Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.300
Reaction score
2.892
Локација
MKD
Ko prvi postavi ovu izjavu Raduljice kod Tegija ima od mene ono sajber pivo...
Postavio bih ja, ali postavljeno je vec 2 puta:) jednom na prethodnoj stranici, a drugi put 10 komentara iznad tvog.

Koji je to car!:clap Slusam izjave igraca, onako svi donekle korektni i uzdrzani, i onda ide Radule i kaze "Nadam se da se više nikada neću vratiti u ovu malu salu, pred ove, ne znam čiji su, navijače.":buhaha
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.166
Reaction score
1.663
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
1. Kako bih se najebo majke Lazicu i Milutinovicu, za ono kidisanje krvnicko u naše igrače. Ali čestitam i Vojinovicu na mudima i sviranju.
2. Pera 115 je dobro napisao da smo razmazeni navijači. Ideal mi je da budemo kao Irci juče, kada su me trnci prolazili dok su pjevali bez prestanka, pri rezultatu 0:4 protiv Spanije?
3. Najjači komentar od JNA, da se titula vratila u grad, :) :) :). Mislim da bi ubuduće obavezno trebalo da imamo transparent na tu temu, ha ha ha.
4. A ono sto su gadjali i pogodili Milosavljevica loptom u glavu je skandaloznije i od pljuvanja i drmanja koša i svih gadluka limenih cigana, u limenim kovčezima svi do jednog, što prije završili.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Mislio sam na video snimak :). Mnogo je ljut Raduljica bio pa im se isro po svemu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
TITULA!!! :šal :D:
fmp JEBEM TE!!!

Hvala svim momcima, stručnom štabu i upravi kluba na još jednu veliku dozu sreće i zadovoljstva!!! :respect

Zahvalan sam instituciji na svemu onome što pokazuje u ovom posrnulom društvu, jednom od retkih nosioca pravih i istinskih vrednosti u ovoj zemlji.
Hvala klubu na ponosnom odrastanju uz Kiću i Praju, kao i svoj deci koja sada takođe rastu uz crnu belu boju u srcu, sve zajedno sa mojim sinom.
Količina ponosa koju sada osećam je neizreciva.

Raduljici za večerašnju izjavu.:respect :respect

A ovi štrokavi jadnici sa tribina, što su se iz Amarkorda razmileli po Beogradskom predgrađu, mogu mirno da se vrate Feliniju.
 
Последња измена:

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Cestitka nasem KK na jedanaestoj uzastopnoj tituli i doprinosu da se jos jedan seljoberski mutant ugasi za sva vremena.:napred Partizan
:respect:respect:respect
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bas smo skloni krajnostima i nismo realni i zato gusimo ponekad ljubav prema klubu.Moramo vise postovati KK PARTIZAN bez obzira da li pobedi ili izgubi.Narocito u porazima treba pokazati ljubav prema klubu i manje imati ljutnje i besa kad se to desi jer nas KK zasluzuje da bude mezimce celog sportskog drustva.Malo smo se razmazili i zaboravili smo na sustinu .Nismo svesni kolko smo preko KKP ranije i sada dobili novih navijaca,i kolko cemo ih jos dobiti i ako ovako nastavimo brzo se mozemo izjednaciti sa ciganima.Zato ljubav pre svega a slava je prolazna :)
:respect:clap
Svaka ti čast na ovome što si napisao.

Vidim da su neki već u "niskom startu" da opletu po sezoni...čekaju da svane jutro pa da krene rafalna paljba...verovatno zbog neuzimanja Regionalne lige u Tel Avivu, ili zbog neulaska u TOP 16 u Evroligi, ili zbog Bog te pita kojih i kakvih sve razloga kojih će se neki setiti, neki će ih izmisliti, neki će uobraziti ovo ili ono...

Suština je bila, jeste i mora ostati ovakva kakvu si je ti gore opisao. Plus što mora da se naglasi i ovo, da se ponavlja i milion puta ako treba dok to svima ne bude skroz jasno:

OVAJ NAŠ KLUB (mislim na KK) NE VODE LOPOVI, NEGO ČASNI I POŠTENI LJUDI KOJI SE S MUKOM (u teškim uslovima, već godinama su teški!!!) BORE ZA DOBROBIT KLUBA, KOJI SU PARTIZANOVCI "DO KOSKE", KOJI ŽELE KLUBU SVE NAJBOLJE I KOJI SVE ŠTO ČINE TO ČINE U UBEĐENJU DA JE UPRAVO TO ONO NAJBOLJE ZA KK PARTIZAN!!!

