Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Pa zar gospodar nije bio letos, u pauzi? Kad i gde je moglo da se peva, a da ima smisla? Jesmo igrali nesto sa njima u nekom sportu od tad?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.424
Локација
Žrnov
Pa i do tada se pevalo na svakoj utakmici a ne samo kad igramo sa njima...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Očigledno da gospodarovi poslušnici nisu započeli tu pesmu, te kako je ona postala omiljena kod većinskog dela navijača Partizana, jasno je da je sinoć nisu mogli nikako sprečiti.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Znam celu tu pricu, njegovi poslusnici su oterani koliko znam,ovo je Djurina ekipa sa severa zato i moze da se peva
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..

koliko je sada ova vest tacna..cudno mi je malo, da se Tripkovic zaista poveze sa Partizanom o tome bi brujali svi glavni mediji i to svi u glas.. mislim, ipak se ne govori o nekom bzvz igracu...a cim se izbaci vest kako neko "samo" trenira sa nama, odmah se izmedju redova cita da tu moze da padne i neki potpis..

Ja bi njega uvek ponovo rado gledao u Partizanovom dresu..
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Svaka njemu čast i ja lično mnogo volim Tripka(koliko su samo sreće donele njegove trojke) ali gde bi sa njim? Baš tu smo i najjači. Nama treba neki novi Luča, a ne bek šuter...Ja još uvek ne mogu da prežalim što Luča nije sa nama. Kakav motor nam je bio. Preživeo sam i Boa i Jana i Pekmena ali Luča je jedan jedini. Njegova energija, bezobrazluk na terenu prema protivniku ali i snaga ma pravi GROBARSKI predvodnik. Kinsi jeste zverina ali videćemo kako će da se uklopi ne znam baš tačno i kakav je sa skokovima što nam je jako bitno jer setimo se šta su kupili Jan i Luča dok su bili na toj poziciji...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Svaka njemu čast i ja lično mnogo volim Tripka(koliko su samo sreće donele njegove trojke) ali gde bi sa njim? Baš tu smo i najjači. Nama treba neki novi Luča, a ne bek šuter...Ja još uvek ne mogu da prežalim što Luča nije sa nama. Kakav motor nam je bio. Preživeo sam i Boa i Jana i Pekmena ali Luča je jedan jedini. Njegova energija, bezobrazluk na terenu prema protivniku ali i snaga ma pravi GROBARSKI predvodnik. Kinsi jeste zverina ali videćemo kako će da se uklopi ne znam baš tačno i kakav je sa skokovima što nam je jako bitno jer setimo se šta su kupili Jan i Luča dok su bili na toj poziciji...


Dobro ja sam vise pricao uopsteno..postoji odredjena grupa igraca koju bi voleo da gledam u Partizanovom dresu bez obzira na to da li smo vec popunjeni na toj poziciji ili ne.. svakako mislim da nema vajde da se ulazi u konkretnu polemiku oko toga gde bi i kako sa njim..jer ipak mislim da od toga nema nista, da ima svi mediji bi vec uveliko pricali o tome...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Naravno kolega, a i sama vest govori da on samo trenira to ne znači da potpisuje. Kvalitetnih igrača naravno nikad dosta ali u ovom trenutku Gagi i Bogdan bi bili ispred njega i pitanje da li bi on i pristao da dođe gledajući poziciju. Ali opet i što ti kažeš i ja bih voleo da ga vidim u našem dresu kako izlazi iz bloka i cepa mrežicu :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ima tu jedna stvar koja KK Partizan (izmedju svega ostalog naravno) mnogo razlikuje od drugih klubova! Imidz koji nas KK ima u evropi pa i svetu (NBA) je takav da kod nas zele da igraju i oni igraci koji vrede mozda puno vise para, ali koji znaju da bi igranjem bar polusezone ili cele sezone kod nas promovisali sebe puno vise i da bi kasnije zaradili puno vise. Takodje, nas KK je specifican i poznat i po svom kvalitetnom radu na unapredjivanju igraac, cinjenica je da je puno igraca kod nas eksplodiralo (dacu primer Marica..), i u kosarkaskom svetu je opste poznato da kod nas moze samo da se napreduje, a ima puno extra kvalitetnih igraca koji ne igraju samo zbog para vec zele i da uznapreduju i povecaju svoj kvalitet, jer znaju da ce im se na kraju to visestruko isplaiti.
Mi smo bre institucija, i mozemo sebi da priustimo takav luksuz zato me nikad i ne moze zacuditi da i neki kvalitetniji igrac (vec formiran a ne mladi talenat) dodje kod nas da odigra koju utakmicu :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ne vidim kako bi tripko mogao da pridje timu, bogdan, dragan i kinsi su realno miljama ispred njega, naročito prva dvojica
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Apsolutno su moguci dolasci u toku sezone.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Kinsi kao sto znamo odusevljen docekom, evo da vidimo sta je snimao :) http://instagram.com/tk_kinsey

