Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Иста она говна што су седела поред ћоравог јуче, један од њих га је и пљунуо.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Sto se tice samog dogadjaja i svega sto ga je pratilo Crno-beli je objasnio sve na prosloj strani. Sa kakvim kriminalnim olosem, ljudskim talogom i naocarima polusakrivenim sljamom imamo posla to zna svako ko zivi ovde u poslednjih 15 godina, ali pravu poentu je Crno-beli napravio u onom delu gde je pisao o nama samima, tu neke stvari moraju da se menjaju, jer smo i sami prilicno odgovorni sto smo dosli u situaciju da protiv limenki budemo autsajderi u ovoj sezoni.

Sto se tice ovog zavrsetka, da nismo odigrali to ne bi bili mi i mislim da je to ispravna odluka, mozda je trebalo insistirati da se sve zavrsi sinoc, al jbg. tako je ispalo. Dobili su nas na suvi kvalitet, imali smo sansu da se odlepimo i 5 minuta pre prekida i 4 minuta posle, ali nemamo igraca sa liderskim sposobnostima spremnog da donese lagane poene kad je gusto, kao sto to kod cigana cini Rakocevic, ponekad i Nelson.

U svakom slucaju ja sam vise optimista nego pre kupa, po pitanju ishoda sezone, moze se lako desiti da limenku zguzvamo kad je bude najvise bolelo u (polu)finalu Jadrana, ali nama ce biti potrebno mnogo pameti da do F4 stignemo. Jos ako je ovo Gordonovo ozbiljno, bice bas zeznuto.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma opušteno, sve to dođe na svoje, biće bolje već u nedelju.
Mene iznenadiše majice "pobednika". Tamo piše "kup je naš" , ja očekivao "opravljamo kišobrani" ...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nemoj te napadati sad Katica....Profesionalac je , i mora da igra i mora da bude srecan kad osvoji trofej pa cak i sa Limenkom.......Setite se samo Pekovica u Pioniru kakko se ponasao ? I tada smo pricali pogrdne reci za njega, da vise e postoji blabla...pa je decko posle dosao kod nas i kleli smo se u tog istog igraca posle .....

Ne zaboravite da je Rasko ispao covek i nije hteo da tuzi klub zbog dugovanja , za razliku od nekih pojedinaca.....

Нек ми се професионално напуши курца.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Čestitke i još veća podrška momcima na terenu!! Nikada se nećemo predati!! :BB

p.s. Najebem se mile majke ciganskoj mašineriji, i čestitam im izdavanje novog DVD-a.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Bar im je Dule na kraju koliko-toliko uterao sa onim tajm-autom 1 sekundu pre kraja :buhaha Jebi govna i kad kradu trofeje (ili sto ce cigani sad da pricaju da su osvojili TITULU u kupu) :D

Opustite se ljudi, I DALJE SMO MI SAMPIONI !!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Danas se ovo nakaradno finale igralo ne 14 minuta i 7 sekundi, nego 4 minuta i 7 sekundi. Završeno je najbrutalnijom mogućom pljačkom kod rezultata 49:46 za nas, pri čemu bi (da nije bilo te pljačke) mi na početku 4/4 imali napad. Tom brutalnom pljačkom je jasno stavljeno do znanja našim momcima da ovu utakmicu ne mogu nikako da dobiju, kako god igrali u 4/4. Zbog toga je 4/4 potpuno nebitna. Izgubili bi mi ovu utakmicu i da smo na pola 4/4 mi vodili 10 ili 12 razlike...opet bi bio neki prekid, opet neko odlaganje "utakmice" itd.

4 minuta i 7 sekundi te 3/4 koja je bila i završna četvrtina ovog nakaradnog finala je mutant opet bio nervozniji od nas, iako smo mi bili puno nervozniji nego juče. Tad su sudije morale potpuno...ali potpuno da uzmu stvar u svoje ruke. Kancer vas izjeo svu trojicu, mamu vam jebem lopovsku.

Da ne bih sad došao u opasnost da nekima ovde i bukvalno jebem mater, što bi bilo suprotno forumskim pravilima i donelo bi mi veliki broj kaznenih poena (a vrlo verovatno i dugotrajniji ban), uz ogromne uložene napore ostajem pristojan i sve vas lepo pozdravljam.

