Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Za gol je kriv idem po redosledu Tomić, Volkov, Ivanov.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Baš maleričan gol. Garant ne bi ušla.
Ovaj je šutnuo tako da je išla pored gola, na žalost lopta je pogodila Miljka i uletela kao tane. Sve se bukvalno desilo u treptaju oka.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Хајдук - COMPLETED
Рад - COMPLETED
Војводина - COMPLETED
Спартак - COMPLETED

GAME OVER

Некако све што бих рекао у овом тренутку се налази у цитату испод:


Uh kakav gol i kakav osecaj za igru Vukica. Covek da je imao brzinu igrao bi za Barsu, Real, Mancester... Opet nekako glupo primljen gol i to je najveca briga pred sledeci mec. Prvo poluvreme nije dobro, ne smemo da uludo trosimo 45 minuta. Ako sva ova hajka na nas klub nije dovoljna da grizemo 90 minuta kao vukovi onda do kurca. Ponekada mi ni fudbaleri nisu jasni. Cele godine ih potcenjuju pa ja bih umro na terenu u inat tim govnima. U svakom slucaju najbitnija je pobeda i drago mi je zbog Eduarda. Samo ozbiljno i titula je nasa.

Nesto razmisljam sta bismo mi bez Vuleta i Diare, vec bi sada cigani bili ispred nas. Mutavi se trudio svom snagom da nas oslabi i udarne igle otera. Jebem vam seme.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mi smo danas de facto (iako nismo de jure) osvojili petu uzastopnu titulu sampiona Srbije, a vi drvite o nekoj tv emisiji koju gleda cirka 17 ljudi u drzavi. :pop

PARTIZANE BRAVO BRAVO!!! :D:
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Веома важна победа, тријумф који нам широм отвара врата ка петој узастопној титули шампиона и који нам даје крила за реванш полуфинала Купа.

Није било за очекивати да лако обавимо посао, али опет ми смета што смо прво полувреме потрошили не урадивши много тога, да не кажем ништа.
Гол смо дали на време, док се нервоза није увукла у наше редове, други погодак велемајстора Вукића је без претеривања ремек дело, Браво Звоне Мајсторе!
Много ми је драго због тога што је Едуардо данас затресао мрежу, ако је неко заслужио да буде стрелац својим залагањем на претходним мечевима, он свакако јесте.

Наш план, да из 4 тешка меча узмемо свих 12 бодова је остварен. Најтежи део пролећног дела првенства је иза нас. Није било лако током овог периода, хајка на нас је у пуном јеку, форма је била у паду, али наш тим се није дао, успео је да предброди сва искушења и поново крене шампионском стазом, Браво Црно-Бели мајстори, све честитке за наше момке!
Опуштања не сме да буде, идемо даље, меч по меч, да се првенство на шампионски начин приведе крају.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Pa najlepše je ići na te revijalne utakmice, onako uživati bez stresa.:D


Ja vec 5 godina i gledam samo te revijalne utakmice,a ne bih dolazio da na utakmice ne dolaze ljudi sa foruma,malo se ispricamo vidimo ako je neka zgodna zenska dosla,na kraju pogledam semafor cisto da znam sa koliko smo dobili tu revijalnu utakmicu i to je to.
Sale SK;553936]Penali.Ali bice 4-1.

E jebiga Sale bas ga pretera sa rezultatom otkud oni mogu dati taj 1 gol,licno mislim da ce biti umereniji rezultat od 4-0
 
Последња измена:

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Што се тиче успешно прегрмљених тешких утакмица, свака част, то је оно што се тражило, Партизан мора тако! Дакле иза нас је серија веома тешких мечева, ту смо извукли максимум, чак и више од тога, када се узме у обзир да су цигани изгубили 2 бода! + 8 на 7 кола пре краја где има у оптицају 21 бод, је стварно велико и мора се задржати предност, чак и увећати!

Сада нас очекује Трећа фаза пролећа коју сми окарактерисали као сигурицу, мада ја ево већ сада мислим да ће то бити појебене утакмице, јер свака од ових екипа се бори за голи живот! Наиме:
-долази нам Јавор,
-идемо у Смедерево,
-долази нам БСК,
-идемо и Чачак!
Али опет када се погледа, сви би требали да пред нама падају глат, јасно је да ниједна екипа не поседује квалитет да нам парира! Али опет понављам, морамо озбиљно, опуштања ни секунде не сме бити, па стога ни зиме за нас нема!

С друге стране, цигани ће имати на папиру тежи задатак, јер њих у наредна четири меча очекује наша Прва фаза, и ја сам сигуран да ће просути бодова!

Ми морамо урадити све што је до нас, а то су још четири победе до дербија, па да на дербију на пуном ЈНА прославимо ТИТУЛУ!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
svaka cast momcima na pobedi :clap

ovo je verovatno odlucujuca pobeda za titulu.

ipak se nadam da cemo do kraja odigrati veoma ozbiljno,nastaviti da pobedjujemo i polako pripremamo ekipu za evropu ...aksentijevic,l.markovic,ninkovic,s.markovic, i i videti sta se stvarno moze ocekivati od mange,ostojica,mozda i malog jojica ...

drago mi je zbog edu-a i nadam se da ce u sredu nastaviti seriju sa jedno 3 komada u mrezi musavaca !!!
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Sto neko napisa stavili smo jednu ruku na sampionski pehar.
Onda posle ove zadnje faze, stavit i drugu i posle derbija ga podici.:napred Partizan
Zeljko Pantic me oduuusevio. Covjece naklon , naklon.:respect:respect:respect
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Za gol je kriv idem po redosledu Tomić, Volkov, Ivanov.

