Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Predstavljanje tima 25. septambra na Kalemegdanu!

Pozivamo sve zainteresovane, ljubitelje sporta i košarke koji navijaju za crno-bele da u utorak u 20,30 časova dođu na Kalemegdan i pozdrave tim Partizana mt:s za sezonu 2012/2013!

Izabranici trenera Vujoševića će narednog dana, u sredu 26. septembra, kao i prethodne godine imati organizovan "Euroleague Media Day", kada će biti i oficijelno slikanje ekipe, snimanje video materijala za potrebe Evrolige, kao i druženje sa predstavnicima medija.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.098
Reaction score
8.477
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Moraš da shvatiš da samo sa Duletom Vujoševićem možeš očekivati pravljenje igrača za prodaju i u isto vreme osvajanje trofeja. Ne postoji trener ni u jednom klubu u Evropi, koji pravi takav posao kao DV.

Ma nije morao da prave igrace, samo je trebalo da ih pusti da igraju, da dobiju neke minute a da to nije +20.

Jovanovic nam unistio klub..kakve gluposti..A to sto je izjavljivao da je sam dovodio pojacanja pa normalno da ce to svaki normalan trener reci u javnosti uvek..Maestro a ti si bas znao da je glup cim je dosao jel?sa onakvim biografijama i vujosevic bi ga doveo..

Normalno je i da svaki trener preuzima krivicu na sebe barem ponekad pa on to nikad rekao nije. NIkad nije rekao: ja sam kriv, ja sam jedini krivac.ne uvek je, nismo odgovorili kako treba, nismo imali zelje, istroseni smo emotivno iako igramo sa limunada timovima itd...
Nisam znao da je glup niti volim da ocenjujem nekoga kako se to cesto ovde na osnovu odela, cipela, frizure i sl, imao je on podrsku dugo od mene, dugo sam se nadao da ce napokon uraditi nesto kako treba i da ce mu krenuti...to je sve bilo tokom prve sezone, za drugu sam znao da ce biti preslikana prva.
Kazem ponovo nije unistio klub ali je unistio ove koji su ostali u timu a sada deluju pogubljeno jer su izgubili rutinu neigranjem jer se oslanjao na iskusne cak i kada za tim nije bilo potrebe iskljucivo iz straha. Nemoj da se smejemo onda ciganima sto im je osovina tima matorac rakocevic uz njega i rasko jer su i nama bili isti taj Rasko, Pera i Kecman koji eto vise nisu tu...
grali smo najruzniju i najgoru kosarku od kad je krenula ova poslednja era KKP, uzeo je nekako titule i hvala mu na svemu ali daleko mu lepa kuca, nemoj da se vise vraca!