Pišemo se i čitamo u nedelju, 17. februara, posle 23h.

EDIT:
Ovo gore što sam napisao "da ne bih došao u opasnost"...ovo oko materi...da dopunim, mater MALOUMNU, na takvu mater sam mislio.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jel mozes da objasnis kako im ga je to uterao sa tim tajm-autom?
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
За почетак један :respect за цео КК Партизан,за институцију,за једну громаду од клуба. Играчима ко замери нешто нека посети доктора. Као што су многи овде рекли утакмица је синоћ прекинута из једног разлога: да се сутра а и наредних дана,до суботе наравно, у овој назови држави живи боље.

Једино чега се плашим је психолошки пад,мада искрено се надам да ће Дуле да их подигне. А будите сигурни они нас не могу добити у суботу,немају тај менталитет да нас добију два пута заредом,сем ако наравно не прекину опет утакмицу што ме уопште не би зачудило,стока је то.

Против Барсе,ЦСКА и Бамберга смо изгубили на неискуство,ово од вечерас (или синоћ) нам је отето и то ће се вратити готово сам сигуран у суботу.

ЛУЧИЋУ ВЛАДИМИРЕ :respect:respect:respect
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Nisam pisao o ,,političarenju,, ili sudijama, jer ste već sve napisali, ali naše je da se više koncentrišemo na to kako dati koš iz igre, kako poboljšati procenat šuta, smanjiti broj izgubljenih lopti, itd...

To jest da se izvrši ,,podela posla,, - da ovi dole na terenu rade to što treba, a medijski rat...to je već drugo (i veliko) pitanje...

Možda izraz ,,izgoreti u želji,, jeste glup, ali...zaista ima dana kada želiš sve najbolje, ali - ne ide ti...
Možda naši ,,klinci,, nisu najbolji košarkaši Evrope, ali, ne može se reći da niko od njih ne ume da pogodi ,,trojku,, - pa, eto, večeras...

Jebiga, dešava se, i da promašiš gol kad već svi vide loptu u mreži (Sale Ilić i Real), da promašiš koš iz ,,zicera,,...i tako dalje...

Dešava se i lošijim i boljim, i najboljim igračima...(ne uvek samo zbog toga što ,,izgore u želji,,) ali - dešava se...

Ne može baš svako da bude Sale Đorđević...

Naravno, i dalje mislim da iskusniji igrači lakše podnose pritisak važnosti neke utakmice...ili ga uopšte i nemaju...
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Pa ne znam sta smo i ocekivali. Bas zato nismo trebali da pristanemo
na prekid!
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
PRVO, momcima svaka cast, takodje i klupi. Nikad, ali nikad ne bih mogao da pljujem javno igraca KK Partizan. Nisu savrseni, ali su moji i samim tim NAJBOLJI! Ispizdeo sam ove sezone nekoliko puta na Muslija, Lea i ostale, ali da pljujem ovde igraca naseg - NIKADA!!! Cak sam i raska katica preko kurca zgotivio, ali sad mu zelim da sledece godine mora bulju da prodaje da bi skupio te pare sto mu trebaju za taj njegov problem....

DRUGO, mislio sam da od kretena blesica i viteza sa svinjskom glavom nema pokvarenijih smradova, ali me coravi kepec razuverio. Koliko je to govno neopevano, ni dan danas ne mogu da verujem, jebote, da ja zbog njega moram sam sa sobom da se raspravljam dal sam corav, ili normalan, ili koj mi je kurac... koliko spinovanja, otvorenih lazi, niskih udaraca, i sve to NAOCIGLED cele javnosti.... Ne, stvarno se plasim ove sledece utakmice, ako uopste i bude odigrana...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Bar nisu prisustvovali dodeli ukradenog ako je za utehu a meni jeste.
Ja da sam se pitao ko sto nisam skrcao bih zube Rakocu kuvanom ciganskom misu negde na pola cetvrte cetvrtine i prekid i to me boli kurac nek rese 20:0, morali smo da ih prinudimo na to, morali!
Ovako uzese seme im se zatrlo kup "regularno" jebem ti mater coravu zlikovce i ubico.
Sto Danilo igrate ujdurmu, sto! Sad se smirih ide nova utakmica bice svega dace Bog da raskrstimo za vjek i vjekova sa ciganskom sektom al nisam optimista spram ponasanja nase Uprave koje mene boli vise od ubice premijera!
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Iskreno me brine povreda Gordona :(
Covek je pokidao juce, odavno nisam video da se neko povredjen tako bori:respect

