Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Saletu veliko hvala za sve radosti koje nam je doneo. Nemerljiv gubitak je njegov odlazak, zivim za dan kada ce se vratiti u Partizan. Iako je po meni taj jebeni Samrok mrlja u njegovoj karijeri, nista ne moze da opovrgne cinjenicu da je dao celog sebe Partizanu i da je uvek radio u njegovom interesu. Zato za mene taj Samrok i ne postoji, nista ne moze da baci senku na godine silovanja komsinice, igranja u LS, radovanje u svlacionici. Mene je kupio za ceo zivot. Jedan, jedini Aleksandar Stanojevic.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
p.s - nemaju da plate igrače (ako je to tačno) a baciše pare na Dubai i novog trenera i Izrael. Nećemo vas platiti ali vas vodimo na pripreme. Pa bolje da su ih platili a cele pripreme odradili u Zemunelu! Još jedan dokaz kakvi ljudi vode klub.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Da ne preterujemo, Krstajić je sve vreme pričao da je Jovančić njegova želja, a znamo da ume da kaže svoje mišljenje. Zajebao se čovek, događa se i boljima. Što ne opravdava Đuru za ove druge, naročito za Ilieva..

Pa u tom periodu su i Krle i Stanoje pričali svašta zbog mira u kući i pokušaja da se domognemo LŠ ,tako da te priče uzimam sa mnogo rezerve . A Krle je rekao i da mu je velika želja bio i Anderson Markes a svi znamo da to nije tako i da je to ponovo rekao zbog mira u kući .
 

kopernik

Početnik
Учлањен(а)
08.05.2008
Порука
78
Reaction score
5
Нисам никад ни чуо за овај часопис.....свакаквих новина има код нас.
Него сад видим у истим тим новинама наслов: Бабовић у фебруару први човек Партизана! Јел се може сазнати шта ту пише ако још увек имаш тај примерак ?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Какав Јованчић, какви бакрачи! И пре Крлета су довођени играчи који нису имали квалитет за Партизан, Чадиковски, Зајем (ваљда се тако звао)... па ником ништа, увек ће бити грешака у довођењу играча, ма ко то радио, како код нас, тако у свим клубовима.

Уопште није проблем у томе, проблем је ко и на који начин нам води клуб!!!

Коперник,

У овим новинама што их имам нема ништа о Милији Бабовићу, само његова ћерка на последњој страни, а то је више за "Криво је море".
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сутра ће се највероватније састати "славни" :puke УО ФК те се очекује да сутра буде заказан датум скупштине клуба.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.381
Локација
Žrnov
Ako ne treba da čitamo komentare na sajtu SC, zašto bismo te iste komentare čitali ovde?

WebCrew edit
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
I onda ce da nam svane i stigne blagostanje posle skupstine u liku i delu dragog nam Nenada Bjekovica nekada istaknutog clana FK PETARDINJA.Zar je moguce da na celom svetu ne postoji treci covek ili opcija? Hvala Bogu ,nemam amneziju i jos te se secam razbojnice, mucko djubre i unistitelju kluba.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
143
Reaction score
47
Prvo i osnovno je da skinemo djubre sa tronaa potom da se vidi sta dalje. Pomenuti za razliku od mutavog je makar pravi partizanovac
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sutra Upravni odbor Partizana i zakazivanje 'konačnog obračuna'komentara


Čelnici crno-belih zakazaće redovnu sednicu Skupštine, na kojoj bi 'opozicionari' trebalo da traže raspravu o poverenju predsedniku ĐurićuPosle burnih dana u Humskoj, svađi, prepucavanja po medijima, konferencijama za novinare, putem saopštenja (...) i smenjivanja sportskog direktora Mladena Krstajića i trenera Aleksandra Stanojevića, nastupio je miran period, međutim, za konačno razrešenje situacije čeka se sednica Skupštine.

Ta sednica trebalo je da se održi u 2011, ali nije, a kada će se održati - znaće se sutra. Naime, u utorak će biti održan novi Upravni odbor crno-belih, na kojem će biti zakazana Skupština, i to za sredinu februara (verovatno posle petnaestog).

