Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Bogićević: “Spremni na Skupštinu u maju”
Miroslav Bogićević definitivno se kandidovati za predsednika FK Partizan.Bogićević kaže da borba za mesto čelnog čoveka beogradskog kluba “nije prljava igra” i da neće da se “povuče na samom početku”.

16934178924f58b79b1235d2.jpg



Iako ima optužbi da su ‘turbulencije’ oko kluba nešto što škodi ekipi i rezultatima Bogićević insistira na tome da su “rezultati ekipe u prvenstvu i kupu “ono što je najbitnije”.

Bogićević se neočekivano pojavio ‘u priči’ a poslednjih desetak dana ‘nestao iz medija’. Ima onih koji misle da je razlog to što odustaje od borbe koju nazivaju “prljavom”.

“Kao prvo, ja ne bih koristio teške reči u opisu trenutne situacije, koja sa moje strane za cilj ima plasiranje jedne nove ideje o načinu funkcionisanja kolektiva koji ima uticaj na veliki broj ljudi, bilo da su oni igrači, ljudi koji su zaposleni u klubu ili navijači. A kao drugo, otprilike od perioda poslednje Skupštine FK Partizan, svakodnevno do mene dopiru poruke podrške, koja je u ovom trenutku moram priznati prevazišla i neka moja očekivanja, ali je sigurno prijatno znati da mnogo ljudi prepoznaje moju želju za stvaranjem Partizana po ukusu svih koji vole crno-bele boje. Jednostavno, sa takvim vetrom u leđa niste u stanju da se okrenete i ostavite stvari već na samom početku.“

Partizan je u prvenstvu startovao remijem u Novom Pazaru i to mnogi tumače kao neuspeh. Iako niko nije pomenuo februarsku skupštinu kluba, ima tumačenja da su lošije igre ’crno-belih’ posledica turbulencija u klubu.

„Ono što je najbitnije i na šta svi moramo prevashodno da mislimo su rezultati ekipe u domaćem šampionata i kupu, odnosno da ekipa ni u jednom trenuktu ne skreće misli sa terena. To bi moglo da se desi ukoliko bi stvari krenule da se dešavaju brzopleto, i to bi koristilo samo našim konkurentima. Bitno je da se obezbedi i većina glasova na Skupštini, jer bi bilo neozbiljno dolaziti na tako bitan dan nespreman. U svakom slučaju verujem da će Skupština biti zakazana za maj, kada ćemo, nadam se, slaviti nove trofeje i najaviti jedan novi Partizan sa još većim ambicijama“.

Prvi prioritet je vizuelno najuočljiviji – prilagođavanje izgleda stadiona bojama kluba.

„Mnogo toga ima da se uradi, jedna od prvih stvari bi bila promena stolica na stadionu. Logično je da Partizan ima crno-bele stolice, siguran sam da bi to obradovalo sve navijače, koji godinama priželjkuju promenu. Želimo da naši navijači budu ponosni na svoj stadion i da sa užitkom dolaze na utakmice“.



Druga tačka je posvećivanje veće pažnje ljudima koji su ime Partizana proslavili u prethodnih šest i po decenija.

„Vrlo je bitno posvećivanje pune pažnje veteranima kluba, koji su u predhodnim godinama retko dolazili na stadion, jer se nisu osećali kao deo kluba u koji su uklesali kamen temeljac. Potpuno je neprihvatljivo da oni nemaju svoje mesto na stadionu na kojem mogu da se okupe i druže, popiju kafu i sa ponosom uđu na mesto svoje mladosti. Moramo im vratiti dostojanstvo, dati im garantovano mesto u UO kluba, jer je bitno da se i njihov glas čuje. Takođe, moramo misliti i na našu radnu zajednicu, pre svega kroz redovnu isplatu plata i premiranje zaposlenih, jer je bitno imati socijalni mir i pokazati ljudima da su deo mašinerija koja se zove Partizan“.

Možda i ključni problem sa kojim se Partizan suočava u ovom periodu je loš odnos kluba sa navijačima, pre svega najvatrenijim.

„Navijačko pitanje je uvek delikatno za svaku upravu, jer bez navijača se ne može i oni predstavljaju veliki deo imena Partizan i bezbroj puta su pokazali kako se voli svoj klub.. Ja ne želim da udem deo tog problema, želim da svi zajedno krenemo u jednu novu eru Partizana, igrači na terenu, navijači na tribinama, ako svako bude radio svoj posao uspesi se neće dovoditi u pitanje. Želim da utakmice Partizana ponovo postanu praznik i da na njih dolaze porodice, da tribine budu bezbedno mesto, na koje ćemo da privučemo sve starosne kategorije“.