definitivno prekidam o ovome na ovom topiku. Moderacija nek prebaci ako zeli u temu o bivsim, debelo smo otisli u off
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Gledajte na to ovako - sa Vladom je bilo realno stanje, sa Duletom je nerealno. Ono sto smo postizali sa Duletom su bukvalno cuda u kosarci. On je jedan jedini i samo sa njim mozemo da funkcionisemo onako kako smo navikli, cak ni Zeljko ni Duda mozda ne bi pravili bolje rezultate sa Partizanom.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Markoviću.:respect
U tome je najveći problem što je nerealno stanje trajalo dugo, pa je mnogima postalo realno..:D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Slazem se sa Maestrom u nekim stvarima. Cinjenica je da je Jovanovic bio najgori ziheras i to je stvar koju sam najvise mrzeo kod njega. Niko mu ne bi zamerao da je gubio a promovisao klince, ali njemu i na nebitnim tekmama Pera i Kecman su imali dosta minuta bez potrebe. Ja sam bio za to da se cela prosla sezona zrtvuje zarad promocije klinaca, mislim u EL. I onako smo imali paklenu grupu (na papiru), tako da smo se pojacali bez potrebe, a nismo grupu prosli. Ali za prosutim mlekom ne treba plakati, tako da sta je tu je. Neki igraci kasne sa sazrevanjem, ali se uzdamo u Duleta i njegovu magiju da ce uspeti da ih rehabilituje.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jebem ti život...4,5 m?!
U zadnjih 11 godina smo osvojili sve što se moglo osvojiti u domaćem prvenstvu
Jadransku peglamo 5 godina
u zadnjih 6 godina 2 puta top 16,2 puta top 8;i jedan f4..
Za to vreme naši kupci su bili 2 NBA kluba,PAO više puta,Makabi,CSK,Himki,Unikaha...
Prosečna poseta je bila preko 10000 ljudi
Preko 5000 prodatih sezonskih po sezoni
I mi raspolažemo sa istim budžetom kao ...GDE VAM JE MALO GRADJANSKE HRABROSTI?
pekarski nisam mislio da nas je bukvalno unistio i da smo mi pred gasenjem. Vec sam i gore objasnio zasto smatram da nas je "unistio". Jeste tacno da su kao posledica dobrih rezultata i f4 u Parizu dosle i malo vece pare koje su ulozene u klub ali je isto tako tacno da nisu malte ne nikako iskoriscene. Imali smo crnce koji su se setali po terenu i izazivali gnev sviih navijaca koji kosarku prate malo dublje od statistike ko koliko poena ubaci. Za to vreme dok su se oni sprdali sa ugledom kluba nasa deca sede sa Tegijem, Pera i Kecman crkavaju, igraju po 30+ minuta protiv nekih tamo zlatoroga jer strucnjak nije sposoban da dobije smesnu ekipu. A ko je dovodio te strance? Sam je covek 300 puta na konferencijama naglasavao da sam bira pojacanja i da je na njemu odgovornost!
Nije ti baš sve na mestu...Normalno je da će trener dati izjavu da sam bira tim.
100% sam siguran da isti ljudi koji su birali Boa,Lasmea,Marića...izabrali i Acu,Javaia,Gista...A to što nije dovoljno dobar stručnjak da motiviše ekipu posle emotivnog pražnjenja opet ne znači da je "uništio" Partizan,dešava se jebi ga :D
A to što niko nije prodat i napunjena kasa...Vidiš da u Srbiji može i na drugi način da imaš budžet od 4M,samo ako mi zakukamo za neki dinar od te države
video si šta se dešava
Ponajmanje je Vlada u svemu tome kriv.
Aj nešto pozitivno iz Španije kad već nema kod nas :
20 godina od "naše"titule]
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Simke ja ne vidim da je Danilovic rekao da je cilj kada je Vlada bio pravljenje igraca po svaku cenu..Njemu je cilj bio samo titule, i to je Vlada ostvario..Toliko nekima Vlada smeta da ga i dalje pominju i napadaju iako je otisao..Sto se mene tice zadovoljan sam njegovim radom..Kao debitant osvojio je titule, napravio igraca od Lucica, i meni je dovoljno to..A kakva kosarka se igra briga me, jer kad je u Partizan u pitanju nije mi bitno da uzivam u lepoti kosarke nego samo da ostvare pobedu i da se bore..Maestro tebi ako je isto da ti bude glavni igrac Rakocevic koji igra za statistiku i Kecman i Bozic, koji uvek stavljaju tim ispred sebe i daju 200% mogucnosti uvek za Partizan onda nemamo o cemu pricati vise..Pogotovo sto Kecman i Bozic su mnogo znacili i mladim igracima a i strancima..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.098
Reaction score
8.477
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Simke ja ne vidim da je Danilovic rekao da je cilj kada je Vlada bio pravljenje igraca po svaku cenu..Njemu je cilj bio samo titule

A sta je sad cilj, kikiriki? Nikad teze nije bilo izboriti EL nego sto ce biti ove godine i aj da vidimo da li ce Dule da se zenta ili ce da tera sa decom koju sada ciji je prosek ispod 24

Maestro tebi ako je isto da ti bude glavni igrac Rakocevic koji igra za statistiku i Kecman i Bozic, koji uvek stavljaju tim ispred sebe i daju 200% mogucnosti uvek za Partizan onda nemamo o cemu pricati vise

