Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Moj poslednji post na forumu u vezi FK Partizan.
Vise necu komentarisati , a kamoli pratiti ovu farsu fudbalskog prvenstva zvanog JSL .
Svoju sezonsku kartu cu spaliti zauvek dok gamad u Upravi , gamad na terenu i gamad zvani Vermezovic ne ode iz kluba . Ogadili ste mi klub koji od detinjstva pratim sa zadovoljstvom ! Jebo mi pas mater onog dana kada sam otisao i kupio sezonsku da vas gledam govnari jedni smrdljivi !
Radite sta hocete vise me apsolutno ne interesujete . Unistili ste sve u meni , sve ono sto sam sa zadovoljstvom voleo u ovom klubu .

Idite lepo sa vasom bracom Ciganima po nocnim klubovima pa lepo proslavite ovu pauzu kako odlikuje :puke
Lola u derbiju grli i ljubi cigane , Sasa Markovic grli i ljubi cigansturu na golu Neftchija , Miljkovic - covece koliko je on katastrofe naneo ovom nasem nazovi "klubu " , KAPITENU-vecno ti hvala tebi nemam sta da zemerim samo imam jedan mali savet . Zavrski karijeru i ne daj da ti je upropaste i ukaljaju ovi balavci iz Teleoptika . Povuci se casno i ne daj da ti namestenici i funjare ukaljaju besprekornu karijeru .
Partizane moj pocivaj u miru ! Bio jednom jedan klub i zvao se Partizan !
Dovidjenja i prijatno .
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Necu da pravdam igrace ali moram da napomenem za dve odluke sudija posle kojih su usledili golovi.
Prvo je onaj korner koji nije sviran kada je Aleksic ispred Ivanova loptu uhvatio iza linije.
Drugo je faul Ostojica koji uopste nije morao da se svira, onaj se slepac samo bacio.
Mitrovicu, Loli, Markovicu i donekle Jojicu pohvale ostali kriminalni danas.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ма свака част... :clap

Најбоље је окренути леђа, и не гледати како ти говна уништавају клуб!

Ниси ваљда толико наиван?

Ако ико очекује да ја као појединац (и не само ја, него сви ми) могу нешто да учиним да променим начин на који послује овај и овакав партизан, тај је онда надреалиста невиђени. Лепо је све то ајмо на исток да вичемо управа напоље, ајмо да се окупљамо на Салетовој конференцији, ајмо да вичемо у Пиониру пуши га, мутави...све је то дало резултате, ма савршено је све.

Ја, поред свега са чиме се рвем у приватном животу, немам ни снаге ни воље да се борим са ветрењачама још и овде. Рекао сам, да је неко, само неко у клубу ко даје наду као што ју је Станоје давао прошле године, све би било другачије. Овако, имаш гомилу кретена и лицимура на терену и олош, криминал и најоганвију сорту коју мајка може да изроди у управи. И ајде сад да ми неко каже ''па да се скупимо 15000 као цигани и ми би отерали ове наше'', би курац! Прво, јер се тих 15000 никад неће скупити док оних 150 са југа не буду отерани, а то ће бити кад биолошка селекција узме данак. Схватите да циганима све лакше иде јер пишају низ, а ми уз ветар...

Ово што сада гледамо је класично вређање интелигенције и ако треба постаћу као они маторци који ''одавно не гледају фудбал'', јер почињем потпуно да их разумем. Идем да гледам кошаркаше како прележу дечије болести, рукометаше како израстају у прави европски тим и одбојкаше који не могу никога да победе. Бар ми неће бити жао тих изгубљених можданих ћелија...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Шта ви хоћете од Вермезовића?

Да испадне човек једном у животу, и носи се у три пичке материне из клуба... Причамо о љиги од човека који је у стању да прода Партизан за шаку долара!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mene je ipak sada najvise strah da Vermezovic ostane na klupi, nema od mentalnu snagu ni energiju da istjera titulu. On je covjek pedagog:puke.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.624
Ne volim sam sebe da citiram, ali rekoh juce da se po izjavama Cika Crnog da naslutiti da ce danas biti nereseno. Kada mislis da ne moze gore iznova se nesto desi sa ovim nasim FK.

Stvarno vise nemam zivaca, dok cigani jacaju mi tonemo u svim sportovima. " Strucnjaci" me pre neki dan na kosarkaskoj temi ubedjuju da je sasvim normalno da imamo 0-10 u Evroligi, jerbo nismo nigde favoriti. U vaterpolu smo vec uknjizeni kao treci. U odbojci se borimo za opstanak. Verovatno u rukometu smo jos samo ove godine najjaci.I to sve za par meseci. U fudbalu svi vidimo sta se desava, a nemocni smo bilo sta da promenimo. Ovako razjedinjeni smo idealni za razjebavanje. I strah me je da ce se ovo samo nastaviti.

