Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Serija se nastavlja. S tim sto krv nije voda pa se gospoda vracaju svojim autenticnim nacinima opstenja, jelte saopstenjima... Stize novo za 10 minut.

P.S. Aman ljudi, smorili smo se.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jel neko snimio tu konferenciju?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Dule+Vujosevic.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=fBgybtq4fe0
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mogu oni nama samo da dudlaju... mi smo i bez Vujoševića otresli cigane i uzeli titulu.

Oni jednostavno ne shvataju da je ovde sistem postavljen i udaljavanjem Vujoševića se ništa bitnije neće promeniti. Otišao Dule, došao Vlada i jebao im kevu. Sada ako opet ode Dule doći će neko drugi i opet im jebati kevu. To se zove sistem!

Није баш тако, тј није уопште тако.
Без обзира што тај систем постоји јелте околности су другачије.
Влада јесте готиван, али с оваквим играчким кадром да је био на месту Дулета, фмп би нас масакрирао, људи очигледно још нису схватили како је невероватан посао одрадио Дуле с овом клинчадијом.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
ČEkaj ta njihova zabrana koju oni jure bi se odnosila samo na KLS? Toliko su znači jadni da će da urade sve da osvoje tu titulu? Govna raspala.
Inače kad je pomenuo Bonapartu pao sam sa stolice. Dule pokidao danas.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ni meni nije baš najjasnije. Gde i ko će da ga zabrani? U Agroživ superligi ,ili kako se već zove, sledeće godine? To ne bi bila prevelika šteta. Izbegli bi spuštanje na njihov nivo i moguće žrtve u plej ofu, a njima bi omogućili zadovoljstvo da titulu osvoje protiv Mega vizure/Vojvodine. Verujem da bi uživali.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dopuna konferencije:

Zbog neinformisanosti trenera Vujoševića na konferenciji za medije nije istaknuto da se vremenske kazne odnose na sva takmičenja u kojima klub učestvuje.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Poceli su udari da se Dule skloni iz kosarke silom, ide se na to da se kazne i on i covic iako ovaj drugi nije nikoji k u onom vestackom privatnom klubu. Ima jednu saku novinara koji dotrce kao kucici kada on zvizne da se isere, niko ga ne pita u cije ime on to sve prica i koju funkciju on obavlja!

Drzava nam je danas blokadom racuna stavila do znanja sta je bolje za nas, u fazonu ili cemo titule predati milom ili silom.

Vujosevic ima pravo da saziva konferencije za medije jer je trener KK PARTIZANA. Ova instrumentalizovana sranja ce doneti drzavi velike probleme posto od nas pokusavaju napraviti neprijatelja.

covicu nije mesto u sportu, previse je namazan i otrovan!!!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
I ja mislim da su ovo nevidjene gluposti da odluka saveza utice na EL...Postoji li neki pravilnik o tim kaznama?
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ova drzava je cirkus, i bice dok god se dopusti jednom maloumniku tipa covic da se nesto pita bilo gde u drzavi.
Lepo je Tegi rekao, da se drzi nekog pravila on ne bi mogao ni da prica na njihovim konferencijama posto nije trener,a koamoli ne da drzi monologe od pola sata......
Nadam se da nas klub ima nacina da se suprostavi ovom javasluku pickoustog i pudlice
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Citam po novinama kazne za nas i cigane...
Dule mora da plati 318.000 dinara, Partizan 392.400 dinara a ciganska govna 684.400 dinara. E sada, zanimljiva mi je konstantacija
Time je postalo jasno da najave trenera Partizana o vremenskoj zabrani obavljanja dužnosti neće biti čega se najviše plašio jer bi ekipa bila bez njegove pomoći određeni vremenski period.

Da li je to konferencija za novinare urodila plodom ili je jos jedno novinarsko spinovanje i skretanje paznje javnosti vreme ce pokazati
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Kažnjeni smo toliko zato da KSS ne bi morao da nam isplati novce koje nam duguju... i njima...

Od sponzora, Agroživa, treba svi da dobiju po 500,000 dinara.... to je ono što je ćoki pričao da se njima duguju pare.... ali je dogovor klubova i saveza da se to plati na kraju sezone.... ovako oni nas iskažnjavaju, to se prebije i mirna bačka...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ако сам ја добро сахвати да забрана би се односила на куп и првенство а да нас неби водио у КЛС треба бити казна годину дана.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Naša liga nije član ULEBa, ne vidim način na koji bi se bilo kakva kazna prenela na EL.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dopuna konferencije:

Zbog neinformisanosti trenera Vujoševića na konferenciji za medije nije istaknuto da se vremenske kazne odnose na sva takmičenja u kojima klub učestvuje.
:rolling lough

Dajte ljudi uozbiljite se.

:buhaha :buhaha :buhaha :buhaha

Nemoj da nas izazivaju inače ćemo da istupimo iz svih domaćih takmičenja, a zauzvrat niko osim nas neće igrati u Evropi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top