Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
19:10 - Đurić nije želeo da daje izjave. Samo je seo u auto sa Ružićem i odjezdio u nepoznatom pravcu. :banghead

MAmu vam jebem obojci !!! MArs govna jedna iz Kluba
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I tako smo dosli do zakljucka da je Krle potpuno nenaoruzan usao u bitku. A mislili smo da ima jaka ledja.

Pričaj za sebe, upućeniji znaju nešto drugo! Jel' bre, dal' se ti uvek predaš čim se ispali prvi metak!

Rat je tek počeo, a poneki od vas već pali u apatiju. BORBA BRE, svako na svoj način! Nije naše na ovom forumu da rušimo UO, zna se čiji je to posao. Naš posao je sasvim drugačiji, a to da smo nebitni... pogledajte broj posetilaca... preko 800!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
ma kakav februar sazvati vandrednu skupstinu odmah!!!!
treba da od 75 clana skupstine bude 38 potpisa sa sazivanje iste!!!!

Мислим да за сазивање је довољна и трећина, а за одлуке више од 50%!

А ови што прозивају Гробаре из Бг-а, мислите да би нешто променило да је дошло 200 ауди? Би ку*ац! Ђурић је свестан да су сви Гробари против њега па он тера по свом! Немојте се прозивати међусобно без разлога! Раздор између ових и оних, унутрашњости и Бг-а и осталих је најмање што у овом тренутку је потребно, а поготову овде на форуму!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dosta prepirki Zabranjeni-Alkatraz i unutrasnjost-Beograd!
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Мутави и олош око њега практично 3 сата су молили Крлета да се помире и да направе примирје. Читаво поподне је Дуле изигравао медијатора између њих али Крле није попусти за педаљ. И добро је што није. .

Ovo dovoljno govori, sto se mene tice! Ja sam sada spokojan!
Krle se sigurno nije "uplasio" smene, mozda mu je u neku ruku smena i odgovarala kako bi mogao da zapocne akciju!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Samo da Krle ne digne ruke od svega, kao Bata pre njega. Krle, brate, kapitenu, izguraj ovu bitku do kraja!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Шта рећи, може им се... Искористили су тренутни раскол међу Гробарима, и знају да се сигурно нећемо ујединити у борби протиб њих! Много зајебана ситуација...

Jasno kao dan i zato bi bilo lepo da neko od moderatora zaustavi sranje po Beogradu i Beogradjanima. Ako treba simpatizeri da organizuju masovni skup onda do kurca sve. Isti kurac da li ce nas biti 20 ili 100 ispred Zemunela, nama treba masa od par hiljada ljudi spremnih i na zatvor, nasilje a ne samo da se okupe, otpevaju par pesmica i nazad kuci.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja samo znam da je 90% njima svejedno za ovu situaciju, nebitno dali se radi o grobarima ili zaposlenim u fk.

mislim iskreno, mi nemozemo na odlucujuci dan danas da okupimo par stotina grobara da im jebemo mile majke, da jasno i glasno zapretimo onom mutavom, onda bi video dali bi lako mogao da donese neke odluke ili bi se povukao kao mis.

ovako je sasvim normalno sve i da sam i ja na mutavom mestu u njegovoj situaciji, isto bi odreagovao i bio bi siguran u to sto radim jer kada ides na tako vaznu sednicu i nevidis NI JEDNOG protestanta, onda se zaista za njega potvrdjuje njegovo misljenje.

ispali smo smesni da smesniji nemozemo biti.....a ovo sto ovde kucamo nece ni 0,01% pomoci osim to da ce neki svrsiti zato sto su ovde isplisali raznorazne ideje uvezi ove situacije koje u sustini nevode nigde!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ajde optimizam!!
Nema pomirenja!!

GOTOV JE!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@ Gazda

Ne predajem se...ali imam osjecaj ( stekao sam utisak) da je Krle u pricu usao kao i Jokan..Tomic i ostali 2009..cisto srcem - bez icega viseg.

Iskreno se nadam da grijesim i da bitka zaista nije izgubljena.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Preduhitri me Dr Arslanagić.
Dodao bih da se nadam da "pozivi na rat" ne znace spomovacu jace i brze na
partizan.net. Dajte da sacekamo i izjave aktera i da vidimo sta i kako dalje.
Licno nisam verovao da ce biti ovaj ishod, nekako sam misliio da ce biti pomirenje zarad kakvog mira u kuci. Ovako, stvorena je polazna osnova za teranje bagre iz UO.
Ne poznajem statut, pa bih zato pitam. Dakle, ako "padne" presidente, pada i UO ili je varijaanta da ce eventualni novi predsednik zauzeti mesto u UO od starog?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ne budite naivni, nista se ne desava slucajno, nije Krle bas sad digao glas samo zato sto mu ''doslo'', verujem da su u igri malo veci igraci, ima na forumu ljudi koji mnogo vise znaju ali i njih razumem zasto cute o imenima.
Kocka je sada bacena, rdosled se zna - skupstina, po mogucstvu vanredna, i dalje redom.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Шта рећи, може им се... Искористили су тренутни раскол међу Гробарима, и знају да се сигурно нећемо ујединити у борби протиб њих! Много зајебана ситуација...

Jasno kao dan i zato bi bilo lepo da neko od moderatora zaustavi sranje po Beogradu i Beogradjanima. Ako treba simpatizeri da organizuju masovni skup onda do kurca sve. Isti kurac da li ce nas biti 20 ili 100 ispred Zemunela, nama treba masa od par hiljada ljudi spremnih i na zatvor, nasilje a ne samo da se okupe, otpevaju par pesmica i nazad kuci. Zajebite rasprave, samo nam jos to treba sada kada smo svi napeti i nervozni.

Prastajte, zakasnio sam minut-dva dok sam kucao poruku i nisam video upozorenje. Brisite ako treba.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mene ne bi cudilo da razgule sa sednice i da novinarima daju neko saopstenje.



18:47 Kako javlja novinar S media portala, ispred sale za sastanke prostrujala je vest da je Krstajić smenjen i da se trenutno sastavlja saopštenje kojim će uprava pred "sedmu silu". Narednih minuta ćemo znati preciznije da li je zaista do toga i došlo.

Govna govnjiva, necete vi jos dugo!
Ovo je pocetak vaseg kraja!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ne bih da sam pesimista, ali rekao sam vam nakon krletove izjave, da ce se ovo desiti. Zavrsice se sve kao i sa Batom, petricem, tomicem, itd itd... niz se nastavlja a niko da nesto konkretno da odradi...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
FB status grupe '' Grobari Jug''

Гробари ЈУГ!!!
VAZNO OBAVESTENJE: Veceras u 20:00h u Beogradu kod Terazijske cesme je okupljanje svih Grobara, nema vise Zabranjeni, Alkatraz, klub je u velikom problemu i moramo da pomognemo klubu, tako sto cemo dolaskom u sto vecem broju pokusati da nateramo onog smrada od Djurica da napusti Partizan ! Dakle, SVI GROBARI U CENTAR GRADA U ZNAK BOJKOTA!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top