Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta pisete vi, jel treba forum da odlucuje o ovome ili igraci?
Ne mogu da verujem.
Ako im se igra nek igraju, puna podrska i to je to!
Ako ce da se sprdaju - opet puna podrska, to je njihov posao i njihova odluka, ovo mesanje je isto kao kad bi sad meni dosao Lovernj i rekao "e brate nemoj biti picka da ne izadjes na ispit iako nisi ni 50% gradiva spremio"...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Сваки има право да размишља својом главом.
Може да буде господин,да глуми господина,да се уздиже из овог брлога,да остане нормалан.
Мада по мени нормалан може да остане само онај кога ништа незанима.

За мене ово нема никакве везе са кошарком.
И то је код мене.Можда сам изгубио осећај за нормалност али пошто живим на овој територији где ништа није нормално и не чуди.
Једноставно ово за мене је рат,ми против Шиптара.
За мене они нису цигани већ Шиптари,сваки њихов руководилац,сваки њихов играч и сваки њихов навијач у хали,а и сваки пудлицин судија.
У таквом рату где смо ми понижена страна као Јевреји,не треба погнута главе да идемо на погубљење већ борба свим средствима.
Не мора да их бијемо док леже на паркету и да се иживљавамо (то је резервисано за њих против нас) али барем можемо да их бијемо свим средствима,ЈЕР ОНИ НАС ХОЋЕ СИГУРНО.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ja ne verujem sta citam ovde...Mislite da ce tek tako moci da kradu posle svega sto se desilo u prvom mecu?

Jbt ti kao da si gledao samo utakmicu od subote, pa kradu nas na SVAKOJ utakmici i nema sta nam ne rade van terena! Pa sta se sve desavalo kad igramo protiv njihovog drugog tima, da ne pricam o derbijima... Sta sve nismo prosli i dozivjeli pa nas kradu i jebu ponovo i ponovo i ponovo.. i ti ocekujes kao sad nece jer bi bilo puno!?!?! Jos nam izbace Pavlovica da ne moze da igra, ej najboljeg igraca..

Ne treba sad pisati o tome, ali ako ovo nije Duletova odluka nego Daniloviceva, mislim da Dule nece i dogodine voditi nas Partizan.. nadam se da grijesim ali imam takav osjecaj..
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Подржавам играче, какву год одлуку да су донели. Играћемо са циганима, по њиховим правилима и усраћемо им се у живот. Јебаћемо их са све Човићем, Весном, Нешом Баксузом и америчким црвом.

Аристократија бије унапред изгубљене битке.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovaj klub je Institucija košarkaškog sporta u Evropi. Decenijama.

Ovaj klub je i ove godine tukao prvaka Evrope, kao i 4. u Evropi, a nije se obrukao ni protiv 2. a ni protiv 3. u Evropi!

U ovom klubu igraju danas, između ostalih:

- igrač koji je 10 godina proveo u NBA ligi, koji je igrao i finale te lige
- najbolji mladi igrač Evrolige 2013/14
- minimum 2 buduća NBA igrača
- tri reprezentativca pozvana za SP u Španiji

Pritom vaj klub trenira čovek čije klupske rezultate i broj stvorenih igračkih asova evropskog i svetskog kalibra niko nikada nadmašiti neće, dokle god se košarka igra u ovoj kvazi državi!

E, sad sve to stavite u kontekst poređenja svega nabrojanog i tretmana ovog kluba i pojedinaca iz tog kluba (igrača i trenera) u jezeru govana koje se zove "košarkaška liga srbije"! Govorim o tretmanu otkad je ovo sranje počelo, od 1. kola, a ne od subote!!! :puke :puke :puke

Da im jebem ja majku svima u ovom ciganluku od države!!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja cu se i dalje nadati da je ovo samo formalno "igranje".
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Kakvu podrsku molim te, nama je zabranjeno prisustvo publike na dve utakmice. Bojim se da cemo mi biti zgazeni a samim nasim igranjem u ovom sugavom cirkusu dali smo im legitimitet. Najgora moguca odluka, ali posle onog vracanja posle izlaska i igranja 3 na 5 nisam nista bolje ni ocekivao..
I treba da nas jebu..