E, bre!

Kad god krivite Tomića za nešto, napišite Neca Tomić!

Ovako se svaki put štrecnem, i zapitam, šta sam bre ja to kiksnuo, i kad, pa da zbog mene primimo gol?! (da nisam možda pisao neke gluposti po forumu, pa zbog toga?)
- A onda se sa olakšanjem setim da ipak nisam ja danas igrao utakmicu, i da verovatno mislite na Necu, a ne na mene...

Ja sam bre bio pouzdani odbrambeni igrač (ponekad i zadnji vezni i old raund, pa i golgeter) malog fudbala, koji je svaku rizičnu situaciju rešavao (ne driblingom, pošto mi to i nije baš išlo), nego onim što mi je išlo - ,,duvanjem,, lopte il' u aut, ili bar preko pola terena! :D


Ma ne...nisam...bar ne još...imam još jedno dve godine ,,fore,,...
Ja se samo malo zezam na račun svojih godina, a zapravo sam, takoreći mlad čovek, tek u najboljim, ,,srednjim,, godinama...
Samo u vrlo ,,srednjim,,...:wink:

A počasni naziv i ,,titulu ,,Forumski Krkobabići,, treba da dobiju ne ovi koji dobro pamte ,,sedamdesete,, (kao ja!), nego ovi što dobro pamte i šezdesete i pedesete...ima i takvih ovde, je l' da? :D

A ima sigurno i nekih Partizanovaca koji još dobro pamte ,,četrdesete,, ,samo takvi verovatno nisu baš sigurni, ni šta je to kompjuter, ili, koji je danas dan, ili u kojoj smo godini...

Doduše i ja se ponekad zajebem oko toga...
Ali, jbg, tako je to kad mi fali još par godina do počasne titule ,,Forumski Krkobabić,,...
Posle tih par godina, verovatno ću biti srećan i zadovoljan, jer ću misliti da sam i dalje u ,,sedamdesetim,,...

Šta ćete, starost-ludost!:D

EDIT:
E, da dodam još nešto, evo još jednog citata:

,,Baš maleričan gol. Garant ne bi ušla.
Ovaj je šutnuo tako da je išla pored gola, na žalost lopta je pogodila Miljka i uletela kao tane. Sve se bukvalno desilo u treptaju oka.,,

Ja lepo kažem Grantu Garantu da bi garant ušla, da Miljka prebacimo u napad, i jedan gol u sledećoj utakmici bi već protivniku uleteo kao tane! Sve bi se desilo u treptaju oka! :)

Drugi gol bi mogao da da Ivanov, pod uslovom da smo uvežbali kornere - i to kažem ovde, javno, Garantu, a on neće da sluša!
Il' ne zna Srpski?
Ako zna bar Bugarski, pa da mu pišem tako...
Ali, kako se na Bugarskom kaže korner? :)

Treći gol Diarrrra, četvrti Eduardo (kad mu je već krenulo), Zvone dva komada, Markec jedan, Džigi jedan, Sale Ilić jedan (ako je promašio neki zicer, red je da mu sad ,,krene,, čak i ako nije zicer),...i...je l' dosta...

Pa, i nije, Medo treba da ,,skine mrak,, i Babonja da golom ,,kruniše,, svoj ,,brak,,...
( sa loptom, koju toliko voli...)

I...

Pa, čekajte, nije Stojke još dao gol u derbiju, vreme je da i on ,,overi,,...

Ali, ne iz penala...nego, ovako, iz igre...

Ne...stvarno...

Nisam ja za penal u našu korist, ja sam za to da proslavimo jedno 50 godina bez penala u derbijima, pa i kad nam ga tad sviraju, da kažemo sudiji, neeeee, nije prekršaj bio dovoljnog inteziteta, gosn sudac, slobodno poništite vašu odluku...
 
Последња измена:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
To bi bilo to skoro.....
Ako u sredu eliminisemo u korenu ove didijote,ne treba da brinemo ni za sezonu.
Polako klindzurija da se kali pa da im oni jebu mamu tamo negde na zimu.
Sad odo mirno na pocinak,bar do srede a i tada se nadam i verujem u najpozitivniji moguci ishod
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
02:10 |
Fudbal - Jelen super liga: Spartak - Partizan, snimak

Ovi smradovi sa RTS nece pustiti ni snimak, majku ti jebem Tijanicu 100 puta ti jebem mater
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Znaci nemogu da verujem da ne pustaju snimak a pise u programu na jebenom smrdljivom i usranom sajtu :banghead
Ako nisa drugo za laku noc sam im poslao fin i kulturan mail,sve im mrtvo i zivo jebem!!
Vazno braco Grobari da smo mi pobedili i priblizili Tituli,a za snimak nek se jebu....
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ispade sve ovo bolje nego što sam se nadao.

Počeću da volim ove nameštene ciganske sudije i unapred prodate titule, s takvima nam izgleda najbolje ide :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
samo da se upisem i da jebem mater rts-u za snimak sto nisu pustili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top