нема ниједног изненађења, сви газе по плану, приметно је и да су поједини фаворити који су убедљиво добили прве утакмице одиграли много лошије реванше (Макаби изгубио од Борца, Розенборг после 5-0 изгубио 0-2).
 

Гпб

Guest
Персимисти су оптимисти са искуством. :wink:
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ja sam ubedjen da ih mi tamo dobijamo, bez obzira sto sam pljuvao po TVu sinoc, dok sam pljuvao TV, ponavljao sam stalno da dobijamo u Belgiji, nego jbg to pljuvanje je vise bilo zbog toga protiv koga smo igrali, ali UUUU AAAA SHKENDIJA, pa to mi je neprocenjivo bilo :)
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
mislim da je vrlo realno da vidimo jedan zatvoren partizan u genku 451 u odnosu na 1. mec sa skendijom anderson in rankovic out i petrovic in scepovic out ... mislim da je to najrealnije - inace uopste mi se to ne svidja
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Тешко да ћемо видети 4-5-1, реалнија је нека 4-4-1-1 опција, не волим да пишем саставе које бих волео, али овакву екипу очекујем:
Стојковић - Ранковић, Андерсон, Иванов, Волков - Камара, Петровић, Илић, Бабовић, - Јованчић, Едуардо, где би Јованчић био повученији (нешто попут Илиева прошле сезоне). Нама је неопходно да постигнемо неки гол, а Генк је екипа која игра офанзивно, постиже пуно голова, али доста може и да прими. СС је рекао да у Скопљу скривамо прекиде, надам се да је због тога код сваког корнера лопта ишла 25 метара од најближег играча Партизана.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top