Takvi ljudi imaju veliki bonus da prave i greške (pogotovo posle toliko uspeha koje su ostvariili), da prave čak i ogromne greške...važno je da su pošteni prema klubu i prema samom sebi!

E, zato se KK Partizan mora više poštovati i da bude još veće mezimče celog našeg SD (pošto smatram da je i sad mezimče velikog broja ljudi - s razlogom naravno)...

Svi vi (mi) znate (znamo) da nažalost u našem SD imamo i nekih dijametralno suprotnih primera od našeg KK...kad je rukovodeći kadar u pitanju...
Utoliko pre treba ceniti i poštovati KK Partizan...
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Iako se trudim da uvek budem uzdrzan i realan, sad cu sebi dati oduska.
BRAVO SAMPIONI! TRPAJ BORANIJU! JEBI NIZU RASU!
Cigani, pa vas ni Hitler nije zlostavljao ovako kao mi! I bice toga jos...Sledece sezone! :buhaha
Sto rece Je-Ne-A, imate puno pravo da sebe nazivate ciganima! Ovako nesto nisam ocekivao ni od vas. Pljuvanje trenera, gadjane igraca loptom u glavu, gadjanje sudije flasom (i promasaj!), drmanje konstrukcije kosa... Koja ste vi govna, mamicu vam jebem iskompleksiranu!
Dzejmsu svaka cast na borbenosti i zelji kojoj je pokazao u finalnoj seriji. Time je anulirao kriminalne partije kojih je bilo na pretek. One kradje na kraju su resile pitanje sampiona.
Iako i dalje smatram da je on najveci problem Partizana, veliki :respect za vodjenje ekipe u poslednja dva meca za Vladu Jovanovica! Konacno je pokazao kako se vodi veliki klub!
Ali POSEBNO mi je bilo drago kad sam kod Tegija video NEOPEVANO GOVNO kako place na klupi na kraju meca! Duvaj ga, iskomleksirana majmuncino!
Raduljica me kupio sa ovom izjavom na kraju meca. Treba biti gospodin i u pobedi i u porazu, ali mnogo mi je drago kad vidim kako uriniramo i seremo njima u facu! Na kraju krajeva, oni nisu veliki ni u cemu, ne znam zasto bi mi uvek bili avangarda! Tom izjavom covek se popisao Covicu u facu i jasno pokazao koliko ne voli tog coveka zbog potpisivanja privatnog ugovora s njim dok je bio u FMP-u. I treba, neka cigani shvate ko im vodi klub...
Jos jednom - BRAVO SAMPIONI! Ova titula mi je zbog svih desavanja posebno draga.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
:respect:clap

Vidim da su neki već u "niskom startu" da opletu po sezoni...čekaju da svane jutro pa da krene rafalna paljba...verovatno zbog neuzimanja Regionalne lige u Tel Avivu, ili zbog neulaska u TOP 16 u Evroligi, ili zbog Bog te pita kojih i kakvih sve razloga kojih će se neki setiti, neki će ih izmisliti, neki će uobraziti ovo ili ono...

Ne, nego cekam tebe da me naucis kako se voli Partizan. A sad se pokloni i pocni- "draga bako..."

