Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa na treningu mozda pogadja jer nema ko da ga cuva. On nije pogodio od pocetka sezone u evroligi ni jedan zicer pod pritiskom protivnika, ne racunam na +15 i -15 sto ga ukenja bez pritiska.

Ali mnogo manji je problem to sto on promasi, mnogo veci problem je njegova kurcobolja koja je primetna od pocetka sezone. Ako ne znas nista u napadu, kao sto ne znas, onda bar igraj odbranu, a ne da ga trpa ko stigne. I svaki put njemu ne odgovara neki centar. Ja sam se vec spremio i na to da ga i Sofo pretrci i zakuca mu u kontri, posto posle one bruke sa Brajantom nista vise ne moze da me iznenadi.

Posto sam citao ovde kako je on napredovao u odnosu na proslu sezonu, mene strasno zanima u kom to segmentu. Posto je u napadu nazadovao, sacuvao nikoga nije od pocetka sezone, ne bori se kao ostatak ekipe...meni stvarno nije jasno. Marko Scepovic kosarkaskog kluba.

Danas ocekujem tesku utakmicu, nesto slicno kao protiv Buducnosti.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.484
Ja mislim da će danas biti klasičan primer Duletove čuvene ,,REAKCIJE TIMA'', plus njegov povratak i da ćemo da zgazimo Krku kao nikoga do sada u Aba ligi.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
После пар недеља поново се игра у Пиониру, Дуле после пар недеља поново на клупи, биће свих врста навијача...

Само да нема умора, размонтирање би било у најави.

Било каква победа уз мало већи одмор кључног четверца је пожељна.
 

Dr.Hofmann

Guest
Covek zida fenomenalno, doduse sporije ali ja nikoga u ligi nisam video da tako lako ugura protivnika pod kos a ima mnogo naizgled snaznijih centara u Aba koji ni u snovima ne mogu tako lako da igraju ledjima.

Ja duboko verujem da bi on svoj gradjevinarski potencijal daleko bolje iskazao negde na gradilistu nego na kosarkaskom terenu, samo postoji i tu jedna osnovana bojazan da odmah nakon sto frisko sazida zid se recimo ne saplete o mistriju i fanglu i srusi minuli rad ,dok se jos nije ni osusio...

Samo mislim da gazda gradilista ne bi imao mnogo strpljenja sa njim, posto neko ko rusi i pre nego li je sagradjeno svakako nije zidar, gradjevinac nego klasicna stetocina...
 
Последња измена од уредника:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Gde god da "rastu" mislim da su od Gagica i Muslija sigurno bolji.Ako ti ne mozes da "izbunaris" centra koji je od njih dvojice bolji koji ovde vec dve godine igraju istu neigru i ne napreduju ni za milimetar onda da batalimo pos'o.Djoko Salic je za njih igracina i kad vec riknjavas izvesno u TOP 16 daj mu sansu da napreduje od njih leba nema.Isto gde da nadjes pleja boljeg od Daloa, pa nas'o si ga Gordic pa si ga pustio da ode i tako dalje...

To opravdanja da eto "ne rastu na drvecu centri ili plejevi" pa sta cemo moramo da gledamo ove ne pije vodu.Ovo je pogubno, njihov uticaj na ostatak ekipe i na rezultate i tu opravdanja nema?

Gagic je poluigrac i nije mi jasno otkud on uopste u Partizanu i na to sve ima lepu minutazu da se krevelji i pravi debilne faulove sa ucinkom nula u napadu.Musli je klasicna prevara skole kosarke iz Zeleznika.

Mi bez skoka naseg zastitnog znaka nemamo sta da trazimo ni na Jadranu a oni svojski rade na tome da nas svi nadskoce i kad dodas umor velike cetvorke 60 poena nam je premija a sa "5 napada" svakom koje dajemo primacemo po 70+ minimum?
Pa da ima toliko puno kvalitetnih centara, ne bi Raduljica paradirao po nba-u.
Činjenica da njih dvojica igraju slabo u zadnje vreme, ispod nivoa kluba kao što je Partizan, ali je isto tako istina da su njih dvojica imali veliki udeo u prošlosezonskim trofejima. Postoji jedan faktor koji se olako zapostavlja, a zove se forma. Oni mogu bolje od ovoga, i ja očekujem to od njih u nastavku sezone, ne da budu najbolji, ali Musli može sa svojih 10-15 poena i 5-7 skokova da bude veoma koristan. Što se Gagića tiče, mislim da njega jebe i pozicija 4 za koju on osim brzih nogu, nema drugih kvaliteta koji su potrebni za to mesto.
I Dule i Duda su polutreneri, samo je forum celokupno mesto da se iznese potpuna stručna opservacija.
Slažem se da moramo biti skakački dominantni, što smo i pokazali protiv igokee, gde smo ih nadskakali sa diuplo više skokova od njih. Ne treba uzimati za reper Bajern, ekipa koja je u evroligi najbolja ofanzivno skakački.

