Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Samo nam ne trebaju incidenti,oni i njihov Ivica bi to jedva docekali da diskredituju celu stvar... Samo glasna i vatrena podrska AS-u!
 

Dr.Hofmann

Guest
Vidimo li se sutra u 14h na platou ispred HRAMA braćo i sestre?

Moramo pokazati šta mislimo na jedan miran i dostojanstven način, ako ostane bez naše reakcije onda bolje i da se ne zovemo "Grobari" i navijači Partizana!


Zovimo se "OVCE BEZ GLAVE"
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Paune, Vladice, Branko i svi ostali koji ste legende Partizana - DOĐITE I VI SUTRA I STANITE RAME UZ RAME SA NAMA OSTALIMA KOJI VOLE PARTIZAN I KOJIMA JE STALO DO PARTIZANA!
GROBARSKA DIJASPORO !!!
Postoji način da pomognemo sutrašnji skup iako smo kilometrima daleko! Pretpostaviti je da većina nas u inostranstvu ima koju paricu više nego naši ljudi u Srbiji, CG, Bosni, Makedoniji... I pretpostavljam da ima ljudi izvan BG koji bi došli sutra ali nemaju ni za gorivo. E tu mi ulećemo! Ja se nudim da pomognem finansiski dolazak jedne posade navijača (Partizanovaca, Grobara, simpatizera, forumaša, kako god se opredjeljuju) na sutrašnji skup. Pare bih poslao u toku dana preko Western Uniona. Da li se novac može podići na nekoj Western Union lokaciji sutra (subota)? Imam samo nekoliko uslova, a to su: 1)da me ne ispalite i uzmete lovu i ne odete na skup, 2) da ne pijete u toku vožnje i na skupu (da vas ne bih nosio na duši, nedobog), 3) da se uzdžite od bilo kakvog nasilja prije, u toku i poslije skupa i 4) da mi pošaljete koju sličicu na email.
Pošaljite poruku na PM.
Bio bi greh prema ovom velikom čoveku i partizanovcu ako ova njegova velikodušna ponuđena pomoć ne bude prihvaćena! Znači javite mu se - pogotovo vi koji ste dalje od Beograda (recimo vi sa juga Srbije, ili iz Crne Gore, ili iz Makedonije, ili iz Republike Srpske), a opet možete nekim autom (ili još bolje kombijem) da stignete na vreme u Beograd...Čovek vam pokriva sve troškove za gorivo i još će vam verovatno i ostati da pojedete i popijete nešto usput! Pišite mu brzo na "PP".
 
Последња измена:

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Bitno je napomenuti da nekoliko fb stranica sa ogromnim brojem clanova (100k+) prenose sva saopstenja sa ovog foruma i sve vezano za borbu protiv mutavog. Ako sutra ne bude kriticne mase, nece nikada. Ja dolazim.
 

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
@Je-Ne-A Mozda smo trebali to naglasiti u pismu ali i ovako je dobro, uglavnom ko oseti potrebu da dodje i ko je u mogucnosti doci ce. Vidimo se sutra braco.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Елем, чисто ради прецизности, појавили су се многи брзоплето написани постови:

дакле, никакав навијачки "Клуб 107" не постоји! Бар не за сада. Никаква организација не стоји иза доласка - једноставно, свако ко воли Партизан осећа моралну обавезу да сутра дође и поздрави нашег јединог и легитимног тренера. Никаква организација нам није потребна да искажемо своју љубав према Партизану.

Ко год реши да прошета сутра до Хумске и поздрави нашег тренера, подразумева се да ће бити крајње цивилизован у тој подршци...
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Meni najvecu nadu uliva to sto su Krle i Bik redovno na stadionu i sto picketine iz uo (osim Rase, mislim da se on preselio tu, i da zato nece da mrda iz kluba) ne smeju da prismrde stadionu... Mirise mi na dobro, ne znam za vas...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Stvarno bi bilo dobro da neko od nasih legendi podrzi javno sutrasnji skup i najavi dolazak. Mislim da bi to povecalo znacajano broj ljudi!!!
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Glede brace iz RS, sutra dolazimo, barem mi iz BN! Koliko nas, ostaje da se vidi.
Ukoliko nekoga mogu da povezem, neka mi se javi na PM, pa ako bude mjesta, dobrodosao je.

Samo da nas bude sto vise pred JNA! Moramo da se borimo za ono sto volimo!