Nije poenta statistika ili ne vec...nebitno. Dovidjenja, prijatno
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.380
Reaction score
4.010
Локација
NBG
Markovicu ti dugovi su posledica velike potrosnje u protekle dve godine. Covek je imao oba puta najskuplje timove, kako se pricalo, u istoriji kluba. Za uzvrat smo od njega dobili, nezainteresovane igrace, igru koja na sve lici sem na kosarku i ono sto je najvaznije nazadovanje igraca. Nije napravljen nijedan igrac koji je sada mogao da bude prodat za fine pare kojima bi se napunila klupska kasa barem malo, sto je bila praksa godinama unazad. Niko nije bio zainteresovan ni za jednog naseg igraca, sem crnaca koji bi svakako otisli. Unistio nas je.
I posle me neko ubedjuje da je Bogdan budala, zebava se, neozbiljan pa zato ne igra, sad je sve suprotno za samo par meseci...ma vazi.
Zato nam je ova godina veoma bitna da malo stanemo na noge ponovo, gledano sa tog aspekta i vec sledece sezone ce biti lakse a i narednih nekoliko kada stasaju svi ovi klinci i kada lepo unovcimo taj njihovo ogromni talenat. Na srecu imamo trenera koga nece biti strah da tu decu gura i pravi od njih igrace!

Klasicna zamena teza. Trudicu se da budem kratak.
Partizan nije imao veci budzet, nego obezbedjeniji i to ne do kraja. Drugo Vlada je jeftiniji trener od Duleta sto otvara prostor za dovodjenje jos jednog igrac veceg profila. Kao prosle sezone smo se razbacivali sa novcem, najvecu platu su imali Raduljica, Kecman i Macvan. Prva sezona posle f4 i odlaska Duleta logicno je bilo da se malo vise otvore pogotovo sto je tada trener pocetnik bio na klupi. Dule je izabrao Vladu, Vlada je doneo sve trofeje koje mogao i postao najtrofejniji posle Duleta. Otvorila se mogucnost da dodje bolji trener pogotovo u ovoj teskoj situaciji, epilog je logican bio.


Ma nije morao da prave igrace, samo je trebalo da ih pusti da igraju, da dobiju neke minute a da to nije +20.

Niko nikada nece dobiti minute u KK makar on imao fizikalije Lebrona i talenat Dzordana. Mozemo da diskutujemo u potencijalu da li uopste mogao da se napravi neki igrac. Lucic je izvadjen iz naftalina. Za vec famoznim Bogdanovicem tek cemo da vidimo sta zna, kvalitet uvek izadje na videlo. Ti mozes da verujes ili ne. On tek 5 meseci radi ozbiljno i ponasanje mu je na nivou kluba. A ne kada je dosao kao da je Boga uhvatio za muda. A kod Duleta (koji je klasa za Vladu) nema cile mile. Vreme ce pokazati.

Nas najveci finansijski problem je nastao zbog kasnjenja rata od sponzora. Mozda se ubrza nesto ovih dana na tom planu.

Partizan nikada nije se rasipao sa novcem tako ni 2 prethodne sezone nisu bile izuzetak a bile su i uspesne. Da li je moglo bolje, sigurno da jeste.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
A sta je sad cilj, kikiriki? Nikad teze nije bilo izboriti EL nego sto ce biti ove godine i aj da vidimo da li ce Dule da se zenta ili ce da tera sa decom koju sada ciji je prosek ispod 24



Nije poenta statistika ili ne vec...nebitno. Dovidjenja, prijatno
Pa da li me ti to zezas?ti uporedjujes sta ce biti kod Duleta i kako je bilo kodi Vlade?Pa gde je tu logika uporedjivati nekog ko je prvi trener preko 20 godina i debitanta na klupi?Naravno da nece biti isti rezultat....Vlada je uradio sve sto je u njegovim mogucnostima i doneo je trofeje sto je bio i cilj njegovog angazovanja..
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Napisi u medijima o visini budžeta neistiniti 19.09.2012.

