Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Ova ekipa deluje jako ozbiljno. Danasnji mec je bio najbolji do sada. Siguran sam da bismo sa ovakvom igrom prosli onaj debilski Genk.
Samo treba pustiti Stanoja da gura dalje, da pravi sistem. Ali nema od toga nista ako ova govna u upravi ostanu. Nadam se da ce izbori doneti neki boljitak.
Da nam ostane neka ekipa na okupu barem 2 godine.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Једно запажање у вези Меде, јуче са трибина. Био је права "радилица" свих 90 минута. Оно што је такође његова особина је да уме да изгуби доста лопти и на томе мора да ради. Јуче је изгубио три лопте на средини терена али је сва три пута успео да је поврати !:clap
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Niam gledao utakmicu, samo na brzinu videh golove i onaj kratak izvestaj. Napokon da proigramo i da imamo kontinuitet igara. Napad proradio i postize dosta golova i ulaze u sanse oba spica, a sta je sa Eduardom? Na njega zaboravismo skroz a znajuci koliko Stanoje ceni zasluge igraca iz proslosti(doduse jesu ga i zaduzili napadaci u ovoj polu-sezoni)+dodati tome da gotivi i ima poverenja u Scepakadabru i malog Lazara tesko da ce brazilac na prolece videti teren. Zali Boze bacenih para za igraca kog planras za prvog spica a on posle par meseci bude cetvrti i nema ga ni na klupi!

nego,zale se opet neki cigani na toleta,kazu bili faulovi kod prva dva gola... :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Еду јуче није смео да буде на клупи, све и да је Станоје то хтео! Мислим да му је лепо саопштио да мора прво да прође припреме па ће видети шта и како! Мени је рецимо много чудније зашто Лола слабо игра у последње време! Слабо мислим на минутажу не на његове игре! Стоји ово што је Црно-бели рекао да је Медо веома добар, али када се узме у обзир колико смо се цимали да би Лола остао после феноменалне прошле сезоне, мало ми је чудно што скоро и да не игра... Изгледа га Станоје чува за ЛШ! :D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Једно запажање у вези Меде, јуче са трибина. Био је права "радилица" свих 90 минута. Оно што је такође његова особина је да уме да изгуби доста лопти и на томе мора да ради. Јуче је изгубио три лопте на средини терена али је сва три пута успео да је поврати !:clap

Питање је да ли би успео те лопте у Европи да поврати.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
PERMA BAN!

Koje li si ti snimke gledao kad ti je napad proradio?
Pitanje za 5 bambija,ko je dao golove? :D

aj ne mlati :D, procitaj samo recenicu pre ovoga sto si citirao.
mislio sam da generalno u zadnje vreme nam spicevi sasim dobro igraju i ulaze u sanse. Na svakom mecu Scepa ima po nekoliko dobrih sansia daje i golove, Lazar trese mreze i odlicno igra...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sad gledam ponovo ove sanse i golove, jbt koliko Scepovica nece gol. Ne samo danas, nego uopste. Vidi se da se bas trudi, daje svoj maksimum, valjda ce sve doci na svoje mesto.