Finansije su problem sa kojima se suočavaju i klubovi u mnogo bogatijim zemljama. Prethodnih godina uprave crno-belih često su optuživane da nisu dovoljno ulagale u klub. Zbog toga su navijači vrlo oprezni u davanju podrške kandidatima.

Ja sam ozbiljan čovek, i nikad sebi ne bih dozvolio nešto takvo. Insisitiram da u mom timu budu saradnici koji shvataju da je članstvo u Partizanu privilegija, a ne luksuz. Kompanija Farmakom, čiji sam ja vlasnik, sponzoriše rukometaše, a uskoro ćemo postati sponzor još jednog člana JSD Partizan - veslačkog kluba, višestrukog šampiona i rasadnika reprezentativaca. To je samo još jedna potvrda mog opredeljenja ulaganja u sport, jer i ti ljudi zaslužuju podršku, a na kraju krajeva mi smo svi u sportskom društvu jedna velika porodica i tako treba da se ponašamo“.

Bogićević smatra da će atmosfera u kampanji biti korektna i da neće biti „udaraca ispod pojasa“.

„Ne vidim zašto bi nešto išlo u tom smeru sa bilo čije strane. Veliki sam Partizanovac, nikada ni na koji način ne bih naškodio klubu. Ja ću sve svoje planove izložiti javno i transparentno. Partizan trenutno ima predsednika i upravni odbor, i ja to poštujem, ali želim da se kandidujem, mi smo demokratsko društvo u kojem se dešavaju promene“, zaključio je Bogićević.

B92
 
Последња измена:

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Svako obracanje drugi mesec se pominje, bojim se da nas kandidat nema takvu podrsku o kojoj je pricao! Nadam se da se varam, ali se meni cini da cemo mutavo govno tesko oterati sa ovim prologniranjem.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.412
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Slazem se. Prvo se pricalo da ce biti gotovo na Skupstini, pa onda da ce se uprava sama povuci, pa april..sad maj.

Ne sirim defetizam...ali nisam optimista po svemu sudeci.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Ovo mi zvuci kao da i on ceka drzavne izbore pa da krene u napad na skidanje muta.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Da, sada je jasno da se čekaju rezultati izbora na državnoj ravni... Jbg, odleteše nam Krle i SS za bezveze...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Мало сам разочаран, али шта је ту је...

Шта би са оном причом, "или ће се мутави врло брзо сам повући, или му завор не гине"?!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ljudi nadam se da cemo im napraviti picvajz u subotu i bilo bi mi jako drago kad bi nam se Stanoje ili Krle pridruzili na tribinama.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa ne znam cemu cudjenje. Dobicemo sto hteli samo ne na nacin koji smo hteli. Govna ce leteti, e sad umesto lopatom kako su zasluzili bice malo suptilnija metoda, recimo vlaznom maramicom. Politika je vazda bila i ostala kurva, te me ovo zatisje nimalo ne cudi.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Тренутна ситуација не изгледа обећавајућа, али далеко од тога да је све црно.
Ни под разно не бих био на месту мутавог и његових пајтоса, они од своје судбине, а она је то да ће летети из ФК Партизан у три пичке материне не могу побећи, ма колико се сада то чинило као да нешто далеко.
Говњиву мотку не могу избећи.

Заиста најискреније разумем нервозу и песимизам, до одређених граница, наравно.
Није нам лако, много тога тренутно морамо да трпимо, али на муци се познају јунаци. Ова говна која су тренутно у клубу су део багре која је корење пустила много година уназад, и то корење треба сасећи до краја, што није ствар која се може брзо извести.
Али је ствар која се може извести, то је најважније.

У историји Партизана било је много мрачних, црних, дана и година. Имали смо период када 11 година нисмо ништа освојили па нас је огрејало сунце и освојили смо титулу шампиона.
Имали смо период од 32 године без освојеног Купа, 3 и кусур деценије горких пораза, испадања у првим колима и елиминација од разних смешних екипа па нас је и ту огрејало сунце и узели смо и тај трофеј.
У тим лошим временима, Партизанови навијачи никад нису напустили свој клуб, увек су били уз њега и увек су се борили за њега, наша верност и борбеност су постали наш заштитни знак, стекли смо огромно страхопоштовање у бившој држави и преко њених граница.

Сада је ситуација иста. Сиви, тмурни дани, проткани лошим вестима, и зебњом шта ће се десити са клубом, да ли ће лоповски олош направити од нас исто срање као оно које сада комшије имају - клуб са дуговима које неизбежно воде ка катастрофи.

