Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
U derbi sumnjam, u ovu sramotu, odlučno NE. Jedva smo izvukli remi, u ovoj utakmici je do izražaja došlo svo naše neznanje i piličarski mentalitet. Treba biti pošten i čestitati igračima Spartaka.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ај што смо изгубили 2 бода, ал' што ме изјебаше на типлиги...

Ја просто не могу да верујем да ви пратите клуб које је пљунуо свима вама(нама) у уста пре само 2 недеље.

Ма свака част... :clap

Најбоље је окренути леђа, и не гледати како ти говна уништавају клуб!

nisam ja dzabe stavio ovaj potpis,sve je ovde KRISTALNO JASNO,a ko me nije nek i dalje komentarsie "padove i igri i koncentraciju" :puke
da ne pricam o momentu kiksa,ide pauza,pa rasprodaja pa izuzetno tezak raspored na prolece gde je sasvim normalno da se bar 4-5 utakmica ne pobedi i svima lepo na obe strane ....ili bolje da kazem da postoji samo jedna strana ? :pickaciganska

Управо... Чим је дошло до смене у циганској управи, постало је кристално јасно да они морају до титуле ове године! И то је то, нема им се ко супротставити...
 

Grobar_Raca

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2012
Порука
44
Reaction score
0
Opustanje, pa to je delo vermezovica, kako sme da dopusti da dan pred utakmicu prica kao da je vec zavrsena, ali ne sa pobednickim ambicijama vec ladno covek velica zlatibor kao da je real covece, pa jel zna on sa kim igra u ovoj ligi, jel zna on da su ti klubovi sramota i da mora da da svakom bar 2-3 gola... bruka
 

misho071

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
25
Reaction score
0
Petrovic dve dobre odbrane u prvom, i nije bio siguran u drugom. Kao i svi sto su pisali pre, sad se vidi koliko nedostaje Stojke. Razlika: Stojke brani i nemoguce, Petrovic brani kad ga pogode...
Da li sam jedini sto se pali koliko je Mitrovic dobar centarfor, neznam kad je Partizan imao takvog igraca. Kakva igra glavom i gradenje, svake utakmice me odusevljava. Mozda doduse od tolikog igranja glavom malko se pobrkali loncici, ali j**i ga, ko je savrsen.
Volkov danas bio dobar sto me je iznenadilo, Tomic cini se samo otaljava kao da jedva ceka da ide negde (sretan put).
A o utakmici cini se od gotovoga napravili veresiju. Neznam da li da krivim "jadnog" Miljkovica, koji se toliko trudi i utracava iz drugog plana, a kada dobije loptu nezna sta ce sa njom. Ipak, zovite me ludim, ali meni je draze da vidim trud i trcanje nego "talente" kako se se seckaju po terenu. Mozda bi i drugi dobili lopte ko Miljkovic da se vise krecu...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ka iskreno ne mogu vise ni da se nerviram. A mi grobari ga malo preterujemo,pred derbi pricamo kako nam je ekipa klasa za ovu ligu a mi jadni slabi slabi pa vise ne moze. Pa sa ovim igracima ni Sir Alex licno ne bi mogo da odigra bolje. NE BRANIM VERMEZOVICA samo kazem. Alli kakva uprava takav trener,takav i tim. Pa Stefan Scepovic je smesan,on decko ne zna da trci. Miljkovic mi je stvarno jadan,cini mi se dobar decko. Nije on kriv sto igra za Partizan. On jednostavno ne zna bolje. Smiljanic je po meni klasa za ostatak ekipe(sta docekah). Ivanov tesko da moze da dostigne nesto jace od Belgijske lige ali on lici na fudbalera. Ostojic gradjen kao odbojkas. I ja sam sa svojih metar i po jaci od njega u duelu. Volkov slabi prosek. Jojic nedefinisan ,ne zna gde bije. Mitrovic obecava ali nema sa kim da igra. On dobije jednu dve lopte na utakmici u sesnaestercu cak ni te lopte nisu dobre,a da njega nema mi bi se mucili i centar da prdjemo(koliko puta samo sacuva neku dugu loptu). LM 50 ima potencijala ali sve mi se visi cini da ako na stavi da u duele ulazi kao pickica(nije vredjanje) nema sanse da bude neki pristojan igrac u evropskim okvirima. Izvinjavam se Tomicu i ostalima sto ih nisam spomenuo :D...I sta mi da ocekujemo sa ovim tikvanima ... Mi treba da slavimo svaku pobedu sa ovakvim timom,a i trenerom.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Petrović deluje kao da je visok 1,20 m. U prvom poluvremenu onaj šut glavom, lopta ide posred gola, umerene visine, on stoji na petercu i jedva nekim čudom vrhovima prstiju uspeva da joj promeni pravac tek toliko da ne završi u mreži. Normalan golman bi to uhvatio jednom rukom kao vaterpolsta, a drugom se češao za muda.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Смејали смо се другима када су лупали шамаре својим играчима, а ови наши су данас заслужили говњиву мотку! Част изузецима, којима је ипак стало до дреса! Смејурија једном речју, после 2-0 стали момци мисле готово све! Е па девојчице фудбал се игра 90 минута! Ко вас је учио овоме што ви играте лоше вас је учио!
Митровићу скидам капу, то што је правио правио је, али дечко игра јебени фудбал! Зна бре знање!
Ја само не знам до када ће и ови што иду на стадион, што се воде као навијачи, да ћуте и да љубе дупе овој управи, гледајући како нам Партизан пропада!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Saša Marković i Stefan Šćepović su direktno pljuvanje u lice ljudima koji rade fudbalskoj školi Partizana, ali mišljenje mendžera je bitnije od njihovog.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Lepo ja kažem još posle derbija da smo u paketu i titulu prodali,a neki ovde kažu da je titula sigurno naša i da će cigani biti zadovoljni rešavanjem problema unutar kluba.... Smešno.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@ Feanor
Čemu pop?
Da nisam ja iz blata vadio ono govedo psle sampdorije, kroz u19 selekciju?

