Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
18 играча у протоколу , 13 из наше школе.
Било је свега и свачега ове сезоне , али у овом мечу су се понели мушки и одиграли паметно , велики је био притисак на играчима и стварно је ово велики подвиг и треба да славимо дуго , а онда да се сви погледају у очи и видимо где шкрипи , ко с нама наставља и следеће године и направити нову групу спремну за нове победе , али наравно , прво славље , ХВАЛА ВАМ ЦРНО-БЕЛИ !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Али како је све слатко испало на крају да слађе не може бити, са +11 смо спали на +2 , цигани полетели уверени да ће узети титулу , а онда им дајемо курчину у дербију и титула ипак остаје у Хумској !
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
A jel ovo neko od pucista gadjao Bajka loptom posle Jojinog gola? :D.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Smrad Grujić počinje emisiju sa: Partizan je bio bolji taman za taj gol, ali sve je bilo mršavo. Da je obrnuto bilo, pričao bi kako je to mala Barsa i bla bla, a koliko je ozbiljan sportski radnik govori to da nije otišao na utakmicu da bi komentarisao derbi.
Ali kako Ješić jebe ove cigane :D.
Ovi cigani se zakopali u priči da nije penal, a Ješić ne odstupa ni milimetar: penal i tačka.
Da je više Partizanovaca koji ovako govore u emisijama mnogo bolje bi bilo.

A to što Luku vrijeđaju na rasnoj osnovi onaj moron kaže: to se dešava, to je derbi :banghead.
Pa mamu vam jebem, đe je RRA, đe su nevladine organizacije, tužilaštva...
Zabraniti sranje od emisije pod hitno, a Petkovića i Stojadinovića sankcionisati najdrastičnije, plus krivično goniti.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Radujmo se i slavimo braćo Grobari ! Sad nije važno ni ko ide, ni ko ostaje, samo ova pobjeda, samo ovaj gol, samo ova titula, samo ova 25. titula je i su važni !!!:ziveli :D: :šal
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Hvala ti Vuce generale nas..Rodjen si za ovakve utakmice,predodredjen si da karas musave kao i tvoj brat Stanoje..Pobeda veceras kao i Stanojeve,takticki perfektno,disciplina borbenost ma sve..Sanse smo pravili i propustali ali ovaj prelepi gol Joje kao slag na torti,ipak je ovakva pobeda najsladja..Vuce ti si nas i mi smo tvoji,rekao sam vec verujmo coveku i nasem generalu i on ce nas obradovati..Hvala vam igraci do neba,jer ste ispostovali pun stadion,nas Grobare i sto ste ispostovali vaseg i naseg Vuka..:ziveli:D::šal
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Био сам скептичан кад сам видео да је Саша Марковић у првих 11, али ми је тако драго што ме је демантовао на овакав начин. Свака му част, и не само њему, и Вуку и играчима ма свима који воле Партизан. После оног Митровог промашаја главом сам био сигуран да им дајемо гол, и онда Јојић намешта лопту, Саша Марковић му каже нешто и прекрсти се, прекрстим се и ја. Шут Јојића и све после тога је историја.

ХВАЛА ТИ ХВАЛА ТИ
ЦРНО БЕЛА ЉУБАВИ
:pfc:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Прокоментарисасте разне играче, а нико да помене Капитена :D
Како је пар пута бацио циганлију по бурек, отресао у дуелу багру, отворио контре, трчао као младић, још играо малтене задњег везног.
Ако би неко могао да исече онај снимак када двојици волова прави децу био бих јако захвалан :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Gospode, hvala ti sto si nam doveo VUKA, a otjerao MAGARCA!!!

Kad je Joja dao gol, kleknuo sam na koljena, prekrstio se 3 puta i zahvalio Bogu!

Svaka cast momcima, pogotovo Rasovicu! Jbte, suze su mi krenule kad sam cuo da je posvetio pobjedu pokojnoj majci!

Neka vam Bog da sve najbolje u zivotu! Jos samo da rastjeramo ovu bagru iz fotelja!

URINIRAJ I EJAKULIRAJ PO MUSAVOM, SOCIJALNO UGROZENOM SLOJU STANOVNISTVA!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Gledam sad na TV-u, na SOS-u, ove naše šanse u drugom poluvremenu...SATRALI SMO IH!!!!! Još da đubre Radojčić nije mahao 2 nepostojeća ofsajda (lepo se vidi na TV-u sve, nema tu šta da se priča, mada je meni bilo jasno još za vreme utakmice), bile bi to još 2 stopostotne šanse...Cigana nigde nije bilo na terenu, razvalili smo ih!

HA, HA, HA...OVO JE KLASIČAN AUTOGOL BABOJEPCA...LOPTA SE OD PREČKE ODBIJA NAPOLJE, NE BI UŠLA, ALI TU JE BABOJEBAC...HA, HA, HA !!!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kako je Mitar pobacao po burek kod one prve šanse, to je za priču :D

Čestitke momcima, iskreno očekivao sam nerešeno al ovo ne može biti slađe valjda...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Hocu da iskoristim priliku da se izvinim Rasovicu za ono "sta ti bi Rasovicu" ne mogu da trazim post, ali stvarno sam se usro kad sam video startnu postavu.

Rasovic je za ovaj derbi odabrao 11 NAJMOTIVISANIJIH, 11 NAJSPREMNIJIH za borbu.