Шта нам је чинити? Исто оно што су радили они чији смо наследници сада на трибинама Храма Фудбала - наше је да се боримо за наш клуб, да дамо све од себе да сачувамо оно што нам је остављено у аманет - наш Партизан.

Зато Брате Гробаре, сада размишљај шта можеш да учиниш за свој Партизан, немој губити наду и немој чекати да се ствари среде саме од себе јер се то неће десити.
За почетак, нека нас буде што више у суботу на Истоку/Западу, као симбол пркоса мутавом говеду и свим оним лоповима и паразитима из управе, нека свако од нас гледа да дође са што више другара, рођака, компшија, сваки човек је битан.
Па кад устанемо тачно преко пута смрдљиве ложе пуне црвеног олоша и загрмимо Управа Напоље да им се следи срце лоповско.
И тако редом, од суботе па надаље, докле год буде потребно.

Наши дедови су увек били уз Партизан.
Наши очеви такође.
Ми смо увек уз Партизан.
Наше потомство ће увек бити уз Партизан.
Ми смо људи који не одустајемо никад и не предајемо се никад.
Тако смо учени и тако ћемо учити.
Зато ћемо успети и у овој борби без обзира колико она била дуга и тешка.

Идемо Браћо Гробари, деде, очеви, синови, унуци, сви у суботу на Исток/Запад.
За наш Партизан и за нас.
У инат свим душманима.
 

wing

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
61
Reaction score
5
Локација
Gde god ti da igras...
I na kraju kad ne bude nista od svega sto si napricao bice"povlacim se iz zdravstvenih razloga ... a vi navijaci vidite sta cete dalje","JA SAM SVOJ POSAO OVDE ZAVRSIO" ?!E moj Bogi pa to sam i ja mogao da uradim isto,nisi trebao da se deranziras toliko. SVI STE VI ISTI. Bla bla bla.....E moj PARTIZANE na sta si ti spao,i na KOGA !!! Dosao si Bogi da nas smiris dok mutavi zavrsi posao,jel da? Stap i sargarepa? Ne lipsi magarce do zelene trave? Jel'to?
____________________
Za zivot mi malo treba,PARTIZAN i parce hleba !
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pa ne znam cemu cudjenje. Dobicemo sto hteli samo ne na nacin koji smo hteli. Govna ce leteti, e sad umesto lopatom kako su zasluzili bice malo suptilnija metoda, recimo vlaznom maramicom. Politika je vazda bila i ostala kurva, te me ovo zatisje nimalo ne cudi.

fora je koliko sadasnja uprava moze jos da nasteti Partizanu, zasto im dajemo odresene ruke da brukaju klub na svim mogucim poljima.. ovo je trebalo vec odavno da zavrsi.. sto vise se ceka, to vise nas Partizan ispasta..
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Koliko mi se cini, vijesti sa sportske.net se sada mogu kopirati?

Nemanja Tomic:



Ako je tacno ovo sto je Tomic na kraju izjavio, bice svasta u nastavku sampionata.


Edit: izvinjavam se..prebacite u odgovarajucu temu. Slucajan propust.
Tomic izgleda ovo nije rekao msm na ovo zadnje, posto je text prepisan iz Danas.rs a ovo zadnje je zakljucak novinara a ne Tomica.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da je Bogićević skupio dovoljan broj članova sve bi bilo gotovo u februaru, a pošto nije onda je odložio za april, a sad vjerovano ne može da skubi glasove ni u aprilu pa pomjera skupštinu za maj, a kad dođe maj onda će možda za jun i tako u nedogled...
Ja se nadam da će doći dan kad će konačno imati dovoljan broj glasova i okončati ovo vanredno stanje u klubu, pa makar to bilo i na ljeto, a koliko je realno da taj dan dođe to je teško prognozirati. Đurin sistem odgovara "privrednicima" oko njega, a oni od kojih očekujemo da će se okrenuti protiv Đure prodaju se funkicije, plate, ili šta već (Nađ, Šokić...). Šta ćeš kad su mnogi igrali u vrijeme kad se u fudbalu nisu obrtali milioni, a danas od ljubavi prema Partizanu ne može da se živi (pristojno).
Meni je od samog početka bilo sumnjivo zašto matori Raša laje na sva zvona, ako se u klubu spremaju promjene. Raša dođe nešto kao vremenska prognoza koja nikad ne maši. Ako laje na opoziciju, onda je pozicija derventskog ljubičastog 100% sigurna.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Места песимизму не сме да буде! Тачно је да се све ово одужило али мртви се на крају броје.

