Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
idi Zvonimire bestraga, pa zasto ovo radis :D
Svaka mu cast, nije no je sila :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Au, kakva golčina Vukića, pa ovo je za najlepši gol JSL za ovu sezonu. :clap

Kod prvog gola, kad je Vukić izbacio protivničkog igrača, isti je igrao rukom pri padu. Pogledajte. Ko je sad pokraden, pičke (sve zajedno) ciganske?
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Osam ljutih gusara, ja ih ostro gledam, jedan pao u nesvest, ostalo ih sedam.

Sto volim tisinu u ovo doba godine :)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Au, kakva golčina Vukića, pa ovo je za najlepši gol JSL za ovu sezonu. :clap

Kod prvog gola, kad je Vukić izbacio protivničkog igrača, isti je igrao rukom pri padu. Pogledajte. Ko je sad pokraden, pičke (sve zajedno) ciganske?

Ajde da vidim da li ce to iko spomenuti :roll: Vukiceva golcina je...:respect nemam reci.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Uh kakav gol i kakav osecaj za igru Vukica. Covek da je imao brzinu igrao bi za Barsu, Real, Mancester... Opet nekako glupo primljen gol i to je najveca briga pred sledeci mec. Prvo poluvreme nije dobro, ne smemo da uludo trosimo 45 minuta. Ako sva ova hajka na nas klub nije dovoljna da grizemo 90 minuta kao vukovi onda do kurca. Ponekada mi ni fudbaleri nisu jasni. Cele godine ih potcenjuju pa ja bih umro na terenu u inat tim govnima. U svakom slucaju najbitnija je pobeda i drago mi je zbog Eduarda. Samo ozbiljno i titula je nasa.

Nesto razmisljam sta bismo mi bez Vuleta i Diare, vec bi sada cigani bili ispred nas. Mutavi se trudio svom snagom da nas oslabi i udarne igle otera. Jebem vam seme.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Zvone prešao JSL na 5 zvezdica :respect.
Đuriću mamu li ti... ovakvog si igrača htio da otjeraš :banghead.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Tema Kup je i dalje zaključana, pa ću pitati ovde... u slučaju da ne uspemo da ih dobijemo bar 3-0, ako bude 2-0, idu odmah penali, zar ne, nema produžetaka?

Elem, ja stvarno verujem da mi njih možemo da izbacimo... da će biti lako-NEĆE, naravno... mnogo smo se skenjali u prvoj utakmici, sami smo krivi... da smo im umuljali bar 1, druga bi se pesma pevala... no, nad prosutim mlekom ne vredi plakati...

Ta naša pobeda u sredu koja bi rezultirala njihovim izbacivanjem iz kupa nije toliko bitna sama po sebi (jebeš kup, mada im ja ni otrova ne bih dala... dobro, hajde, može otrov :D)... bitna je zbog SLEDEĆE SEZONE... treba ih ubiti u pojam, utucati u mozak, unakazaiti na psihičkom planu...

Ali, pre svega, prebiti ih na terenu...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Sacayak A jebeš ga nećemo da se ciganišemo možda čovek i potiljkom igrao...Važno je videti kako golubar trči za lobom Vukića
http://www.youtube.com/watch?v=FcvAvzXnrS0
Edit.
Ali utisak dana su mi perhani sa Sportala ..."GOOOL!!! Kiša je prestala a Partizan vodi 2:0! Strelac Vukić u 62. minutu. Golman Aleksić je pogrešio, tačnije ispustio loptu koju je uzeo Dijara, dodao do Vukića a ovaj rutinski zatresao mrežu."
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Uspešno arhivirana i Subotica, sad je sve na nama... Bravo za naše momke, a i veterane!

Imamo odličnu situaciju da za par dana odigramo bez ikakvih stega i Cigane načisto odučimo od fudbala.

Elem, zna li se šta o Eduardovoj povredi!?
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Изузетно тешка серија од 4 утакмице завршена са максималним учинком. Свака част црно - бели. :clap
Морам признати да сам последњих 10-ак минута по преносу на МИП-у стрепео, чинило се да ће нам дати гол. На сву срећу, завршило се све како треба.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Montipajtonovci kod Rosavog, Pop Cira i Pop Spira, Raka "vratar na vratima" Djurovic....:D

Sta kaze Piskavac :"Volim Robija i navijam za njega u sredu jer voli fudbal, voli zivot..."siroma je al voli da zivi:banghead

SOS Kanalizaciju je bruka nazivati televizijom, to je video-klub "Secanja" sa akcentom na Bari i TokiJo:D Sad u ponedeljak nova tura onaj dzulov koji sam za sebe misli da je smesan i vickast Top sa Beljin Stanisom i Jokicem izlapelim pa Secerni jarac ,cirkus niko drugi sem jarca ne moze da bude gost i "strucni konsultant".

Kako ih Zvonko nalozi za Kasalicu primise se ko saucesce da objasnjavaju da to nije Pavlovic:banghead
 
Последња измена:

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Stigoh iz Subotice, čestitke momcima na pobedi :ziveli
utakmica za zaborav, očajna igra u prvom poluvremenu ne znam vredili pomena bilo šta iz prvih 45 minuta, drugo počinje sa provalom oblaka, krenulo klizanje po terenu odigrasmo dobro do drugog gola i onda krenusmo da se branimo, loptu minut nismo mogli da zadržimo.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Po svemu sudeći gol za Spartak je postigao Miljkon.:D
Ruku na srce stvarno je nesrećan gol, jer ga je igrač spartaka u trku napucao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Ma za onaj gol niko nije kriv... niti može odbrana da ga spreči niti golman da odbrani... jedino da lopta slučajno pogodi golmana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top