Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
To sam i ja zaboravio da napomenem, Nanter je 90% napada zavrsavao u poslednjim sekundama jednostavno nisu imali ideju. FENOMENALNA ODBRANA !
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Gagić, 25 minuta, 0 poena, +/- statistika +38 :clap
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Momci svaka cast .... sta drugo reci?

Onima sto su gadjali igrace Nanterea na pocetku utakmice ruke im se osusile ... eto!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
U Kijevu imamo sansu za plasman u top16 posle 3 utakmice, treba misliti na sledece kolo. Ako dobijemo Kijev, mi smo minimum 70% dalje. Mi cemo imati 2-1, Kijev 0-3, vrlo moguce i Nanter 0-3(idu u Barsu).
Posto ovi iz administracije sajta EL nisu jos apdejtovali tabelu, kako ona sada izgleda? Verovatno ovako, bar ja pretpostavljam, tako bi trebalo:

Fener
CSKA
Barselona
MI
Kijev
Nanter

ili

Fener
CSKA
MI
Barselona
Kijev
Nanter


????
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitke na pobedi, odlicno odigrana utakmica. Vidi se da mnogo znace iskustvo i rad, ekipa je za jednu sezonu iskusnija plus je radjeno preko leta i individualno i timski bas kako valja. Mislim da ova ekipa moze jos bolje, iako je ovo veceras bili savrsenstvo.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Da Gagica treba isto pohvaliti za pravi pristup, veceras bez onih njegovih kerefeka i nepotrebnih faulova. Dobro, jedan biser je imao sa onim grcem, kao da je 40min igrao a ne 25 :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,to sam cuo - da je pola sata pre pocetka neki kreten gadjao igrace Nantere-a :banghead:banghead:banghead

koliki debil moras da budes da to uradis !?...ili to ili si cigan,trece nema :puke:puke:puke
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Da je jedan, ne bi bio problem, nego je sa svih strana letelo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Počinje Zona Press... Tegijevi osti Goran Ristanović i Veskobar!

Popcorn, Coke, enjoy!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ovo nisam ni primetio u hali - igraci i strucni stab Nantere-a aplaudirali navijacima :respect:respect:respect
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Poslednja vest. Svi osim kapitena Milosavljevića putuju autobusom u Skoplje. Milosavljević će do Skoplja trčati.

:banghead:banghead



:D

Maestralna odbrana, Gagi kapiten i moj ljubimac najbolji.. mada mora ceo tim da se pohvali.. sjajna atmosefera, odavno ovako nisam bio srecan!!! Bravo crno beli, bravo :clap

i da srecno u nedelju, jako mi je krivo sto necu moci da vas pozdravim uzivo..
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Odavno nismo nekog ovako UGAZILI od prvog do posljednjeg minuta.

Odbrana fenomenalna. Vesterman je izgledao kao Milosavljević večeras. :D Na šta je Milosavljević ličio, to već ne mogu ni da opišem. :buhaha

Publika :respect

Jako je važno da su svi momci, na čelu sa Duletom, itekako s nogama na zemlji poslije ovog. Koliko god bila sjajna, ovo je ipak samo jedna pobjeda. Napravili smo jedan korak, valjalo bi još barem 3 (4 da budemo sigurni).

Idemo dalje, nedelja će da bude vrlo zeznuta. Ispražnjeni smo, ispovređivani... Trebaće nam neki žešći X-faktor.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
20123w3.jpg


uzeo sa instagrama, neki francuski novinar, skaut jbm li ga. retvitvao ga leo.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Bravo momci, ovo je jedan od onih dana kad izvestaje sa utakmice zelis da cistas iznova i iznova.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Bravo Crno-Bela ljubavi!!!Gazili smo i gazili i gazili...:clap Brat se probudio i bio predvodnik u meni nestvarnom trpanju.Bravo Dragance,kapitenski kako i dolikuje...:respect Leo dobar,pogadjao,Bogdan se vraca,Musli imao svoju zapazenu rolu,Kinsi,Zofri svi su izgledali i odigrali fenomenalno.Francuze pojeo Pionir.Bez euforije i letenja sada.Skoplje je jako ozbiljno gostovanje.Idemo :napred Partizan
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Prema trenutnom stanju na tabeli izgleda sa smo mi treci a Barsa cetvrta. Al kako to kad je Barsa bolja od nas u medjuskoru? :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top