Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pročitao sam prvih par postova posle utakmice, niste mi jasni stvarno. Sa ekipom koja nije poražena do sad, koja ima prosek razlike na gostovanjima preko 20, da ne pričam o budžetu i o tome da je to jedna ciganska barselona, mi odigramo produžetak i izgubimo jedan razlike. Šta više hoćete? Naravno i ja bih voleo da smo pobedili. Ali shvatite da to nije realno, da nije realno ni ovo što smo uradili! Znam da smo navikli na nerealnosti, ali ajd malo dotaknite zemlju.

I naravno da smo igrali ružno i odvratno, ali može li drugačije? Jesmo li stoka ili nismo?

Gagiju enimalu svaka čast :respect stvarno čovek da je sve od sebe i još duplo više od toga. Lučić je bio loš, pa se vratio kada je bilo gusto, Vesterman takođe. Bertans sve više napreduje, kakve je danas imao asistencije :clap šteta što nisu iskorišćene.

Reći ću još samo http://www.youtube.com/watch?v=Re1Y_uploeU 08:20
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
508
Za borbu naklon do poda! Sto se faula tice, ljudi, pa ja sam prso sto su pravili, ali postoje treneri ( kao sto je Dule, kao sto je i moj trener ) koji zele da imaju zadnji napad po svaku cenu. Cena ovoga je sada bila to sto smo izgubili jer nismo dali kos, ali kroz te akcije i ,,clutch" situacije rastu pojedinci. Vesterman je dobio loptu, ako se dobro secam, prosli put Bogdan... Tako igraci nauce da se nose sa tim, da je to normalna stvar.. Ja bih samo voleo da mi mozemo da igramo na ovaj nacin protiv svakog. Tacnije, ne da igramo vec da imamo takav pristup.
BRAVO MOMCI!!!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Evo jos jednog takvog..

Kada je Luce ubacio trojku, ruke su mi se tresle ko prut, umalo nisam zaplako, ali ne zato sto smo bili blizu pobede, vec zbog borbe, ostavljanje srca na parketu, grobarstva.. Odavno sam prestao da navijam zbog pobeda, ponosan sam sto gledam ovakav Partizan na celu sa D.V.


Sjajna konferencija za stampu Duleta. Pomenuo je da je ovaj trud nista, ako se ova ekipa ne zadrzi sledecih 2-3 godina, pomenuo velika zalganja Milosavljevica i ocekivanja za nastavak sezone. Odavno nisam slusao bolju konferenciju za stampu..

p.s. niko od novinara nije se osmelio da ga pita sto nije branio zadnji napad :D

p.s. jebite se organizovani navijaci, jebo vas djura i njegove pare..

I jos jednog koji je uzivao. Uopste necu da komentarisem igru, samo :respect do poda kad god je ovakvo zalaganje, pa neka bude i poraz...
Ne znam za vas al ja sutra navijam za Litvance, mnogo smo neiskusni da jurimo +5 u Nemackoj i igramo pod tim pritiskom, a ubedjen sam da ce Besiktas dobiti Ljetuvos...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Dobra igra, momci pokazali da mogu.

ALI, najteze je igrati sa mislima u tudjem dvoristu...za malo da smo dobili ovo, siguran bi bio da prolazimo, ovako, ne zavisi sve od nas...

Jos uvek mislim da je bolje da dobije Brose protiv Ritasa, pa da mi jurimo +5
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
@Shadow, neki nikad ne nauce i, izmedju ostalog, zbog toga do kraja karijere imaju tu neku tuznu crtu igraca koji nikada nije dostigao ono sto je mogao (Milenko Tepic).
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana
Волим га ко ока два али само против Барселоне и ЦСКА.

Цибона, Ритас тамо, Бамберг и ромуљаге овде, Игокеа. А онда треба да свршавамо у славном поразу и датом максимуму и борби 2-3 пута у два месеца. Ја јок. Оно пре пар дана је личило на циркус, а сада потпуно супротно а курца су профитирали...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Posle bitke svi su junaci.Trebalo je ili ne praviti faul o tome ne treba pricati.Tacno je da smo bolji u odbrani a losiji u odbrani i vodeci se tom logikom jasno je sta je logicnije ali to generalno nema veze jewr pravila NEMA.Odlucuje jedan sut i jedna lopta i sve pre topga pada u vodu.Da je uslo sve bi bilo drugacije ali nije i jebiga,sta sad.Zadnji napad je odigran perfektno na zalost Musli nije pogodio.Vidite ove sezone izgubili smo 3jako tesna meca+bamberg cetvrti.Mi ove sezone jednostavno nismo imali ni malo srece u pojedinim situacijama i to je cinjenica.Imamo jos jedan mec i nadam se kljucnoj pobedi i da ce se bas tada vratiti

Cestitke momcima za igru veceras
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sto se tice dileme da li je trebalo praviti faul,ili braniti ono,sada je lako biti general posle bitke.Dule je ipak poznat,da sudbinu voli da drzi u svojim rukama..Mislim da je dobro uradio.Mnogo vise krivim Muslija u zadnjem napadu..Sve je lepo odradjeno,pik,Vesterman ulazi,sledi odlican pas i sta Muslin radi?!U situaciji kada naspram sebe ima coveka od 150 kg,koji jedino sto zna da skoci,koga redovno dizes na prvu fintu(gledali smo ga u svetom dresu),Musli akciju zavrsava nekim polu-horogom.Vidi se da jos uvek nema taj kvalitet,tu je trebala da usledi finta i lagani poeni za pobedu,jer je od pasa Lea Musli imao citave 3 sekunde da zavrsi to.Mora sa njim jos mnooogo da se radi.Dule je dobro zamislio situaciju,ali Musli jos uvek ne igra inteligentnu kosarku..Mora da savije sipke,da ne glumi ludilo i da krvavo radi..
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ја не могу да верујем шта вечерас читам овде! Еј бре људи, па имали смо једну Барселону која меље све редом ове године, маните то да ли су бољи или не него пре...Појединци кукају како нема ко искусан да реши. Па ко се родио научен? Кукају и како је тим лош и ограничен, ок, ајде да пресвучемо дресове, засмрдимо па можда и добијемо паре за квалитетнији тим. И још неки не знају у чему да уживају вечерас? Уживајте у поразу, али буквално...

