Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Bravo momci!!! Ne moze biti sladje od ovoga! Jos jednom se pokazalo da se derbi dobija na borbenost,sve ono sto nismo imali dok je bio Vermez.Sve cestitke Vuku na postavci!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
UZALUD TRUD DZABA VAM SVE I VLAST VAS GURA AL' OPET NE IDE DOŠ'O JE KRAJ MOJ CIGANE NIŠTA OD TITULE NI OVE GODINE,VUČIĆ ČOVIĆ I FMP ARAPI RUSI POMOĆ DRŽAVE UMIRE NADA,GOTOV JE SAN ŠAMPION JE OPET PARTIZAN..!!!Sada stig'o iz Hrama..
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Samo sam se jedne stvari veceras pribojavao, to je neka njihova frljoka, odbitak ili tako neko sranje.
Zato sam bio kao na iglama do 90og.

Ovo veceras je bio cas fudbala, cas taktike i zelje.
Vuk je pojeo onog Bez Kinta seljaka sto samo zna da se dere i beci.
Sudije su nam par puta jebale kevu, penal, nepostojeci prekrsaj, nepostojeci ofsajdi. :pickaciganska

Ali zato igraci, jebali su im kevu.
Sredine sam se pribojavao takodje, bili smo slabi u prethodnim utakmicama tu, ali je Sasa Markovic pokidao. :respect

Uzivajte svi veceras i sledecih dana, pustite ko dolazi ko odlazi sada, uzivajte u istoriji.
Daj da proslavimo titulu kako treba, nerviracemo se oko transfera na leto.

Veceras smo se izjednacili, sledece godine ih prestizemo.
Jos malo pa ce se pevati - 10 godina je proslo kao tren. :D

Ajmo sad novinari, pisite o trenerskom magu Bez Kintu, pisite o Daudi( jel igrao veceras?) i ostalim cigama( koji inace nemaju snage za 90 minuta - oce to kad ti se 3 meseca svi sklanjaju ).

Vuce Rasovicu :respect
Igraci :respect
Grobari :respect
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
И даље ме срце боли што нисам могaо да присуствујем данас . Момци хвала вам до неба , овај гол и победа ће се памтити дуго, дуго ... !
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Kakav cirkus na Sosu... ,,Dajte još jednom sut Kasalice'' reprizirali su ga
jedno 10 puta:puke cigani će pući od muke:D

edit: još kukaju što nije bio gooool, šteta:pickaciganska
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
napokon se vrati doma :D sta reci.. mitrovica decka cemo tesko da zadrzimo,mali je biser evrope.. kupio me onim potezom kada je dosao do zabranjenih i rekao ajde nesto za moju dusu,i ludnica moze da pocne !!!! sve u svemu odlicno vece u hramu!!! najaca je nasa direktorka marketinga koja prilazi onom prolazu na istoku i stavlja ruku da zastiti glavu,zna kucka da je svi mrze i da ce da je gadjaju :D
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Svaka cast momci,najlepsi moguci scenario!!! Nego grobar 032 koliko piva bi na kraju :D :partizan_fan::BB
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A kad je Mitar hteo da se tuce pa mu Ivanov jebao sve po spisku to nisi video :D
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ma da, nije penal...
Nije video sudija jel...
Bem vam kevu cigansku na sosu...
Crknite pacovi pakosni...
Partizan je SAMPION!
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
TOOOOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEE!! I OPEEEET SAAAAAAAAAAAAANJAAAAAAA, DA JE PRVAK BILA ! Umrla je nada, gotov je san, SAMPION JE OPET PARTIZAAAN !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Мени је најжешће било оно на крају када говно циганско добија црвени картон јер је гурнуо једног нашег играча и после се залеће на Митра да га гурне и одбија се од њега :lol:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.009
Локација
ante portas
МИЛОШ ЈОЈИЋ је показатељ како теорија ипак значи и да није џабе !
Успешно је применио теорију из еротског штива и спровео је у праксу .

Ето како знање утиче на примену у пракси !
Јојо само ти читај еротско штиво ! :D

Вечерас је силовао курву !
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Кад је Јојић намештао лопту да шутира , молим се Богу и пролази ми кроз главу - Боже дај да уђе , погледај и нас једном , молим те .
И ето !!! Ушла је !
Има Бога !

Јој, први пут ми се то десило 1996., намешта Чакар лопту на циган-мали, а ја окрећем главу ка небу, па молим Бога да уђе - и ушла је.
Вечерас у 90. минуту, опет окрећем главу ка небу, и опет је ушла циганима.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Nema nesto nijednog poznanika ni prijatelja da mi posalje SMS, a bas su fino prdeli pre utakmice. Neka ih, neka uzivaju u tituli u vaterpolu, necu da ih diram. Mislim, necu danas. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top