P.S. Iskrene cestitke Jovanovicu na fantasticnoj psihickoj pripremi igraca, a bome i sebe za ova govna. Kada te neko pljuje, udara, gadja i ti ostanes savrseno miran, onda si zaista sampion :clap
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ko tebi drma kavez u ovakvom svečanom trenutku? :pop
Što si se ti baš prepoznao u mom postu? :pop
Mislim, nije da ne mogu i tebe da naučim kako se voli Partizan, ali...stvarno mi nisi bio ni na kraj pameti.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.166
Reaction score
1.663
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Kad sam u predhodnom postu pisao za Irce, zaboravih da dodam da je njihovo navijačko shvatanje da Irska nikad nije poražena, bez obzira na rezultat na terenu. Nekad smo i mi Grobari bili takvi, ali nekad. Isto tako, nekad, svi kultivisaniji muškarci u BG, odnosno šmekeri, su navijali za Partizan.
Može li neko postaviti link, tj, snimak vecerasnje Tegijeve emisije, jer ima nas dosta čiji kablovski operater nema SOS, kao nekada :(
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja još ne vjerujem koliku sam količinu priimitivizma, gadosti i boleštine vidio noćas preko TV-a. Koliko je samo isfrustriranih i iskompleksiranih bolesnika bilo smješteno u onu jadnu, mizernu salu đe se Crvena Kurva Diva porodila i izrodila bijedne sidom zaražene pacovčine. Nekoliko kadrova me je tačno na srce zaboljelo, dok jasno vidim njihove odvratne pljuvačke kako završavaju po glavi i tijelu našeg trenera i naših igrača. MAJKU IM JEBEM CIGANSKU, oni se nikada ne mogu prekrstiti u delije, ostaće poslednji šljam na kugli zemaljskoj, i zauvijek će se zvati CIGANI, dok ćemo mi biti institucija i gospoda za sva vremena, u odnosu na njih.
 

SvetoImeJe

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2012
Порука
52
Reaction score
1
Cestitam svim partizanovcima ,ljudima u klubu, igracima i strucnom stabu novu titulu!
A tebi, Vladimire Jovanovicu, posebno cestitam na svemu sto si izdrzao i kroz sta si sve prosao i sto si pokazao kolika si ljudska velicina, a trenerska ces postati s godinama! Ugasicemo i ovaj bolesni projekat, kao sto smo i prethodni!
JOS DUGO CE PARTIZAN BITI PRVAK I PONOSAN SAM STO IMAM PRIVILEGIJU DA NAVIJAM ZA OVAKAV KLUB! HVALA VAM
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.825
Reaction score
12.214
Локација
.
Осладило се Светиславу да долази до клупе, нема шта :D
Мени је фасцинантно колико смо били смирени у одређеним тренуцима, права господа. Нисмо дозволили горима од себе да нас изнервирају и да нас поремете и због тога ова титула добија још више на значају.
Нека Тоша и Данило размисле, али ако хоће да дођемо на Ф4 наредне сезоне нека доведу овог Томаса, опробан рецепт :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
devetnaesta.jpg


Hajde stavljajte je i u link u mom potpisu...još noćas je "nameštajte" tamo...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Последња измена:

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Kad sam u predhodnom postu pisao za Irce, zaboravih da dodam da je njihovo navijačko shvatanje da Irska nikad nije poražena, bez obzira na rezultat na terenu. Nekad smo i mi Grobari bili takvi, ali nekad. Isto tako, nekad, svi kultivisaniji muškarci u BG, odnosno šmekeri, su navijali za Partizan.
Može li neko postaviti link, tj, snimak vecerasnje Tegijeve emisije, jer ima nas dosta čiji kablovski operater nema SOS, kao nekada :(
To za Irce je apsolutno tacno !

Slazem se i sa ovim, SVI KULTIVISANIJI.. Ima i nas u provinciji, sto su nam dede predratne, pa ostali bez kuca u tom BGu, a sada smo u provinciji. Bez tog ogranicenja, mi smo veliki klub za tako nesto.

A za JeNeA, najgotivnijeg lika, brate moj ako u porodici nisu naucili da je KK institucija, nema dalje. Sta ja lupam, ne samo KK, PARTIZAN bre, BEOGRAD !!!

Moja ljubav je rodjena u Beogradu, Beograd je moj (nas) glavni grad.. Sta koj kurac da glumim dinkicevo ludilo sad lokal-patriotizam kako vec..:puke

Braco, sve vas volim, uzivajte nocas !!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.928
Reaction score
2.001
Локација
Kikinda
Sve cestitke igracima,ovo je bio pravi rat...a sad ocekujem mnogima da vidim ledja...jos sam na kraju i zgotivio Raduljicu,mislim da je dosta napredovao i da ce nam nedostajati ,pogotovo ovakve izjave...kakav car
 

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
Ima jedan TIM! Cestitke braco Grobari. Panteri jooooooooooooooooj....
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Svaka čast Vladi i momcima što smo ugasili limenku pred ONOLIKO GAMADI , paukova , butulija , živkovića. Pišanje u usta na otvorenoj sceni .
Kad bih negde sreo ono tele Bojića da ga išutiram u guzicu mamu mu jebem kad cigane bude kaznio sa 100.000 dinara . Jajara jedna .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top