Брине ме Гордић, јако је лимитиран у нападу и не доприноси ништа више од Торија Томаса...

Син Драган! :respect :respect :respect беш му матер, колико ме човек одушевљава ове сезоне има још једном да променим ник...

najgori moguci poraz :pop

Musli je MORAO da posle finte suta napravi dribling i polozi lagano :banghead

zna se vrlo dobro da jawai skace na svaku fintu suta i to je morao da zna i realizuje odlicnu poziciju 3 sek pre kraja

Мислим да је инстиктивно, помало и панично само желео да да кош, не знајући колико је остало до краја. Не можемо га кривити због тога, иако си у праву, поготово јер је вечерас био јако добар...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.502
Локација
Žrnov
Ako ste vi ludi, pomamila se :pop:

Kakvo bre uživanje?! Živce sam pogubila, oterala pola ukućana u tri lepe, prste iskršila i da uživam... ma jebalo vas uživanje... kamo sreće da smo odigrali 3x puta ružnije, a dobili....

I naravno da ne volim Partizan zbog pobeda....

A odakle vam ideja da navijate za RItas? SIgurni ste da će Turci zadnje kolo pošteno da odigraju?! Jeste vi svesni da mi možemo da ga duvamo ako Ritas dobije obe?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
p.p.s. Gazda samobanuj se zbog prognoza :D

Pogodio sam da ćemo izgubiti, a to što nije bilo 15-20 razlike ide na kompleks koji imaju Katalonci čim neko kaže "Partizan". :D

Што смо скромни :lol: Ја сам убеђен да Ритас сутра добија Бамберг ...

Iskreno, ja bih radije da Bamberg dobije, pa da je naša sudbina u našim rukama i da u Nemačkoj moramo da jurimo tih 6 razlike, što nije mnogo, nego da jurimo pobedu sa 1 i u isto vreme gledamo šta se dešava u Turskoj. Zajebite poštenje, Turci su to!
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
@ VJ@NS,

hehehe, u stihu...

I ja se pridruzujem onima koji su uzivali. Naravno, da sam ponosan sto smo jos jednom pokazali zube ekipi koja terorise sve ove godine. Kao sto neko rece, mislim da je Dule pravio faul iz prostog razloga da bi da ekipi mogucnost da resi poslednji napad i na taj nacin digne samopuzdanje na maksimum. Nije uspelo sada, da li ce drugi put, videcemo.

IDEMO DALJE!!!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Наравно да је боље да добије бамберг па да сами одлучујемо о својој судбини али имам осећај да ће их ритас ипак добити сутра . Надам се да грешим ...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Musli morao da fintira, End of Story! Od početka sezone ne pokazuje nikakvu inteligenciju, niti zna elegantno da završi, niti zna, niti može da zakuca... Nije on džabe škartiran iz Španije..

ovo je njegova prva sezona da igra, posle juniora... sigurno ovo nije njegova najbolja kosarka, sigurno ce da napreduje jos dosta...
da je mogao bolje ono da zavrsi sigurno... problem je sto je on prvi centar i nema iskusnijeg igraca na toj poziciji, a on kao igrac sigurno je talentovan
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ja licno navijam za Ritas da dobije..Kakva god da su Turci govna,nece sebi dozvoliti luksuz da izgubi tri za redom,pogotovo sto im ta treca dolazi posle dva ubedljiva poraza..U pitanju su velika ulaganja,a i njihov trener,koliko sam do sada pratio njegovu karijeru,to prvi nece dozvoliti..
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kakvo bre uživanje?! Živce sam pogubila, oterala pola ukućana u tri lepe, prste iskršila i da uživam... ma jebalo vas uživanje... kamo sreće da smo odigrali 3x puta ružnije, a dobili....

Mislim da sam skapirao, posle godina histerisanja na tu temu, da sam gresio...Ipak postoji ta podela na navijace i simpatizere. Simpatizer je onaj ko uziva u kosarci iako Partizan izgubi, mada bi uzivanje bilo jos vece da je Partizan eto pobedio...al' nema veze, kokice i basket- do jaja provod. Navijac je valjda ona budala kojoj je samo do pobede Partizana, a u slucaju poraza tesko da ima ista osim patnje.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Svaka cast na borbenosti. Ne idu nas neizvesne zavrsnice,ali to je i razumljivo s obzirom na starost ekipe.
Neka sutra Svabe pobede pa da sami resavamo svoju sudbinu.
Postoji li sansa da Turci ispadnu u nekom krugu?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.502
Локација
Žrnov
E sad mi sjeba koncepciju... ja bila ubeđena da spadam u simpatizere :wink:
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
tesko da ce dobiti bamberg sutra ali se ipak slazem da bi bilo bolje da to urade. mislim da sa ovakvom odbranom i raspolozenim suterima ne bi trebalo biti problema 5+
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top