Ja Partizanu nazalost nista ne mogu da pomognem, da nemam porodicu, znao bih sta bih. Nije mi u mentalitetu da dolazim ovde svaki dan da kenjam i paranoisem a da ne mogu nesto nekome da olaksam i da budem od neke koristi.Ovako mogu samo da pomognem sebi, da prestanem da pisem ovde i tako pristedim svoje vreme i zivce za neke druge stvari do nekih srecnijih vremena. Vidimo se na stadionu.Sve najbolje! :napred Partizan
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vermezović: Neverovatno!



v268907p0.jpg



"Neverovatno! Upozoravao sam na prekide u poluvremenu, a kod tog momenta sam vikao, svi na stadionu su me čuli, osim onih koji je trebalo da čuju. Ipak, to je fudbal, a mi smo priliku da overimo pobedu prokockali u prvom poluvremenu. Umor nije opravdanje. Okrećemo se utakmici sa Rubinom u Ligi Evrope", rekao je Vermezović posle utakmice.

( Mondo )
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Sa ovim je Vermezovic potpisao otkaz jos a valjda ce Rubin da nas otkine pa da se lepo spakuje ...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
A jel ste videli Bilmezovu izjavu posle meča? Čovek mrtav ladan,pa dobro to je fudbal...........
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Zeleo bih ovo prilikom da cestitam upravi na tome sto vrlo precizno i tacno rade ono sto im je dato u zadatak.
A to je da se tim oslabi, tu i tamo prospe neki bod i smanji zaostatak cergara pred cergarsko prolece, odnosno otimacinu.
Nadam se da ce tako nastaviti i u drugom delu sezone, da se ne zamere gazdama, a Partizan ko jebe.

Takodje posto je kraj polusezone zelim da cestitam nasem sportskom direktoru na NIKAD GOREM prelaznom roku.
Mrs u Kinu sto pre i ne vracaj se ni na kafu.

I takodje, nasem treneru na divno vodjenim iole bitnim utakmicama.
Ne bih te vise zadrzavao.

I da pozdravim ovom prilikom par igraca, Stefana Scepovica, Ostojica, Petrovica, Miljkovica. Nadam se da vas neko pokloniti nekom drugom timu, da vas vise ne gledam u Partizanu.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ниси ваљда толико наиван?

Ако ико очекује да ја као појединац (и не само ја, него сви ми) могу нешто да учиним да променим начин на који послује овај и овакав партизан, тај је онда надреалиста невиђени. Лепо је све то ајмо на исток да вичемо управа напоље, ајмо да се окупљамо на Салетовој конференцији, ајмо да вичемо у Пиониру пуши га, мутави...све је то дало резултате, ма савршено је све.

Претпостављам да сам наиван, али да се неко чуди што пратимо ФК (овакав какав је), е то никада нећу моћи да схватим...

Па да играмо 5. лигу, и да нисмо видели титилу 10 година, исто бих размишљао, и стварно не могу да схватим поједине коментаре... "Умро нам је клуб", "Погасите светла", "ФК више не постоји"... 'Ајде да пређемо да навијамо са неки нижеразедни клуб, и све ће бити како треба, што се нервирамо око овог небитног клуба!
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Malo ste preterali sa prozivanjem Miljkovica . Ni ja ga ne cenim mnogo , ali danas on sigurno nije bio medju najgorima. Otvarao se dobro napred , e sad to sto u zavrsnici nema koncentracije to bih rekao da je ogroman manjak samopouzdanja . I protiv Rubina (kod 0-0) i na jos nekim mecevima je znao da oseti kada treba da krene napred i udje u sansu , a onda se uvek u zavrsnici zbuni i lose zavrsi napad.
Imao je onaj ocajan debi protiv Sampa i kao da jos uvek nosi teret tog kiksa i nikako da se oslobodi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Зајебите се приче о намештању овога. Не би сви на крају кренули свим силама у напад и не би звизнули пречку у 95ом, и не би она ћелава будала са клупе била на ивици инфаркта да смо наместили.
Имбецилно одигран крај, и то је то.
Поред свега овога, мени је невероватно где се игра прва лига неке земље, нађите стрим 6. енглеске лиге и погледајте терен, невероватно.
 

Chelara

Početnik
Учлањен(а)
16.11.2012
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Loznica
Nije kriv teren nego retardirani igraci i jos retardiraniji trener!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top