Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sad sa hteo da napisem za tog Jakovljevica. Ajde picko sad se pojavi u emisiji da objasnis narodnim masama cije vreme je proslo, ko nema sanse da osvoji nesto...
 

IvanM

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
20
Reaction score
1
Da dodje, sa sve kaubojkama. Iskompleksirana sektaska seljacina i upljuvak smrdljivi.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Počela Tegijeva reportaža na SOS-u, bez cenzure.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Rekoh ja fino biće to dobro. :D

Bravo momci, energija, rad i trud koji ste uložili se vratila kako treba. Svaka čast svima, ovo je samo nastavak naše priče koja traje li traje. :respect

Leo maestralan u drugom poluvremenu, svi ostali dali svoj doprinos, Musli igrao za gajbu piva od Hofa :buhaha, i brat Milosav urnisao ćelavca. Umro sam od smijeha kad je nosati ćelavac prišao klupi u ŠESTOM minutu utakmice i tražio izmjenu jer nije mogao da diše. :buhaha

Idemo dalje, radovaćemo se mi još puno sa ovim momcima.

EDIT: I da ne zaboravim, Bogdan koji napušava rakočevića dok ovaj šutira bacanja - priceless. :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
da li neko ima zabelezen trenutak kada DV ulazi u svadju sa Todoricem i kada ga Bozic smiruje a on ih sve proziva :D kako je poludeo...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Kao prvo zelim da pozdravim Plavu Cigru, JasminuT, Jagodinca i sve ostale forumase sa cata.... Posle prve cetvrtine sam se puno iznervirao i ugasio tv... Ono sto zelim da pohvalim posle odgledanog snimka je Musli kojeg ja licno kritikujem tokom cele sezone zbog nepokazivanja zelje... Veceras me je demantovao i pokazao da ume da grize, da nije bezmudo i beskrvno govedo... Svaka mu cast... Pohvalio bih i Duleta kao i strucni stab na tome kako su pripremili ekipu...

Nisam jedino zadovoljan navijanjem, ako vodja ne ume da uspostavi red na tribini i natera ljude da navijaju, onda neka batali posao da se ne bruka...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Scena večeri je bila kad je Lorbek krenuo da da prsten Vujoševiću a Toša ga gura i viče:½NJEMU NEMA, NE MOŽE!½
:D
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Covicu legendo, Lazicu ljudino!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Пуно ми је срце! Свака част свим играчима, стручном штабу и навијачима!
Ово је било невероватно. Одиграли смо као да смо ми по годинама далеко искуснија екипа.

Дуле је био сјајан на конференцији! Посебно ми је драго што је поменуо Игокеу.

Треба неко време да прође да лепо анализирамо све, али драго ми је што сам имао стрпљења за ову екипу и сезону и што нисам падао и пљувао. Браво ја :)

Него, само бих да додам да је Је-не-а био у праву када је рекао о играчу који мора да поведе екипу да "То мора бити Вестерман". Свака част мајсторе! :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Управо стигао кући из Лакташа, и нема речи којима бих описао овај осјећај :D:
Колико је ово било нестварно добро, колико су момци само жељели побједу просто и на загревању им је се видио тај јебачки жар у очима, а кога би друго је.али осим свима нам драге комшинице.
О игри нећу ништа можа сутра, али детаљ када Луче хвата за гушу носатог кретена је за један велики највећи:respect
Гробари и Гробарке, Партизановци и Партизановке срећна вам титула.:ziveli
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
EVO KAPITEN NA SOSU

KO JEBE CIGANEEEE??? :)

Manijaci ... :) :) :)

Lovernj i Leo imaju celo leto da nauce srpski ....
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Aj u neki dinar da će to biti tema nedelje :buhaha
OOOOO Jebi FMP
 
Последња измена од уредника:

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Gledam sad na SOS,gledam i ne verujem koliko je Zofri jedan lepo vaspitan i zdrav u glavi momak..On je u kratkom roku,zavoleo Partizan,ovaj grad,ljude u njemu,nasu zemlju..Gledam ga onako uvijenog u nasu trobojku..Svaka mu cast,svim momcima sve najbolje..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pre svega, čestitka momcima, trenerima upravi KK Partizan na osvajanju ABA lige!

Nisam sklon euforiji pa čak ni danas. Pobedili smo, super, čestitka na tome, ali to je samo početak procesa.

Pošto nisam previše sujetan čovek nije mi teško da priznam kad pogrešim. Nisam omanuo sa EL, a ni za ABA, jer sam i prognozirao 4-5 mesto, ali iskreno, nisam ni verovao da momci mogu do trofeja. Pokazali su mi da ipak mogu. I dalje mislim da ima dosta limitiranih igrača, ali ima i nekoliko bisera koji tek sada počinju da prikazuju svoj pravi sjaj.

Bio sam u dilemi i nisam znao zašto je tim odjednom vaskrsao... onda sam se setio... PERA BOŽIĆ! Možda ne igra, ali se i te kako vidi njegov rukopis. Od kad je došao mi igramo bar 50% bolje.

ps- Gazda...ja i ti digosmo pare :)...a lepo sam ti rekao da ne objavljujes koju si sumu stavio zbog malerisanja....cutis, kockas se i dizes lovu :)

Kupiše mi momci u crno-belim dresovima nove štapove za golf... onako indirektno, usput, dok su osvajali ABA i silovali komšinicu :D
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
upravo na sos-u, svi divljaju, vesele se, ulazi profesor emeterius Dusko Vujosevic, a cela svlacionica cuti i nastavlja slavlje sa manjim intenzitetom
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
A sto pisate po Jakovljevicu?Objektivno zvezda je je u najboljoj poziciji za trijumf u ABA ligi,najlaksi raspored,dobila Partizan u gostima,docekuje Cedevitu....
Jakovljevic nije siguran da ce Igokea dobiti zvezdu u Laktasima,Partizan ima problem sa centrima a ova godina mirise na 1998 kada je kupljeno sve najbolje na trzistu u tom trenutku....

Kako je lepo kad te pritera pa nadjes neki cosak da se ispiskis po nekim kartonima i zgnjecenim konzervama,ah taj osecaj....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top