Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Pa i Usce i Delta su relativno blizu pa su puni stalno i jedni i drugi. one brendove koje nemas na jna, stavis u rupin tc i obratno. lance kafica, restorana isto ravnopravno podelis i mirna backa. kao sto je cb rekao, mi ako se iselimo iz humske gubimo identitet. ma ne mora ni da nam bude neki nadrkani stadion, samo da ostane gde jeste.
to sto dzin prica provlaci se jako cesto i dugo, ali pitanje je koliko je to sve moguce, zbog tog kopanja, ne znam kako je temelj postavljen i koliko bi sve to postalo stabilno kad bi se izgradilo. nama stadion od preko 30k ne treba.
inace niko ne komentarise to sto je Vermez stao u Dzigijevu zastitu, pohvalno skroz.

Ја верујем да је нама темељ јако добро постављен као и код свих тих старијих грађевина, да се није штедело на материјалу као данашње грађевине.
Опет постоји она прича да су скоро сви стадиони у Београду направљени на масовним гробницама управо због тога јер се очекивало да неће бити рушени за време оних који су тад били на власти, не знам колико је то истинито.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Нама је потребан нови стадион, али једина опција која долази у обзир је да нови стадион буде изграђен на месту садашњег, све друго не долази у обзир ни под разно.
У таквој ситуацији, и ми навијачи би прихватили да у периоду док се гради наш нови стадион, ФК Партизан привремено буде домаћин на неком другом стадиону у Београду или за неке утакмице и у неком другом граду у Србији, зашто да не.

Као што је овде већ писано и протеклих дана, а и много раније, све што се сада ради је покушај тајкунско-политичких интересних групација да се дође до земљишта на коме су наш и комшијски стадион и да та говна дебело зараде.
Изговори, како је заправо реч о "националном интересу", неће да прођу ни код кога ко има барем једну мождану ћелију.


A ako se desi da se udruže obe navijačke sile naših do kostiju i krvi suprotstavljenih klubova, oko stavova da im se ne ide sa te simpatične lokacije, na kojoj su sad - e, baš da vidimo, da li bi se Tole ,,nameštač,, i ostali usudili da nas izmeštaju sa Autokomande i Brda...

Ово се неће десити. Вође навијачких групација са Северне и Јужне трибине су под контролом са више страна, и прстом неће да мрдну ако се крене у реализацију ових паклених планова.
Да није тако, одавно би са Југа грмело "Ђурићу одлази", и одавно би Север најурио Клемпавог Лукића, чиме Партизан не би запао у дугове које сада има и Звезда не би била дужна 50 милиона еура и пред гашењем.
Толе се заклања иза "националних интереса", вође навијача "неће да се мешају у рад управе", и тако се лагано спрема терен да багери крену ка Хумској и Љутице Богдана.
Људи који ће сигурно да дигну глас смо ми, "обични" навијачи и једног и другог клуба, који неће ћутке и мирно да гледају како места где смо цео живот, постају бљештави тржни центри и остале пичке материне.
Да ли ће то бити довољно, да се од црне судбине спасу два стадиона која представљају уз наравно још неколико спортских објеката у Србији истинске симболе Српског спорта, остаје да се види.

У току наших живота ми се често селимо, мењамо насеље па чак и град где живимо, мењамо посао, женимо се и разводимо, упознајемо много људи, шири нам се и породица, али где год да живимо, радимо, увек долазимо на Стадион ЈНА да бодримо свој клуб и цео живот смо увек сигурно у контакту са Браћом која навијају за Партизан.
То је наша фамилија, и сви знате да ово нису празне речи.
Молим Бога да нас има довољно који неће допустити да наша фамилија остане без своје куће, без места које нам више значи него наши станови и куће у којима живимо сваког дана.
Наши дедови, наши очеви, и сада ми смо увек били и бићемо на трибинама Стадиона ЈНА. Не верујем да имамо намеру да препустимо то "парче" земље кретенима који хоће ту да изграде бутике, месаре, пицерије, сауне и сл.
Где је био до сада био Стадион биће и убудуће, надам се само да ће наравно бити нов и модеран.
Тамо где су и до сада играли мајстори у Црно-Белом, играће и убудуће, и Боже здравља као што ми сада бодримо Партизан, тако ће и наша деца то чинити, и деца њихове деце, и тако даље, надам се до краја времена.

