Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
VUK FUCKING RASOVIC!!!

Ovo je njegova pobeda. Da nam je Vermezovic sedeo na klupi, ne bi dali gol do sutra, a ona lopta bi se odbila u gol posle suta Kasalice. Eto koliko znaci kad imas TRENERA na klupi, a ne baksuza.

BRAVO!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Stojković: Najverovatnije i moj poslednji derbi

18 maj 2013 | 22:27(3)
Twitter


00101307.jpg
Mreža je ostala netaknuta iza Vladimira Stojkovića, koji je vrhunski obavio posao u derbiju koji je odlučivao ko će biti vladar u srpskom fudbalu.

- Nije moglo slađe! Nama je sve bilo za infarkt uoči utakmice, jer smo prokockali devet bodova, uvukao se malo i strah posle propuštenih prilika na ovom derbiju, ali na kraju je došao i tak prekid i pečat na sve što smo učinili na ovoj utakmici. Prezadovokjan sam svojom mirnoćom, iako je utakmica bila pod strašnim nabojem - pričao je golman Partizana posle velike pobede.

Lazar Marković je rekao da mu je ovo bio poslednji derbi, da li je isti slučaj i sa Vama?

- Najverovatnije iovo i moj oproštaj od derbija. Drago mi je što se na ovakav način rastajem od divne publike. Hvala svima koji su me od prvog dana lepo primili, kao i onima koji nisu ali su me kasnije zavoleli. I onima koji me i dalje ne vole, ali me poštuju. Hvala upravi i svim trenerima sa kojima sam radio. Čestitam igračima Zvezde na velikoj borbenosti.

Stojković nije želeo da komentariše incident iz tunela...
E do kurca.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
prase, jagnje sve na sto, slaviće se bahato:D

hvala ti hvala crno-bela ljubavi..

:pfc: :partizan_fan: :šal
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Stojković: Najverovatnije i moj poslednji derbi


E do kurca.

Bas htedoh da pitam jel stvarno Stojke izjavio da mu je ovo poslednji derbi u nasem dresu jer je na mozzartu samo bombastican naslov a nista konkretno. Nadam se da ce mu novi SD ipak obezbediti dobar ugovor i a nama da ga jos koju sezonu gledamo na golu.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
iPhone tada nije postojao, Vucic i Nikolic su bili visoki funkcioneri SRS, Bugarska i Rumunija su tek usle u EU, Zeljko Joksimovic je osvojio 2.mesto na Eurosongu, Djani Curcic je osvojio VIP Veliki Brat, KK Radnicki je bio KK Swiss Lion iz Vrsca, M. Schumacher je harao formulom, bilo je skoro izvesno da cemo dobiti 1.000 eura od Mladje, a MILOS JOJIC je isao u osnovnu skolu!!! Tako je izgledala Srbija kada je zvezda zadnji put osvojila titulu! UMIRE NADA, GOTOV JE SAN...

Prepiska sa tvitera :)))) KARAJ BRE !!!!!!!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Vuk takticki unistio portugalsku spodobu.

Mnogo pametnija i borbenija igra nasih u odnosu na prosli derbi.

Svi su bili dosta dobri. Istakao bih Lazara, Stojkovica, a posebno Mitra koji je izdominirao. Steta sto im nije utrpao gol ponovo.

Gledao sam neke meceve Teleoptika i znao sam da Jojic ima dobar sut i da odlicno izvodi slobodnjake. Celu sezonu cekam da je zvekne kako on zna i uradio je to kada je bilo najvaznije :respect

Mozda i najdraza pobeda nad musavcima koju sam doziveo. Bravo crno-beli!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Samo da se milosne majke najebem ciganskom izmetu sa palicom u rukama sto je kraj zapada dva puta signalizirao nepostojece ofsajde. Naglodji se grobarskog kurca radojicicu.

