Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Kad cigani kao stub srBstva imaju pravo da jasu ovu drzavu za sve pare, daj da se i mi okoristimo o to, vec jednom, sto smo muslimanski klub.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Svakako čoveka treba ispoštovati na najbolji mogući način. Jeste da zvuči neverovatno da šeik sa milijardama dolara ulaže u bilo koji srpski klub, u bilo kojoj sekciji, ali treba pokušati jer nemamo šta da izgubimo a da dobijemo možemo puno. Kao što reče neko - taman i milion evra pomoći (što je za njega sića) bi bilo od ogromnog značaja, a da ne pričamo o nečemu većem. Ciganima ne bi pomoglo ni da se fuzionišu sa svim ostalim srpskim košarkaškim klubovima.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.193
Локација
Gde god ti da igras...
Auuu svaka vam cast ljudi :clap Kakva crna marketing sluzba, ja bi vas sve zaposlio ( i onako bi mi radili volonterski :D) Ladno ste seiku nasli i krvnu grupu u roku od par sati... E da tako rade svi u nasem klubu, posebno marketing i ljudi zaduzeni za sponzore, gde bi nam kraj bio...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.381
Локација
Žrnov
Nemoj da se ložite bez veze, nema ništa od toga...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
za početak neka uđe u priču kao sponzor, neisplati se da kupuje klub, nema para u evropskoj košarci.

sponzorstva, malo da se uspostavi saradnja sa našim trenerima iz Partizana, da ih šaljemo da predaju u katar, razmena igrača, da se družimo malo i tako :)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
xaxaxaxaxa,u sta sve ljudi nece poverovati :respect

Što je babi milo to joj se i snilo :buhaha
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sad kad vidite Vujosevica sve vreme nasmejanog znacete o cemu se radi :D Cak ce i novinarima da tepa hehe
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Je-Ne-A vidis li da je jedan sekretar odbrane ili sta vec, a drugi je u olimpijskom komitetu, jedan je '70, a jedan '63, jedan je Sheikh Saoud Bin Abdulrahman Al-Thani, dok je drugi Sheikh Abdul Rahman Bin Saud Al Thani.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Neka dodje covjek ne mora ni $ dati , opet je to promocija za klub samo takva.
Ko god krene da gugla ili trazi njega prva vijest bice seik posjetio pionir ;) odmah ce htjeti i drugi da nas vide sto je extra za nas imidz.
moracemo sajt na arapski prevoditi pored engleskog :)
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Je-Ne-A vidis li da je jedan sekretar odbrane ili sta vec, a drugi je u olimpijskom komitetu, jedan je '70, a jedan '63, jedan je Sheikh Saoud Bin Abdulrahman Al-Thani, dok je drugi Sheikh Abdul Rahman Bin Saud Al Thani.

Pa nasao sam covjeka, na prethodnoj strani imas :)
Mislim da je ovaj iz OI voli sport i bio je u vojsCi :)
 
Последња измена:

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Nema on visinu za dvojku, spor je za pleja, ali ako pokida na probi mozda ga Dule i potpise na minimalac do kraja sezone. :)
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Pazite ljudi,veliki seik je rekao da se njemu ,,gleda'' Partizan.Znaci on bi to redovno da radi.

Je ne a,javi Tosi da okaci janjeci kozuh ispred Pionira,a takodje da se stavi covek sa turbanom na glavi i jataganom da usmerava ka ulazu.
Abdulah Abdulahu da ga saceka na aerodromu :D

Ne znam da li je Nesa Borovcanin nas ali mogu da proverim za cas,sto cu i videti sutra,ali ovo je zicer,ovo samo cigani mogu da nam izsabotiraju,cega se i plasim.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Postade KK tema kao FK.:D
Sto je neko napisao na nekom drugom sajtu,
da gospodin Seik dodje i uziva u igri nasi momaka, atmosferi
i paklu Pionira, nama je i njegova pojava dovoljan
dokaz koliko je KKP institucija u Srbiji i Evropi a sad i sire.
Za pare snalazicemo se po nasem sistemu, kao i do sad al biti svoji na svom.:napred Partizan
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Koliko god da je ova situacija sa seikom (ne)ostvariva, ne brine mene djelovanje nasih ljudi iz KK Partizan, vec gurbeta. Kakve su izdrkotine, od njih me ne bi nikakvo podmetanje klipova u tockove iznenadilo.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Последњих пар страна :buhaha Ви људи нисте нормални. Од "Nek dodje smestimo ga da se gura sa jos 20 ljudi na jednoj stolici" до "Da l' nije kasno da ga sad zovem?" :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top