Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nešto razmišljam,zamislite sledeću scenu!Privode organi reda Đuru kod Vučića,Đura trokira a onda mu Vučić kaže-" Slušaj Đuro,dobre sam volje,jebeš zavod,jebeš sve ostalo,simpatičan si mi čovek,evo nabroj mi 8 igrača Partizana,pa beži kući,slobodan si!"J...te me na sred Terazija ako ih nabroji 5 punim imenom i prezimenom!!!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pre bi prenumio nego nabrojao toliko igrača. Ali zato ga pitaj za imena "navijača" sa platnog spiska, to zna sigurica.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Htedoh da pitam vec neko vreme, ali uvek zaboravim. Sta bese sa onim serijalom na zvanicnom sajtu sa Tesovicem, mislim da se zvao Tesino Cose? Tu sam dosta toga naucio o fudbalu i Darko je znao da dobro analizira meceve Partizana.
Nemam nista protiv Tese, ali ako si drugar ti od njega ucio, i ako si gledao njegovu emisiju koja je svaki put bila ista, onda... :D
Opet ponavljam stvarno nemam nista protiv coveka ali uopste nisam shvatao svrhu njegove analize.

Ako su vec hteli da neko analizira tada (To je bilo za vreme Stanoja cini mi se?) trebali su na primer Rasovica ili Kuljanina da stave, ljude koji stvarno znaju fudbal, pogotovo seniorski.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Srecna nam titula braco i sestre, nadam se da nastavljamo niz...7, 8, 9, 10...100 !
Skromno :)
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
army@ dane ZR@
Znaci li to da smo mi pobedili Anderleht zbog busena i zato sto sudija nema pojma da sudi, ili ZATO STO SMO IH RAZBILI SA CETRI SMISLJENA GOLA I ZATO STO JE TIM IGRAO KAKO TREBA. Zato sto je lopta pogodila bajkovica u nogu, ili sto im nismo dozvolili da sutnu na gol? Pa ako je ovo prvo vi ili ne vidite dobro ili ne volite PARTIZAN, a ako je ovo drugo, onda treba da se kaze DA SMO IH RAZBILI U SVAKOM POGLEDU, kao sto i jesmo, a ne da kukate kako je to zbog neceg drugog a nikad zato smo tim za respekt, s obzirom u kom vremenu i sa kakvim rukovodstvom zivimo i radimo. Ili "kako ce JEDNOG DANA SVE DA SE VIDI STA SE RADILO...", pa cete ako se kojim sliucajem to i desi DA LIKUJETE KAKO STE ETO TI I ON, I SVI KOJI MISLE KAO VI, BILI U PRAVU. A to znaci da cete za to vreme "svom" Partizanu zeleti bas to, da propadne kao i cigani, da bi opravdali vase stavove? Jel to vasa ljubav? Ne verujem, mada mi tako izgleda.

Mogu svi da odu iz PARTIZANA, od Markovica do Stojkovica, moze da dodje Mijat za predsednika. Moze da se vrati Stanoje i sa Vukom da vodi Partizan, kako svi zelimo, a moze i da ostane ova garnitura mutavih u upravi jos sto godina, ali kad PARTIZAN pobedi onda je POBEDIO, jer su igraci zalaganjem na terenu pobedili i znajem i fizickom spremom, a ne zbog busena i sudije. Jos kazete kako mi "NEMAMO NIKAKVE SANSE ZA LIGU SAMPIONA sa ovakvim timom". E pa ja mislim da imamo, i da cemo i ove godine uci u LS bas zbog toga sto svi misle da nemamo. I voleo bih da sudija opet ponisti bilo kome gol i da se svi osim nasih igraca saplicu o busene a mi da im TURAMO GOLOVE iz penala i slobodnjaka i bilo kako i da svakih petnaest dana Beograd docekuje Barselone, Bajerne, Mancestere, Borusije, Rhylove, Plzene, a mi da pevamo nasim lepotanima jer su NAJBOLJI, jer su NASI, jer su PARTIZAN!!!
________________________________
Ne udaraj autom u drvo, drvo uvek pobedi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.319
Локација
Žrnov
Ako su vec hteli da neko analizira tada (To je bilo za vreme Stanoja cini mi se?) trebali su na primer Rasovica ili Kuljanina da stave, ljude koji stvarno znaju fudbal, pogotovo seniorski.


