Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
BRAVO ZA KK PARTIZAN, ZA NAŠ VOLJENI KLUB, ZA PONOS I DIKU CELOG NAŠEG SPORTSKOG DRUŠTVA!!!

Čestitam od sveg srca Saši, Toši, Vladi i celom njegovom štabu, kao naravno i igračima, ali i svim ostalima u klubu. Jeste nam osvajanje titule u zemlji postala rutina, ali je ova titula baš draga...mnogo draga, posebno draga jer je osvojena u onom prigradaskom svinjcu, pred onim smrdljivim pavijanima niže rase.

Kako su naši igrači bili večeras "kulišići"...:respect
Kakva psiha, kakva mentalna pripremljenost, kakva mentalna snaga...:respect
Njih ovi iz ciganskog svinjca da zaplaše? :buhaha

Po hiljaditi put u svom životu moram da ponovim:

Ko onoj bagri dade ime cigani pre puno, puno godina - alal mu kurac, taj je najveći genije koji je živeo na planeti zemlji!
Niko nikada i ni po čemu nije tako "ubo" kao što je "ubo" taj koji je ona govna nazvao ciganima!!!


Mamicu vam jebem ološku, da vam ološku mamicu jebem - najpre tebi ćoravi ubico Zorana Đinđića, a onda i svima vama ostalim govnima koja imate bilo kakve veze sa tim vašim usranim mutantom od kluba!!!

Na kraju da poručim nešto i govnima sa ciganskih foruma: Napušite nam se kurca grobarskog, udavili se dabogda od pušenja naših kurčina i spremite se da budete jebani još puno, puno narednih godina., jer...MI VERUJEMO da vam NIKADA neće dosaditi!
Ustanik 1804

« Одговор #207 послато: јуче у 23:11:47 »
Sledecea sezona,sledeca sezona.... opet ta famozna sledeca sezona.. Brate reci sve ali samo ne ovo... Otkad pratim kosarku i otkad gledam i bodrim nasu Zvezdu pricaju kako ce sledece sezone osvojiti....
Recite sve samo ne sl.sezone jer me frustrira i razjari....
Ustaniče, ustani da i tebe nataknemo na kurac grobarski, da vidiš kako će to tek da te frustrira i razjari...

Hej, skote ciganski, imam nešto da ti poručm:
SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA, SLEDEĆA SEZONA...

Jel znaš šta si ti? :pickaciganska
Jel znaš šta je svako poput tebe? :pickaciganska
M'rš bre u pičku materinu svi redom, smradovi selendraški!

PEHAR SE VEĆ VRATIO U GRAD, TAMO GDE MU JE I MESTO!!!
A vi govna seoska - u brlog, m'rš u taj brlog i da niste njuške ikada više pomolili odatle!
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Najsrdacnije i najvece moguce cestitke svim nasim igracima, celokupnom strucnom stabu i vodecim ljudima naseg KK-a povodom nove titule!!!


Nas KK ostace zauvek veliki svetionik koji ce nas obasjavati radoscu uvek i u svako doba, priustavace nam uvek veseli pocetak leta, ne samo ovih predivnih 11 godina, nego dok postoji, do vecnosti...
Zato, cuvajmo nas KK Partizan kao zenicu oka svog, kao neko ko ce i u najsumornijoj svakodnevici ponuditi zrno radosti koje ce opet dati smisao nasoj ljubavi prema ovom svetom klubu.

Imamo potencijal, puno je mladosti i talenata u nasem timu, uz dobra pojacanja na cetvorci i petici mozemo opet do neslucenih visina. A sto je najvaznije, imamo nase suvo zlato na ceonim mestima u klubu, nase neprevazidjene grobare, Predraga Danilovica i Dragana Todorica.
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Све четитке Влади, Играчима и Клубу.Свака част мајстори.Ова шанса да оборимо рекорд се једноставно није смела пропустити.Оно што су наши вечерас издржали тамо је за респект.Кад помислиш да њихов идиотизам не може даље они те наравно демантују.Сви су вечерас били тамо и бутулија и перуничић и кешељ и живковић, само им је фалио тео, јебо им он матер.Цело вече се бришем од пљувачке иако нисам био тамо, страшно...још једном хвала к.к.Партизану.