Имамо кандидата који иде до краја и у интервјуу је показао намеру да истраје у овој борби. Врло јасно се обратио појединим структурама (ветерани, радна заједница) којима се садашња паразитска гарнитура обраћала само када их треба изманипулисати, слагати или застрашити отказима. Показао намеру да ничим не наруши резултате тима на терену, и изразио намеру да игра фер.

Уместо што изражавате незадовољство што све ово иде спорије него што се очекивало, дођите на исток и запад и јасно покажите овим крвопијама из управе шта мислите о њима.

Нико није могао вечно да се бахати и смеје у лице навијачима, па неће ни ова генетска грешка са својим пајтосима. Немам ни најмању дилему да ће ускоро ови паразити постати прошлост.

До победе! :napred Partizan
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
У октобру биће у новембру... :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovde je sve prilično jasno!

Ajde da se prvo održe "državni izbori", da političari sebi obezbede guzice, pa će onda da se pobrinu za Partizan i Zvezdu. Ako ne grešim, i mi i oni će imati izbore u Maju, a državni su pre toga.

Očigledno da je pao dogovor između SPS i DS. Izvršiće rokadu. DS dolazi u Partizan a SPS u Zvezdu. Đurić će da popuši, a Bogićević će biti novi predsednik. Kod cigana, Lule ostaje tu gde je, a država će malo da smanji njihov dug, ili obezbedi sponzora koji će to da uradi.

Biće i nama i njima malo bolje, a država će da muze i dalje. PLJUC!!!

Muka mi je od naših političara. Sa njima u vrhu ne treba nam neprijatelj! GOVNA PROBISVETSKA~~~~
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nigde ne postoje takve oscilacije i smenjivanje euforije i bedaka, kao ovde. Drago mi je sto sam od prvog casa bio medju onima koji su uzdrzano iscekivali rasplet i pokusavali da prenesu tu dozu stalozenosti na druge. Nekima je bio dovoljan i najmanji mig ili "provereni info" pa da vec krenu sa predlozima za novi Upravni odbor. I sta bi? U svakodnevnom iscekivanju vec vidjene vanredne skupstine, optimizam se svakim novim danom pretvarao u sve vecu zebnju, a sada poprima oblike pesimizma i velikog razocarenja.
Medjutim, kao sto ni tada nije bilo sve belo tako nije ni sada crno. Nista znacajno se u celoj prici nije promenilo, izuzev sto je sada jos jasnije da je mutavi daleko tvrdji orah nego sto se nekima cinilo i da Bogicevic mora jos mnogo da se pomuci. Dakle, pozicije su iste. Svako igra svoju igru, mutavi sa svakodnevnim pokusajima da zamaze nekim potezom navijace, Bogicevic da svakodnevno postavlja nove datume za dolazak na celo kluba. Da li je prica o navodno sve vecoj podrsci koju dobija samo pusta zelja, ostaje da vidimo.
I sada, kada je jasno kao dan da do smena nece doci bar jos neko vreme,zapitajmo se sta cemo raditi mi i sta su nasi prioriteti. Pljuvanje uprave na svakoj utakmici, svakako. Podrska igracima,jaca nego ikada- OBAVEZNO! O pljuvanju Izraelca ce odlucivati svako za sebe. Posto su se skoro svi odusevljavali svakom izjavom Bogicevica, neka pazljivo procitaju jos jednom ovaj intervju i sta on postavlja medju prioritete. E, pa sada neka svako sam razmisli na koji nacin ce Partizan dolaziti do dobrih rezultata i sta mu je za to neophodno.
Jos samo da na sve jadne i cemerne poteze dragog nam goveceta, dodamo to da ce nakon silnih pokusaja da ga na sve moguce nacine oteraju, Dijari licemerno ponuditi novi ugovor. Mrs, govno smrdljivo. Da te pljune po sred te odvratne face, to si zasluzio.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tomic izgleda ovo nije rekao msm na ovo zadnje, posto je text prepisan iz Danas.rs a ovo zadnje je zakljucak novinara a ne Tomica.
Da, samo što je novinar(ka:D) unela zabunu formulacijom "naš klub". :)
danas.rs је написао(ла):
- Možemo biti još brži i jednostavniji - tvrdi Tomić, a nama ostaje da vidimo to obećano novo, još lepše lice Partizana s Grantom, čije usluge naš klub koštaju šest puta više nego rad čoveka koji mu je doneo dve titule, jedno učešće u Ligi šampiona i milione evra od nje.
Mada klub jeste NAŠ ako ćemo pošteno... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top