Doduse nije ni tema za tako nesto, al da krivis Stanoja za Samrok je potpuna besmislica. Zgazili smo ih kao mrave, ali lopta nije htela u gol. Kakva je tu greska Stanoja? Desavalo se i mnogo vecim timovima da pored svoje ubitacne igre, izgube, odnosno ne prodju, pa se nisu krivili treneri, ali u nasoj je krvi da trazimo krivce...

A sto se tice Miljkovica, taj retard od igraca je koliko toliko bolje igrao kod Stanoja nego posle njega, npr kod Granta i bilmeza. Sto ga nisu najurili do sad je pitanje za Falija i Damjanca i Djurica...

Ovim bodom je kod mene otvorena Pandorina Kutija... Mogu samo da nagadjam sta ce sve izdesavati na prolece..a tek tokom zime...:roll:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Ретко гледам Партизан на ТВ-у, ем што сам често на стадиону, ем, што се ,,потрефи,, да и кад је на ТВ-у, ја и у то време радим, па не могу...
Ето, данас сам имао прилику да се живцирам, пиздим и псујем поред телевизора, али...
Шта рећи...?

Наши играчи имају менталитет и понашање, а неки и квалитет сеоских играча из најнижег ранга...
Живце троше на небитне ствари, заборављају на најбитније...
Никако да схвате да утакмица траје СВИХ 90 минута!

У одбрани нам је, по правилу (које константно важи, не смо на свакој утакмици, него већ деценијама) киксара до киксаре, а данас - нити гледају где је противник, нит знају где стоје, нит гледају лопту...у сваком ,,прекиду,, који је извео Спартак, изгледали су као да су ,,пали с Марса,,!

