Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Posle Stefana Scepovica dovodjenje Kataija bi samo potvrdilo neke stvari, a Tumba i Vermez onda ne mogu da imaju podrsku vec samo kritiku za saginjanje glave i dupeta. Jos i Knezevic da dodje i to je to.

Zali boze Jojica, Sase M. i Brasanca.
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Dobrodoslica za Lovrea i Scepovica ! Ima li kakvih pomak u pregovorima sa Sulerom?
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Prvo da cestitam Lovreu na povratku u voljeni klub ! Za mene nema dileme da ce biti medju najboljim nasim igracima naredne sezone,a dace bog i u evropi ! Nadam se da se nece napraviti greska oko novog stopera,potrebno je da bude malo hitriji od Ivanova,ostalo je i kod njega odlicno ! Sve u svemu za sada odlican prelazni rok !
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Dobrodoslica Goranu Lovreu i sve najbolje u crno-belom dresu!

@Azurni
Katai igra levo, a Knezevic desno, nemaju oni veze jedan sa drugim. Za Kataija nisam ni malo...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Posle Stefana Scepovica dovodjenje Kataija bi samo potvrdilo neke stvari, a Tumba i Vermez onda ne mogu da imaju podrsku vec samo kritiku za saginjanje glave i dupeta. Jos i Knezevic da dodje i to je to.

Zali boze Jojica, Sase M. i Brasanca.

Prava je steta sto Babovic nema brata...

aDjura ne mora da daje pare za pojačanje na toj poziciji :)

Ne brini,izgleda da je neko drugi zaduzen da ih daje...
 
Последња измена:

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
suzdrzavao sam se ali ne mogu vise moram da komentarisem ovu bagru,opasno nam kuvaju sranja za leto,dovode se igraci koji nisu losi ali ni ne kostaju,a jebu nas za pare strano i samo bog zna kolko ce nas kamate ubiti... sad malo vedrije teme sto se tice knezevica njega sto pre treba dovesti,ja takodje mislim da dejan babic bi trebao da dobije ozbiljniju minutazu jer decko ima potencijal i dobar je,a za stopera se tolko ne btinem,jer ostojic je pokazao da ce decko biti extra igrach,tako da nije nam tolko hitno za stopera mada bi bilo super da je to brat slovenc,pored svega toga treba se otarasiti plata smiljanica,babovica jer na njihovim pozicijama imam dobre igrache kao sto su brasanac s.markovic.dejan babic i lazar markovic(realno on je desno krilo) dok bi bilo lepo utopiti tomica,sad sto se tice vukica ja mislim da je on super igrach ali ja bi mu se zahvalio tapnuo ga i dao sansu ninkovicu da suri a deda ilic kad je trezan da ga zameni... za napad tu sam skeptik scepovici su ok ,edu kad se oporavi bice super dobar je on,jedino zabija je nedefinisan...

dakle nama trebaju desni stoper,levo i desno krilo,prodati baonju,lolu ,vukica i tomica i da na bog vidi...

Kada tako neko govori o ikoni FK Partizan, prosto se zapitamo da li mu je mesto na forumu.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

misho071

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
25
Reaction score
0
Ja se samo pitam sta ce biti ako niko ne ode iz Partizana? Jel to bolje ili gore :) Da samo ne bude uvaljuj gde stignes u zadnji cas samo da se uzme sto para... Ja stvarno zelim ovaj prelazni rok da bude gotov, ne zbog igraca toliko koliko zbog uprave...
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Koja krila ljudi,pa mi zadnjih 5 godina igramo bez krila,realno...a ne kazem da nam ne trebaju..
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Dali postoji ikakva sansa da nam dodje Stepanov ! Prica se da trazi oko 300000 eur. po sezoni,neverujem da je zaboravio da igra fudbal,uvek je bio dobar stoper !
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Pogledaj mec finale lige sampiona i videces da Bajern ima Robena na desnoj, a Riberija na levoj.
Man utd ima Nanija i Valensiju....itd itd.....
To su danasnja krila-napadaci.
Zato sam i spomenuo Danka Lazovica kao super resenje za nas.
Inace Lazovic ima odresene ruke u izboru nove sredine.
Izvinjavam se za off.....

Znam sve to...Zato sam i rekao da danas retko ko igra sa klasičnim krilima (dešnjak na desnoj strani i levonogi na levoj).
Uglavnom krilni igrači igraju na kontra stranama u odnosu na nogu kojom se bolje služe.
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
@ igor-1

Šta kažeš, Đura rekao? :D E, sad mi je lakše, pomislio sam da će neko stvarno da ga dovede...
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Na osnovu cega ste vi formirali svoje misljenje da je Katai dobar ili los igrac ? Taj lik je prosle sezone uglavnom bio rezervista u Vojvodini i onda niodkuda ode u inostranstvo .
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Rodjace cemu ovo, da si prozvao Rnica i Babovica imao bi punu podrsku, ali Ilicu ne moze nista da se kaze, da se borio, borio se, postizao je i golove, i to kakve golove.
Imao je i kikseva, ali boze moj svako ih ima. On je legenda kluba koja ne zasluzuje da se o njemu tako prica.
v242380p1.jpg
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kataji je po meni u mentalnosm smislu kombinacajia Balotelija i domaće džukele.
Što se igračkih kvaliteta tiče mislim da imamo boljih u Teleoptiku.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sve mi to znamo da je džukela ovo ono, al takođe znamo i ko mu je menadžer prema tome verujem da će ga ufaljati :D kod nas...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Svi vi koji pljujete Ilica i njegovo igranje na krilu zapitajte se prvo dal' smete da pljujete takvu legendu, a onda pored toga navedite bolje krilo od njega u nasem klubu u zadnjih par godina.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Zoran Tošić... E takav nam igrač treba (nije lična želja samo tip igrača)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top