Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Verovatno ga tutkaju onom GMO hranom. Nek dodje u novembru i nek stoji u cosku i sutne kad mu dodaju.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
pa realno prva utakmica , kad bi izaslo nesto sa tekme protiv paoka..da vidimo i mi kako leo dominira :-D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Uopste ne treba paniciti zbog odbrane pola ekipe nije tu plus jos neko pojacanje koje ce da stigne sa strane. Ako negde ne moramo da brinemo kad pocne sezone bice to odbrana koju cemo kidati siguran sam !
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
uigraće dule odbranu, ne brinem ja za to. ako smo nešto uvek igrali, to je odbrana.

svidja mi se što ovoliko klinaca trenira kod nas :clap znam da će bar jedan da iskoči kao budući prvotimac
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Je l' ima neke šanse da tražimo onu našu obećanu halu ili to sada i konačno pada u vodu sa novim ministrom i novim "stezanjem kaiša"?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da iskoristim reč koju poslednjih dana vrlo rado koristi naš vrli premijer... I ta obećana nam hala je pluskvamperfekat!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Očekivano. A zna li se koliko je otprilike trebalo da košta ta hala?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Blokada računa je napokon prošlost, nadamo se i "pluskvamperfekat" (pošto je to, jel te, postao moderan izraz). Ono što sad sledi je agitacija za finansijsku pomoć klubu.
Ipak, ne uplaćujte i dalje ništa (vi ljudi dobre volje i sa puno ljubavi prema Instituciji) dok ne vidite zvaničnu informaciju iz kluba.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Je-Ne-A, vesnik deblokade... A vala je i trajalo dugo mamicu im poresku!

untitled.jpg


Potrebna nam je podrška za koševe i pobede, nove nade igre pod obručima, evroligaške spektakle i uvek očekivane trofeje.

I u nadasve zahtevnoj sezoni koja je pred nama, želimo da ostanemo na nivou kakav Partizan godinama ostvaruje i još jednom potvrdimo da smo evropska klasa.
Sviđa mi se i tekst sa zvaničnog sajta... Naročito ovaj deo.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Bertans se opravalja bolje od ocekivanog, blokada sa racuna skinuta, momci dobro rade pripreme, za sad je dobro... :)
Napred Partizan! :ziveli
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Dajte da uplatimo za nas Partizan koliko ko moze,da pomognemo pravim igracima i pravoj upravi koji ginu za klub,ja cu vec sutra da uplatim na racun kluba.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja i kolega JTB planiramo akciju kako prosiriti klub prijatelja.. Otvoricemo socijalnu grupu gde ce se davati ideje kako to najbolje uraditi.. znaci pravljenje wall-va, fb grupe, twiter, razni sajtovi, novinari, poznate licnosti, ostali forumi.. jedna velika zajednicka akcija... svako ko hoce da pomogne u radu neka se slobodno javi.. ocekujem brata morrela i grave-ta, njihova pomoc je krucijalna :D


IDEMO!!!


edit:
evo link grupe..

http://www.juznatribina.net/vbforum/group.php?groupid=17
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Стави поново линк молим те.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pogledajte ovaj link, primetićete nešto novo: http://www.kkpartizan.rs/sr/klub-prijatelja.php

Dakle sad postoji i "brojač".

Da razjasnimo još neke stvari:

"Klub prijatelja" postoji na sajtu od F4 u Parizu, znači od kraja aprila - početka maja 2010. godine. Vi sad vidite cifru od 526.335 RSD (trenutno, dok ovo pišem) i to je celokupna cifra koja je skupljena za 3 godine i 4 meseca. Dakle daleko od toga da su to "avioni, kamioni"...mnogo više je reč o "sići" (po meni čak o sramotno maloj "sići", no da ne kritikujem previše ljude, navijače...puno je krivice i do samog kluba koji nije znao skoro 3,5 godine da na pravi način promoviše ovu "stvar"...).

Ova dosadašnja "sića" je još 20% manja realno ako se zna da je ovo bruto cifra, znači mora da se odbije PDV... :(

No hajde da gledamo vedrije u budućnost:

Od ovih 526.335 RSD bruto, "prvih" oko 273.700 RSD su uplatili prvih 2.380 ljudi na listi. Oni su platili svaki po 115 RSD (ono kad je išlo preko poruka). Pritom je njih prvih oko 1.580 uplatilo još 2010. godine, tad pred F4, a samo njih oko 800 u naredne dve godine (2011. i 2012.)...užas koliko je klub tu podbacio, koliko je slabo promovisao ovu akciju, koliko ljudi pojma nisu imali da "Klub prijatelja" uopšte postoji...

Otkad funkcioniše ovaj novi način uplata, uplaćeno je preostalih 252.635 RSD, a to su učinili poslednjih 116 ljudi na listi (od 2.380. mesta na listi do trenutno poslednjeg 2.496. na listi).

Dakle imamo stravično "pojačan" prosečan iznos pojedinačne uplate od zimus - proletos (tad je otprilike krenuo novi način uplata), ali...potrebno je da se i prosečan iznos uplate a i broj uplata još mnogostruko uveća kako bi korist klubu bila zaista opipljiva...Budimo optimisti...

"Širite" ovo gde god možete...

P.S.
Inače, znajte i ovo: Kako ko uplati neki iznos, to se na serveru automatski registruje - pojavi se uplatilac (ime i prezime ako je čovek ostavio i jedno i drugo, ili bilo šta drugo što je čovek upisao umesto imena i prezimena), a i "brojač" automatski doda iznos kojeg je taj pojedinac uplatio...Dakle uvek imamo aktuelni iznos koji je skupljen...jedino što u glavi uvek morate da odbijate 20% zbog PDV-a...

Evo dva čoveka (2497. Velibor iz Doboja i 2498. Goran iz Atlante) uplatili zajedno 2.320 RSD, za samo par minuta, praktično dok sam pisao post...bravo ljudi!!!:respect :clap :šal
Svesno pišem ovaj post kao uzastopni...
 
Последња измена од уредника:

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Je l' može da se uplaćuje i preko onih uplatnica klasično u banci ili sad mora ovako preko sajta?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top