Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pravicemo Marka Scepovica od blata...

On je doktor za brata. Sta reci za malog Lazara??? Vukic??? Vermezov tajming izmena???

Koji kurac se nerviram.......
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Jedino pohvale Stojkovicu i Saletu Ilicu.
A Aksentijevica treba kritikovat jednako kao i Miljkovica.
Treba se pravit slijep da on nije svojim glupim potezom,
vjerujem eliminisao Partizan iz kv. za LS.
Jer mi necemo proci ove iz AEL=a.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
ha ha ha ha

Miljkan igra fudbal? Ja to nikada nisam primetio.

Miljkanov jedini talenat je sto i nakon puberteta moze da peva u horu beckih decaka. :buhaha
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Nisam neko ko voli da pljuje, niti da kune, ali zelim da ovim putem nasem najdrazem i najmilijem Babinhu pozelim da vise nikada ne zaigra za Partizan, da mu neko na treningu ili ulici polomi obje noge i da se u kolicima vozika citav zivot, bilo sam, bilo da ga tata vozika, samo da ga Partizan vise ne vidi.

Znam, nije ljudski sa moje strane, ali svi mi imamo granice. Pa ljudi moji, taj covjek da ima obraza, on bi jos poslije Genka otisao i ne bi se ni javljao.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
E sad da napisem nesto sto se tice same utakmice i nasih sansi u revansu, realno moram da priznam da sam ocekivao vise od pojedinih nasih igraca kao i od Vermeza, medjutim slabo bas, Vermez katastrofalno odradio mec, od izbora igraca, do taktike i na kraju izmena.

Sto se tice Aela, ono sto sam ocekivao, fizika, bili su ofanzivniji nego sto sam ocekivao, odbrana im je slabiji deo tima gledajuci ovaj mec, nista narocito, osrednji tim.

Sanse u revansu, mislim da ih nemamo gledajuci danasnje izdanje nasih igraca i Vermeza, ne verujem kako bi mogli uspeti da damo 2 gola a da ne primimo nijedan.

Ovo je realnost i dok se zito ne ocisti od kukolja to nam je sto nam je.

ps. Ne bi ulazio u diskusiju oko Babovica, znam, nije jedini razlog, ali da su cetvorostruki arsini, jesu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.001
Samo jos ovo i idem,ne mogu vise!

AEL Ekipa koju su predstavljali blago receno kao neki prosecan klub iz premijer lige,je ustvari kurton ekipa u rangu sa onim mucenicima iz makedonije od prosle godine!(cini mi se da se skendija zovu)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Вечерас смо изгледали као сељачка екипа из општинске лиге. Јеботе па каква курцобоља, као да ти је главна брига да ли је кукуруз родио како треба а не како да прођемо ову легију странаца. На терену 10 Бабовића и Сале капитен. Ал опуштено, то нам је реалност и треба да се оканимо Европе и да играмо ову нашу пашњак лигу бар ту да се тешимо неком доминацијом. Јеботе па овај АЕЛ је састављен од странаца који су шкарт и нису могли да забоду уговор у некој Румунији или Украјини и ми против њих не можемо(или нећемо) да играмо фудбал.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Ми смо куртон екипа . Кратко и јасно ! Мислим и мој утисак је да су нас ови Кипрани превише респектовали и поштовали - могли су да нам дају још 3 комада ладно . Наши играчи и тренер су вечерас и званично дипломирали статику - честитам господо . Једино у чему су вечерас били добри то је стајање и статичност част изузецима . Што нисмо примили још 3-4 гола можемо да захвалимо легенди капитену , Стојкету , Иванову који је одлично одрадио своје и Остојић који ме је пријатно изненадио . А мислили смо да је тај штопер наш једини проблем .

Колеге форумаши немамо ми средину терена . Ови Португалци ,Бразилци ,Анголци иако шкарт у својим некадашњим тимовима трче као антилопе , технички су супериорнији од наших играча , бржи и бољи од нас у сваком елементу . Боље да се у будућности окренемо таквим играчима него отпадима из наше лиге .