Kup je prosao, vec ga treba zaboraviti, i spremiti se za nedelju.
Sledi jako vazna utakmica, i pobeda bi mogla psiholoski da donese OGROMNU predost u nastavku sezone, neprocenjivu. A poraz (bilo bi 0-3 ove sezone) gadnu ranu.
Zaista se nadam da Gordon nije doziveo ozbiljnu povredu, gledajuci ga kako prima medalju zabrinuo sam se.

Kratak osvrt na 14min danas: sta reci, Nelson eksplodirao i presudio, i kraj price. Da nije imao tih 5min bljeska ko zna kako bi se zavrsilo.

Ako je poraz morao da se desi, utesno je sto je ovako ispalo. Mislim da juce nije bilo prekida i da je pao poraz, da bi bilo dosta bolnije.
Ali isto tako mislim i da je juce moglo do pobede.

Pobeda u nedelju leci sve ovo, i nadam se da ce bar jedan deo navijaca biti u hali.
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Kapiten Partizana Vladimir Lučić izjavio je posle poraza u nastavljenom finalu Kupa Radivoja Koraća da se njegov tim psihički ispraznio posle prekida meča u nedelju i da se to odrazilo na igru. On je podsetio i da su u finišu prošle sezone u Železniku uslovi za igru bili mnogo gori, pa ipak nije došlo do prekida.
partizan600109337020130202103024.jpg

Ocenjujući igru svog tima u nastavku finala ''bez svedoka'' u kragujevačkom ''Jezeru'', Vladimir Lučić je naglasio da njegov tim nije uspeo da ''istrpi pritisak i specifičnu situаciju današnjeg susreta''.

Osim toga, Partizanov kapiten je novinarima posle meča ''otvorio dušu'' kad je u pitanju sinoćnji prekid, kao i razlozi koji su do toga i doveli.

On je podsetio da ga kao kapitena ekipe niko nije konsultovao u vezi sa tim da li će meč biti prekinut, za razliku od Rakočevića na drugoj strani, već da mu je to jednostavno saopšteno...

''Kаo mlаd igrаč i kаo neko ko tek treba dа se dokаzuje, ne bi trebаlo dа komentаtišem, аli kаo kаpiten ove mlade ekipe moram.

Mislim dа je smešno dа se meni kao kapitenu na jučerašnjoj utakmici samo sаopštаvа dа će utakmica biti prekinuta, a da su se svi složili sa tim, а kаpiten protivničke ekipe se dogovara sa nadležnim ljudima da prekid treba da se dogodi jer nema uslova za nastavak.

Ja sаm bio prisutаn u njihovoj hаli na četvrtoj utakmici finala u Železniku prošle godine, ti uslovi zа igru bili su mnogo, mnogo, mnogo gori nego ono što je bilo sinoć'', izjavio je Lučić.
On je dodao da nastavljanje utakmice nema veze sa košarkom.

''Sinoć smo se psihički isprаznili, bilа je izvаnrednа аtmosferа zа igrаnje, u tаkvim uslovimа je najlepše osvojiti trofej. Ovo danas kao nastavak neke utakmice nemа veze sа košаrkom i sа onim zbog čega se bаvimo ovim sportom'', zaključio je kapiten Partizana.

http://www.sportske.net/

И још једном ВЛАДИМИРЕ :respect
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Meni samo nije jasno kako to da nasa uprava ni u KK ni u FK ne sme da se obrati FIBA-i ili FIFA-i oko mesanja politike u sport, i to na najvisem nivou. Ili su i oni pritisnuti sa strane pa ne smeju da pisnu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top