Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Вечерас дочек, а нас овде 360 активних... :) Јебе се нама за све, тренутно је најбитније да решимо главни проблем!
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
:D: Па не знам у чему је проблем.... На дочеку смо!

Иначе сад сам одгледао Спортски преглед на Б92... није споменут скуп навијача, већ је само речено како ће Грант имати само 100.000 евра већу плату од Станоја. Значи, ми сад треба да попадамо у несвест од среће... :puke
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Srecna NG!
Braco, ja sutra ne mogu da dodjem u Beograd.
Hvala svima koji ce sutra biti ispred Hrama da podrze A.Stanojevica.
Nisam njegov slepi obozavatelj, ali je on jedina nada da cemo poceti da funkcionisemo kao klub.
Sve vas pozdravljam.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znate kako, neka se svako bori kako misli da je najbolje. Nikoga ne treba ni moliti ni prisiljavati.

Upravo to sam i napisao na forumu Zabranjenih! Pridružite nam se ako možete i želite, ali mi nemamo izbora mi moramo da idemo.

Verujem da će i njih a i ovih iz JF biti dosta, jer svima je jasno da se ovde više ne vodi bitka za tribinu nego za goli život Partizana.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
U ovako teskim momentima nisam nikoga ubedio...i toliko,doci cu sam iz Obrenovca..a tu cu se naci sa vama,mojom bracom Grobarima...dace Bog,bice sve na kraju u redu...molim te Boze!!!
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
e pa braco Grobari sretno i pametno sutra... dokumentujte sve mobilnim i kamerama, pa da stavimo na blogove, stranice, facebook itd... u danasnje vrijeme je vazno siriti informaciju po celom internetu... sretna vam Nova Godina...
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
:Сутра сви испред ЈНА! Да још једном покажемо коме је и где место!!!

БОРБА БРЕ!!!

doci cu sam iz Obrenovca..

Колико сам бедан, морам да дођем до Обреновца, а онда Ластушом (Бог је поживео), џабане да се возам до Београда! :D Али за Партизан све, од Партизана ништа!!!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
svim grobarima pravoslavne vere zilim srecnu novu godinu,i da je sutra proslavimo u stovecem broju ispred naseg HRAMA sa nasim jedinim ternerom koga prizanaju Grobari ALEKSANDROM STANOJEVICEM!!!!
nek vam je sa srecom sutra i da osvetlate obraz svim simpatizerima naseg PARTIZANA!!!!:napred Partizan
nadam se da ce biti video i foto izvestaja sa skupa!!!(za nas koji nismo u mogucnosti da prisustvujemo istom!!!:ziveli
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Ja rekoh ranije da necu moci, ali ipak, uz pomoc prijatelja stizem. Svaki covek vise je jedan "helt" manje za njih.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ad videh ovo na mozzartu:
Đorđić: Grant u Partizanu, Zvezdi titula

Ovaj 29-godišnji nekadašnji mladi reprezentativac Švedske sada je s radošću dočekao vest o dolasku Avrama Granta u Partizan.
Na svom Tviter nalogu objavio je sledeći komentar: "With Avram Grant in charge of Partizan Belgrade i think Red Star will catch them and win the league" (Sa Avramom Grantom na klupi Partizana, mislim da Crvena zvezda može da ih stigne i osvoji titulu). Navijači crveno-belih koji ga "prate" na popularnoj društvenoj mreži s oduševljenjem su propratili njegovo mišljenje
djuricu ,ramadani jebem vam mater po sto puta sto dalje od naseg kluba!!!
GDE SU PARE BRE!!!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nije ovo borba za Stanojevica, nego za Partizan. Forsirajte to!
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Da bi taj skup imao odjeka mora biti dosta ljudi bar 5 000 . A pogotovu na promociji jese mora se gruvati. Samo da vam kazem bojim se da obicno okupljanje bez male radikalizacije nece dostici neku buku preveliku.Srbija je ovo ne zaboravite.

Izvini Vratonja, ne odgovaram na tvoj post, vec ga samo koristim da ne bih kucao pet puta...:ziveli
Elem....

Mora kurac da nas bude 5.000 !!! Bilo bi prelepo da nas bude i vise, ali koloko god da nas dodje, dobro je...

Pa danas gledam vesti na RTS-u !!! Cak nemam pojma o cemu se radi, ali dosla je ekipa i snimila neki protest, meni nepoznatih, Aktivista drustvenog centra ??? :confused Pojma nemam ko su, sta su i sta rade, ali njih 50, a mozda i manje osvanulo na RTS 1 Dnevniku, sa sve izjavama aktera !!!!!

Znaci, bilo bi lepo i dobro, kada bi uspeli da privucemo bar neku tv ekipu...
Npr., Topalka ili Brata Saru...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top