Кад смо мислили да не може више ништа црно да нас снађе, појавила се ново, велико зло. Ниједно зло није јаче од нас, ми се итекако питамо.
Ако допустимо да нас сада зајебу, то онда и заслужујемо.
Судбина није унапред зацртана, већ је ми стварамо.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Друге су ствари кад су у питању страни инвеститори који желе сигурну зараду, и домаћи муљатори који желе да утерају курац конкуренцији и одрже монопол више него да зараде. Уосталом имам утисак да би много боље делта сити или ушће радили да нису у близини.
Pa znas kako, i jedni i drugi kad su se gradili su bili u tom trenutku najveci soping centri na Balkanu i kao takvi morali da imaju "atraktivne" lokacije, tako da im je bilo sudjeno da budu relativno blizu. Mislim neces da gradis "najveci soping centar na Balkanu" u Marinkovoj bari.
E sad meni nije jasan taj plan sto Delta hoce da gradi, tj isplativost celog tog projekta. Dva soping centra su i previse za plateznu moc nasih gradjana, tako da ne vidim isplativost otvaranja treceg jos veceg. A nijedan stranac nece doci u Beograd da kupuje, kad je kod nas sve skuplje. Uvek sam lose stajao sa ekonomijom, tako da se ne razumem nesto preterano u materiju, ali mislim da ovo sto pisem ima bar malo logike.

Posto niko ne komentarise, evo da postavim i link vesti.

Vermezović: Moji igrači neće biti devojčice

"Malo mi smetaju ti bombastični naslovi po medijima, jer ja zaista nisam video da je Ninković, kako su mnogi objavili, jurio protivnika po terenu. Jednostavno, Ninković nije dao na sebe, pa nećemo valjda od igrača da pravimo devojčice... Najvažnije je da je Ninković sam shvatio na koji način može da se vrati u tim. To je rad, a ne čitanje novina i tapšanje po ramenu od ljudi koji mu ne misle dobro", kaže trener Partizana.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Vermez.:buhaha
A mnogi se odmah istrčali da preko Ninkovića brane našeg trenera, krajnje neiskusno.:D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Našeg trenera brani njegov bekgraund, koji je na izuzetno visokom nivou, dostojnom da se tornja iz Partizana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.876
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Исто као што ме и код Нинковића пре свега занима његов квалитет игре и резултати, тако ме и код тренера пре свега занима квалитет игре тима и резултати, па све остало...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Neka Ninkovic postane najbolji veznjak lige pa neka onda samara i vaspitava a ja cu prvi da mu aplaudiram, kunem vam se da ce tada i novine to drugacije da gledaju.

Ovako prosto ispada da jedan potencionalno veliki igrac ima problem u glavi i da ga to sprijecava da pokaze svoj talent. Tako se trenutna situacija tumaci u medijima.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Cilj posta nije bila odbrana jednog ili drugog, nego da se ovaj konacno zauzeo za igraca. Vise je iznenadjenost njegovim potezom, nego zelja da ga branim. Njega ni svemoguci Borovic ne moze da odbrani:D
тако ме и код тренера пре свега занима квалитет игре тима и резултати, па све остало...
kako sad to? A da treba da bude pedagog, da vaspitava igrace, da brani ekipu od spoljnih uticaja, medijske hajke, da se zalece na upravu? Definicija trenera i igraca varira iz sata u sat na ovom forumu.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Dzigijev problem je manjak kvalitetnog rada, odnosno visak negativne energije.
Profesor je to dobro objasnio.

Treba takodje uvesti raspored po danima, ko i kada cisti Ilicu kopacke.

Sto se tice stadiona, moj stav je poznat, ali sprema nam se izgleda selidba u rupu.

Djuricu otrove!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@Stadion
Jel ce Lav onda da stavi crno bele stolice na nov stadion, posto se ovaj rusi?
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Selidba u rupu je nesto najstrasnije sto bi moglo da nam se desi. Pa to je ravno gasenju kluba po meni. Ukoliko se to desi , moja noga nikad nece krociti tamo sem na gostovanju ciganima. Kad god mi bili ''domacini'' , nece mi padati na pamet da idem u rupu. Molim te Boze , ne daj da se ovo obistini.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
@ Centurion,
Tako je.
Sve što si napisao, tako je.

