Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Antitreneru, bedo ljudska, amebo, nesretnice iskompleksirani, nemoj podnositi ostavku veceras. Idi negde gde te niko nikada pronaci nece i nestani nam iz zivota. Izgubi se, jadu jadni, jos nocas u nepoznatom pravcu. Sve sto smo godinama stvarali, nulo ljudska, uspeo si u prah da pretvoris.

A i ti sa njim pod ruku,Lolo, ploditelju, ispisivacu broja svog telefona kurvi na novcanici od 500e, jebacu Adijeve zene, najduza kito u klubu, zatvaracu splavova i nocnih klubova. Kad se sutra ujutru probudis u toploj postelji sa nekoliko splavarusa kurava i otreznis, okreni se i pogledaj iza sebe. Mozda ti milijas izviri ispod kreveta.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.558
Reaction score
1.554
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Pozdrav golmanu Petrovicu, nadam da je njegov menadzer, a buduci SD CZ zadovoljan, a jos veci pozdrav Lazevskom, profesionalno se sklanjao na toj lijevoj strani. Bruka!!! Vratite nam nas Partizan, djubrad mafijaska, da ne pominjem stranku koja ''kupi kajmak'' iz kluba.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Ja se nadam da će doći dan kad će se sve ovo raskrinkati. Ne žalim ni sudbinu Juventusa i ispadanje u drugu ligu. I to bi bile manje posledice. Ovde su mnogi zreli za ćorku.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tomić nijedan potez u korist Partizana, u prvom poluvremenu kod 2-1 ima loptu iskosa tri naša igrač u 16 on vraća nazad, toptalno nefudbalski. Lazevski je toliko loš igrač da kod njega nikada ne možeš da budeš siguran da li pravi gluposti iz neznanja.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Мајку ли вам јебем НЕСПОСОБНУ!!! Људи, пратим Партизан редовно 30 година (имам 32 ускоро) али у животу нисам био овако ОСРАМОЋЕН и ЉУТ!!! Еееееееј ми изгубили од клуба који је у РАСПАДУ!!! ђурићу, ружићу, вермезовићу... МАРШ БРЕ ИЗ ПАРТИЗАНА!!! Хоћемо Станојевића и Крстајића назад!!! Аууууу како сам љут (и више него јуче)!!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
I samo da neko da glas SNS-u i pičkoustom posle ovakvih sranja... Ruka mu otpala ko to uradi. Namakli lepo iz 2 u 1 jos, govna pogana. Sada opet na sav glas o oporavku posrnulog jevropskog giganta i stuba srBstva. HRAK PU! Jebem idje ista svakome ko je ucestvovao u ovom sranju
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.467
Reaction score
4.907
Vermeze, večiti gubitniče, napušiš se...

Ekipa koja u 16 minutu utakmice prestane da igra i počne da čuva rezultat ne zaslužuje ništa više nego poraz... ej, uspeš da izgubiš od duplo gore ekipe koju nije tukao samo ko nije hteo i ko nije smeo... jebite se svi...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Idite i dalje na Jug! Navijajte za svoje lljubimce i tako dajte podrsku upravi.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Jebem vam mater svima u upravi, jebem vam sve zivo i mrtvo. Osusili se od raka da Bog da.

A tebi picko od trenera jebem sve sto ti mili po kuci. Pa mamu ti jebem u picku koji si ti trener?

Petrovic, Miljkovic, Lazevski, Ostojic, Markovic, Tomic, Ninkovic...:pop :pop :pop
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Jedan posto sanse nam dajem da osvojimo titulu.

U prvom pol. kad smo poveli sa 2:1 ocekivao sam treci, jer sam se setio Kupa pod Jokanom kad smo vodili na poluvremenu 2:0, njih je vodio isto kao sada "murinjo" i uspeli su da stignu do 2:2, jedva nas iscupao Joveta za 3:2. Kad nismo dali treci strahovao sam od ovoga i to se i desilo.

Veceras su nas bukvalno prebili, ne samo sto imaju skoro duplo vise faulova nego su bili ostri narocito u 2. pol. sve to uz pomoc Mazica koji je dozvoljavao grbu igru, oprostio im je 2-3 kartona i 2-3 faula. Ali nije Mazic krvi, ne krivim ga uopste samo konstatujem.