Pogledajte klupu:

Jojic Ninkovic Brasanac
Scepovic Kojic, gotovo pa startni sastav.

Idem redom.

1.) Sudiji Mazicu sve po spisku, i pomocniku koji nam je presekao 100000% sansu.

2.) Miljkovic ima sampionsko srce, ko sta hoce neka prica, mozda nije Dani Alves, ali je Kasalici jebo kevu uz aut liniju i rasplakao ga, naterao ga da ide da se zali sudiji.

3.) Sasa Markovic, kako me covek razuverio, svaka cast, ja onakvov LAVA nisam video odavno. LAV BRE, ne jebe mu se ni 2 posto ko je sdruge strane, kakvi klizeci startovi, kakva borba, trcanje. Fali mu malo sljifa al jebiga, on veceras bio nas Gatuzo.

4.) Jojic, a reko sam da ce ga on dati kao Kezman za pobedu, nije bas kao Kezman, ali jeste za pobedu u finisu.
4.) Nas Bajko Bolji Od Bufona :D, zar da komentarisem? hahahahahahha

5.) Stojkovic, klasa!

6.) Lazar Markovic, klasa!

7.) Kapiten gubi loptu, i ne razmislja ni 2 posto, trci, stize ganfera, lomi ga, i ne pusta ga da dise, u 100toj godini zivota, koji car, koja borba.

8.) MITROVICCCCCC, koji sidras majko mila, sam protiv cele odbrane, redovno po 2ca mu vise na ledja, a DOBIO JE SVAKU LOPTU, sto pas, sto prijem.

9.) Ivanov, za nasu ligu je klasa!

10.) Pajovic, iznenadjenje, bravo, cvrsto, u koske.

11.) Volkov, u napadu cesto gubaza.

12.) Luka, nema covek znanja, gubi se po terenu, al ima sampionsko srce OGROMNO.

I to bih hteo da prokomentarisem kao poslednje: "Nikad ne treba potceniti srce sampiona" http://www.youtube.com/watch?v=LCAG-jLCjwM

OVO CU PAMTITI DOK SAM ZIV
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Kad se sve malo slegne i na miru razmisli ispasce da cemo ponovo da pocnemo narednu sezonu sa slabijim timom nego na vrhuncu prethodne.....to me najvise jede iznutra....ta sabotaza i stalno saplitanjue od strane parazita...

PS Ja bih se najiskrenije zahvalio Vermezu jer da nije usrao stvar u par kola mozda ova titula ne bi bila ovako slatka...
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
zavera!

jel vi mislite da se onaj dim od baklja na pocetku drugog poluvremena slucajno desio? Pa tad je Tole sisao na teren i licno podigo stativu za 30tak centimetara. Ne treba njima placena titula! :D

Bravo Vuce, bravo igraci!!! :pfc:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.019
Локација
ante portas
Ако су форумски специјалци били тачно иза Бајка онда сам их ја приметио :D
Један је навијао ватрено не знам ко , али свака му част !
Браво форумаши ,браво пучисти .
Приметио сам једног нехатно како пева , али баш баш на почетку утакмице, али било је то стварно врхунски !
Алал вам вера ! Алал вера сваком ко је данас помогао Партизану !
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Али како је све слатко испало на крају да слађе не може бити, са +11 смо спали на +2 , цигани полетели уверени да ће узети титулу , а онда им дајемо курчину у дербију и титула ипак остаје у Хумској !
I to golom u 90 minutu..Mislim da ce hitna imati veceras dosta problema sa ciganima:D
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Na areni 3 ide repriza derbija...
Momci i Vuce hvala do neba!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hajde da i ja napisem malo opsirniji post.

Prvo poluvrijeme smo ih ocito pustili da drze loptu ne bi li se umorili. Mi smo bili disciplinovani, borbeni, jaki u duelima. Svako je striktno odradio svoj zadatak. Steta sto Mitar nije asistirao Lazaru u onoj akciji, ali smo i imali srecu kod precke ( ili stative, sta ono bi, i zaboravio sam) kasapina Kasalice.

Drugo poluvrijeme je bila potpuno druga prica. Sjajna igra, napadali smo, htjeli taj gol. Bojao sam se kao i mnogi, da nas nece kazniti kao u prethodna 4 derbija. Srecom, to se nije desilo. Nasi stoperi su sjajno ispratili svaki put njihove napadace, i otklanjali opasnost.

Dosao je i taj gol u 90.minutu ( moze li sladje :D ), Lazara krse posle sjajnog prodora ( kako ce nam Markec nedostajati, uf), i Joja namjesta desnicu za predivan gol, a i bajko nam je malo pomogao :)

Erupcija odusevljenja na JNA, Vuk sa visoko podignutim rukama slavi sa strucnim stabom, igracima i navijacima!!!

Sesta uzastopna titula je tu, ukupno 25. Naravno, predstoji i taj bod u Smederevu da se uzme, ali mi navijaci bar mozemo da pocnemo sa slavljem. Mada,vjerujem da ce i igraci vjerovatno i fizicki i psihicki umorni uspjeti odigrati tamo kako treba..

Uzivajmo braco Grobari, sve ove godine su pored svih problema, godine za pricu nasim unucima, praunucima. Ovo je period koji ulazi u nasu istoriju, nesto sto ce se pamtiti!!!

ZIVEO PARTIZAN, ZIVELI GROBARI!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top