Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.426
Reaction score
10.569
Локација
okupirana Srbija
Kasano je limitiran igrač.:D

Penal? Čist penal, onaj počeo da ruši Mitrovića van 16, zakačio se za njega, nastavlja da ga ruši i u 16.
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ja stvarno ne znam šta ste se toliko uspalili...Odigrali smo manje više korektnu utakmicu protiv Intera,koji naravno nije ni bleda senka ekipe iz prošlih sezona,kao što ni žabarska liga više nije što je nekad bila...Eno primer Juventusa koji radi u Kalču šta hoće,a u LŠ ne može nikog da dobije,pa ni mrtvi Nordsjeland...Znam da baš i nije neko poređenje,niti želim da umanjim korektnu partiju naših igrača,ali jednostavno ne mogu da čitam više silne hvalospeve posle izgubljene utakmice! Podsećanja radi ,Inter je letos u kvalifikacijama poražen na domaćem terenu od Hajduka iz Splita 0:2! Toliko o njihovoj ozbiljnosti,na stranu što su ih dobili 0:3 u gostima,ali to bi bilo isto kao kad bismo mi tukli tamo neki Ril u gostima 0:4,a oni nas kod kuce tuku 0:3.Svi bi se slozili da je to sramota,iako bismo prosli dalje...Tako da ja ove žabare i ne shvatam previše ozbiljno još od one afere kad oko nameštanja,pre par godina! Hteli vi to da priznate ili ne,Inter je trenutno sasvim prosečna ekipa u poređenju sa nekim ozbiljnijim timovima,a dovoljno o tome govori i podatak što su u Ligi Evrope ,umesto LŠ...Od njih je jedino ime ostalo!
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
CrazySerb,

u pravu si, treba da im svima jebemo sve po spisku sto nisu dobili Inter na Meazzi. Koji bijednici od igraca...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nemoj da izvrces moje reci...Ne treba da im jebemo sve po spisku,ali brate ne treba ih ni toliko dizati u nebesa...Pogotovo sto znam sta cemo ovde citati posle prvog sledeceg neuspeha.....
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nemoj da izvrces moje reci...Ne treba da im jebemo sve po spisku,ali brate ne treba ih ni toliko dizati u nebesa...Pogotovo sto znam sta cemo ovde citati posle prvog sledeceg neuspeha.....

Pa u tome i jeste stvar, ogromna vecina na ovom forumu od naseg tima u Evropi ocekuje samo najgore (s pravom) pa zato kad se desi da ne odigraju za kurac nego sasvim korektno kako ti kazes, zar to nije za pohvalu. Pa cak i ako izgube.Ja sam uvijek zato i da se pohvali a ako treba biti kriticar, ja cu prvi, mada ne vjerujem da cu stici na red.
Jos jednom kazem, sta smo ocekivali dobili smo i previse, to nije zgoreg istaknuti. Ne dizem ih u nebesa samo konstatujem realno.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Nije uopšte poenta u kritikama, niti ja mrzim markovića, niti ću da mu zviždim sada, niti bilo kome od njih. Odigrali su iznad očekivanja, sve to stoji, mogli su do pobede. to je problem, mi smo uvek MOGLI, ali nismo. e od toga mi je više pun kurac. ovo što se juče desilo, ne dešava se nama prvi put, nije djura smislio naš kopmleks protiv većih ekipa, dešavalo se to i ranije, mnogo puta. večita partizanova priča, lepa igra, lepi pasovi, al gola nigde, pobede još manje. Naravno da ću popzidim ako mi neko 80 puta servira isto sranje.

E ja više da se zadovoljavam lepim igrama i hrabrim porazima ne pada mi na pamet. ima da se pobedi nekad vala. Da kaže čovek da će sad da iskidaju u sledećoj prvenstvenoj, ne naše zvezde i naša deca ima da se vuku ko prebijena creva na terenu, jer jebiga inter je inter, moramo da se pokažemo. pilićarski mentalitet, kakav nas srbe generalno oduvek krasi. ajde sad svi da budemo srećni posle još jednog hrabrog i velikog poraza. da je ovo onaj inter od pre 2 godine, reč im ne bih rekao. ovo je rang sampdorie od koje smo izgubili takodje u istom takmičenju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ostavite Lazara na miru! Jeste, pogrešio je, trebao je ranije da puca, ili da pretrči golmana, ovako sačekao je i onda kad mu je došao na dva metra pokušao da ćušne loptu pored njiga. ALI, garantujem i da je postigao gol ĐurGarden ne bi došao do pobede. Dobili bi gol do kraja, jer to je naš mentalitet. Setite se samo šta su ovi iz komšiluka propustili.