У нападу смо имали, мислим 16 шутева, изгледне шансе које смо промашили, дали два гола, водили два нула, и - испустили победу, и просули два бода...
Лазар један да, два упропасти...
Миљковићу, шта теби треба да би постигао гол?
Митровићу, можеш ли ти дечко да умукнеш више док си на терену?
Стефан Шћеповић и кад је на терену, углавном, к'о и да није на терену...

У средини...као што неко рече Саша Илић је последњи прави играч...Јојић, Томић...ни оба заједно нису Саши ни до колена...али...и...нису криви што нису Сале...ми никог бољег и немамо да ставимо у тим...Марко Шћеповић се трудио по тој средини, не могу да кажем да је лош, али човек од скоро два метра, сигурно не може да буде главни ,,везиста,,...уз то, и гол даде... Лола се трудио, крљао и псовао, али...волим ја да је неко борбен, међутим то његово константно псовање и инцидентност НИЈЕ допринело да ми победимо...
О Саши Марковићу нећу ништа, за мене он после онако одиграног дербија НЕ ПОСТОЈИ...

Голман, у првом пол. нас спасао да не губимо, после...што се каже, голман је увек крив за гол...и кад су криви и други, и кад нису... Али, побугу човече, други гол смо примили као идиоти - и цела одбрана и голман са њима...нико бре курцем да мрдне на ту лопту...да ли си Петровићу размислио да ти имаш права и рукама да хваташ ту лопту?

Муда смо показали (односно борбеност, како се књижевно каже) тек кад је било касно...кад смо већ испустили предност...
Момци, да играте тако борбено као што сте играли ,,надокнаду времена,, где би нам био крај...сваком противнику бисмо стрпали по 5 комада, али...не може то за 5 минута, тако мора свих деведесет!

На крају крајева, јесу ово биле критике, али...некако преживесмо ову јесен, и то на врху табеле...
Требало је и дотле догурати! Па, на томе, честитам и играчима и тренеру, добро, нормално је да се понеки бод негде и проспе...ми навијачи се мало живцирамо, па после, на крају сезоне (полу-сезон) сабирамо и одузимамо шта је било добро, а шта не...

Уз неке промене, у клубу и тиму...Дај Боже...уз мало памети и концентрације, и уз много тога што нам тренутно фали...свему добром бисмо се могли надати...
У овој пропалом домаћем фудбалу, ми смо и даље нека класа, само...мени то није довољно...бити класа међу пропалима...

Све у свему, мора се признати да је утакмица била добра, шансе, голови,Спартак који ,,није скинуо гаће,, и који се није предао до краја...ето, и наши су се трудили, повремено мало више, повремено недовољно, нисмо победили, нисмо ни изгубили, и то је то...фудбал је фудбал...
Ако на пролеће будемо вредели, отрешћемо сваког противника без проблема, али...далеко је сад до пролећа...

:napred Partizan
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Vermez usrao sa izmenama.. Svaku je jebenu izmenu omasio. Igraci se uspavali i dobili preko pi*ke. Na svaki njihov prekid je gol visio u vazduhu. Igraci sami po sebi nisu krivi.

Nije kriv Neca sto je glavni organizator sa 7 kila viska.
Nije kriv Sale sto posle infuzija i potresa mozga ulazi da "smiruje igru" zadnjih 5 min.
Nije kriv Miljkon sto ne moze da ubode nista sem sopstvenog gola a neko mu je rekao da visi u napadu.
Nije kriv Lazar zato sto ima 18 godina a svi od njega ocekuju da bude "spasitelj i maradona".
Nisu krivi ni Ivanov pa ni Ostojic, pa cak ni Petrovic jer su dosta toga i odbranili.

Svi mi znamo ko je kriv sto je sve ovako, ali jeftinog i laganog leka nema.