Očekuje se da na toj sednici Skupštine neko od "opozicionara" zatraži raspravu o poverenju predsedniku Draganu Đuriću, a sam Đurić, kao i njegovi saradnici iz Upravnog odbora, više puta su isticali da "jedva čekaju Skupštinu, kako bi se konačno prebrojale snage". Procedura je takva da će na redovnoj Skupštini biti moguća samo rasprava o poverenju predsedniku, a eventualno glasanje o smeni moralo bi da sačeka vanrednu sednicu koja se, na zahtev članova Skupštine, zakazuje "po hitnom postupku" (to znači da bi trebalo da se održi najkasnije mesec dana od zakazivanja).

Podsetimo, Krstajić, Stanojević i njihovi istomišljenici su više puta, što posredno, što neposredno, isticali da imaju podršku mnogih članova kluba. Na sednici Skupštine će se konačno videti ko zaista ima podršku "glasača".

Podsetimo, Dragan Đurić je na izbornoj Skupštini 21. decembra 2009. pobedio Savu Miloševića, koji je dobio samo jedan glas, i to od Ljubiše Tumbakovića.

(Foto: MN PRESS)

mocartsport


Копајте ровове, спремајте залихе коначни обрачун је близу !


http://www.youtube.com/watch?v=2FbMQ-29uHE :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
Milose, moras da razgranicis sta je cija krivica i ko je za sta odgovoran.
Kao prvo, za neke sportske rezultate je kriva uprava kluba, kao npr za Genk. Jer, to je ekipa solidne snage, iz jace lige i daleko vecim budzetom. Ali Samrok? Nemoj me zajebavati. Krivica za poraz od konobara, amatera je cisto krivica SS i fudbalera naravno. Samrok je MORAO da se dobije! I hteli vi to da prihvatite ili ne, u drugom klubu bi odmah dobio nogu u dupe zbog toga.
Isto tako, zasluge za +10 idu samo na njegov racun.
O rasprodaji je sve jasno. I budi siguran da cemo biti sampioni, a mislis da ce ukoliko bagra ostane u klubu ikoga boleti kurac sto je to Saletova zasluga. Na proslavi titule ces videti Izraelca i fudbalere, sa sve govnima iz UO.
I reci mi molim te, sta ti znaci to da mi ne smemo da dozvolimo da se ovo nastavi, zivo me zanima. Ja sam otvoren za sve predloge u cilju teranja olosa, naravno one racionalne. Ja kazem da smo mi uradili sve sto smo mogli, i vise od toga. Pojedinci potcenjuju a drugi precenjuju nase mogucnosti. Kao sto sam juce napisao, sada je sve na clanovima skupstine. Ako ne uspemo, nastavicemo da se borimo, na nacin koji umemo i mozemo.

:clap za post i realno sagledavanje problema.

jedino se ne slazem da je stanojevic morao dobiti pedalu nakon samroka. kredit trenera koji je srpski klub uveo i ligu sampiona i koji osvaja titule MORA biti ogroman. prosto receno: "dokazao je da zna i moze, oprosticemo mu ovaj blam".

sto se tice dalje borbe...kao sto si i sam rekao, cekamo skupstinu. mozda bi se jos ponesto moglo pogurati kroz medije, ali to je to. jedino ako neki forumasi licno poznaju "legende" kluba i clanove radne zajednice...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma kakva bre radna zajednica...oni će dići poslušno ruku za derventskog lopovskog kurtona i tu nema šta da se priča. Otkad mi je to posalo jasno - prestao sam da se nerviram za jebeni FK ĐurGarden. Bole me baš kurac da gubim živce i energiju, a oni unutar kluba kurcem ne smeju da mrdnu!!! Neka se jebu sa derventskim kurtonom i on sa njima!

Kako su me samo razočarali u radnoj zajednici...užas.

To je ono što nam "krasi" celo društvo (osim nekih sportskih reprezentativnih ekipa kao što su vaterpolisti, odbojkaši i evo sad rukometaši) - NEGATIVNA SELEKCIJA! Uništi nas načisto...zato smo 176. na svetu po bruto nacionalnom dohotku po stanovniku.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Pa nismo se valjda uzdali u radnu zajednicu ? To bi bilo previše naivno, u zemlji besposličara, zaposleni sve dok tu i tamo prime po koju platu i sve dok imaju po koju paštetu u frižideru ne idu u štrajk. Znači naši " opozicionari " kao što je navedeno u gornjem textu su nam sada sve... A neću da baksuziram i opet kakim po forumu, ali imam osečaj da će to po mutavog biti jedna mirna, rutinska skupština...