Koliko mogu da primetim,Scepovica su posle Derbija svi poceli da hvale(ne mislim konkretno na tebe).To da se trudi i da daje maksimum nije nista specijalno jer mu je valjda posao da se trudi i da daje maksimum.Kad neko igra u Partizanu to je njegova obaveza.Imali smo mi jednog igraca,ne tako davno koji je davao golove iz svih mogucih situacija.Sa tim golovima nas je uveo u LS.Scepoviceva realizacija je toliko slaba da ne moze da se kaze da ga nece gol,vec da ne zna da da gol.Isto kao i Jovancic.
Nije daleko od njih ni Eduardo,kome nalazimo razna opravdanja,sto opravdana,sto neopravdana.Navikavanje na sredinu,umor...Opet cu da pomenem Klea koji je davao golove ne samo kod nas nego i kod cigana i kome nije bilo potrebno navikavanje.Mozda ce i on konacno da proradi,ali kad je bio potreban nije zavrsio svoj posao.Na Derbiju cak nije bio ni na klupi.Sasvim logican potez Stanojevica jer za te pare koje je dobio,morao je da pokaze mnogo vise.On je dosao umoran,celu polusezonu odmara jer je dosao umoran,sad ce opet da odmara do Marta jer je pauza.9 meseca je previse da bi se neko odmarao.Bar u Partizanu.
Sreca nasa pa imamo Vukica koji daje golove kad je najpotrebnije.Kao tim,kao kolektiv delujemo mnogo ozbiljnije nego na pocetku sezone,atmosfera u ekipi je odlcna,a zasluge za to idu prvenstveno nasem treneru,jer drugi deo kluba ne funkcionise.Ne samo Djura,koji ne menja svoj "rad" jer covek i ne zna da radi,nego i Krle koji je dosta para potrosio na igrace koji ne sede ni na klupi.Neverovatno lose procenke igraca koji su trebali da budu nasa pojacanja.Krle bi trebao da jos sada zapisuje neke igrace u svom tefteru jer cemo opet kvalifikacije za LS(ako budemo prvi,a bicemo) docekati bar bez 8-9 igraca koji su sada u timu.Vec na zimu ce otici 3-4,kasnije minimum jos toliko.I ne mora da trazi igrace po Brazilu,Evropa i Balkan su blize.Volkov je odlican primer.
Svako zlo za neko dobro,pa je mozda ispalo dobro sto smo ove godine odmorili od Evrope.Ko zna kako bi sve zavrsilo da smo igrali sreda-subota.U svakom slucaju bilo bi mnogo teze u prvenstvu.
Protiv Radnickog i cigana smo dokazali da smo ipak za klasu bolji od nasih prvih pratioca na tabeli(gol razlika 5-0) i za dve klase od ostalih timova.Sto opet nije dovoljno za evropska takmicenja...
Treba iskoristiti lepu atmosferu koja vlada u ekipi,napraviti jedan ozbiljan plan za prolece i vec sada razmisljati o nastavku dominacije u Srbiji,ali i o evropskim utakmcama jer je ipak merilo LE,a ne raspali cigani.
Mozda sam otisao i previse daleko sa planovima,ali mislim da ozbiljan klub tako mora da radi.Mozda cak uspemo i da nadjemo nekog sponzora.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Fino i lagano smo odradili utakmicu. Radnicki nije imao nekih sansi a mi smo imali kontrolu lopte i igre sve vreme. Prvi gol smo dali na vreme a druga dva su potvrdila pobedu. Svaka cast Andersonu na radovanju posle gola. Videlo se koliko mu je znacilo i svaka cast na tome. Drago mi je da se i Ivanov upisao. Juce smo ironicno dali dva gola posle kornera a ne znam da li smo uspeli u ostatku dosadasnje sezone da ih damo vise (jos ironicnije protiv ekipe sa mnogo visokih igraca) Jos kad bi Rad cimno cigane sad pa da se preko zime smrzavaju na minus dvocifreno :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
gresim li ja ili smo mi primili svega 1 prvenstveni gol u hramu ove jeseni?

ipak edit: dobili smo 2 gola...zaboravih smederevo.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
А у гостима смо примили ЧАК 3 гола! На пролеће се мора радити на побољшању одбране у гостима :D
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Kako onog Joksica iz Zurnala nije sramota da Medi za jucerasnju igru da 6,5? Nije mu prvi put da mu daje slabiju ocenu, po njemu je Kamara uvek jedan od najlosijih na terenu. Zanimljivo bi bilo uporediti ocene koje mu daje Joksic sa onima koje dobija na gostovanjima ili sa ocenama iz nekih drugih novina.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.000
Da,svi su poceli da hvale Scepinja,a je ne vidim sta on to toliko dobro radi...on promasuje po 3 stopostotne sanse po utakmici eeej..

Ali da ne mracim,prezadovoljan sam igrom juce!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Šćepović nikada, bar s moje strane, nije kritikovan zbog svog fudbalskog znanja ili promašaja, već isključivo i samo zbog NEZALAGANJA i LOŠEG ODNOSA prema igri tokom utakmice.

To je mnoogo popravio, i zato dobija pohvale... naravno da će igrač promašiti, ali ako vidiš da se bori i izgara na terenu, to mu se "prašta".
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa necemo valjda da budemo presrecni sto je Partizanovo dete pocelo da se "zalaze i da ima bolji odnos prema igri".Njemu treba 10 sansi da bi dao jedan gol.Nema razlike izmedju njega i Jovancica,oboje ne znaju da daju gol.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Zna da primi loptu i da je zadrzi izmedju 2-3 protivnicka igraca, ima dobar pas i odlicno pronalazi saigrace koji su ostali bez direktnih cuvara, kada mu se ukaze prilika ide direktno ka golu i sutira iz prve, ima dobro izgradjen sut, ima i solidnu tehniku, ono juce je bila prava majstorija kada je sa jednim potezom izbacio dva igraca ( kada sudija nije svirao ocigledan penal)
Decko igra odlicno u zadnje vreme, zasluzio je svaku pohvalu, i da potsetim da je jako mlad igrac, moze on jos da napreduje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.633
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Поредити фудбалско техничко знање Шћеповића и Јованчића је као поредити знање Кафуа и Миљковића.
О другим нефудбалским стварима не бих.
Игра дечко добро, неће га гол, кад је било најбитније хтео га је.У пар наврата је приказао онај голгетерски њух,шут из прве левом десном, голови ће доћи с временом.
Само нек настави...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Svojevremeno se dosta pričalo i o tome da Dijari treba 5 šansi da bi dao gol, sad to više nikog ne interesuje.

Nek nastavi ovako, a golovi će da dođu, ne sumnjam uopšte, samo dok je čist u glavi..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top