...Опет, што се газде тиче, засрао је насловом на сајту у вези пласмана кошаркаша у врхунских 16, па је опет на старој доброј нули...

A šta tu nije bilo u redu na naslovnoj. Nećeš valjda da mi kažeš očekuješ da KK ode u Top 16. Evo ja ti životom garantujem da sa tom igrom nećemo pobediti dve utakmice. Plasman u Top 16, samo u snovima! Odigrali su dve od tri očajno, a da su igrali protiv CSKA u Rusiji i tu bi pukli sa 30 razlike. Jebiga, istina boli!

Kod Lazara me je nekoliko puta ozbiljno iznerviralo što je i posle izgubljenih duela i posle propuštenih prilika ostajao na zemlji.

Nisi jedini i mene to zaista iritira do neba. Promašio je zicer i onda tamo leži i plače na travi. OK donekle razumem, mlad, neiskusan, ali čoveče diži se, bori se i dalje a posle utakmice kukaj za prosutim mlekom.

Da završim... odigrali su solidno, ali za nešto više treba sreće, a sreću treba zaslužiti radom i ponašanjem. U ĐurGardenu nemaju ni jedno ni drugo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ајде што се само лазар ваљао после промашаја него што су се за главу ухватила још 2-3 ирача, шћеповић и не знам тачно ко још и ови лагано у контру и гол ...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Odigrali su iznad očekivanja, sve to stoji, mogli su do pobede. to je problem, mi smo uvek MOGLI, ali nismo. e od toga mi je više pun kurac. ovo što se juče desilo, ne dešava se nama prvi put, nije djura smislio naš kopmleks protiv većih ekipa, dešavalo se to i ranije, mnogo puta. večita partizanova priča, lepa igra, lepi pasovi, al gola nigde, pobede još manje. Naravno da ću popzidim ako mi neko 80 puta servira isto sranje.

E ja više da se zadovoljavam lepim igrama i hrabrim porazima ne pada mi na pamet. ima da se pobedi nekad vala.

Imas jednostavno resenje problema i nisam maliciozan i sarkastican , promenis klub recimo Real igra lepo i pobedjuje i masa klubova.

Ovo vam je Partizan drugari tuga do neba i ponos u isto vreme, gubis vise u Evropi ali i dobijes pa si srecan ko niko!Meni je smesno da je neko ocekivao vadjenje protiv Intera u Milanu, pa sto ga nismo dali, pa ovo , pa ono durenje ko deca kad im uzmes zvecku pa nece da se igraju:D

Jedino se slazem da moraju u svaku ovako, sem ponekad dobro u prvenstvu spusti gas malo kad vodis 2:0 i vise.

Nije uvek lako ali je uvek lepo navijati za Partizan!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Gledam sad izjave posle utakmice nasih igraca, i kako Ostojic prica i koliko je decko inteligentan ono je strasno, kao da slusam nekog ko ima 100 utakmica ovakvih iza sebe, alal ti plajvaz sinak.

PAOK-Partizan to je sasvim normalno za ovako mladu ekipu, ali da nije bilo Scepovica ne bi mi ni dosli u tu sansu, stvarno je opasan fudbaler sta god ko pricao o njemu, derbi je resio skoro sam, sad ovo...
Ima herca za velike utakmice.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ма не кривим ја шћеповића свака њему част и схватам да је ово млада екипа али хћу да кажем да је то оно што морамо под хитно поправити, а се после порпуштене шансе брзо враћају у одбрану а не да жале 5 минута за пропуштеном приликом.Зог тога смо на крају и примили гол нажалост ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Prvi napad posle vaznog gola i posle teskog promasaja je uvek bio najtezi, ali i oni su imali dosta zicera, realno nisu zasluzili ovakvu pobedu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Најреалнији резултат би био нерешен и то 1:1 ... Штета за маркеца одиграо најбоље утакмицу али стварно га неће прво статива а онда онај промашај али не кривим га ја и голман је добро одреаговао. Уосталом видели смо и касано шта је промашио још бољу шансу него маркец, јбг дешава се ...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Ne bih se bas skroz 100% slozio da imamo takav mentalitet, da padnemo u finisu. Doduse je on sad prisutan, ali isto tako setite se samo da imamo mentalitet i da dovrsimo u finisu protivnika.