Eufiriju na stranu, derbi prilicno los, zajebite price o bedemu u prvom poluvremenu kad nasi nisu loptu krsteno umeli da prime. U drugom smo ih oduvali... Pajovic :pop Miljkovic :pop

Mitrovic, Markovic, Jojic, Ilic :respect

EDIT: I da, lopta je uveliko bila u golu nakon odbitka od precku, ne znam kakav autogol Bajkovica spominjete...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Mitrovic i Markovic su...su...malo je reci potencijalna udarna sila ovog kluba...kako se samo dopunjavaju u igri, a svega imaju po 18 godina...zrace onim suvim talentom pri svakom potezu....steta za Mitrovica sto nije dao gol malo mu falilo koncetracije ali to je deo njegovih godina bice bolje...dodje mi da odgrizem mudo svoje od muke jer znam da ce brzo da odu....
Vuk Rasovic...samo se nadam da ce ostati duze od Stanoja samo toliko...
Ostali svi takodje odlicni ali ipak na mene najveci utisak ostavio taj trio...
Pajovic iznenadjujuce siguran pozadi, Ivanov standardno odlican, Stojkovic takodje, uh kako je samo skinio onu loptu sa paucine...bukvalno se poravnao sa preckom...svaka mu cast....vcrs je najjasnije svima ciganima pokazao razliku izmedju njega i onog neandertalca sa druge strane....Miljkovic imao ponovo ispade ali je sve ispalo ok i sve u svemu borio se i odigrao jednu od boljih utakmica s obzirom kako zna da odigra ponekad...
Smiljanic i Markovic sasa tukli cergare gde su stigli pokidali su ih u duelima...falilo Markovicu malo vise znanja u napadu ali je u defanzivi odigrao perfektno....
Sale se borio izvan svojih mogucnosti hoce dusu da ispusti od umora a i dalje trci, grize...legenda nasa....
Luki je falilo mirnoce malo ali je odigrao odlicno bio je veoma agresivan i njegova brzina i hitrina su nam ogromna prednost kad se tome doda da je pored njega i Markovic veoma brz i hitar i time u napadu dobijamo sto se kaze jednu modernu crtu fudbala...
Jojic je takodje brz i hitar a pokazao je da je i majstor s loptom jer onako moze da sutne samo majstor....
Sad u Smederebu da udarimo pecat pa da pokrenemo pricu i nadu o Ligi sampiona....

Kad bi ovaj tim ostao pa makar i bez ijednog pojacanja ja bi skakao od srece jer bi stvarno voleo da gledam u pohodu na LS Mitrovica i Markovica...ali....kad menadzerske i foteljske krvopije osete novac takve stvari su neizbezne...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Skandiranje prije utakmice prema kosarkasima,NEPROCJENJIVO !!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mozzart je hteo da kaze da je naslov L.MARKOVIC POSLEDNJI DERBI a ne Stojkovic, toliko o tome.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Jojic...za miran san :D:

Jedva sam izdrzao poslednjih 15minuta.
Hvala Vuku i momcima za povratak vere u FK Partizan.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Identicna pobeda kao i sa Stanojem u sezonama 2009/10 i 2010/11 s tim sto smo sada gol dali mnogo kasnije,prvo poluvreme tanko par sansi mi i oni ,a u drugom na terenu je bio samo jedan tim. Idemo u sredu da i matematicki overimo titulu.
Koje pisanje po coravom pre pocetka utakmice
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mislim da bez Lazara mozemo a to smo i pokazali bili medjutim bez Stojketa smo drugi tim, nema ni na vidiku neko ko ga moze zameniti ni 50%!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Pustimo sada to, hvala im za sve, možda će doći i bolji. Ljudi, mi smo se bre izjednačili po titulama, kako ne shvaćate da imate privilegiju uživati u takvim stvarima, privilegiju za kojom su žudele generacije ispred vas. Ovaj gol je priča za unuke, sačuvajte ga u jednom kutku vašeg mozga i srca.... Drugačije nego sa golom u 90 minutu nije moglo, ne 6 titula za redom, nego baš taj minut, taj gol, na takav način. To je ono što DUGO ČEKAMO.....
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.584
IMA BOGA... VRATILO IM SE ZA SVE NAMESTALJKE, ZA SVE MECEVE SA IGRACEM VISE, ZA SVE MECEVE KOJE SU DOBILI UZ POMOC NEPOSTOJECIH PENALA... CESTITAM SVIMA NA FORUMU 25-TU IZJEDNACUJUCU TITULU SA GOVNIMA...

NE MOGU DA OPISEM RECIMA SVOJU SRECU :partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top