Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ipak sam ređio da otvorim temu! Gosšoda iz FK ĐurGarden je svakako nisu zaslužili, ali nije fer da i vas kažnjavam zbog njih. Prema tome, slobodno pišete.

Ja ne očekujem apsoluitno ništa od njih osim još jedne blamaže!
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ne ocekujem ni ja nista osim blamaze ali eto da proppratimo i tu blamazu, a ko zna mozda nas iznenade i prdju nekim cudom, pa cemo blamazu gledati tek u grupama. Ne zna se sta je gore, da prodju il ne prodju?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Hvala gazda sto si otvorio temu ipak :) Vidim Ostojic povredjen nece igrati sutra nadam se da ce biti spreman za prvu utakmicu u play offu , ono sto moze da bude dobro jeste da ce kamara moci da igra ako ga dotle ne oteraju .
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ostojic moze da igra zbog kartona ?
 

Zagor

Guest
Боље да на прођу. Нека усмере своје скромне потенцијале на изједначавање са циганима по броју титула...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Неће бити лако са овим Норвежанима . Имали смо среће у жребу ако се узме да смо избегли милионере Сулејмана Керимова из Махачкале , азерски Нефчи - због даљине и промене временских зона , Васлуи који је други у Румунији а зна се каква је конкуренција -Стеауа ,Динамо итд , Атромитос је исто јак јер је у Грчкој био четврти . Очекујем само још од ових наших фудбалера ако се тако могу назвати да нам улију неки оптимизам и трачак наде побољшањем у игри .Знам да је то тешко али јебем ли га -увек као идиот верујем у чуда .
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kaže čika glupi da su Norvežani u top formi. Posle 17 utakmica u Norveškom prvenstvu su deveti sa bilansom 6 6 5.
Još jedan njihov poraz i imamo džavole za protivnika.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Tromzo na prvu loptu deluje kao lak zadatak ozbiljnom klubu koji ima nameru da ostvari zapazen rezultat u Evropi. Posto mi nismo takav klub, ni po jednom parametru, ocekuje nas tromb koji ce sigurno napraviti stetu a koliku to cemo videti. Krvni sudovi su nam masni od bureka, a krv kisela od kafi i kao takvi smo pogodno tle za jos jedno Evropsko pucanje sa obilnim prolivanjem.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Рекох ја, што по овој врућини не добијемо неке Норвежане, да поцркају овде на +35. Само да остане вруће до 30. августа, када нам долазе на ЈНА. Него, шта ћемо за гостовање? Они су изнад северног поларног круга, тамо ће морати да се оде барем два дана раније, а море им је ледено, не знам да ли уопште и имају сплавове.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Samo nemoj da pocnu opet da se kurce po medijima i daju raznorazne izjave kao pred AEL , cutite i radite !!!
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Danas na poslu pricam sa kolegama kako bi mogli da se plasiramo u ligu uefa samo ako budu igrali Vukic,Kamara,Smiljanic..I onda dodjem kuci,citam forum i imas sta da saznam..Da li je moguce sta nam se sve desava?Pa bukvalno svi rade protiv kluba..
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Samo nemoj da pocnu opet da se kurce po medijima i daju raznorazne izjave kao pred AEL , cutite i radite !!!

Политика клуба, уместо да им се забрани лупетање по медијима, као да их неко охрабрује да се надмећу глупавим и бахатим изјавама (нешто попут цигана).
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Da li je moguce sta nam se sve desava?Pa bukvalno svi rade protiv kluba..

Mora se priznati da su u tome veoma uspesni. Zahvaljujuci njihovoj sposobnosti mi bi trebalo jako da se pribojavamo Tromso-a.

Metalurg Donjeck - Tromso 0-1

http://www.youtube.com/watch?v=7XWCmHdwWqs

Tromso - Metalurg Donjeck 1-1

http://www.youtube.com/watch?v=1CBQQiNc46w

Pored Metalurga, izbacili su i Olimpiju iz Ljubljane. U 4 meca kvalifikacija primili su 1 gol.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dakle, Tromzo. Opet će naši srpski mediji koji veze nemaju o životu, početi pisati da je Partizan 2x skuplji od Tromza. Istina, ali skuplji smo od mnogo njih mi bili pa smo popušili. Tromso je izbacio Metalurg iz Donjecka (1:1, 0:1) što je za poštovanje.

Imaju samo 2 crnca pa će biti osveženje posle crnog AEL-a. Igraju u formaciji 4-4-2 i pobedili su Metalurg koji je igrao u Vermezovoj formaciji 4-2-3-1. Đorđe Lazić igra za Metalurg, pa može preneti par utisaka. Mislim da igraju sličan fudbal kao Helsinki, zato sam ih i priželjkivao.

Evo golova sa mečeva protiv Metalurga iz Donjecka:
Tromzo - Metalurg D. 1:1
Metalurg D. - Tromzo 0:1
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Да додам у вези Тромза . Тренутно су 9. у првенству . Иначе корисне информације би могао да нам да наш некадашњи играч Зајић Мацан који игра у Валеренги :D . Неће бити више изговора на климатске услове јер су тамо лета блага . Вермез је већ нашао алиби у смислу да за његове фудбалере проблем може да представља вештачка трава и што у Норвешкој владају такозване беле ноћи. Шта још неће смислити за изговор мајко мила !
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Apsolutno nema sta da se kaze pametno posle zreba.Mi smo u qrcu i svaka prica je besmislena.

Tromso je smesan tim ali sta vredi kada smo mi presmesni a vodi nas ,,Cika glupi'' kako rece Pekarski i od sad ga tako i zovem.

Dobro je sto nije Anzi,a namestao nam se,popili bi pet komada,Tumba moze da odahne,nece doziveti novu petardu.

Ovo ostalo nam je svejedno,ovakvi kakvi smo mi nijeda tim koji trci,bori se i zalaze ne mozemo proci .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top