Setite se recimo kosarke na brojnim prvenstvima (reprezentacije) kako smo znali nadasve jaceg protivnika da bacimo na zemlju, setite se KK Partizana protiv Barse, Makabija, i jos mnogih. Pa opet u fudbalu protiv Njukasla oba puta, pa u Ligi Sampiona 2003/2004 kod kuce nereseno sa Realom i sa tadasnjim osvajacem LS Portom. Mada je i tad Sale Kapiten promasio gol za pobedu nad Realom. To samo pokazuje da mi mozemo da budemo jachi, snazniji i disciplovaniji i organizovaniji do kraja, nije da ne mozemo, ali da moramo da se oslobodimo kochnica koje nas godinama koche, razni menadzeri, lopovski ljudi u foteljama i jos po neki problem.

Znaci mi kao narod imamo dva lica, mi znamo da zapnemo, da budemo tvrdoglavi i inadzije i da pobedimo na samom kraju, ali isto tako znamo i da izgubimo.

Nije fer da raspalite rafalnu paljbu prema Markecu. Zapamtite ovu stvar sto pisem, decko ima 18 godina, vi ce te mozda sad da ga prozivate, ali za koju godinu ce te da ga uzdizete do neba, i mnogi nece da se secaju prozivki koje su upucivali njemu juce i danas.

Preko trnja do zvezda
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Imas jednostavno resenje problema i nisam maliciozan i sarkastican , promenis klub recimo Real igra lepo i pobedjuje i masa klubova.
Ovo vam je Partizan drugari tuga do ne


ne znam dal si maliciozan ili sarkastičan niti me interesuje to, klub da menjam neću, i batali me te demagogije , imam puno pravo da popizdim posle 80tog hrabrog poraza koji sam gledao. ajde da kažeš nije problem ni poraz. gube košarkaši često, ali nikad nemaju taj posrani mentalitet sise. i njima se svaki promašen šut za pobedu, svaka izgubljena lopta se kad tad vrati, jer momci imaju muda i imaju mentalitet pobednika, čak i kad gube. Glava je problem, eto to, 1000 puta se dešava isto. Može usrani dudelanž da izbaci salzburg koji ima para ko blata a ovima igraju vozači tramvaja, a ne možemo mi da pogodimo gol interu iz 100% šanse? ne možemo realu da turimo prazan gol? Ne možemo da sačuvamo lagano 0-2 protiv anderlehta? pa jebiga, mene to iritira stvarno.

I šta sad, ko se nervira i plače taj nije grobar što bi lola rekao?? e jebiga nisam grobar onda, šta da radim. al meni je juče čuka preskočila kad nam je peder s kikicom uvalio gol, dok su se naša deca valjala i kukala za propuštnem šansom, i dobro je da nekome nisam otkinuo glavu u bližoj okolini.

Mi od ovog poraza nemamo ništa, koliko god da su dobro odigrali. sledeći put ćemo igrati protiv nekog čelzija, odigraćemo dobro i opet će ovo da se ponovi.

ponavljam po milioniti put, ne zameram mu toliko ni promašenu šansu, ne zameram im toliko ni poraz, ali taj respekt, to useravanje, i to VALJALANJE i naricanje u 87. minutu, takav amaterizam i neprofesionalnost, dok ti protivnik lagano piči u kontru i daje gol, e to ne podnosim i itekako ću da popizdim.
 

Zagor

Guest
A šta tu nije bilo u redu na naslovnoj. Nećeš valjda da mi kažeš očekuješ da KK ode u Top 16. Evo ja ti životom garantujem da sa tom igrom nećemo pobediti dve utakmice. Plasman u Top 16, samo u snovima! Odigrali su dve od tri očajno, a da su igrali protiv CSKA u Rusiji i tu bi pukli sa 30 razlike. Jebiga, istina boli!

Шта рећи на овакву питијску реченицу!? Када момци поправе игру и прођу у 16 ја ћу теби рећи да ниси био у праву, а ти ћеш рећи како су поправили игру а ти си написао да неће проћи "са том игром"... Е газда, газда, па нисмо ми веверице...