Na snimku koji je okacio upada u oci to sto smo mu pogresno spellovali ime... Ne znam kako jbt jedan ozbiljan klub dozvoljava sebi tako banalne greske.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Gagi krpi na 3, Bogdan pomaže na 2 i nađe se minutaža za svakoga. Jeste da mi je pojeo tonu živaca, ali bilo bi fino da dođe.
To sam ja rekao kad se pominjalo da mozda dodje Tepic, ali su me ovde razapeli:D S' tim da Tepic moze vise pozicija da pokriva od Tripka. I dalje stojim pri tome da je Tepic trebao da dodje.
Koliko god da gotivim Tripka, opet nisam nesto siguran koliko bi on mogao da nam doprinese.

@paokara:oops: stvarno nekad previse amaterski delujemo. Ali ajde, Dule ne zna engleski, pa nije imao ko da speluje, posto on obavlja sve funkcije, od ekonoma, cistacice, knjigovodje, PR, pa sve do struke. Stvarno vrlo cesto pomislim da sem Duleta, Tose i Sase nema niko u klubu ko radi nesto nevezano za teren. Bas smo klasicno jugoslovensko, komunisticko preduzece, gde 2-3 coveka vuku sve, a ostali primaju plate, idu u sindikalno odmaraliste i samo jedu pecenje na skupovima.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.056
Mozda cemo krenuti u sezonu sa ovaj tim,ali sigurno je da ce pre pocetka Evrolige stici jos neko ime :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
To sam ja rekao kad se pominjalo da mozda dodje Tepic, ali su me ovde razapeli:D S' tim da Tepic moze vise pozicija da pokriva od Tripka. I dalje stojim pri tome da je Tepic trebao da dodje.
Koliko god da gotivim Tripka, opet nisam nesto siguran koliko bi on mogao da nam doprinese.

I sam Dule je pominjao da je postojala mogućnost njegovog povratka, i meni je žao što se to nije ostvarilo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.184
Bogdan i Tripko pokriju dvojku, Kinsi i Milosav trojku, s tim da Bogdan po potrebi moze uzeti koji minut na kecu, a Mislosav na dvojci. Bilo bi idealno potpisati Tripka na par mjeseci da popunimo roster dok se Bertans ne oporavi, a ujedno dobijamo igraca koji nam daje tu sigurnost u sutu koju smo imali sa Davisom. Kad se Davis oporavi, Gagi se vraca na dvojku, preporodjeni Tripko opet zabode dobar ugovor i tako...
Vidjecemo sta ce biti, ali po meni idealno rjesenje i za njega i za nas.

Sad vidim da sam preskocio citavu jednu stranicu tako da mozete da brisete post posto je Paki vec nesto slicno napisao, a i Je-Ne-A je demantovao pa mozete i citavu stranu obrisati :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top