Ne ulazim u kvalitet same emisije, ali ja to nisam ni shvatila da je neka posebno stručna analiza trebal da bude, već više za nas, široke narodne mase, a ne za vas stručnjake :wink:

Al' sad da Teša baš ne zna fudbala... da nisi malo preterao?

http://www.youtube.com/watch?v=FlYZ4wZSOI0
http://www.youtube.com/watch?v=hUF5oUkQT2c
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ko prica o njegovim igrackim kvalitetima?
Ja znam da je on tvoj miljenik, ali nauci i navikni se da ljudi ne misle uvek kao ti i da tvoje misljenje nije uvek ispravno, ovo ti kazem drugarski.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.319
Локација
Žrnov
pa pričaš o tome da ne zna fudbala....i naravno da se ne slažem tu sa tobom...

Ne znam sad da li majčinski :) da ti kažem da da drugi deo svoje poslednje rečenice primeniš u suprotnom smeru :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Радиша десни бек .
Волков Рус .
Јојић- Шојић .
Дабогда пренумио Мутави слиноједу !
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
pa pričaš o tome da ne zna fudbala....i naravno da se ne slažem tu sa tobom...

Ne znam sad da li majčinski :) da ti kažem da da drugi deo svoje poslednje rečenice primeniš u suprotnom smeru :D

ti si se nadovezala na moj post, ne ja na tvoj:D i nisam rekao da ne zna vec da ima ljudi u klubu koji bolje poznaju seniorski fudbal.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ovo je vise za FK Partizan, jer obuhvata sva takmicenja ove sezone a ne samo Superligu. Tako da mislim da odgovara ovde.


Evo koji su najbolji asistenti kod nas u ekipi:
Lazar je prvi sa 10 asistencija. S'tim sto Marko i Stefan Scepovic uz Ninkovica imaju najmanje odigranih utakmica/provedenih minuta na terenu.
Neues_Bild.png



Najbolji strelci u svim takmicenjima:
Ovde ima par iznenadjenja. Nisam ni znao da je Ivanov peti strelac ekipe :D. Stefan Scepovic drugi strelac i medju najboljim asistentima, iako je igrao samo jednu polusezonu.
Ispade decko najkorisniji igrac ekipe. Mozda smo se ipak ogresili :D.
Kojic cini mi se ima najbolji ucinak sa 6 gola za samo 806min.
Neues_Bild_1.png



Najvise minuta na terenu:
Ocekivano.. Miljko drugi :D. Ja prognoziram da ce kad tad da prestigne Saleta i Mocu po utakmicama :D.
Neues_Bild_2.png



I za kraj, disciplina. Najvise zutih/crvenih kartona:
Ipak Ninkovic nije medju najgorima kao sto se pise.. Ostoja sa cak 8 kartona za 24 utakmica! Na svakoj trecoj utakmici.
Uopste cela nasa odbrana ima dosta kartona, izuzimajuci Ivanova (3).
Volkov + Miljko + Ostoja = 22 zutih kartona.
Neues_Bild_3.png



Edit: Inace Miljkovic se dosta popravio sto se tice centarsuta. To se i vidi kod asistencija.
Prosle sezone imao samo dve u svim takmicenjima!! A predprosle samo jednu!!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Jel zna neko da li će ići neki prilog na SOSu o proslavi u restorani od sinoć?

p.s kao što Tegi što uvek napravi o KK
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Vladane, pusti štampu, pitaj ti Mitra lično kako stoje stvari. Nadam se da ostaje. :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
To što član Stoka s juga nije do sada video tekst o Mišku Popoviću iz februara, ne znači ne znači da forum na dve strane treba da se bavi time u maju ili junu. Inicijatora skretanja čekaju poeni.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Mislim da tu mjesta strahu nema. Ubijedjen sam da Vuk pocinje sledecu sezonu na istom mjestu na kojem je sada. Apsolutno nista ne nazire drugaciji ishod.

