Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kakve pobede.. Svaki put kroz iglene usi..
Ajd sto ne pobedjujemo sa dva tri gola razlike, ali zasto svaki put mora da platimo sa nekom povredom ili nekom kaznom kartonima?!
Ja se ne secam da li smo ove sezone jednom imali sve igrace na raspolaganju..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Tuga.
Andrija Zivkovic, Luka, reakcija Lazovica kod gola Skuletica :puke
Crnje nam se ne moze pisati.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи игра го ку*ац! Да се више не лажемо играмо као бабе! Какви су ово шутеви у завршници, пола није дошло до гола, пола је завршило преко заштитне мреже! Какав фудбал, о чему ми причамо? Играју по 10-15 година фудбал, неки и више, и не може да се баци добар пас, да се шутне на гол како треба? Мајке ми моје одавно нисам био толико разочаран. Ајд имали смо и неке шансе ал нема ко да да гол! И када има нађе се други да је дира из офсајда...
Једино позитивно 3 бода, и нада да Лукач и Лазовић нису теже повређени!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Три бода, као кућа вредна!

Очекивао сам тежу утакмицу, имали смо пар одличних шанси, гол који је поништен (хвала Квиску на снимку!), старт над Лазовићем у првом полувремену...

Картони, повреде...

Борба траје!
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bravo za pobedu, svaka cast, 3 boda su 3 boda!!!
Glodjovicu naglodjes mi se kurca, jebem ti sve! Ponisten nam je cist gol!!! Jos mnogo sudijskih odluka na nasu stetu, Lukac lezi povredjen on dozvoljava da se igra nastavi.... Sisaj ga celavi smrade ciganski!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Глођовићу, жбиру смрдљиви, фамилију ти јебем ону перфидну и безобразну!!!!!!

- играње руком њиховог играча у нападу Јавора и нема ни картона ни прекида

- поништен чист гол Лазовића, Поточане скоте лоповски http://www.youtube.com/watch?v=A-TNVJWYOr4

- недосуђивање чистог фаула с леђа у нападу, над Луком, ни фаул ни жути картон

- пуштање игре док Лукач лежи повређен

- недосуђивање жутог картона после покушаја играча Јавора да руком да гол

Ово је срамно, буду ли опет ћутали наши вајни функционери упркос победи, нека се јебу заједно с Кокезама и Ћокезама.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sta ce mo sa gol razlikom? Ako ovaj faktor bude odlucivao bilo sta jebali smo jeza u ledja..
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Majku im jebem cigansku, nemogu da verujem sta se desava, Lazovic dobija zuti karton jer nije tugovao posle gola a igrac Javora igra odbojku u sesnaestercu i - nista. I tako oko 15 situacija, cak mi se cini da je opet penal bio. Prekid prenosa je bila posebna prica:buhaha I da se najebem majke komentatoru koji se posle javlja i prvo kaze: VELIKO IZNENADJENJE :pickaciganska
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Какво суђење ћелавог циганског мајмуна, па ово нема нигде!!!

1. Чист пенал над Лазовићем

2. Кад је такође Данку поништен гол питање да ли је био офсајд, из угла оне шугаве камере ја бих рекао да су били у линији

3. Жути картон истом играчу због радовања? Па шта је радио, да није можда скинуо гаће и показао киту у камеру?

4. Намерно играње руком играча јавора без жутог картона

5. Говно не дозвољава да се изврши измена иако је очигледно да нам голман једва руку помера

Ово све онако на прву лопту, милион оних ситних фаулова на средини уопште нисам спомињао...


О игри нећу уопште, поред оваквог судијског терора ја сам презадовољан.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Pobeda se jedino pamti ostalo se zaboravlja...samo se nadam da je danko dobro jer ako je povredjen ozbiljno najebasmo
 

CureSR

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
72
Reaction score
13
... Onaj njihov ruši Luku a da lopte nije videlo, Glođavi kaže "po lopti", sakaćenje kartonima. Govnaranje se nastavlja. Sve u svemu, glavna stvar da je postignut rezultat na ivanjičkoj njivi.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Sta znam...meni igra nije bila toliko losa...uvek smo se mucili u ivanjici...ali ovoj ekipi je daleko veci problem psiha nego fudbalsko znanje...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.923
BRAVO BRE

Tresem se kao da imam groznicu, ali ovo je bilo sampionski. Sta sve mi moramo progurati da budemo sampioni ....

Rezerve iz Brisela (Brasanac i Stankovic) sve ozbiljniji, narocito Brasanac, ozbiljan fudbaler istrcava celu utakmicu, ima neku tehniku, e sad nema pracku, ali staces.

EDIT: NE DAMO TITULU BREEE!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Kao prvo, da se najebem majke sudijama zbog nedosudjenog penala, zbog nepostojeceg ofsajda pre prvog gola, zbog zutih kartona, zbog nedosudjenih slobodnih udaraca, pogotovo nad Lukom, koji je morao da bude sankcionisan zutim kartonom, a umesto toga ga je dobio Brasanac neposredno posle toga i Javor zamalo izjednacio i usput nam se zbog oranice od terena povredio golman. Dokle vise, bre??? Zaista je cudo da mi uopste i pobedjujemo, pogotovo posle onoliko neiskoriscenih sansi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dal je moguće da je prenos prekinut u 90.minutu? :banghead

Napravio bih analizu, dugo nisam, komentar o svakom igraču:

Lukač: Inteligentan i dobar golman. Nadam se da je OK
Živković: Kvalitet mu je što se ne zove Nikola Petrović (najgori golman Srbije)
Petrović: Korektan
Stanković: Siguran
Obradović: Korektan
Vulićević: Korektan
Drinčić: Stub ekipe, najbolji igrač, najstabilniji, bez kartona, fenomenalan, čovek zahvaljujući kom cigani nisu 10 razlike otišli
Brašanac: Korektan
Ilić: Počeo je da se blamira. On više nije sposoban da igra, vreme je za penziju.
Živković: Loš celog proleća. Čekaćemo mi novog Jovetića još dugo!
Škuletić: Čovek sidraš, jak ko konj, zadovljan sam s njim. Dao je i gol, ali mu je neko skinuo...
Lazović: Šta je tom čoveku u glavi? Neverovatno ponašanje, da ne kažem skandalozno. Ni igra mu nije na nivou.

Luka: Odličan igrač, jedino što ne zna da primi loptu, šutne, centrira, doda pravovremeno, inače odličan.
Ninković: Bez učinka.


Sve u svemu, pišemo 3 boda, teško gostovanje je prošlo. Nadam se da povrede nisu ozbiljne.
Ovoj ekipi fali još 3-4 ozbiljna igrača za bilo koje UEFA takmičenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top