Нисам мислио на присуство у хали, него да се не замера момцима ако су одлучили да играју.

Видећемо да ли ћеш и даље мислити да ће бити згажени кад Богдан "заради" 4 личне до полувремена.
Брутално смо покрадени као домаћини пред 3000 својих навијача, а ти очекујеш сада да их згазимо?!
Ок, да смо комплетни и да суде стране судије, можемо их добити и да се игра у рупи пред 50000 њихових људи, али ниједно ни друго сада није случај.

Чекам да видим да ли ћемо се званично огласити, па да напушим курцем онога ко је дао легитимитет говнима да нас покраду до краја и ко је послао наш тим на ново иживљавање секташа и судија.
Не треба нама нико около да нас буши, такви су нам на челу клуба.

Капирам шта хоћеш да кажеш, али искрено ја њима ни један једини поен не бих поклонио без борбе. Под ''гажењем'' нисам мислио на буквално разваљивање од 20 разлике, био бих задовољан и са 5 рецимо. :)
Мислим да Дуле нема шансе да изгуби ову утакмицу.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Sta je tu je izgleda da cemo igrati, nase je samo da pruzimo podrsku timu.Ko zna koje su igre bile u pozadini, samo oni znaju, ne bi me cudilo da je licno pickousti urgirao da se igra.Ocekujem kradju, Bogdana i Bertu odma seku sa licnim i cao...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Mislio sam da ne pišem ništa, jer ništa pametno nemam da kažem.

Situacija je, u neku ruku, veoma jednostavna. Kao i u životu, poštovan si onoliko, koliko sam sebe poštuješ i koliko ne daš na sebe. Prosto - jednostavno.
Međutim, ima ona narodna: "Na kilavog i zec diže nogu da piša".

Mi smo kardinalnu grešku napravili još prošle godine u Kragujevcu, kada smo pristali da igramo dva dana. Neko je pogrešno procenio, na osnovu igračkog kadra, trenutne forme, stanja u ekipi, da možemo da ih dobijemo.
I nismo ih dobili.
Mi smo, u ovom trenutku, dva puta slabiji nego lane, a oni, u najmanju ruku isti, ako ne i bolji.

"Realnost nije briga na koju se obaziremo" ali mislim da grešimo.

P.S.
Najteže mi pada kurčenje mediokriteta, što stručnih, što ljudskih, iz njihovog tabora (da ne kažem obora).
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
KKP

Ako su igraci i strucni stab odlucili da se igra nema price.
Njima je najteze, oni najvise trpe ovu nepravdu i na njima je da donesu odluku.
A na nama je da damo maksimalnu podrsku i pritiskom sa tribina (kojeg nije bilo na prvoj utakmici) pomognemo timu da pruzi najbolju igru.
Jebati im majku kao u Zelezniku.

*Ako neko ima kartu za vcrs neka se javi na PM !!!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ne treba sad pisati o tome, ali ako ovo nije Duletova odluka nego Daniloviceva, mislim da Dule nece i dogodine voditi nas Partizan.. nadam se da grijesim ali imam takav osjecaj..

Ја имам осећај да је ово слање у кланицу последња одлука коју је садашњи председник донео, и имам осећај да убудуће више неће бити на челу КК Партизан.
Не знам шта је у питању, али евидентно је да га ове сезоне заболе курац за клуб, да ли се сморио или га пичкоусти због нечега држи за јаја не знам, нити ме интересује, али је кристално јасно да ништа не чини да заштити свој клуб, свог тренера, своје играче.

