Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel' nam ziv brat Je-Ne-a?
Evo me nazad, vratih se živ i zdrav, osećam se kao da sam 10 puta svršio zaredom...:D

Nije moglo slađe...a steglo mi se govno posle onoliko promašenih šansi u drugom poluvremenu, poslednjih 10-ak minuta nikako da prođu...i onda taj 90. minut...I lepo sam viknuo babojepcu "sad ćeš da ga primiš, gledaj sad kad ti uđe"...i ušla mu je, još ju je sam uterao...:D

Bio posle na konferenciji, malo i sa Vukom lično pričao...

Prvo poluvreme je namerno povukao ekipu, da se protivnik em malo istroši, em da u drugom poluvremenu bude prisiljen da se još više otvori, da još više rizikuje...i onda ste videli kako smo nastupili tad kad smo ih sačekali u drugih 45 minuta...

Vuk je odradio ovo majstorski - zonsko pokrivanje, kretanje celih linija po "ful" automatizmu, izvanredna koncentracija kod protivničkih prekida (nijedan jedini put nismo pogrešili!), drugo poluvreme veoma agresivno, korišćenje prostora, ubacivanje iz drugog plana, stvaranje šansi (stvorili smo ih 4-5 čistih u drugih 45 minuta...plus 2x Mitar u prvom poluvremenu)....

Protivnik nije imao nijednu jedinu izrađenu šansu, imao je 2 opasna udarca sa distance (prečka i ono na kraju što je Stojke izvukao fenomenalno) i to je sve...

VELIKE ČESTITKE VUKU, VELIKE ČESTITKE SVIM MOMCIMA, VEČERAS JE NAPISANA ISTORIJA, PARTIZAN JE POSLE TAČNO 60 GODINA (POSLE 1953. GODINE) PONOVO IZJEDNAČEN PO BROJU TITULA SA CIGANSKOM GAMADI! SLEDEĆE GODINE U OVO VREME MORAMO DA IH PRESTIGNEMO!!!
http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=706624&postcount=7140
... Nemojmo sad da palamudimo dosta dobro je sudio Mažić jbg ipak nije nikog oštetio nešto...
Ma jok, nije, nas je oštetio "samo" za više nego očigledan penal u poslednjim sekundima prvog poluvremena...:puke Bio sam na 5 metara odatle...ne postoji očigledniji penal, Miljko je rukom "svučen"! Jebem ja Mažiću milu mamicu nadobudnu, posle ove utakmice još više nego ranije...a i ranije sam mu jebao mamicu...a jebem mamicu i Radojčiću, za nekoliko nepostojećih ofsajda koja nam je mahao...:puke Evo vam kurac obojici, govna smrdljiva!

---------------------------

Radujte se braćo Grobari i sestre Grobarke, ovo je veliki dan za sve nas, ljubi vas i voli vaš Je-Ne-A!

VOLIM TE PARTIZANE NAŠ JEDINI!!!!!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Све честитке фудбалерима Партизана и стручном штабу на челу са Вуком, и свим навијачима! :respect Посебно свима вама који сте вечерас били у Хумској, као и "специјалцима" а они ће се препознати.

Толико ме пуца адреналин да и даље не могу да се смирим, ово је дан који смо ми матори чекали деценијама.

Одлична поставка Рашовића, гамад нам није шансу створила. Не бих ишао у детаље, сви момци на терену су заслужили похвале јер су дали 150 % снаге и жеље и борбености.

Мажић је тешко ђубре које нас је оштетило за чист пенал плус пар недосуђених картона на почетку за секту.

А ви, погани малоумни накоте из рупе, Петковићи, Бајковићи и слична гамадијо, сад код вашег пичкоустог гуруа или мафијашког ћоравог идола па се жалите. Знамо да је опет Толе крив, али Шајбер је умро, чисто да знате.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nije moglo lepse. I pored lopovske uprave na celu sa mutavim debilom, pored dva dosudjena nepostojeca ofsajda, pored opste histerije "realnih i nepristrasnih" novinarcica, pored silnih promasaja i par odlicnih intervencija Bajka macke, gol u nadoknadi, Stojke Grobar neustrasivo skida paucinu, sesta u nizu, izjednacenje po broju titula, idemo dalje....

....slavice se titula...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
naklon do poda celoj ekipi i strucnom stabu.Sudiji mazicu jebem sve sto ima,cigancina navlacio celu utakmicu,bez stida.Dva cista penala nam nisu dosudjena,a tek radojicic koliko nas je pokrao.Dabogda vam avion pao prvu sledecu utakmicu koju sudite u toj evropi,metnem na kurac i evropu i ko vas gura da sudite tamo mamu vam jebem lopovsku
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
У свету постоји једно царство , у њему царује ГРОБАРСТВО !

Какав делиријум на стадиону кад смо постигли гол , грлимо једни друге , вичемо ,певамо . Какав осећај !
АХ КАКО ЈЕ ЛЕПО БИТИ ГРОБАР . Вредело је Партизане живети за тебе све ове године !
Ево сад ми сузе излазе из очију , постајем свестан шта је Партизан успео .
Постајем свестан шта смо сви успели заједно .
Остварили смо снове наших очева , свих ГРОБАРА , бивших играча .