A ako niko od organizovanijih neće da brani naš stadion, probaćemo da ga branimo mi, obični.
Koliko nas ima, i koliko nas je voljno, da to radi, ne znam, ali nije mi ni važno.

Stadion JNA/Partizana, je jedina konstanta u mom životu, sve drugo se menjalo ili nestajalo, to je jedino mesto na koje uvek mogu da dođem, i na kome se nije mnogo toga promenilo...Izuzev Lampaša, koji je, ako ne u stvarnosti, a ono bar i dalje u mojim sećanjima...

Znam da UEFA traži da stadioni budu moderniji i funkcionalniji, nego što je to ovaj naš, i znam da bi mi teško palo i da neko sruši i jednu jedinu ciglu sa njega (ili parče betona, ako tamo nema cigli (?)), ali ako već mora da dođe do neke rekonstrukcije (ja bih radije to, nego totalno rušenje), onda bar neka taj novi bude na apsolutno istom mestu, gde je i ovaj sadašnji!

Nek teren i golovi ostanu na istom mestu, a okolo nek izraste šta izraste...

Mada nikada nismo smatrali da smo neki naslednici predratnog BSK-a, obzirom da je naš teren, tu negde gde je bio i njihov, branimo čak i dužu tradiciju sporta u Beogradu, Srbiji (i dve-tri bivše Jugoslavije), nego što je to samo naša...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Šta se brinete? Naš stadion će biti dobar za JSL još 10 godina minimum.
Ozbilja evropska ekipa nikad nismo ni bili, tako da nas bole kurac!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Selidba u rupu je nesto najstrasnije sto bi moglo da nam se desi. Pa to je ravno gasenju kluba po meni. Ukoliko se to desi , moja noga nikad nece krociti tamo sem na gostovanju ciganima. Kad god mi bili ''domacini'' , nece mi padati na pamet da idem u rupu. Molim te Boze , ne daj da se ovo obistini.

+1

Radije bih isao u Zemun ili u Borcu, Obrenovac, ma bilo gde u Srbiji, samo da ne delimo stadion sa njima, ne vidim svrhu u tome. Nase je nase, kakvo god da je, a nama je JNA taman. Dosta sa pricama da nama treba stadion sa 40 i preko hiljada. Pa kad smo to napunili i 30.000?! Dalje, multifnkcionalni i savremeni stadioni jesu napredak u fudbalu, ali daleko smo mi od toga. Ovo sto imamo je nama dovoljno i modernije nam i ne treba, a posebno ne ako bih isto delio sa musavcima. Bratstvo i jedinstvo je zamrlo, svako treba da ima svoje i kraj price. A kome trebaju grejaci za dupe u stolicama, hotdogovi i butici uz stadion taj ne treba ni da dolazi na stadione. Moj stav.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
986
Reaction score
2.021
Šta se brinete? Naš stadion će biti dobar za JSL još 10 godina minimum.
Ozbilja evropska ekipa nikad nismo ni bili, tako da nas bole kurac!
__________________ Svaka cast za komentar
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Vermezović je toliko nedorastao jednom velikom FK i jednom ozbiljnom zadatku kakav ga u Partizanu prati.
On poznaje dobro samu teoriju struke, ali njegov nastup, njegovo trenersko opredeljenje sa tehničkog i narativnog aspekta je iznivelisano sa kvalitetom JSL. Da pojednostavim, ova liga je njegov limit. Dok smo kolonizovani od strane đurine brigade, on je idealan i to ozbiljno mislim !! Kad obasja sunce, metla Vermezu je No 1 !
 

pfcKG

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2007
Порука
165
Reaction score
3
Локација
Kragujevac
Krajnje korektan odgovor Vermezovica u vezi Ninkovica, ja ne znam da li vas jos drzi cinjenica da je on Stanoja nasledio pa sve sto uradi je automatski lose...Nije vam po volji kad ne stane uz igraca, a jos vam je i manje draze kada stane...

Profesionalni zakljuci i ocenjivanje nivoa njegovog znanja psihologije, demagogije, narativnih sposobnosti su mi postali krajnje neumesni.

Cika Crni izdrzi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top