Poslovni direktor KK Partizan mt:s Mlađan Šilobad reagovao je na pisanja pojedinih medija o visini budžeta kojim raspolaže klub iz Humske. Izričito je naglasio da su pisanja neistinita i da predviđenI budžet celokupnog kluba ne prelazi 2,5 miliona evra.

"Predviđen budžet Košarkaškog kluba Partizan mt:s za sezonu 2012-2013 ne prelazi 2,5 miliona evra, a i tako mali daleko je od obezbeđenog. Prilagođen je ekonomskoj krizi i celokupnim društvenim okolnostima, a trebalo bi da omogući funkcionisanje kluba i dalju produkciju mladih i talentovanih igrača u velike asove, stvaranju novih reprezentativaca Srbije i pravljenju praznika košarke u Beogradu. Boli nas što su napisi u sredstvima javnog informisanja bez obaveza prema istini, svesno izrečene laži, koje bi trebalo da u javnosti kreiraju pogrešnu sliku, pa čak i animozitet jednog njenog dela.

Kada bismo raspolagali spomenutim sredstvima bili bismo ozbiljni kandidati za odlazak na fajnal for Evrolige, jer bismo mogli u miru da radimo i napravimo kontinuitet.

Koncept Partizana za ovu sezonu je prvenstveno tim sastavljen od mladih igrača, čija afirmacija se očekuje. Stranci koji dolaze u Partizan su najtalentovaniji mladi igrači Evrope, koji naš klub vide kao najbolju školu košarke u Evropi i u Partizanu su po veoma povoljnim finansijskim uslovima. Mi ne dovodimo gotove igrače koji bi trebalo da nadomeste nedostatak proizvodnje", istakao je poslovni direktor kluba Mlađan Šilobad.

kkpartizan.rs
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Циганска посла. Народ се зачудио одакле се сад толике паре дају Ћокију па су брже боље ударили наручен текст како тобоже Партизан има много већи буџет.
"Ето видите да није страшно што смо уложили толике паре, сви то раде"

Чуј 4,5 милиона. :buhaha
Добро Шилобад каже, ушли би на Ф4 са таквим буџетом.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.562
Reaction score
931
Lepo napisano.Taman kako treba
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Tako bre... Jedva cekam... Kao da je utakmica!

A i cigosi videli pa copy\paste...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Par pitanja, ne mora MVP da odgovori na njih, može i neko drugi ko zna o tome nešto?

Nas najveci finansijski problem je nastao zbog kasnjenja rata od sponzora. Mozda se ubrza nesto ovih dana na tom planu.
A koliko tih para tačno kasni, makar okvirno?

Jesu li te pare sigurne, tj. jesu li garantovane čistim ugovorima koji će sprečiti bilo kakvo vrdanje i obezvređivanje istih od novih partijskih podobnika koji su nasledili te ugovore, a na ta mesta ih je postavio onaj kome niko ne može da zabrani da navija za Zvezdu!?

I je li ispeglano ono sa Marfin bankom... Ako nije, je li mogu ta naša potraživanja da se preuusmere banci, pa da se oni mačuju sa našim dužnicima i na taj način prebiju i naš dug njima?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
PFC.TOMCAT, kada se zapitas da li je moguce da se ta potrazivanja preusmere banci, samo se zapitas a zasto bi to Marfin Banka uradila i eto ti odgovora...Ipak je to biznis, a ne trange-frange porodicna razmena dobara u naturi...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.180
Reaction score
766
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Па није баш да нема логике ! Исто ко кад ти неко дугује па ти неким мафијашима продаш дуг, па га они без проблема наплате иако ти никад не би могао...

ако ми имамо чисте уговоре са спонзорима,а они нас преко политике зајебавају, није немогуће да марфин пребије дугове...банке коме стану на кичму не пуштају лако...а и нама одговара да се не бахћемо са пасјим синовима...

само ми се чини да смо ми с марфином ријешили проблеме..несам сигуран
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top