Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Prijatelji cestitke svima vama na veri i podrsci nasem klubu, a od srede i na 25. tituli.
Kao sto rece jedan od vas "...18 igraca 13 iz nase skole".
Konacno smo ih stigli, a Boga mi, iduce sezone moramo i da ih prestignemo.
Sanjam o tome od nase sedme ( a "moje" prve) titule 1976, i od legendarne utakmice u Ljubljani.
Secam se kad je otvoren "Zemunelo" da je tadasnji predsednik Partizana Mirko Marjanovic samouvereno izjavio da nije daleko dan kad cemo ih ( musavce) stici i prestici (Pekarski, secas li se toga?) .
Svi su se smejali, ciganski "novinari" zbijali sale....mi smo to zeleli vise od svega...ali izgledalo je tesko i nedostizno.
I sada smo ih stigli.
Ajde i da ih prestignemo.

Cestitke svima, naravno Vuku i igracima, ali i svima vama ovde.

Nema nista lepse nego biti navijac Partizana.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dosao sa utakmice, braco slavimo danasnju pobedu !!!

Cestitke nasim igracima za solidnu igru, za borbenost i za to da su ginuli danas za sveti dres i zasluzeno pobedili i bod nas zvanicno deli do 6.uzastopne a ukupno 25.titule sto znaci da cemo se izjednaciti sa kurvom ciganskom.

Necu mnogo o utakmici, ono sto sam video sa Juga bili smo bolja ekipa i pokazali ciganima gde im je mesto.

Sto se tice navijaca - sramota za onih prvih 20-ak minuta desavanja na juznoj tribini. Dakle sa razglasa krene poziv da se ne svadja, da se ne bije medjusobno i da smo svi jedno a samo par minuta kasnije sa istog mesta krece haos. Necu o detaljima zasto i zbog cega, ko je bio na Jugu zna ali kad vam lete bakjle oko glave i gledate kako da se sklonita a da vas ne pogodi nije svejedno. Onda je upala jos i murija na tribinu i natezanje sa njima... Hvala Bogu kasnije se sve nekako smirilo i malo smo dosli sebi u drugom poluvremenu.

Grobari braco, slavite ovu bitnu pobedu zasluzili smo mi svi to.

P.S. Hvala Loli i ostalima za najlepsi poklon mom caletu za rodjendan :)
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Cestitke i od mene braco grobari za 25 osvojenu titulu, presrecan sam jer je pravda pobedila.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Lepsi poklon za rodjendan nisam mogao da pozelim. Hvala ti, lepi moj Milose Jojicu. :)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
bogami je Lola veceras bio skroz los, nije mogao nijednog njihovog igraca da stigne.
morace da se baci na treninge tokom pauze ili smo najebali u evropi.

Nego ljudi,znate li za sta je sada vreme? Za najlepsi deo sezone, prikaz mogucih rivala u Ligi Sampiona :) Ajmo JeNeA, proslavi veceras, pa nam sutra izbaci detaljan izvestaj :)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
stigoh konacno prezadovoljan, nije moglo sladje.
jebi bre cergu, puni nerotkinju
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sasa Markovic..Koliko sam se uplasio kada sam ga video u postavi..Decko nas je demantovao SVE..Kidao,lomio,urnisao gurbete..Stojke car,Miljko i Vova vrlo dobri,Ivan i Paja stabilni,Lola odrzavao pritisak.Sale Kapiten kao mladic,salje po burek garave,trci,bije i proigrava,Lazar doktorski,Luka fajterski,Mitar objasnio zasto je nas Mario Gomez,i umetnik Joja je naslikao pobedu i potpisao je..Ali to je sve zasluga naseg Vuka,koji je sve to sklopio i povezao..Hvala ti Vuce do neba..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Kako smo mi nefer GROBARI pustimo malo cigane da se doblizu dajemo im malo nade i op cvrc gevezn zajn skini gace.Pozdrav i PARTIZAN ShAMPION
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Dvoglavi objasnio sve a ja samo da dodam:
CIGANSKA MARVO NASISAJTE MI SE KURCA!

Jebem ti sektaška govna raspala, pa danas u prevozu lik priča kad je Partizan imao 9 bodova više meni tad javili da Jagodina uzima kup a mi prvenstvo i kaže lik daj Bože da je tako!

Pa jebem vam mater onu vašu smrdljivu kad bi se i nameštenoj tituli radovali, crknite sve vam jebem raspalo. :pickaciganska

Bravo za Vuka i za igrače, BRAVO!
Prvo poluvreme očaj i za zaborav ali drugo smo im objasnili ko je ko. Jojića sam hvalio i pre, čini mi se da sam bio u manjini koja ga je hvalila i dečko je doneo titulu. BRAVO MALI, BRAVO! :pfc:
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Braco cestitam svima na tituli,mnogo je lepo biti Grobar veceras... da pocnem na tenane sad posle citanja svih komentara,moram da priznam jos drma adrenalin :) sat vremena pred pocetak atmosfera prava,videlo se da su tribine nase 70 posto...medjutim pocetak ko za onu stvar sve nizbrdo,pocevsi od sramne juzne tribine pa i igre,pa ona precka,nije izgledalo na dobro...e a onda krece preokret u drugom poluvremenu u svakom smislu ...na terenu ih gazimo,atmosfera iz minuta u minut sve bolja i bolja i onda najsladje za kraj,Joja svrsava sekti u usta !!! bravo decko,bravo za celu ekipu,bravo za Vucinu...kako me ovo podseca na period kad je Sale dosao na klupu derbi za titulu i Raca cisti paucinu a posle znamo svi kako je to izgledalo....Grobari uzivajmo nocas ,sutra sledeceg meseca,ovo je istorijski momenat...sektu smo stigli a sledece god ide preokret u nasu korist u titulama !!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
helvetica-number-25-T-Shirts.png


Реално, цигани су морални победници вечерас, јер су доказали да дерби није намештен.:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jesam ja lud ili mene ovo 25 jos uvek vise asocira na Babovica nego na titulu :D
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Isto brate, reko jbte šta je Profi, wtf Babonja. :buhaha

Inače, da me ne shvatite pogrešno, kad malo ovako splasne ludilo, kad sam zalio pobedu s prijateljima, zadovoljstvo mi je s vama, dragim ljudima koje ne znam da podelim radost zbog uspeha našeg Partizana.
S toga, da ne dužim priču, apelujem na moderaciju, otključajte Jovanovu mama Jasminu, glupo je da slavimo ovde u okrnjenom sastavu, a forum bez nje je ko Partizan bez Saleta, realno.
Nek robija neki drugi put. :)

Gazda reaguj. :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top