Има један тим, цео сам живот с њим...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nevidjeno draga titula, alal vera ljudi! :respect:respect

Bravo igraci, bravo Jovanovicu, bravo Danilovicu i svi vi koji ste bar sa pola promila doprineli da se dominacija nastavi!

Po hiljaditi put su se ponadali, napalili i opet ona stara - ko vas jednom jebo,...

Sada je vreme za slavlje i veliku radost, spasili smo instituciju! :šal

P.S. Sutra hladne glave ono sto su mnogi od nas rekli da ce ostaviti za kraj sezone, jbg i to je doslo na red :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Uh kako mi je milo sto smo ih tamo nabili,onim pljuvanjem Vlade su samo pokazali da su govna kakva su uvek i bila,to je veceras postao aksiom.Malo vas pustamo,malo vas pustamo pa vas jebemo..Jebi bre mandove.A sta tek reci o uslovima u hali,pa oni nisu bili na ivici regularnosti nego potpuno neregularni..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Јебање искомплексираних имбецила које је неко слагао да је овај мутант из Железника њихов тим - непроцењиво! :D

Не брините, говна, угасићемо вам и ФМП, јебо вас ћорави у уста све редом.

Честитке КК Партизан на милионитој титули! :napred Partizan
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
TITULA!!! Brutalna pobeda! Svrš po gmazovima sa tribine! Trpaj muda kad je pička džabe, džabe je drolja krpila svoj himen...neće to godinama da joj zaraste!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ko prvi postavi ovu izjavu Raduljice kod Tegija ima od mene ono sajber pivo...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
prvo da cestitam svim igracima,strucnom stabu na celu sa VJ na 19 tituli,11. put uzastopno :clap

znajuci kakva ce seljanija biti u zelezniku,kakav pritisak i neregularni uslovi najiskrenije nisam ocekivao pobedu u ovom mecu i time mi jos draza ova pobeda.

pred gomilom isfrustriranih idiota gde delegat moli smrada celavog da smiri navijace a ne sme da prekine mec osvojiti titulu je NEPROCENJIVO !!! :respect:respect:respect

tek ce da ih boli,tek ce da placu a mi da se radujemo i slavimo :wink:
nisu ni svesni kakav su nam vetar u ledja dali ovom seljanijom da radimo jos jace jos bolje "pojacanim" nekim novim lepim stvarima koje ce se desiti na rednoim periodu !!!

JOS DUGO CE PARTIZAN BITI SAMPION :BB:BB:BB
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
JE-NE-A
Ko onoj bagri dade ime cigani pre puno, puno godina - alal mu kurac, taj je najveći genije koji je živeo na planeti zemlji!
Niko nikada i ni po čemu nije tako "ubo" kao što je "ubo" taj koji je ona govna nazvao ciganima!!!

ovo sam veceras rekao ortacima i svi su se slozili da je to cinjenica kao sto je 1+1 jednako 2
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Evo i mene takodje posle dužeg vremena :D
Momci svaka vam čast, mogao sam kuću da stavim kao ulog da dobijate večeras.
Jednostavno SISTEM!!! Ovi momci što su došli u svetinju iz drugih timova, odmah su zaraženi virusom pobednika. Džaba ciganima 50000 fudbalskih navijača, mi smo jednostavno tim pobednika.
Hvala posebno Toši i Saši Daniloviću, ljudima koji su mi doneli toliko radosti u životu.
Hvala i Vladi Jovanoviću, kome se moglo svašta zameriti tokom sezone, ali je celu plej off seriju odradio maestralno.