Prebacio sam ovde pricu o Vuku sa teme "radio Mileva" posto mislim da je daleko prikladnije...

Naravno da ce Vuk ostati ima on jos vremena dok ga Djuro i mornari potpuno ne iskoriste, potrose i izlizu, tek je stigao jos je svez.

Duzina njegovog boravka na klupi Partizana zavisi od toga kakav je covek i koliko moze da trpi marifetluke i naredjenja gmazova iz uprave, tj. koliko je spreman da balansira i guta neke stvari.
Naravno zavisi i od kvaliteta njegovog rada i rezultata koje bude postizao,ali to je ipak manje vazno u ovom danasnjem Partizanu.

Drugim recima zavisi da li ce zauzeti neki svoj cvrst stav u kojem ce pokusati da da do znanja gamadi iz uprave da zeli da radi kvalitetno, sa primenom odredjenog sistema planiranja (naravno koliko je to moguce sa parazitima na celu) i u korist Partizana ne stavljajuci pritom licni interes ispred Partizana.

Ako nastupi na ovakav nacin ili barem priblizan ovome tesko da ce se dugo zarzati jedva ce cekati neki njegov kiks da ga oteraju.

Ako se recimo pokaze kao pogodan za Djuru i mornare sto bi recimo znacilo, poslusan, ne zanoveta mnogo i pokusava da izvuce maksimum od onoga sto mu serviraju od igrackog kadra i pritom postigne dobre rezultate u ovoj nasoj jadnoj ligi, Djurinoj (Bilo danasnjeg ili nekog novog Djure)sreci nece biti kraja.
Necemo se verovatno ni mi navijaci buniti iz prostog razloga sto smo svesni da nase mastanje o klubu na zdravim nogama ostaje upravo na tom mastanju, eventualno mozemo ovako po forumima da kenjkamo s vremena na vreme i tu se prica zavrsava.

I da gledamo u nebo ili pasulj, nadajuci se nekom nenormalno dobrom obrtu.

Kriticnu masu nemamo ova danasnja "kriticna masa" je tu iz nekih drugih pobuda nama obicnim iskrenim navijacima dosta stranim, a te pobude je iznedrilo drustvo koje je do srzi trulo ,plodno tlo za takve stvari i stvaranje takvog razmisljanja i delovanja.



I kako sada nakon svega ovoga poslagati prioritete , cime se zadovoljiti teska pitanja...
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
army@ dane ZR@
Znaci li to da smo mi pobedili Anderleht zbog busena i zato sto sudija nema pojma da sudi, ili ZATO STO SMO IH RAZBILI SA CETRI SMISLJENA GOLA I ZATO STO JE TIM IGRAO KAKO TREBA. Zato sto je lopta pogodila bajkovica u nogu, ili sto im nismo dozvolili da sutnu na gol? Pa ako je ovo prvo vi ili ne vidite dobro ili ne volite PARTIZAN, a ako je ovo drugo, onda treba da se kaze DA SMO IH RAZBILI U SVAKOM POGLEDU, kao sto i jesmo, a ne da kukate kako je to zbog neceg drugog a nikad zato smo tim za respekt, s obzirom u kom vremenu i sa kakvim rukovodstvom zivimo i radimo. Ili "kako ce JEDNOG DANA SVE DA SE VIDI STA SE RADILO...", pa cete ako se kojim sliucajem to i desi DA LIKUJETE KAKO STE ETO TI I ON, I SVI KOJI MISLE KAO VI, BILI U PRAVU. A to znaci da cete za to vreme "svom" Partizanu zeleti bas to, da propadne kao i cigani, da bi opravdali vase stavove? Jel to vasa ljubav? Ne verujem, mada mi tako izgleda.