Стјепане ,Моцо , Манце ово је у вашу част и славу и славу свих играча Партизана бивших ,садашњих !
За сву браћу која нису с нама , за сваку душу вољеног нам ХРАМА !
Ово је историјски тренутак . БИЛА МИ ЈЕ ЧАСТ ШТО САМ СВАКУ УТАКМИЦУ ОВЕ СЕЗОНЕ ИСПРАТИО У ХРАМУ !
БИО САМ ДЕО ИСТОРИЈЕ И ТО ЋУ ПОНОСНО ИСТИЦАТИ СВОЈИ СИНОВИМА ЈЕДНОГ ДАНА !

Памтићу ову титулу док сам жив . Имао сам ту част да присуствујем мечу са једном форумском легендом ! Брат мој , препознаће се !

ЗА ОВО СЕ ЖИВИ БРАЋО МОЈА ВОЉЕНА ГРОБАРСКА ОВО ЈЕ ЖИВОТ ! ОГРЕЈАЛО СУНЦЕ Хумску улицу !

Какво брутално усеравање у животе малог удбашког клуба . Усеравање у њихове мале јадне пацовске животе , усеравање у систем , усеравање у државу која вечито све гура њима , усеравање по већинском делу становништва :D

Славите гробари славите , славите до ране зоре па опет !

Нек се чују звона ШАМПИОНА ! Нека звоне шампионска црно бела звона београдског славног шампиона !

Партизане мој једини вољени , хвала ти .
Ти си моја љубав , моја срећа једина !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
derbi_144_0015.jpg


derbi_144_0016.jpg


derbi_144_0022.jpg


derbi_144_0026.jpg


derbi_144_0029.jpg
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Mnogo sam srecan i radostan,hvala ti PARTIZANE sto postojis,da mi dajes jos vecu zelju za zivotom,svaka cast igracima narocito VUKU nasledniku velikog STANOJA!!!!!
Zvezda JOOOOOOOOOOJIC:partizan_fan:
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Zaboravio sam da se zahvalim svoj nasoj braci Grobarskoj koja je bila dole oko tunela i svlacionica, verujem da ih ima i sa foruma, videlo se da je dole veca koncentracija nasih ljudi sto je veoma bitno u ovakvim utakmicama.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Evo za cve nas sad na Evroviziji "The Winners takes it all" od ABBE

uzivajmo, ovo smo duuuuuugo cekali !!!!!!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Ma jok, nije, nas je oštetio "samo" za više nego očigledan penal u poslednjim sekundima prvog poluvremena...:puke Bio sam na 5 metara odatle...ne postoji očigledniji penal, Miljko je rukom "svučen"! Jebem ja Mažiću milu mamicu nadobudnu, posle ove utakmice još više nego ranije...a i ranije sam mu jebao mamicu...a jebem mamicu i Radojčiću, za nekoliko nepostojećih ofsajda koja nam je mahao...:puke Evo vam kurac obojici, govna smrdljiva!
Za tu scenu sam se mnogo iznervirao.....ne zbog Mazica vec zbog Miljkovica jer je postupio naivno i veoma glupo....umesto da padne ko pokosen cim ga je ovaj povukao kao sivonja on vuce njega i odrzava se na nogama sto vise moze..ali jbg Miljko je to.. :D
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Sasa Markovic objasnio sta treba da radi zadnji vezni! Titulaaaaaaaaaaaaaa Titulaaaaaaaaaaaaa Slavice se Titulaaaaaaaaaaaaaa...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
Кад је Јојић намештао лопту да шутира , молим се Богу и пролази ми кроз главу - Боже дај да уђе , погледај и нас једном , молим те .
И ето !!! Ушла је !
Има Бога !
Циганштуре су данас осетиле где су дошле ! Кад су изашли петарде су их засуле , а притом и на загревању са истока је полетела петарда , са југа исто салве неких предметчића и томе слично .

Коначно да смо били домаћини баш онако у пуном смислу речи домаћини !

Цео исток Гробарски !
Запад већински гробарски !
Југ пун као шибица .
Похвале и нашој браћи Забрањенима навијали су пуних 90 минута .
Пуно ми било срце кад су играчи отишли да славе и са њима .

Навијачи морају да схвате да смо сви ми Гробари ! Кад смо уједињени не може нам нико ништа !
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
ЦИГА ИМА ТУГУ, 6 ГОДИНА ДУГУ, 5000 НОЋИ, БЕЗ ТИТУЛЕ ЋЕ ПРОЋИ!!!

Браво Вуче, Браво Мајстори, Браво ШАМПИОНИ!!!!!!!!!


Ало багро калаштурска, ХУМСКА 1 је Црно-Бели СВЕТ!!!
Ту не помаже ни Пичкоусти, ни Ћорави, ни оне сељачине Билмеза и остала ваша говна!
Ту нема склањања вашим дунстерима, ту нема извођења тима са јуниорима, ту вас чека само Гробарска КУРЧИНА за вашу распалу курву од клуба!
Сад сви ви, цигански комплексаши, и сви ваши смрдљиви квазиновинари, цркните од муке, мајку вам јебем распалу!!!

Радуј се Гробаријо, курва је опет у Хумској закуцана нашом Гробарском курчином, Шампионска звона звоне, за Вука и Шампионе!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Večeras ste videli kako se efikasno koriste ove dve VELIKE prednosti u ovakvim utakmicama:

- kad tu utakmicu igraš na svom terenu
- kad ti u takvoj utakmici igraju dva ishoda (pobeda ali i remi)

Mi smo danas, svi zajedno, MAKSIMALNO iskoristili ove 2 velike prednosti - navijači prvu, Vuk i momci drugu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top