Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Niko nije namestio utakmicu.
Petrovic jednostavno ne zna,a deca su nam nevaspitana.
Vermezovic je ciganin.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
DEFINITIVNO LAZEVSKI!!!! COVEK SE NAMERNO SKLANJAO SVAKI PUT!!!! SVAKA SANSA BILA PREKO NJEGA!!!!!!!!!!
MARS IZ PARTIZANA MARS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da ne tražim postove, rekao sam pre utakimice da se bojim da nas njegovo neznjane ne košta. Dečko je ove sezone sve utakmice odigro očajno ali niko na to nije obraćao pažnju zbog serije pobeda.


Sjajno napušavanje Tomića i Vermezovića! :clap
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.912
Reaction score
13.802
Kako su nas prodali danas pojedini...pa muka me hvata...ni jednog trenutka posle onog treceg gola nisam pomislio na ciganiju ama nijednog trenutka nisam njima pridodao na znacaju...sami sebe pokopavamo sami sebe bre !!!! Ovaj derbi je izgubljen onog trenutka kad se nekom u vrhu vlasti pojavila misoa da uradi ono sto je uradjeno ove nedelje......Vermez je maher kad je u pitanju uzdaja....
A Jug u rasulu...niko za nikog jedan za nijednog....nema ko vise da brani Partizan....Grobara ima ali kao da ih nema....
I definitivno smo oziveli cigane...poklonili smo im 4 pobede u zadnja 4 derbija....jedini spas je taj da se oteraju Djura i kompanija (a da bi se oni oterali Grobari mora da se sloze) i da se dovedu pravi Partizanovci na celu kluba.....a jel mislite da ce drzava znaci DRZAVA to da dozvoli ?? NEMA SANSE !!! Ulazimo u tesku agoniju....samo neki rat moze da nas spasi - da se prekine prvenstvo i to je to....cak iako smo 3 puta bolji od njih dozvoljavamo sebi takve stvari....nikad u zivotu nisam bio ovako razocaran....ubedjen sam da ce i na prolece namestiti derbi jer nema toga coveka na svetu koji sad moze da me ubedi da nismo pustili cigane...
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Beskorisniji igrac od s.markovica nije igrao u voljenom klubu od kako ja pratim fudbal a pratim ga dovoljno dugo, miljkon opet go k.... u bitnoj utakmici o tomicu, lazevskom i ostojicu ne treba trositi reci. E vermeze pichkobrada jajaro jos jedna PETAH-TIKVA za tebe.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Mislim da su za ovo krivi samo i isključivo igrači... nisam sigurna da je Vermezović kriv...hajde, realno, recite koga biste vi stavili i kakve izmene biste napravili umesto ovih koje je on?

Kao prvo ne bi ubio svoje igrače na poluvremenu jer je očigledan pad u samopouzdanju a pogotovo igri.

Kao drugo, menjao bi Sašu u 15' minutu.
Kao treće ne bi postavio Lazevskog da igra nikako kad imam Volkova, a Lazevski se pokazao kao najveći tragičar.
Kao treće, menjao bi Tomića čim sam video da ovaj jednostavno ne zna i da je obična svinja koja ne može da potrči.

Eto, 'samo' toliko, to bi nas spasilo ove muke i bruke.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Vermezovic - Gomno

necu da komentarisem promasaje igraca i propuste, jednostavno kad izvadis Tomica, Ilica i Lazara, a Sasa Markovic jos uvek u igri imas neki problem sa glavom...

levi bek i sasa markovic su nam dosli glave kako sto sam i mislio
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Svi igraci i strucni stab su svesno ucestvovali u ovome i prema tome ja od danas vise nenavijam za FUDBALSKU SEKCIJU sportskog drustva Partizan sve dok ne dodje nova uprava, novi strucni stab i novi igraci! Ovo nije FK Partizan nego je FK Djurgarden ili FK Vuciceva igracka! Apsolutno me neinteresuju ni titula, ni Evropa ma nista sto ima veze sa ovim nazovi klubom! Sramota!

dovidnja, prijatno.. nemogu da gubim zdravlje vise zbog ovok tumora u nasem SD.. do neka bolja vremena..
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Idite i dalje na Jug! Navijajte za svoje lljubimce i tako dajte podrsku upravi.