Верујте , верујте можемо да будемо срећни што нисмо примили још 2 комада . Тешко је против ових јурити резултат и то у Бг . Појачања која смо довели нису ни 15% унапредили игру нашег тима .
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.424
Smehotres... smejemo se ciganima, a kad odgledam ovakvu utakmicu, krenu mi suze, dokle smo mi dosli.

Mnogo se, brate kralo... mi imamo jednog fudbalera u ekipi, koji je na zalasku karijere i pri kraju snaga za takmicarski evropski fudbal. Sve ovo ostalo je odlicno samo da uprilici neki od memorijalnih turnira po selima posvecenih nekom lokalnom fudbalskom znalcu iz 60- tih.

Ko se jos nada da cemo proci? Znate li kolika nam sreca treba (i povreda bar trojice njihovih camuga iz srednjeg reda)? Mozda penal, neki slobodnjak, ali igra... tome se ne nadam.

Ako trener i posle ovoga stavi Babovica u tim, da se izljubimo dok jos nije sezona pocela, imacemo poslusnu nulu na klupi koja ce se prikljuciti komformizmu i paroli: pa ne mora Partizan bas svake godine da osvaja titulu. Da ne gresim dusu, ali... ovako bedno se odavno nisam osecao u vezi FK.
 
Последња измена:

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Losa igra. Mozda los dan?
Svakako los izbor igraca .
Vermez mora resiti sam sa sobom - da li je strog i potencira neku disciplinu ili je blag i dozvoljava da mu se pojedinci svadjaju sa publikom,vuku po terenu,daju los pas na dva metra....
Ne odustajem jos od pomisli da potoje sanse da ostvarimo ovogodisnji cilj sto se evropskih takmicenja tice,jer ne vredi suditi o nasem (ne)kvalitetu na osnovu jedine ozbiljne utakmice do sad. Ali ako zelimo da u tome uspemo moramo se dokazati na terenu.
Kao sto sam vec rekao,brzi su,jaci,imaju bolju pas igru...Sada imaju i rezultat koji su zeleli. Na nama je da skupimo muda i odradimo ih na JNA.

Svaka cast njihovim navijacima na podrsci svom klubu.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Pa dokle vise na nase kardinalne greske gubimo! Dokle vise!!!

Nemam nimalo optimizma zato sto smo bili u ovakvim situacijama i nemamo snage da preokrenemo jednostavno nemamo.

Nije evropa za nas.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
SRAMOTA...ovo je strasno, ma idi begaj treba da budemo zadovoljni sa ovim rezultatom jel onakvom igrom protiv ekipe koja zna da igra fudbal popili bi 5 komada :banghead .......o igracima nemam sta da kazem nisu oni krivi sto nemaju muda i sto ih za pfc zabole levo jaje (daj Boze da razuvere ovu moju misao nekom ubedljivom pobedom u derbiju, posto od evrope realno nema nista, i ne treba da nam bude zao jel nije za nas)...uprava: da Bog da trosili novac koji ste ukrali tako sto kupujete lekove za svoju bolesnu decu (Boze mi oprosti).....najveci krivci su oni placeni ma ne znam ni kako da ih nazovem,sta bi njima radio jjjjoooooooojjjjjj..............i uvek kazem sebi necu da se nerviram zbog ovoga necu, necu, necu i ne vredi. VOLIM PARTIZAN MRZIM SEBE:pfc:
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Jos jednom da ponovimo Sasa Markovic nije igrac ni za Bsk a kamol za Partizan,pa decko kad primi loptu samo sto se ne sapne od nju,babinja necu ni komentarisati,vukic slobodno neka ide,Ivanov je solidno odigrao pored odlicnog Stojketa,i pored svega vidjenog ja se nadam da IDEMO DALJE,mada to uopste nije realno al sta da se radi,i da je Barsa preko puta ja bi se opet nadao...SVI NA JNA!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nema opravdanja za igru ocaj,tuga,uzas ali bi mogli i mi malo da mrdnemo dupetom i konacno ispunimo stadion ako ovi nisu zasluzili podrsku dole onda 90 minuta vikati UPRAVA NAPOLJE !
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Dobro veče svima!