Sada slobodno slavite koliko hoćete, a onda nas čeka sredjivanje stvari u našem klubu.
Šta i kako dalje, sagledati sve dobre i loše stvari tokom sezone, pa da se vidi kako dalje. Ne sumnjam da će Saša i Toša doneti prave odluke.
Ali otom potom. Braćo i sestre grobari uživajte u jedanaestoj uzastopnoj tituli.
Svi vi ste imali priliku da vidite pisanje nove istorije. Jedanaest uzastopnih titula teško da će iko ikada uspeti da napravi. Ali to nije sve, idemo dalje, pišemo još istorije i u narednim sezonama :partizan_fan::partizan_fan:​
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Hvala svim članovima KK Partizan i čestitke na tituli. A najviše hvala mom tati koji me naučio da navijam za Partizan.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ohladjene glave,zelim da cestitam titulu svim igracima,Vladi i njegovom strucnom stabu,Tosi legendi i naravno Danilovicu,koji je takodje legenda i igracka a sve vise postaje i funkcionerska,kome imam mnogo toga i da zamerim ali i pored tih zamerki osecam veliko postovanje i zahvalnost prema njemu..Bravo Sampioni!!!:clap
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
ekipa.jpg


Ima jedan tim!!!
Nikada lepše i nikada teže nismo došli do titule!
Čestitam Grobari!

:napred Partizan
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Bas smo skloni krajnostima i nismo realni i zato gusimo ponekad ljubav prema klubu.Moramo vise postovati KK.PARTIZAN bez obzira da li pobedi ili izgubi.Narocito u porazima treba pokazati ljubav prema klubu i manje imati ljutnje i besa kad se to desi jer nas KK zasluzuje da bude mezimce celog sportskog drustva.Malo smo se razmazili i zaboravili smo na sustinu .Nismo svesni kolko smo preko KKP ranije i sada dobili novih navijaca,i kolko cemo ih jos dobiti i ako ovako nastavimo brzo se mozemo izjednaciti sa ciganima.Zato ljubav pre svega a slava je prolazna :)
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
TITULAAAAAAAAAA

uh,ponosan sam sto sam jedan od malobrojnih grobara koji su uzivo prisustvovali ovoj tituli :))) cestitke onoj grupici grobara iza kosa,ali posebno cestitke rasku i onoj gospodji ispred njega sa crvenkastom kosom :D steta sto mi zandari nisu dali da predjem na onu tribinu kod njih,ali sta je tu je. evo i jedna slika sa mesta odakle sam ja posmatrao utakmicu :D http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...03x403/180241_461428610534704_630721112_n.jpg :napred Partizan
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Sve čestitke igračima, Vladi, Toši, Saletu i svima u klubu (i svima nama :wink:) na 11. uzastopnoj tituli! :respect:respect:respect

Znao sam da uzimamo ovo, ali način na koji je osvojena - u onakvoj atmosferi, pred onoliko gabelja, sa drmanjem konstrukcije :banghead i svim ostalim potezima iz arsenala Vesića & co. - e to je već za pravo uživanje!

Slavite momci i odmorite se, a onda iduće godine idemo po jubilarnu dvadesetu! :D:


P.S. Hvala i Miliji za stavljanje utakmice pod kontrolu sa one dvije namjerne odmah na početku i Neškoviću za mnogo "normalnije" suđenje nego u prvoj utakmici. Nije ni njima bilo lako u onoj seljani...
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
SS,SS,SS...I tako vec 11 godina...:D Mnogo vazna pobeda i titula! Vlada ih je na kraju pokopao sa necim u ovom fazonu : ''Veoma vazna pobeda,bilo je dosta napeto u SALI...''
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
11 za redom. Sad je KK Partizan rekorder. Sve cestitke sampionima!!!
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Kakva pobeda, jos jednom se pokazalo da su cigani sposobni da nas najvise jednom u sezoni pobede, cak ni u uslovima koji bi u Burundiju izazvali prekid nisu nas slomili !!!

I sto napisa pre neki minut jedna moja drugarica :
Učinak Toleta u sezoni 2011/12: titula u fudbalu, dupla kruna u kosarci, dupla kruna u vaterpolu, tripla kruna u rukometu, 2 titule u hokeju. U odbojci namerno omanuo, da ne bude providno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top