Дулету свака част што је и ово прогутао, само он зна шта га чека вечерас и само он зна како је ићи у битке без подршке чела клуба, што се дешава већ дуго.
Дуле не дај се, чувај здравље, требаш нам још много.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nevidjena glupost bi bilo igranje... Igras nesto sto ti nece dozvoliti da pobedis, pa makar i glave padale zbog toga... Ovde nema instanci za zalbu kada ti je pickousti bolesnik i njegova bulumenta i sudija i dzelat... Cuj, izneti dokaze... Jedino upravi vodovoda da se zalimo...Treba da parafraziramo Savu kikindskog : Zbogom smrdijo, na kurac te nabijem

Da uradimo ono ubacivanje lopte u svoj kos ta slika bi obisla svet, i to bi mozda i moglo da ima efekta, taj vid protesta, a da cutke trpis da te neko krade i svojim igranjem dajes legitimitet toj kradji je besmisleno... Kao da ce se za 10 godina iko secati kradje u fudbalu ove godine i penala po utakmici za cigane... Mi smo odigrali do kraja ligu, a eto, danas FIFA objavila da medju namestenim utakmicama se nigde ne spominje JSL... Znaci mozemo samo da se jebemo, a da smo posle Vojvodine prestali da igramo izbila bi scena koja bi i presla granice smrdljive smrdije... Takva je situacija i ovde... Ciganska maloumnicka medijska masina ce ovo da prikaze jednako maloumnom stanovnistvu kao veliku pobedu, kao pobedu protiv tiranina Vujosevica koji unistava srBsku kosarku, a da ce sada da je podignu an neke nove visine kada je FMP sampion, jer jbg, kada imas Amerikance, Slovence, Ukrajnice, Crnogorce i kamaru 30+ Srba, to je buducnost srBske kosarke...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
SRAM TE BILO!



Ovo nema veze sa pobedom, meni ta pobeda ne treba. Ovo je pitanje časti i morala.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
E kakvi ste ljudi ?

Ko može da spreči Duleta u odluci da igra ili ne igra ?

Zna on sam šta je najbolje !

Šta god udluče i šta god urade ,od nas moraju da imaju samo punu podršku !!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Играче максимално уважавам, али та прича да су играчи одлучили да се игра је за малу децу.

Али узмимо за претпоставку да су баш играчи донели одлуку. Какав је онда то клуб у којем се играчима оставља да доносе такве одлуке?

Жао ми је играча што ће опет доживети иживљавање помахнитале лоповске машинерије, оличене у руководству ФМП-а и у руководству лиге и судијске организације.

А о озбиљности нашег клуба не бих, довољно сам писао па испао будала и мрзитељ.

Сада нека полусвет и цигански популистички медиокритети наставе да испирају уста с нама, имају пуно право. Нека опет југословенчина Драган Капичић објашњава Богдановићу како је затрован и како дрес Србије мора да му буде светиња. Боље и не заслужујемо.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
nemojete ljudi ne gresite dusu (ovaj put)... predsednik nije nista odlucio !!!

rekli smo da cemo biti uz klub ma kakva odluka bila...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ako su stvarno odlučili da igramo, sad je gotovo, nema više nazad! Dajte da budemo uz momke. Koliko god da im je teško, oni nemaju čega da se stide i plaše. Pokazali su zube, potukli su se, igrali 3 na 5! Od toga nema gore. Cigani jesu pobedili, ali ako u bilo kojem od njihovih igrača ima 1 promil ljudskosti (promil je hiljaditi deo celine), biće ih sramota da pogledaju bilo koga od naših igrača u oči večeras.

Zato momci, JUNACI, samo hrabro večeras. Mi smo avangarda, mi vam nećemo zameriti ako izgubite. Mi vam nećemo zameriti ako ne uzmete titulu. Mi vas razumemo i zajedno smo u ovome! NAPRED PARTIZAN!!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mi smo tu da podržimo svaku odluku Duleta i igrača !
Ovaj put, Saša Danilović je postupio ispravno. Nije se mešao, jer nije ni imao moralno pravo da se meša.
Igrači se muče, treniraju do poslednje kapi znoja, od avgusta. Sve vreme su ponižavani, nipodaštavani. Nisu plaćeni. Da sam na Duletovom mestu, ni ja ne bih imao srca da ih odbijem.
Napred Partizan! Dule će večeras dobiti utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top