Spominje se i Lešić, a zaboravlja se da je otpao u Duletovoj selekciji, on je nešto između 4-5 kao Lovernj, a nama tako nešto sada ne treba. O ostalim dominantnim centrima u aba ligi bih voleo da se naslušam njihovih bravura. I ne zaboravite kada spomnjete Vardu, da je čovek hteo da batali košarku pre početka ove sezone, zalizanom za ljubav pomaže klincima u megi.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Може ли линк за утакмицу, немам за арену2...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.484
Naša igra sa i bez Duleta- NEBO i ZEMLJA

Lepo je videti da se lopta opet spušta dole kao u stara dobra vremena:D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Lagana pobeda.
Bez umora.
Laganica.
Bogdan i Gagi kapiten dobri.
Prvo poluvreme otpor krke.
Drugo razvaljot.
Bacanja opet katastrofa.
Drago mi je sto se Dalo vratio.
Dule da si mi ziv i zdrav.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Lepo je bilo videti Duleta opet tamo gde mu je mesto.

Igra dosta bolja nego u cetvrtak, pobedili smo nezgodnu Krku i malo razigrali ostale igrace.

Lepo vece, ponovo smo bili u Pioniru posle duzeg vremena i pobedili!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Далеко да је идеално, неке старе ствари се константно понављају, нема напретка код појединаца чак ни против Крке, али да не мрачим - победа!

Кинзи класа, Богдан одличан, Мусли пријатно изненадио.

Идемо даље, следи ЦСКА, пробати пружити достојан отпор.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Лагана победа, повратак Дулета и 5500 људи у Пиониру. Стварно сјајно.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Musli izgleda cita forum :D. Dva kucanja na mecu i uopste partija koja se meni svidjela (iako mi nije jasno zasto u drugom poluvremenu nije igrao vise). Kinzi odlican, a kapiten, iako promjenjivo, po meni bolje nego do sada.

Dobro nam dosao Dule!
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
d

Ljudi sta se desava sa Dalo-om, od onog kucanja nema ga nigde, takodje Bezbradica i Salic, nemoguce da su toliko losi da nam 6-7 igraca nose sezonu za sada.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne mogu da verujem da smo ubacili samo 11 odd 22 slobodna bacanja. Stara boljka! Sva sreća pa imamo Kinzija.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Lepa poseta i lagana pobeda :clap ! Musli prijatno iznenadio, dok Gagic i Tepic nastavljaju sa katastrofalnom igrom. Slobodna bacanja uzas. Kinzi :respect Bogdan i Kapiten na nivou !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.872
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa na treningu mozda pogadja jer nema ko da ga cuva. On nije pogodio od pocetka sezone u evroligi ni jedan zicer pod pritiskom protivnika, ne racunam na +15 i -15 sto ga ukenja bez pritiska.

Ali mnogo manji je problem to sto on promasi, mnogo veci problem je njegova kurcobolja koja je primetna od pocetka sezone. Ako ne znas nista u napadu, kao sto ne znas, onda bar igraj odbranu, a ne da ga trpa ko stigne. I svaki put njemu ne odgovara neki centar. Ja sam se vec spremio i na to da ga i Sofo pretrci i zakuca mu u kontri, posto posle one bruke sa Brajantom nista vise ne moze da me iznenadi.

Posto sam citao ovde kako je on napredovao u odnosu na proslu sezonu, mene strasno zanima u kom to segmentu. Posto je u napadu nazadovao, sacuvao nikoga nije od pocetka sezone, ne bori se kao ostatak ekipe...meni stvarno nije jasno. Marko Scepovic kosarkaskog kluba.

Danas ocekujem tesku utakmicu, nesto slicno kao protiv Buducnosti.