Премда, ко прочита твоју насловну страну помислиће да смо већ испали и теоретски. Шта ће на сајту тај сензационализам, па није ово сајт курира!? Лепо ставиш "Лоша игра и пораз у литванији" а не "Топ 16 само у сновима..."... Није то добро.

Праштајте офф, преместите по потреби.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
ne znam dal si maliciozan ili sarkastičan niti me interesuje to, klub da menjam neću, i batali me te demagogije , imam puno pravo da popizdim posle 80tog hrabrog poraza koji sam gledao. ajde da kažeš nije problem ni poraz. gube košarkaši često, ali nikad nemaju taj posrani mentalitet sise. i njima se svaki promašen šut za pobedu, svaka izgubljena lopta se kad tad vrati, jer momci imaju muda i imaju mentalitet pobednika, čak i kad gube.

I šta sad, ko se nervira i plače taj nije grobar što bi lola rekao?? e jebiga nisam grobar onda, šta da radim. al meni je juče čuka preskočila kad nam je peder s kikicom uvalio gol, dok su se naša deca valjala i kukala za propuštnem šansom, i dobro je da nekome nisam otkinuo glavu u bližoj okolini.
Niko tebi nije rekao da nisi Grobar znam da si se nervirao, verujem ti, ne znam dal si mladji ili nisi, ja sam stariji i nervirao sam se tako milion puta pa nista ide u rok sluzbe i navijackog staza!

Rekao sam ti da je to Partizan i kakve sisice pominjes nije mi jasno momak je presprintao ceo teren i promasio pa sta sad treba da ga zadavimo jel i nazivamo sisicom.

I ti kosarkasi cast njima su odigrali milion puta ko sisice pa sta, i sinoc nisu bas bili slavni?
Mora se razluciti jedna stvar fudbal i kosarka nisu isto, fudbal je biznis, teske pare a kosarka jeste profesionalnija nego sto je bila ali nije ni do kolena fudbalu u Evropi.To preuvelicavanje kao vratice se kosarkasima jer oni su Bogom dani i jedini za hvalu a Lazara pljuj jer je "sisica" nema veze sa mozgom, sto se njemu ne bi vratilo nije mi jasno ako mozes da mi objasnis? Znam prodace Djura igrace i to je istina ali i u kosarci je sad rasprodaja bila pa jovo nanovo svake godine, videcemo sad dal ce zadrzati ovaj tim bez obzira na ugovore duze kad ponudi neko nema tu odbijanja nego slabo ko nudi za Sina Dragana!

Cast nasim kosarkasima da se ne shvati pogresno ali ovo glorifikovanje stvari, gde ce se samo njima vratiti jer su posteni i cestiti a ovi su sisice ne pije vodu!

Ja sa uvek prvi za kritiku kad zasluze ali ovoliko ici u krajnost mi je nepojmljivo? Znaci ocekivali smo debakl i onda bi pljuvali ali posto su bili odlicni ma dobro je to al ajde nemoj da nam kidate nerve protiv Intera mentalitetom sise nego pobedite? Nas fudbal je tu gde je ko nece da se nervira ne mora, ima pravo svako na kritiku naravno ali nazivati igrace sisama posle ovakve utakmice je suludo, jedino Barsu da nakantaju pa da budu ljudine!
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Шта рећи на овакву питијску реченицу!? Када момци поправе игру и прођу у 16 ја ћу теби рећи да ниси био у праву, а ти ћеш рећи како су поправили игру а ти си написао да неће проћи "са том игром"... Е газда, газда, па нисмо ми веверице...

Премда, ко прочита твоју насловну страну помислиће да смо већ испали и теоретски. Шта ће на сајту тај сензационализам, па није ово сајт курира!? Лепо ставиш "Лоша игра и пораз у литванији" а не "Топ 16 само у сновима..."... Није то добро.

Праштајте офф, преместите по потреби.

Stvarno gazda ima toliko različitih pogleda na neke situacije da je to nemoguće ispratiti i shvatiti šta zaista čovek misli...Neverovatno :surprise
čas kudi,čas hvali i to ide iz krajnosti u krajnost.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Najvaznija stvar jucerasnjeg odmijeranja snaga sa Interom, prema mnogim srpskim medijima je da je veliki Zaneti tjesio - Markovica.

..treba mi rame tvojeeee.....

Po ko zna koji put nebitne stvari postaju bitne i tako unedogled.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top