Krivci su oni sto oterase Aleksandra Stanojevica. Stanoje hvala ti za sve, da te ne oterase veceras bi ih razbili.

Ovako cu ovaj derbi pamtiti kao jedan od najgorih za nas.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
ako je neko prodao to su stojadinovicevi petrovic i s.markovic eventualno jos jedan igrac
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Ne kapiram te napade na Petrovića, pa čoveče, šta je bilo sa odbranom?
Lazevski je najgori levi bek u istoriji Partizana a Miljković najgori desni bek, kako očekuješ da pobediš sa takvim igračima? Lazevski je direktno kriv za dva gola, Miljković i Lolica za jedan, golman je tu bio totalno nebitan faktor. Da ne prićam o Tomiću i Iliću, jeste on legenda ali je umreo u desetom minutu već a igrao do '89..

Vermezović nas je uništio na poluvremenu, kao što sam rekao, da smo igrali kako znamo i trebamo bilo bi 0:4, a ovako smo ciganima samo dali snagu, svaka nama čast.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.164
Локација
Beograd
O cemu vi pricate,kakva namestaljka? Jednostavno je nasa "trenercina" ponizen od strane Muvinja i to je sve,u drugom poluvremenu na terenu nismo postojali,ljudi su odigrali sa vecom zeljom,sa idejom u napadu i zasluzeno nas dobili,moglo je da bude i vise golova u nasoj mrezi.Bez trenera derbi se ne moze pobediti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.725
Локација
vaginamandibularia
Na našu veliku žalost, potpuno zaslužen poraz! Naša deca su nezrela, i fudbalski i na sve ostale načine! Golman naš je posebna priča, kad te lobuju na metar od gol linije pucaj sebi u glavu i ubi se. Ostojić se šepuri sa ribicom po studentskom domu Karaburma, a za dva gola je kriv koliko i veliki procenitelj golmanski.
Marković Lazar je retko izvikana nula od igrača.
Ilić nema s kim da igra, Tomića je tužno videti, sve u svemu rupe na sve strane.

Potpuno očekivan poraz, jedan šut u okvir gola, nemamo šta da tražimo u derbiju.
Pokazalo se da je do danas ovaj mrtvi Vermezović izvukao maksimum iz ekipe, jer realno na svakoj jebenoj poziciji cigani su individualno jači.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Tomic je katastrofa, apsolutno nista unaprijed nije uradio ,apsolutno nista. U stvari sta smo to uradili u drugom poluvremenu, Mitrovic je nosio dvojicu na ledjima cijelo vrijeme bez pomoci, nije imao kome loptu da doda jer se niko nije kretao.

Sramota kako smo izgubili, prava sramota nije ovo namjesteno nego su mislili da je sve gotovo na poluvremenu. Kada smo mi to odigrali nesto pismeno 2 poluvremena.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.492
Локација
Žrnov
Mislim da su za ovo krivi samo i isključivo igrači... nisam sigurna da je Vermezović kriv...hajde, realno, recite koga biste vi stavili i kakve izmene biste napravili umesto ovih koje je on?

Samo je jedno trebalo uraditi: svi igrači kojima je stojadinović menadžer, a to su: Petrović, Saša Marković (čudno baš da je on bio tragičan - osim toga što pojma nema) - sad sam toliko besna da sam zaboravila kome je još.. PRAVO NA KLUPU DO PRELAZNOG ROKA... ILI JOŠ BOLJE - SMANJITI IM PLATE I OSTAVITI IH DA FUDBALSKI PROPADNU!!!!

GOVNA SMRDLJIVA...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mi smo bre kao lepa zenska, lepa a glupa.

Upravu boli kurac, kapa lova u dzep.
One Odbranjene i ove znackaste samo boli kurac za vlast na tribini i nizasta drugo.
Jos nesto napuse mi se kurca i jedni i drugi, ovo je bio moj poslednji post na forumu.
Mozda se vratim ako dodju bolja vremena.

Srecno ti bilo Partizane moj.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jeste primetili kako su cigani isli na to da povrede Lolu,jer znaju da Cika Crni nije poveo zamenu na zadnjem veznom?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top