Брате ценим ја твоје мишљење, али ти Муслија не подносиш од почетка па ниси објективан:D
Није баш да нема ко да га чува, Гагића волели не волели, ипак је он неко "месо" у одбрани.
Што се тиче напредка, ја сам написао да је индивидуално напредовао.
Конкретно смршао је, боље кретње, за његове године јако је поправио латералне, поправио је брањење пика, најбоље брани искакањем, не прави ту непотребне фаулове, може и да зонира ако треба после пика, гради рекет телом не рукама као Гагић (фејспалм) и почео је добро да користи своје релативно ниско тежиште да угура играч у рекет. У одбрани се труди да помогне, да коригује кад може, мада то не успе увек, показује напредак.
Има мана,написали смо их сто пута, тешко је играти када покушаваш да "пребациш" противника са 2 руке јер си се навикао тако у млађим категоријама.
Он је онако већини антипатичан као појава јер изгледа флегматично, али се претерује често с његовим критикама.
Ево ја сам га опљувао нпр најсочније после оне контре Брајанта јер ми је било потпуно логично да је он онаква флегма крив, а јуче на миру одгледао снимак и сконтао да је крив ББ ( сад би Moraelyn био срећан :D) јер га је пре тројке преузео Брајант после Муслијевог офанзивног скока, оста на њему а Дилејни на Муслију, док се он радовао ( беспотребно) дебели му је истрчао иза леђа, с обзиром да је Мусли у старту имао 5,6 метара минуса нереално је да га стигне, иако Брајант изгледа као прасе лик је покретан и као млађи није играо центра. Нерадо признајем али ту је кривица пре свих Богдана.
Иначе на овој слици изгледа зајебано :D
http://static.mondo.rs/Picture/325723/jpeg/Musli-940.jpg
А најбитнија можда ствар је повреда Леа, он је одлично сарађивао с Муслијем разигравао га и отприлике од те утакмице овај је у озбиљном минусу, сада немамо буквално плеја Богдан и Тепић су збуџ варијанте и питање је како ће то изгледати надаље.
Иначе вечерас његова пристојна партија у другом пол Дуле је очито покушавао да разигра остале центре мало на силу.
Али наклон за Кинзија :respect
Какав играч, какав вољни моменат.
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Lepa utakmica, suterski povratak Gagija, cak je i Tepic pogodio tricu! Hala puna,navijanje odlicno pre svega zahvaljujuci Zabranjenima koji to ocigledno vise nisu i pesmom najavljuju skori povratak na jug!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.441
Локација
Novi Beograd
Kakva razlika u postavci igre, u petorkama. "Vratija se Šime".

E ja bih tek sada tukao Muslija, figurativno, kao vola u kupusu.
Kada te cela javnost isproziva i napljuje, onda možeš da skočiš i zakucaš, onda možeš da potrčiš u odbranu, onda možeš da zagradiš, a do tada te boli uvo. Valjda mu je došlo iz dupeta u glavu, mada je to kod njega veoma dug put izgleda.

Kinzi doktorski, kako je par puta slao po burek fintom polaska u dribling u jednu stranu, baš milina gledati.

Milenko pogodio.

Konačno malo raspoređenija minutaža, mada Lovernj opet 30.

Trebalo nam je ovo.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Брате ценим ја твоје мишљење, али ти Муслија не подносиш од почетка па ниси објективан:D

Tacnije ne podnosim ga od pocetka ove sezone.:D Posto sam bio za njegov ostanak posle solidno odigrane finalne serije i blistavih partizaj u fazi odbrane.
Kad ono, prc Milojka, covek igra duplo gore nego prosle sezone. A da nisam objektivan, verovatno nisam.

Da li je moguce da je zakucao veceras posle rolinga:prekrsti:clap. Fala kurcu vise. Cak sam imao utisak da Dule nije hteo da ga uvodi vise da ne kvari rolu iz prvog poluvremena.

Kad je krenuo Buljan da poliva po Lovernju i Gagicu mislio sam da nece na dobro da izadje, medjutim Kinsi pokidao u oba pravca i prelomio utakmicu za lagano privodjenje kraju.

Meni je fascinantno koliko se Dule i Gasic razliku u nekim banalnim stvarima. Da Dule nije Dule i da je Gasic Danilovicev ćale mislio bih da se ne podnose i da jedan drugom teraju inat. Na primer, Dalo danas krece petorku (doduse biva zamenjen posle 3 minuta i usao je tek na kraju)....Bezbradica opet na trojku, dok ga Gasic stavljao na 4. Andric obicno ne vidi teren, dok kod Gasica pocinje utakmice, da nije bila Krka u pitanju verovatno ni danas ne bi ulazio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top