Šta su nam uradili dušmani, da od ovakvih ekipa gubimo, jer nije mali Aksentijević kriv, kriva je riba koja smrdi od glave, najpre. Zna se, Đura i govnari.
Za karakušlju što nosi broj 25 na leđima, nemam reči koje bi ga opisale, ili to što imam bilo bi obrisano, jer je zaista odvratno. To je blago rečeno , jedno smeće i ološ od čoveka koji pati od kurcobolje. Jebe se živo njemu čiji dres nosi. To malo prepotentno govno u ovom raspalom Partizanu će i završiti karijeru, nažalost.

Reklo bi se onako od srca i iz dubine duše čoveka koji celog života voli Partizan, da imamo šansi u revanšu. No, realnost je surova.
Sa porazom od 1-0 smo čak i dobro prošli, jer čini mi se da kada god su izvršili pritisak na našu zadnju liniju oduzimali bi loptu i to bi bila opasnost po gol. I u zadnjih 5-6 minuta utakmice, da mi budemo ti koji će ih saterati u njihovih 16m, mi se branimo, a svaka odbijena lopta završava u njihove noge. Dalje, ostaje žal za propuštenim šansama, ali bolje i ne može kada od 3 šuta u gol, sva 3 puta lopta ide pravo u golmana.

Znate, nisu Barsa i Real napravili filozofiju od fudbala, već smo to mi (mi, uslovno rečeno, Srbi) napravili, jer smo jebeni komplikatori. Lepota je u jednostavnosti. I umesto da u situaciji , kada se igraču namesti da ostane bar na deliću sekunde sam, na ivici šesnaest metara, uputi šut, on traži dalje igrača i to ne onog koji je slobodan, već onog koji je pokriven sa 3 protivnička igrača. Pa majku mu jebem! Uputi 20-30 puta šut ka protivničkom golu, zasiti golmana loptama, pa će mu možda u nekom momentu i pasti koncentracija.
Ali ne, naši deĆki, žele da daju gol, tako što će se ušetati sa sve loptom u isti.

U revanšu ne očekujem da će Ael igrati bunker iz prva i čuvati 1-0, već će probati da ugrozi gol, po gore opisanom sistemu, vršenja pritiska na zadnju liniju, uz već standardne prekide.

Mi ni ranije nismo bili vični jurenju minusa iz prve utakmice, a sa ovakvim timom i ajmo reći sa igračima koji su ulazili u šanse na ovoj utakmici (čitaj gore: karakušlja sa brojem 25),još manje, te očekujem i u revanšu minimalni poraz, ili nerešeno 1-1,0-0 u boljoj varijanti.
Sedi di si, ni za nigde nisi.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Stojke :clap
Aksent :cry:
Volkov:puke
Ivanov:clap
Ostojic:clap
Lovre : kandilo
Ilic:respect
Babun:puke
Sasa M:kandilo
CR7:kandilo
Scepovic:kandilo
Vermezovic:puke
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Најбољи су ми коментари да је АЕЛ слаба екипа. Они уопште нису слаба екипа, напротив, али ако их нисмо у стању проћи онда не треба ни да играмо ЛШ и ту се прича завршава.

Биће паклено тешко у реваншу, али умјесто негативне еенргије треба ширити позитивну енергију и вјеру у успјех. Незгодан је резултат, али није ништа ненадокнадиво. Мислим да смо на моменте показали и добре стране, тако да мислим да нисмо без шанси у реваншу.

Али и ми морамо мало дунути позитивне енергије у леђа нашем клубу и играчима, а не да стално кукамо и мрачимо као размажена незахвална дјеца.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top