Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Ljudi nema smisla komentarisati dalje, ovu temu treba što prije zatvoriti.
Znamo svi da je srž problema u mutavoj bandi koja nas uništava i gura na dno TAKO DA JE OVO SASVIM LOGIČNO I OČEKIVANO, ostalo je još titulu da izgubimo i to je to I njihova misija će biti kompletna.
Bez obzira na sve očekivao sam časniju igru...
Mislim da ga duvamo i u plej ofu za ligu Evrope gotovo sigurno!
Što se mene tiče moj jedini strah koji će se plašim se obistiniti je gubitak titule, to bi nam bio i definitivni kraj a čini mi se da to ide u tom pravcu.
Teški dani i mjeseci su pred nama...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Glupo je pominjati kretenske izjave naših fudnalera i trenera pre ove utakmice.
Oni nemaju ni morala ni griže savesti (a šta su pričali, pojedincima manjka i zdravog razuma).
Samo ćemo mi ostati da se nerviramo.

Tražili su strpljenje- čekali smo ih.
Tražili su podršku - imali su je.

Tražili smo da ostave srce na terenu - koje srce?!

Žao mi je Ilića, Zabije (on je bar plakao, a da nije zasrao ništa). I još par igrača ne zaslužuje da bude pljuvano.

Ostali?
Ma njima se jebe...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Како је Вермез рекао да су све грешке од вечерас његове, све што могу да кажем јесте Вермезе... Ма не могу и не вреди! Растављени смо од фудбала! Срамота...

УПРАВО СИСАЈ КУ*АЦ!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako se nesto drasticno ne promeni mi cemo ove sezone biti treci ako ne i cetvrti. Ovo je dno dna !!! I ja sam budala kad sam jedva ceko sredu u nadi da ce se ipak nesto pozitivno desiti ...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nemojte pljuvati igrace nisu oni krivu sto ne znaju vise i sto su lose vodjeni, ovo je krivica uprave, pa posle i Vermeza i Tumbe koji su usli u kolo sa njima.
Ja sam jos prosle godine rekao da Aksent na iole ozbiljnom mecu ne moze da igra beka, mozda to i Vermez uvidi kad ispusimo i za LE, isto za Sasu Markovica koji realno ne moze da igra ni nasu ligu, al opet oni se momci trude i samo je Vermezova krivica ne njihova.

Tako je, nema potrebe pljuvati vecimu igraca. Jeste da njih 90% nije za Partizan ali mi bolje nemamo. E tu lezi onaj problem. Nakon silnih para dobivenih od transfera mi ne da nemamo za pojacanja nego i gore od toga, ali to je vec prezvakana prica...
Sto se igraca tice, cak bih mogao reci da su me mnogi iznenadili borbenoscu i trkom, bar u drugom dijelu. Prikazanom igrom me nisu iznenadili, ovakva katastrofalna partija je upravo ono sto sam i ocekivao. Jednostavno mi imamo takav profil igraca koji je spojen sa trenerom koji forsira jednu zastarjelu igru i formaciju, ali koja nazalost najbolje odgovara ovim nasim levatima. Da igra ofanzivnije i konkretnije ne moze jer nema s kim. Tu je sta je, tamo na kupu Mise Tumbasa sam prognozirao 2:1 za AEL jer sam ocekivao da ce nasi da daju gol al sam se zajebao. Ali nisam nesto iznenadjen ni razocaran. A to je upravo ono sto me najvise boli sta su govna napravila od nas navijaca da postajemo sve vise ravnodusni.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Добро људи, хајде да мало охладимо главе. Сви смо бесни, сви пљујемо, заслужили су нема поговора, али шта чинити? Подржавам и смену управе и смену шипке, али како се сваке године наш спортски сектор клиза на исту кору од банане, дај да се бар ми који волимо Партизан без икакве користи, а на сопствену штету, не клижемо на нашу давно бачену кору од банане. Свака управа од 1945 на овамо је била гора од оне претходне. Ја памтим генерала Лончара и његово терање од стране Зеке којем смо једва видели леђа, а сад би га од блата правили и на коленима молили да се врати уместо Мутавог. Једноставно питање гласи: Шта чинити? Има ли неко неки предлог. Даћу ја први: Свако ко има бата Ђорину диплому не може да ради у Партизану па макар био и Мурињо лично, нарочито не сме да ради у нижим узрасним категоријама.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Мени није жао ни Забије ни било кога. Они играју за паре о којим ја могу да сањам..

Мени је жао мене што енергију губим на њих и драгоцјено вријеме...
 

CIZETA

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
73
Reaction score
0
ODAVNO GORI PARTIZAN NISAM GLEDAO!!!VERMEZ DA SE POKUPI SA SVITOM I U PAKETU DA SI ODU AKO SU LJUDI
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Izvinjavam se na optimizmu pred meč, ipak smo mi kutron od ekipe.
Već sam pisao da je Aksent jedan od najgorih bekova u zadnje par decenija. Dečko ima i brzinu i srce, ali mozga i taktike ne. Kao muva bez glave.
Babovic, S.Šćepovic i S.Marković nijesu igrači ni za Teleoptik.
Ninkovic poprima Baboviceve navike, bez obzira na talenat koji ima.

