Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.568
Reaction score
3.374
Jebali smo jeza. Samo njih nisam hteo. Kaze moj drug, golman koji je branio na Kipru prosle sezone da su jako, jako zajebani. Treba da se spusti lopta, da se insistira na tu igru, da se izdrzi intenzitet i da se prodje na guzove.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.084
Најгори могући од пет потенцијалних ривала, исто као прошле године у ово време. Само памет у главу, овај двомеч ће се решавати на Кипру, у првој утакмици.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ко нас јебе, с овом стоком на челу клуба срећу нисмо ни заслужили. Улазимо у лигу шампиона! :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja sam lepo reko da cemo AEL izvuci ... Jbg ako nismo u stanju da ih dobije,o ni ne zasluzujemo evropu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ako nedovedemo stopera nema sanse da prodjemo ove. Toliko. Ali volim sto smo izvukli jakog protivnika. Da vidimo fizicku spremu, da vidimo Vermezovu taktiku protiv ovakvog protivnika i da vidimo da li ce se konacno uzeti pravi stoper,a mozda i jos neko jer smo po meni u odbrani i u napadu kratki za jednog kvalitnog igraca.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Klasika...znao sam...realno bez stopera mozemo da ga duvamo...ali bez obzira na sve imam neki osecaj da cemo proci...pomozi Boze!
 

Comyzv

Guest
Само паметно Гробари, најгори могући ривал,али ко зна зашто је то добро.
Надајмо се најбољем.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Тешко јесте, али идемо даље...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Najgori mogući epilog po nas... Najteži protivnik i prvi meč u gostima!

Ako izgubimo tamo, gotova je priča što se tiče Evrope ove godine.

Karma nam i dalje vraća za ono što su Đura i mornari uradili zimus Stanojeviću i Krstajiću.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ja sam bas optimista da cemo ove da dobijemo :)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Кукајтеееее, кукајтееее!
(обично када кукамо увек добро прођемо :D )
Кукајтееее, кукајтееее!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ako ćemo kukati zbog nekih Kiprana, šta onda da očekujemo ako prođemo 3. pretkolo ili čak uđemo u LŠ. Daj nemoj da se zajebavamo!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ја сам презадовољан жребом!

Због чега? Па сасвим једноставно. Шта вреди да добијеш опет неке аматере и онда се некако увучеш у групу ЛЕ (о ЛШ и да не причам) и тамо се не/бориш за задње место и сви те редом пумпају?

Ове ако прођемо онда се макар можемо надати да имамо квалитет да уђемо макар у ту ЛЕ и да се тамо боримо за прва 2 места (што наравно зависи и од жреба)!

Тако да је ово супер и феноменалан противник да видимо сви где се тренутно налазимо јер ако ове не можемо избацити, шта онда уопште да тражимо по неким групама?!?!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ael jeste najteži od ovih pet, Ali nije jači od Genka.

Mi smo jači nego prošle sezone, tako da nije loše toliko
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top