Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

AleksandarPFC

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
29
Reaction score
0
Od toga mi i bolujemo, 2005. kad nije bilo fejsbuk djubreta ljudi su isli na ulice i protestovali a sada organizuju interenet peticije i prave grupe po fejsbuku.... strasno.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ljudi dajte da se organizujemo,ja ne mogu da sedim u kuci i da ne radim nista!
Hajde da i veceras idemo i sutra da se organizujemo odemo ispred JNA i srusimo govno mutavo jednom za svagda.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Наравно да са мутавим се не бих помирио жив, пре бих пристао да ме обесе на сред Теразија, али питање је да ли ћемо гледати исти сценарио као са Томићем, Батом и Петрићем?
Реците да сам песимиста, да падам после првог метка и тако даље, али мене је ово, као истинског Гробара, сабило у бетон! Разочаран сам толико да не могу да опишем, а разочарање је утолико веће када знам да сам немоћан, па макар се сви са форума окупили у Земунелу!
Што се мене тиче вратили Крла или не, за мене у овом тренутку постоји само један задатак, а то је да на било којој утакмици било ког огранка СД Партизан вређам мутавог како знам и умем, а за запад сам обећао и ако ми се укаже прилика сигурно ћу урадити оно са семенкама!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Оvi u Vestima u 7 na STB kažu da je i dalje nezvanično da je Mladen smenjen :confused:
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi ove gluposti o protestu u mraku moze svako da okaci.Ako je trebalo da bude protesta ,onda je moralo danas da se organizuje za vreme sastanka.Sad je lako da se izdaju saopstenja.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Danas ne ali ove nedelje i sledece svaki dan ako treba u Humskoj 1
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Od toga mi i bolujemo, 2005. kad nije bilo fejsbuk djubreta ljudi su isli na ulice i protestovali a sada organizuju interenet peticije i prave grupe po fejsbuku.... strasno.

BRAVO BRAVO I JOS JEDNOM BRAVO!

Ispisalo se ovde 90 stranica. A pitam se zasto? Umesto da smo zatvorili sinoc jos ovaj forum i napisali samo vreme i mesto nalaska, mi ovde talasamo u prazno sto nam apsolutno nista nece pomoci.

Ja sam spreman 600km da dodjem na neko dogovoreno mesto i vreme ali dzaba kad smo vecina nas samo internet huligani.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Очекиван потез гована из управе. Сад је на спортском сектору да покаже јединство и да са радном заједницом издејствују изборе да се говна отерају.

Не бих да палим масу и тако нешто, али на пар група на фејсбуку сам видео обавештења која позивају људе на трг вечерас. Али ово треба узети са резервом јер је у питању фејсбук...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Тешка одлука , можда на кратко гледамо сви као да смо уздрмани. Али на крају ће се видети чија је победа.

Мутави и олош око њега практично 3 сата су молили Крлета да се помире и да направе примирје. Читаво поподне је Дуле изигравао медијатора између њих али Крле није попусти за педаљ. И добро је што није.

После 2 сата безуспешног тражења излаза нису више имали куд. А главна реченица им је била како их Крле УВРЕДИО.
Значи ништа професионално , него лично ...

Већ ту се види да су у паници и да једноставно су погубили компасе. Идемо на Скупштину па да видимо бројно стање.

Ma da, nema sta da se prica. Karte su na stolu. Sama cinjenica da je Ruzic molio juce Mladena, a da ga je ovaj 'ladno otkacio dovoljno govori da im je jasno da su peceni. Nema razloga da se napadaju beogradski Grobari, uprava je rekla svoje, sada ce Stanoje i Vuk da odstupe, a onda slijedi nevidjen pritisak na Mutavog. Krle ako je pametan, kada se bude vracao, trazice raskidanje svake veze sa klubom Babica, Jovicica , Ateljevica i ostale te komunjarske bagre. To je zlo ovog kluba, sve te pijavice koju su glavna glasacka masina ove kamarile.
 

mesecar

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2007
Порука
19
Reaction score
0
Локација
Bgd
danas u 16h ispred zemunela nas je bilo ukupno 7 grobara.
Na ulazu u centar su stajala dva kromanjonca i mrstila se, valjda pokusavajuci da nabace opasan izgled. Pandura nigde nije bilo...
U 16.07h smo moja dva drugara i ja razocarano napustili mesto desavanja dok su u zemunelu sevali blicevi kao da je vatromet.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Picka ti materina ona smrdljiva lopovska i lazljiva!!Pu govno jedno lazljivo, kako te nije sramota da izjavis tako nesto?!Mamicu ti tvoju lopovsku!!!!Imas obraza da izjavis tako nesto dzukelo pokvarena!?
Izvinjavam se na ruznim recima ali ovaj lazov je preterao!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Какав смрад неопевани. Лажовчина матора ни сам верује у ово што прича. Одбројани су вам дани !
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja ne znam cemu sada prozivke Mladena, kao i kukanje i zapomaganje. Ne znam kakav ste vi epilog ocekivali danas. Sada je najbitnije da Stanoje i Vuk Rašović ispune ono što su rekli. Da se onda izvrši pritisak javnosti i navijača. Pa da smenimo mutavo govno na skupštini ili nekako drugačije. Ni za šta još nije kasno!!! Borba bre! Uprava napolje! Đuro odlazi!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ovde jebe lud zbunjenog inače mi je to omiljena izreka ovih dana, u 19 i 10 mutavi seo u kola sa Ružićem nije hteo da daje izjavu i uputio se u nepoznatom pravcu...

Baš me zanima ko sme da izadje pred novinare i potvrdi nezvaničnu informaciju da je Krle smenjen pošto i Babić ništa zvanično nije rekao.
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Nemam nikakve informacije, ali verujem u sve sto pricate. Mutavi ce otici!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top