Gazda i Crno-beli
Definitivno ste 100 % u pravu za sve, bas za sve
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam zašto ste toliko negativni...?
OK,izgubili smo,ali je bar Lazar Marković uspeo da sačuva svoje zlatne nogice.
Jebo ga Tomislav Karadžić a njega sva naša divna dečica iz podmlatka!

SEREM SE na svako ½naše dete½ koje zauzima mesto strancu!

A serator od Vezmeza nije hteo da vadi Babovića u toku igre da mu ne bi ceo stadion zviždao već to odradio kurvanjski na poluvremenu!

I ta jebena duga kosa.Samo je Batistuta mogao da igra sa njom i bude maher ali je čak i on izostavljen iz reprezentacije kad nije hteo da se ošiša.

SVIM NAŠIM ČUPAVCIMA IZ TIMA SVRŠIM U KOSU!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
UHAPSITE DJURICA!
UHAPSITE VERMEZA!
HAPSI BRE CEO UPRAVNI ODBOR.
UHAPSITE ZNACKATRAZE I PLACENIKE.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Ne znam zašto ste toliko negativni...?
OK,izgubili smo,ali je bar Lazar Marković uspeo da sačuva svoje zlatne nogice.
Jebo ga Tomislav Karadžić a njega sva naša divna dečica iz podmlatka!

SEREM SE na svako ½naše dete½ koje zauzima mesto strancu!

A serator od Vezmeza nije hteo da vadi Babovića u toku igre da mu ne bi ceo stadion zviždao već to odradio kurvanjski na poluvremenu!

I ta jebena duga kosa.Samo je Batistuta mogao da igra sa njom i bude maher ali je čak i on izostavljen iz reprezentacije kad nije hteo da se ošiša.

SVIM NAŠIM ČUPAVCIMA IZ TIMA SVRŠIM U KOSU!

zaboravio si Gullita...izvinjavam se za off...
u principu je sve receno...nebi nista imao protiv da se zakljuca tema...samo se vrtimo u krug...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Necu puno o mecu samo bih vas zamolio da vise NIKADA ali NIKADA ne komentarisete u svojim postovima "AEL je boranija" i "sta se siri pesimizam itd". Daleko smo mi milionima svetlosnih godina od pravog fudbala. Ne zamerite braco, ovo je teska noc.

Vermeze majstore jos jednom si pokazao da veze sa zivotom nemas, strucnjace nas trener AEL-a ti ocitao lekciju, nauci vec jednom da je danasnji fudbal prvo brzina, snaga pa tek onda tehnika. Tele glavato na celu saveza, mamu ti jebem po milion puta za ogranicenje stranaca. Nadam se da ce nekada doci dan kada ce svih 11 igraca u Partizanu biti stranci.

Imam pitanje i za JUG. Da li vas je bre sramota??? Majstori za vas su Taurunum bojsi izmislili zivot u navijanju, Radovci su milionima godina ispred vas a cigani milijardama godina. Da li vas je sramota? Cega ste vi vodje? Delujete kao hor beckih decaka a ne kao ozbiljna navijacka grupa. Brukate se za novac koji dobijate od Djure i govnara.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Vermeze robe, popuštaj disciplinu. Od kako ne splavare ni za krasni nisu.

I predlažem kazne od 9 evra ovog puta. Nek se puše svi.

E da, u krupnom kadru, kako je moćan Đura dok mu se zviždi, botoxiran do bola, ni oči ne pomera. :D

Mislim da večeras treba da odreši kesu za premije šipci. Zaslužili su svaki dinar danas, vrhunski odrađen posao.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aleksandar Stanojević, domaći zadatak struci.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Inace trener kiprana neodoljivo podsjeca na Saleta Stanojevica.

Od mladosti i oblacenja ,preko taktike i neprestanog skakanja i pritiska koji vrsi na svoje igrace. Nije mogao a da ne uspije protiv nas jadnih i cemernih.

Cestitam im jer su bili bolji i zelim im da se plasiraju u LS.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Izvinjavam se za off ali branko slazem se u potpunosti sto se tice raspalog Juga ali se ne slazem u tome da su gani bolji ista su oni govna kao i ovi na jugu svi primaju pare i ne pada im napamet da povedu nesto protiv uprave . Sve to treba pocistiti !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Tvrd, lakovan, dobro spakovan.

Nisam gledala celu utakmicu, tako da nemam nameru da komentarišem bilo šta drugo, osim da su nam ga crnci uterali do balčaka. Kada jedna ekipa za 180 minuta, od toga 60 sa igračem više, ne uspe da napravi iole ozbiljnu šansu, a nekmoli gol da postigne, tu nema potrebe o fudbalu da se priča.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma da bre ,Vermez daje izjavu "Nemam šta da zamerim igračima"

Ovo mora da je početak kraja ! Ovo nije normalno ,ovakva uprava, ovakav trener ,ovakav Jug ...
Mora da je ovo kraj ,nema gde više !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top