Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ne mogu da se pomirim sa ćinjenicom da naredne sezone i ko zna koliko još dugo nećemo učestvovati u EL!!! Mislim da ako dodje neka druga uprava, da više neće biti sistema kakav je uspostavljen u ovom veku!!! Sve u svemu ovako nešto je moralo kad tad da se dogodi!!!! A mi moramo ostati uz naš KK bilo šta da se desi!!! Neka nam je Bog upomoć!!!

Uopste nije moralo, mi smo 13 godina sampioni, konstantni ucesnici EL, visestruki osvajaci Aba lige...
I samo da smo imali sposoban kadar da finansijski iskoristi sve ove uspjehe do ovog ne bi dosla ili bi doslo u mnogo manjoj mjeri.
Ali ne lakse je bilo spavati,primati platu i cekati da legne crkavica od drzave.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Кривци јесмо ми изгубили смо у Арени утакмицу, али што сад ради ЕЛ је срање каква аплицирања и какве будалаштине. Левски су били прогурали из АБА јер су давала 500 хиљада за играње, сад су одустали од ЕЛ јер им ваљда предсједник ухапшен. Да је ЕЛ хтјела да нас позове позвала би нас. Србија је таква да без дозволе власти и политичара нема ни спонзора, наш КК је дуго одолијевао томе и зато је лоша ситуација сада. Господо после пар ових државних функција Партизан и Звезда су најпожељнији да се увале у фотеље.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Da li je neko od vas pitao zašto mi uopšte i nismo podneli molbu da igramo te kvalifikacije. ....!

Ne podnosi se molba za kvalifikacije nego za wild card. A za wild card nismo podneli jer nemamo keša da platimo.

A i nije neophodno da se podnese.

Đordi i Lisac ne mogu da se dogovore šta će ko da slaže. Pročitaj ponovo izjavu, pa ćeš videti koliko je kontradiktorna.
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Ljudi kako vam nije jasno, pa mi nećemo da dobijemo pozivnicu ni da svih 8 timova odustane od kvalifikacija. Tu je nešto drugo upetljano, ljudi nas ne vole i tačka. Zbog nekog razloga smo im trn u oku. Đubrad i gotovo
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ovde se ponavljaju stvari koje su poodavno objasnjene.
Drugari citajte forum,ne pisite komentare tek tako a da niste prelistali nista od zadnjeg ulaska na isti.
@jasmina lepo objasnila,ne zanosite se vise ko muda u kosidbu!
btw...procitah na tw od Kalnitisa,da je brat Berta ..,Davis Bertans has terminated his contract with Partizan Belgrade
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ne znam šta više da mislim! Svašta ovde mogu da pročitam!!! Složio bih se sa Jasminom da iza ovog našeg neigranja a ciganskog igranja naredne sezone u EL stoje kojekakva govna iz vlasti, a svi mi dobro znamo ko!!! Srećniji bih bio da naš kk ode u neku amatersku, najnižu ligu, da tamo tavori par godina dok se neko ne pojavi da nas uzdigne, nego da doživimo sudbinu nekadašnje cz, pa da na nelegalan i nezakonit način vaskrsnemo, ustvari navijamo za mafijaški-državno-privatni klub koji će da vodi neka bagra!!! Da bi se dotakle visine, mora se krenuti sa dna!!! Nadam se da ćemo stati na noge, da ćemo opet igrati EL, da ćemo ponoviti 1992!!! Jednostavno gigant kao što je naš kk ne može i ne sme da propadne!!! Ipak iza naše svetinje stoji par miliona navijača koji su glasačko telo!!!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Da li je neko od vas pitao zašto mi uopšte i nismo podneli molbu da igramo te kvalifikacije. Ko je za to kriv! Najlakše je pljuvati po drugima. Krivca zbog ne igranja u Evroligi treba tražiti isključivo u našim redovima. Ne ponašajmo se kao cigani!

To je to. Za celokupno lose stanje u klubu treba trziti krivca samo na jednom mestu: KK Partizan. Sve ostalo je zamajavanje i mlacenje prazne slame.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Voyconic brate, koliko god ko kukao na upravu, mislim da trenutno ne postoji niko ko bi nas bolje vodio! Problem su pare! Košarka u Evropi, naročito u Srbiji je neprofitabilan sport! Godinama unazad smo imali sponzore, ali kako su godine odmicale sve ih je bilo manje i manje!!! Taj isti Danilović je zajedno sa Divcem 2000 godine dao klubu milion i spasio nas gašenja! Kada su još u tadašnjoj ekonomski jačoj Srbiji (nego što je danas) odredjene državne firme prepoznale pravu stvar, ulagali su u naš klub! Godinama dominacije, dolaskom sada nekih iskompleksiranih struktura na vlast, nama se odmaže!!! Trenutno ne vidim ko će bolje da vodi klub od Danilovića! Verovatno ima i njegove krivice oko ne traženja vajld karda ili već ne znam čega od ovih smradova iz Barselone!!! Pre7-8-10 godina kada smo bili finansijski stabilni, tada je ova uprava bila OK!!! E, pa vremena su se promenila, neki bolesnici ne mogu više da nas gledaju kako dominiramo pa su rešili da nas unište!!! Ako se desi da dodje neka druga uprava, biće nam samo gore, jer će ih samo vlast nametnuti!!! Osim ako se na našu sreću pojavi neki Zepter ili neki srpski biznismen iz inostranstva koji je ostrašćeni Partizanovac kao što je onaj milijarder (ili milioner) što finansira KK PAO!!!

Dobro ti nama došao! Lepo te je i čitati. Ali, u čemu je fora sa multiplikovanim znakovima interpunkcije posle svake rečenice u svakom postu? Ajd, smanji malo.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
ŽURNAL: Bogdanović potpisuje za Fener
http://mondo.rs/a707460/Sport/Kosarka/ZURNAL-Bogdanovic-potpisuje-za-Fener.html

Како може да се чује из турских извора, Фенербахче ће за услуге сјајног Београђанина морати да уплати око милион евра на рачун клуба из Хумске!



ZAVRŠEN POSAO: Bogdanović u Feneru, Partizanu milion evra!
http://www.mozzartsport.com/vesti/z...c-u-feneru-partizanu-dobija-milion-evra/79953
 
Последња измена:

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Nek mu je sa srecom i hvala mu za sve.Potpuno ga razumem realno ne bi bilo dobro za njegovu karijeru da u ovom periodu igra euro cup.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Srecno Bogdane, sve najbolje u daljoj karijeri i da nam se vratis jednog dana.

Tako se ide iz kluba na velika vrata a ne kao neki...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Srećno Bogdane i hvala ti za sve!!!
Mislim da je napravio pravi izbor. Koliko god da je možda bilo boljih izbora od Željka-čitaj "Efes", "Bajern" , mislim da je Fener kao klub presudio. Jedna od najozbiljnijih infrastruktura u evropi, stabilne finansije i učešće u evroligi, a posle par godina neuspeha i Željkovog uhodavanja-možda sezona preokreta za njih. Koliko toliko pobednički mentalitet u odnosu na prethodno navedene.

Dosta sam se raspravljao sa ortakom koji je Bogdana želeo da vidi u CSKA. Smatram da je u svakom slučaju bolji pravi Željko nego mali Željko.

SILOV`O SI ZVEZDU BOGDANE!!:šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top