Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Sad kad uprava nesmetano proda Necu i Miljka jer ove lagano prolazimo i proceni da nam ne treba vise pojacanja. Jel nam donosi LE neku ozbiljniju zaradu?
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Dobro je dobro je, ovo je najlaksi moguci protivnik iz grupe 1.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Да се јавим после пар недеља, вјероватно ће и следеће јављање бит најскорије за 10-ак дана....

добро је усрало нас, дошли су нам ови индијанци, то ваљда пролазимо сигурно, ако не буде неке казне ... ови што су утрчали, не чудим се ни најмање, мени је дошло оног њиховог голмана голим рукама да задавим маму ли му јебем кога направи ! што се индијанаца на тррибинама тиче, хајлајт ми је момак у мајици панатинаикоса и с капом ПАОК-а....људима не дају да уђу на стадион зато што носе капи за нос а пуштају ове шерпасе.....


овај шамрок јесу ли они из исте земље ко и рил, је ли то професионални или аматерски клуб ?
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Sto rece neko.... SUPER je da si nosilac, ionako smo jedva usli u tu grupu.

Samo napred i grupna faza je tu !!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dobili smo najlakseg protivnika, ali nikako ne treba sa tim stavom uci u dvomec.

Djuro, daj jos 4 pojacanja, pa da pravimo genk-beng u grupi :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Odličan žreb bolje nije moglo prava egzotika Irci nam pašu samo tako , moglo bi se oped malo na sever evrope na gostovanje viđećemo...
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Kurac dobro,odlicno !!!

Vreme je da uradimo nesto i u toj Ligi Evrope :napred Partizan
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Коначно мало среће у пичку материну... А не би нам ни требала срећа да смо имали нормалне људе у управи! Ђурићу Драгане, на курац те набијем!
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Šamrok jedina svetla tačka ovdje, ali nismo mi te jebene sreće da izvučemo. Ma i da jesmo, neće nam dati mafijaši iz UEFE.

Ko kaze da nas nece sex?:šal

Ko kaze da nas UEFA ne voli?:šal

E sad, samo da nije namestaljka: ' mafijasi ' znaju da ce da nas izbace, pa da proguraju ove nesrecne Irce (moj mali prilog za teoreticare zavere).
 

Гпб

Guest
Божија кола једном пролазе. Ваљда ћемо искористити ову шансу и напасти Европу макар кроз ЛЕ. Да ме неко погршено не разуме, проћићемо ми ове али још једно мучење у бившем купу уефа нам не треба...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Najslabiji protivnik od mogucih. Uz 70-80% energije, koja je ulozena protiv Genka lagani prolaz, pobeda i tamo i ovde. Bicemo uigraniji. Bio bih zadovoljan upola manjim rezultatom nego protiv Rila.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ух коначно да нас омаши мина. Само озбиљно и професионално да одрадимо Ирце, па је онда циљ зима у Јевропи.
 

pfcPrijedor

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2008
Порука
411
Reaction score
7
Локација
Prijedor, Zapadna Srbija
Dobro smo prosli , neka je i nas jednom sreca pogledala.

@ Knele PIMP

Ispali su kao i mi u 3. kolu kvalifikacija lige sampiona od Kopenhagena
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
E a sada na scenu stupa gazda.

Mozda se secate da je rekao koga god izvucemo a igramo prvu utakmicu na stranu a revans u Beogradu, mi ne prolazimo! Mislim da sam dobro procitao njegov post a ako nisam onda se stvarno izvinjavam.

Gazda prosvetli nas! :D
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.127
Reaction score
341
Имали смо среће колико смо тешки.

Императив је добити обје утакмице.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Савршено! То смо сви хтели. :D:

Наши другари из Рила су већ најавили долазак у Ирску за случај да извучемо Шамрок, а то је ривалски клуб њима братског Бохемианса.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Zreb nije mogao bolje...
Taman da razbijemo maler na domacem terenu...
:napred Partizan
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Znam da bi svi radije mijenjali ovaj zreb za jedno po kile srece u revansu protiv Genka, ali dobro, sta sad da se radi. Vjerujem da bez problema prolazimo, dok god Stanoje ne dozvoli igracima da prepotentno pristupe utakmici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top