Upravo.. Sve dok je trenutna uprava na snazi mene stadion videti nece to je jedino u sta sam siguran, tako da me i porazi uopste ne bole niti doticu (koliko god to glupo zvucalo) jednostavno mi je muka ovog fudbala gde menadzeri i razni krimosi kroje tim.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Ne zaboravite da igramo još i sa Spartakom. Biće +2 na kraju. Mada, ko zna i za Smederevo... Sad se ciganska vlada osilila, možda će insistirati da Partizan izgubi dva boda i tamo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Medo vezanih ociju je fudbalercina za S.Markovica. I kao nece da potpise ugovor pa je na tribinama, bas super. Necemo dobiti narednih 10 derbija pazite sta vam kazem.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ja sam imao utisak u pojedinim trenutcima posle njihovog preokreta da nasi igraci i ne pokusavaju da stisnu kako treba,nego onako lagano igraju kao da su zadovoljni rezultatom,mozda gresim,mozda tripujem,ne znam,nervoza me uhvatila,da poludis....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Petrović i Ostoja. Tačka. Za Ostoju se priča već danima, čuo sam pre 5 dana, nisam džabe pisao da treba da igra Šujica. Pustio je 1. i 3. gol. Golman brani kako Stojadinović kaže.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Bruka i sramota...Trebali smo ih zgaziti još u prvom poluvremenu,videlo se da smo jači 5 x ... Ne znam šta se desilo u drugom,ili je nameštaljka,ili su naši jajare najveće! U drugom poluvremenu smo igrali ko cigani u prvom! Jadno i bedno...zanima me samo hoće li još neko da brani Lazara Markovića? Šta treba da se desi da čovek da zicer u nekoj bitnoj utakmici ??????????
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Svi smo očekivali da će biti nameštena utakmica i to se ostvarilo. Pa ipak, svi se nerviramo :(
Vermez je samo potvrdio svoj pedigre, Roma-Tikva-Zvezda. Neka se pripremi sledeći...
Igrači su pristali na prodaju, te se nadam da će i njih rasprodati na polusezoni.
SPS može da stavi i katanac na FK, dobiće nekoliko psovki i sve će se na tome završiti.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi da li vi vidite sta pisete.Osvestite se bre.Utakmica je prodana,alo PRODANA.Prodali su nas svih 11,trener,uprava.I na kraju su zaradili igrajuci prelaz.Ceo dan neki ljudi najavljuju da su nasi prodali utakimicu.Hocete dokaze kao poruke?Covek vam okaci tiket...Nikada nije u istoriji bio prelaz.Prodali smo,ali su nasi debelo to naplatili preko kladionice.Jebem im sve da im jebem.A vi pricate o taktici,igri ,greskama.....Nama spasa nema.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
857
Reaction score
661
Дај људи, јесте ли ви нормални, не дркајте курац, какво намештање, најбоље сад да се окомимо на наше играче! Ни мени није јасно како смо изгубили, тачније није ми јасно како изгубисмо 4 последња меча са гурбетима! Али јебига, дешава се! Смирите страсти! Титула је наша, идемо даље!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.437
Reaction score
4.211
Локација
127.0.0.1
Sta se ljutite na igrace? Odigrali su OK, nesto je drugo sto Vermezovic nije znao da zakrpi nase mane u drugom poluvremenu niti da iskoristi njihove. Ovo je Vermezovicev poraz. Covek je rak rana za nas. Svaki put nas zakopa. Kad imas bolji tim, vodjstvo na poluvremenu i igru i na kraju ovako izgubis i to te jos razbiju u drugom poluvremenu i nigde ne bude tvoje igre tu je jasno da nemas pojma kao trener i da te je protivnicki trener POJEO.

I dalje tvrdim da jedina tri srpska trenera koja znaju posao su Djukic, Stanojevic i Jankovic. Na nasu nesrecu ovaj poslednji je veceras vodio raspale budjavce a nas je vodio debil koji nema pojma o fudbalu. Sve tekme gubi na taktiku jer ga protivnici razjebu k'o seosku kurvu.

Ako pola igre budjavaca se zasnuje na tome da zatvore Markovica u drugom poluvremenu to znaci da ostatak tima treba da to iskoristi i napravi prostora za druge igrace. Naravno, to je tako u teoriji, u praksi jebeni Vermezovic nema pojma!

Nije bitno, dobro su se prodali igraci, menadzeri trljaju ruke.

Zasto nema neki smajli koji puca sam sebi u glavu? Bas bi mi sad dobro dosao...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jel moguce da IJEDAN covek raspravlja o necemu osim o ovoj sramotno prodatoj utakmici ?

danas sam pre meca cuo,onaj novinar informera OBJAVI sta ce desiti i to se i desi i sad komnentari tipa nije namesteno,vermez ne zna,usrali se :prekrsti

PRODATO !!!!! :puke:puke:puke

jebem majku svakom ko je u ovoem ucestvovao !!! SVAKOM !!!

mene zove drug ciga kome sam rekao sta sam cuo pre meca i covek se smeje sta je gledao u 2.poluvremenu ...

ZA OVO STO SE VECERAS DESILO NE MOZE 10 TITULA DA VRATE !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top