I za akciju, i za ovo sad, svaka čast! :clap

GROBARSKA DIJASPORO !!!
Postoji način da pomognemo sutrašnji skup iako smo kilometrima daleko! Pretpostaviti je da većina nas u inostranstvu ima koju paricu više nego naši ljudi u Srbiji, CG, Bosni, Makedoniji... I pretpostavljam da ima ljudi izvan BG koji bi došli sutra ali nemaju ni za gorivo. E tu mi ulećemo! Ja se nudim da pomognem finansiski dolazak jedne posade navijača (Partizanovaca, Grobara, simpatizera, forumaša, kako god se opredjeljuju) na sutrašnji skup. Pare bih poslao u toku dana preko Western Uniona. Da li se novac može podići na nekoj Western Union lokaciji sutra (subota)? Imam samo nekoliko uslova, a to su: 1)da me ne ispalite i uzmete lovu i ne odete na skup, 2) da ne pijete u toku vožnje i na skupu (da vas ne bih nosio na duši, nedobog), 3) da se uzdžite od bilo kakvog nasilja prije, u toku i poslije skupa i 4) da mi pošaljete koju sličicu na email.
Pošaljite poruku na PM.

:respect :respect :respect
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Subota 14:00 stadion Partizana

SVI K'O JEDAN !!!



svikojedan.jpg


Grobari, Grobarke, legende Partizana...dodjite sutra da im pokazemo da planovi za rusenje Partizana nece lako proci...ma ne da im nece lako proci nego da im NIKAD NECE PROCI !!!!!! Sutra je prva bitka i red je da je otvorimo kako treba onako domacinski i da pokazemo podstanarima i lesinarima gde im je mesto....
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Svaka cast za konkretnu akciju, ucestvujem i sam aktivno u sirenju ISTINE o FKP preko drustvenih mreza!

Sutra svi kao jedan za nas Partizan!
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Svaka cast, nadam se da ce sutra svi Grobari koji su u mogucnosti doci i podrzati akciju..


SLJAMU MARS IZ SVETINJE!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
http://sportal.rs/news.php?news=66285
Zabranjen portal, ali zbog ovog dole izdvojenog "zatvaramo oko":
...Stanojević će se na stadionu u Humskoj obratiti javnosti, a očekuje se da će imati i podršku navijača. Putem internet foruma navijači se pozivaju da dođu u Humsku i podrže Stanojevića.

Simpatizeri Partizana su osim Stanojeviću pružali podršku i bivšem sportskom direktoru Mladenu Krstajiću povodom sukoba sa upravom kluba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema više zabranjenih portala. Amnestorao sam sve koji su objavili naše pismo, a osobe koje su dobile poene u poslednjih nekoliko dana su pomilovane.


Bitno je napomenuti da nekoliko fb stranica sa ogromnim brojem clanova (100k+) prenose sva saopstenja sa ovog foruma i sve vezano za borbu protiv mutavog. Ako sutra ne bude kriticne mase, nece nikada. Ja dolazim.

Upravo sam pogledao forume Zabranjenih i JF. Očekujte i njih, ali ne kao grupe nego pojedinačno. I vreme je da svi zajedno, nebitno u kojoj smo grupi, ili smo uopšte u grupi, stanemo na crtu govnima iz UO.

Svaka cast za konkretnu akciju, ucestvujem i sam aktivno u sirenju ISTINE o FKP preko drustvenih mreza!

Sutra svi kao jedan za nas Partizan!

Nije ovo "konkretna" akcija, nego "spontana". Niko ovde ne organizuje skup navijača nego samo kažemo da "mi idemo", a drugi ako žele da se pridruže, dobrodošli.

To kažem jer mi ipak nismo ni navijačka grupa ni organizatori bilo čega, da imamo vođe i tome slično, a pogotovo da nas neko financira, jer da se ne lažemo, budite sigrni da će govna iz UO i tu kartu da povuku, kad-tad.

Znači, ko god želi da se prošeta po platou ispred severne tribine sutra oko 14h, dobrodošao.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
ako je neko zainteresovan da se nadjemo pre skupa,upoznamo se i odemo zajedno pred stadion,neka mi pise na pm.
 
Последња измена:

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sada smanjuju iznos ugovora sa 900k na 500... Vide da su malkice preterali sa pokusajem pranja kinte...o majku vam musavu...:kur

Ali,kulirati ove informacije,sve je ionako nebitno dok traje ova akcija...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top