Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Sutra krecemo u kontru, kao Miki Manojlovic u Podzemlju kad skida sat i kaze: ijaooooo :) AJMO CRNO BELI OOOOO
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ljudi ko god da dodje alal mu vera, ja nazalost nikako ne mogu radim ujutru ali bicu svim srcem uz vas!

Dajte mirno i dostojanstveno podrsku nasem Stanoju a glavne bitke tek predstoje jer sve do te famozne Skupstine nista jos nije gotovo.Svi vi koji sutra budete dosli na plato ispred severa ste pravi junaci, ma pravi heroji i pravi Partizanovci, valjda ce biti i pojedinacnog dolaska iz tih famoznih grupa onh koji misle svojom glavom pa da taj broj bude sto veci i ostavi jaci utisak?!

Sale majstore otvori dusu, ako se cuvaju aduti za Skupstinu dao Bog onda reci koliko mozes svi smo uz tebe!!!!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ovo mi je poprilično zanimljivo...

Kako je izvor iz Partizana rekao B92, “crno-beli“ su u kontakt sa Grantom stupili krajem oktobra kada je bivši trener Čelsija, Portsmuta i Vest Hema bio u poseti SC Zemunelo.

On je tada bio oduševljen Lazarom Markovićem, Sašom Markovićem i Nikolom Ninkovićem kada je izjavio da su oni budućnost srpskog fudbala i da bi ih rado trenirao.



Razmišljam ceo dan, šta mutavi uopšte hoće, zna da će odleteti, a i sa ovim Grantom je ugovor navodno sastavljen, da ovaj može da odleti kad god mutavom prdne.

I na kraju shvatih, ovi uopšte i nemaju plan šta dalje da rade. Neću još da kažem da je đubre u kanalu, ali sam danas veći optimista nego juče.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nazalost zbog ispita ne mogu doci,ali zelim vam sutra svu srecu i drzim vam palceve!





 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Samo da ih srusimo na skupstini.........kakvi su to smradovi.

Adam Grant - PROPALI TRENER :puke
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
E, ovo mi se već sviđa što vidim! To je onaj Grobarski duh! To je ono pravo! AJMO!!!!! STANOJE OSTANI! ĐURO ODLAZI!!!!!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Uprava ne zna gde je levo braco moja, srljaju iz greske u gresku, konstantno, moraju konacno da shvate sta im mi koji istinski i neiskvareno volimo nas PARTIZAN mislimo, da im je kucnuo cas da se gube iz svetinje, jebo im pas mater
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Ljudi pijan sam ko bulja...ali dolazimo sutra ortak i ja makar nam to bilo poslednje.
:napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja već sad tipujem na barem 2.000 ljudi...znam LIČNO jedno 70-80 ljudi koji dolaze milion posto.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.188
Локација
Žrnov
Mislili muž i ja al' dete reklo da nam ne pada na pamet bez njega da dolazimo!
 

wing

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
61
Reaction score
5
Локација
Gde god ti da igras...
Sutra svi kao jedan , za Stanoja,za Krleta..... za PARTIZAN, dodjite da im pokazemo koliko volimo i kako zivimo za nas klub.Ko iskreno voli, sutra neka dodje.PARTIZAN, JEDAN I JEDINI !!!:napred Partizan
_____________________
Za zivot mi malo treba,Partizan i parce hleba !
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
izvinjavam se sto ponavljam. Svako zainteresovan neka me cimne preko pm da idemo grupno na protest. A bravo i za zurnal,objavili kako treba!
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Nego mene cudi zbog cega nema, kao sto je do sada bio obicaj, biografije novoizabranog ‚‚trenera‚‚ na zvanicnom sajtu. Stankovicu, Stankovicu....:wink:
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Kao sad sto smo karnuli gane 2:0 samo iz inata,posle svega onoga sto se dogodilo na poluvremenu i uopste na celoj tekmi tako cemo iz INATA da karamo ove sutra i narednih dana.

Ne mozete silom protiv srca Grobarskih.
Oticicete u pakao bagro raspala
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top