EDIT : I ako postoji mutavom protivkandidat, mislim da je krajnje vreme da izađe u javnost. Više nema šta da se čeka...
 
Последња измена:

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Jel opet treba da se vratimo na temu o Savi Milosevicu?!

Tema Uprava napolje! Vandredni izbori!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Bas tako clanovi kluba koji su zaposleni u istom ce morati zbog svoje sigurnosti za posao da glasaju za nakazu.
Zato bi krucijalno bilo tajno glasanje, sto je u ovom trenutku realno do moga...

Ajde stisnite muda ako ste Grobari i izadjite i naglas kazite da su GOVNA,da svi zajedno prodisemo bez olosa.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ljudi cute jer je takva svest u celoj zemlji a ovi sto vladaju to koriste i vladaju idalje tj jebu ih u zdrav mozak...ovo nije samo u nasem FK-u....ovo je svuda...zbog cele situacije narod je nekako upao u neko sivilo,ucutao se...ma potpuna monotonija...umesto da se digne glas i govna najure...neka dodje vec jednom ta skupstina pa da vidimo na koju cemo stranu...ja verujem u pobedu!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Bas tako clanovi kluba koji su zaposleni u istom ce morati zbog svoje sigurnosti za posao da glasaju za nakazu.
Zato bi krucijalno bilo tajno glasanje, sto je u ovom trenutku realno do moga...

Ajde stisnite muda ako ste Grobari i izadjite i naglas kazite da su GOVNA,da svi zajedno prodisemo bez olosa.

Ово болдовано је најжалосније, јер ако би њих 90% заузело став к...ц би могли сви да остану без посла. То је класичан притисак, као и пред квалификације за ЛШ 2009/10, када су запослени причали да ако се не пласирамо клуб неће имати њима да исплати зараде. Ко ли је пустио ту буву, баш се питам? И колико је после "неуспеха" Јокановић остао на клупи?
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ako se dobro sećam, isto je bilo i neko glasanje povodom Zekine ostavke pa su skoro svi ga molili da ostane a on kao "ne, ne...doneo sam odluku da idem."
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Normalno da je i Stanojevic kriv za Shamrock, ja prvi to kazem iako mislim da je jako dobar trener. Ko ga je terao da stavlja Jovancica u spic, i ko je terao Krstajica da ga dovodi uopste?

Mozda sada nije trenutak za ovu pricu, ali krivi su i Stanojevic i Krstajic za neke stvari...

Naravno da i oni snose krivicu za neke stvari. Samo budala može da kaže da su oni 100% nevini. Proporcijalno oni nisu ni 20% (zajedno) krivi za ovo što se dešava u Partizanu, pardon, u današnjem ĐurGardenu!

Glavni krivci su Đurić i lopurde iz UO. Kad se njih rešimo tek onda možemo da se pozabavimo drugim problemima. Ubeđen sam, da oni nisu "namerno" urušavali Partizan, ne bi ni Krle ni Sale imali svojih krivica!

Ovo oko štrajka za neisplaćene plate može biti priprema terena za novu rasprodaju.

I zašto se u ovoj temu sada troši energija na diskutovanje o nekoliko grešaka onih za koje znamo da donose dobro i žele dobro klubu a ne o onima koji znamo da su zlo?

Zato što poneki, a ima ih i iz Đurinog tabora ovde, to je bar jasno, žele da se diskusija skrene u drugom pravcu!

Ma kakva bre radna zajednica...oni će dići poslušno ruku za derventskog lopovskog kurtona i tu nema šta da se priča. Otkad mi je to posalo jasno - prestao sam da se nerviram za jebeni FK ĐurGarden. Bole me baš kurac da gubim živce i energiju, a oni unutar kluba kurcem ne smeju da mrdnu!!! Neka se jebu sa derventskim kurtonom i on sa njima!

Možda neće svi, ali većina, bar 90% hoće, kao da bez Đure više neće imati posao. Ako šnajder ostane na poziciji zbog njih, onda neka se više nikada ne oglase kako im on duguje plate i neka budu srećni što uopšte i rade, makar i besplatno u nadi da će nekada dobiti koji dinar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top