Mogu svi da odu iz PARTIZANA, od Markovica do Stojkovica, moze da dodje Mijat za predsednika. Moze da se vrati Stanoje i sa Vukom da vodi Partizan, kako svi zelimo, a moze i da ostane ova garnitura mutavih u upravi jos sto godina, ali kad PARTIZAN pobedi onda je POBEDIO, jer su igraci zalaganjem na terenu pobedili i znajem i fizickom spremom, a ne zbog busena i sudije. Jos kazete kako mi "NEMAMO NIKAKVE SANSE ZA LIGU SAMPIONA sa ovakvim timom". E pa ja mislim da imamo, i da cemo i ove godine uci u LS bas zbog toga sto svi misle da nemamo. I voleo bih da sudija opet ponisti bilo kome gol i da se svi osim nasih igraca saplicu o busene a mi da im TURAMO GOLOVE iz penala i slobodnjaka i bilo kako i da svakih petnaest dana Beograd docekuje Barselone, Bajerne, Mancestere, Borusije, Rhylove, Plzene, a mi da pevamo nasim lepotanima jer su NAJBOLJI, jer su NASI, jer su PARTIZAN!!!
________________________________
Ne udaraj autom u drvo, drvo uvek pobedi.

Nemoj molim te okretati kako se tebi svidja, leba ti...
kad smo presli Anderlecht, puno mi je srce bilo kao i svima nama ovde...a ti opisujes, kao da mi je krivo bilo sto smo ih prosli...
Tvrdis da nevolimo Partizan i da mu ustvari zelimo lose i da propadne kao cerga smrdljiva, samo da bi mi bili u pravu...(?!?)
ovo je vec bezobrazluk i vredjanje...da ga nevolim toliko, boleo bi me kurac sta nam rade lopuze smrdljive (da bog da pocrkali svi) iz godine u godinu...to sto mi domace titule (a radujem se njima isto kao i ti, zamisli) ne mogu zamazati oci oko pljackanja moga Partizana, iza toga stojim...
i ja bi voleo da udjemo u ls, ali poznavajuci ove nase smradove iz uprave, imacemo losiji tim od onog prosle godine posle ovog prelaznog roka...i to je realnost, hteo ti to da uvidis ili ne,jer naseg mutavog predsednika boli patka (ako je uopste i ima) za tim i ekipu koja treba biti spremna za evropu...covek nezna ime coveka koji je dao (po mome) najbitniji gol sampionata prosle nedelje, a verujem da nezna ni 3 igraca da nabroji (osim naravno onih, koje treba da unovci i da se tali sa Faljijem i Rankom)...njemu je samo bitno da odkine sto vise love iz prelaznog roka za sebe i svoj dzep dok za zaposlene u zemunelu nema pare za platu...i ja se sa tim nikada necu pomiriti, pa neka osvoji jos 10 titule za redom (za koje cu se radovati kao i za ovu)...
I daj boze da udjemo opet u ls, pa makar nam, kao sto kazes, i busen opet pomogao, ali nemoj okretati cinjenice, tvrditi da mi, koji kritikujemo, nevolimo Partizan...ja ne kritikujem zato da bi mu zeleo lose, nego zato sto se brinem za njega, sto znam kako bi funkcionisali da nam nije ovih smrdljivih parazita na celu, da bi onda, sa ovom nasom skolom, SVAKE godine igrali u LS ili LE...a ne kao sad da se molim bogu da prodjemo neke kiprane da bi posle u poslednjem kolu, nekim cudom presli svajcarce...
izvinjavam se ako sam malo razduzio, ali jednostavno me je uvredila ta tvoja tvrdnja...jer ja ne prizeljkujem da nas osakate kao cergu...ja se toga plasim...
a na dan utakmice, kad istrce na teren momci u crno-belom dresu, naravno da cu biti uz njih, jesti nokte, radovati se ili kidati zivce...kao i svako od nas...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top