Fala Bogu pa je gotova polusezona i da mogu malo da se odmorim od ovih sranja i ovakvog Partizana..
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Plus 6 (jos uvek). Moje misljenje je da cemo titulu osigurati u tamo nekom 29.kolu posle derbija, znaci SD away, zivi bili pa videli.
Cak i ako cigani danas pobede da mi je neko ponudio u julu da na zimsku pauzu idemo sa 3 boda prednosti i derbijem na prolece na JNA, oberucke bi prihvatio. SLAVICE SE TITULA...
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Plus 6 (jos uvek). Moje misljenje je da cemo titulu osigurati u tamo nekom 29.kolu posle derbija, znaci SD away, zivi bili pa videli.
Cak i ako cigani danas pobede da mi je neko ponudio u julu da na zimsku pauzu idemo sa 3 boda prednosti i derbijem na prolece na JNA, oberucke bi prihvatio. SLAVICE SE TITULA...

Vidi se da gledaš često SF filmove. Ove godine titula MORA da pripadne jednom drugom klubu, pa i po cenu bankrota države. Jedino, ako ne padne vlada u međuvremenu.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Predsednik vise ne komunicira ni preko video bima, a i sto bi, kad bude otisao dobicemo samo cifru koliko je kostao njegov ceh u Partizanu i bice pojeo vuk magarca (vec vidjeno kod ovih preko puta). Juzna tribina ogledalo kluba, potpuno rasulo,uz izgubljeno jedinstvo i sto je jos gore identitet, uz poltronsko-placenicki odnos prema lopovima i licimurima na celu kluba. Trener pogubljen u prostoru i vremenu, idealan za trenutni razvoj situacije.Tim sastavljen od nezrele decice i onih koje menadzeri ne uspevaju da prodaju vec 10-ak godina, gde je simbol svega toga pojava u liku potpunog idiota na poziciji desnog beka.
Uz 2 treceligaska igraca (Petrovic, Ostojic), 2 drugoligaska (S.Markovic i S.Scepovic), 2 sa bojlerima tamo gde trebaju da budu plocice (Tomic, Smiljanic) i 1 izgubljenog u prostoru i vremenu (Volkov), ovaj tim je ove jeseni postigao rezultate koji su iznad njegovog realnog kvaliteta.
Ono i malo sto vredi ili u godinama, ili vec prodato ili je nad nekima izvrsena lobotomija, tako da sve u svemu treba da budemo zadovoljni kakve je jedan ovakav skup likova uspeo da postigne rezultate.

Prvi prioritet pronaci Djurica i naterati ga da preko video bima objavi svoje povlacenje, drugi utvrdjivanje ceha, treci, prodaja kluba bilo kome, jer od idiota iz Dervente i pandursko-politicke strukture koja odrzava tu karikaturu gore ne moze.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Gospodo a da se zatvori ova tema i obrise poslednjih 10-tak strana. Niti su oni dostojni nas, niti smo mi dostojni slavnog imena FK Partizan od koga nazalost nije ostalo nista. Makar da ne srozavamo ugled foruma sa ratnim poklicima i smrtnim presudama i zeljama. Za dobrobit svih nas - zatvorite ovo!

Broj navijaca na tribinama u Cetvrtak ce nam svima jos jednom otvoriti oci kako je mizeran ovaj klub koji bastini tradiciju nekadasnjeg slavnog FK Partizan.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Od Petrovica nikad golman.
Od Sase Markovica nikad vezni igrac.
Od Scepovica starijeg, napadac, nekad, al' u qrcu.
Od Miljkovica nikad fudbaler, mozda jedino na soniju... al' ako je kompjuter na jednoj zvjezdici.
Vermeze, 'ajde ti polako sa Senjaka, i iz Partizana istovremeno. Ako mozes, povedi ovu dvojicu...

Ostoja je debelo zajebao situaciju, kao i Ivanov u par navrata, ali su, ruku na srce, u dosta utakmica jako korektno odigrali, pogotovo Bugarin, pa nije u redu da ih prozivam.

Sve u svemu, ne bih rekao da ima veze sa namjestanjem, vec sa kurcoboljom, kurcevitoscu i potcjenjivanjem protivnika.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top