Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
http://www.transfermarkt.de/pfk-ludogorets-razgrad/startseite/verein/31614

Ima tu svega, camuga, bugara, juznoamerikanaca, po meni oni su jos jaci nego prosle godine. Budite ubedjeni da njihov gazda nije oslabio ekipu, taj je jos prosle godine ciljao LS, sad mu se sve otvara zato sto su nabili koeficijent da budu povlasteni. Slabiji nego prosle godine sigurno nisu. Da smo makar dobili prvu kod kuce da odigramo..
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Odlično, samo da nije Sparta. Prvo odraditi posao sa Faranima i onda sve snage preusmeriti na ove dilere.

Revanš prošle godine sa njima u BG je bio skroz korektan, "samo" što nismo uvaljali gol, dok smo tamo na početničke greške primili dva gola. I bez obzira na takve greške, imali smo lep rezultat za revanš.

Treba odigrati koncentrisano protiv ovih, svih 180 min. Ne praviti početničke greške, disciplinovano, a motivacije neće nedostajati. Nadam se prolasku u sledeću rundu i vraćanju dugova od prošle godine.

:napred Partizan
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ми смо и у Бугарској пре годину дана повели, имали игру и онда примили два идиотска гола. У Београду су нас победили из непостојећег пенала у 90. минуту. Тај пораз је био више последица наших глупости него њиховог умећа, мада су у реваншу Бугари били организованији. Осим тога, тај наш тим је сада јачи за Дринчића, Лазовића и Вулићевића. ОК, ту су и Трајковић и Шкулетић, али прва тројица доносе разлику.

Све је могуће, не видим разлог за бедачење и тотални песимизам.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Mnogi ovde misle da je taj Ludogorec isti onaj iz jula prosle godine. Ljudi, oni su kroz ovih 12 meseci stekli i iskustvo i samopouzdanje, neko ko osvoji 16 bodova u LE ne moze biti isti tim kao na pocetku kvalifikacija. Kad smo mi igrali sa njima, oni su jos bili nepoznanica i nisu bili uigrani, dovoljno je i da pogledate link od Maidrosa, ispod 4 komada oni ne staju, nije to taj Ludogorec iz 2013..
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
izaberi_partizan_com.jpg



Kad je žreb za plej-of Lige Evrope?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ovo se slazem da smo prosle godine mogli da ih prodjemo i da smo zahvaljujuci nasim glupostima ispali. Mene plase njihovi rezultati kasnije razbili su Dinamo i PSV bili ... ne znam kakvu imaju ekipu ove sezone ali obzirom da je bilo izmedju Sparte i lude sume dobro smo prosli.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Isterali Lacio u 1/16 LE posle ispali od Valensije, nabili PSV kuci 2:0, Dinamo odradili rutinski , kakav taj Ludogorec oni su tu bili malo stidljiviji tek pocinjali pa respektovali nas malo, posle su eksplodirali...to je kolonija raznih Brazilaca, Abalo Spanac, Slovenac Bezjak spic, dva holandska mlada reprezentativca MisIdjan i Lumu stigli iz Viljema II ne znam na cemu baziramo optimizam....po principu jebiga mogu da se pobede ...mogu ali za to ce nam trebati cudo da dignemo formu i poludimo, ne znam kako nama kreira dete od 17 godina?
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
De ohladite malo. Četri na prijateljskim, protiv ko zna kakvih postava i četri Dudelanžu...Boli me tukson! Znam kako i sa kakvom ekipom smo igrali protiv njih prošle godine. Pa njih su vile pronosale tri puta u dvije utakmice lani!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Cemu cudjenje sto nam se igraci utronjaju, kad imamo navijace koji se odmah predaju i pisu '' Putuj Evropo''...


Znamo ih od prosle godine. Oni jos jaci, mi jaci...borba pa sta bude!!!

Jeste neki, kukavicni..
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
De ohladite malo. Četri na prijateljskim, protiv ko zna kakvih postava i četri Dudelanžu...Boli me tukson! Znam kako i sa kakvom ekipom smo igrali protiv njih prošle godine. Pa njih su vile pronosale tri puta u dvije utakmice lani!
U pravu si brate,na forumu sve veliki i vajni strucnjaci,cudim se kako niko nema neki angazman!
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
stoji da su se pojacali i da su uigraniji i na konto prosle sezone puni samopouzdanja ali mislim da smo mi malko jaci pogotovo ako se ilic pokaze kao ivanov , jer prosle sezone portiv njih mi nismo imali u prvoj mitrovica, volkova u obe utakmice, ivanov je igrao preko one stvari a i stojke koga pominjete je igrao tek od tuna... dakle golman isti sa malo vise samopouzdanja posle odigrane polusezone i dobrog derbija, stoperski tandem nov ( sad da li je to bolje ili losije ne znam ) bekovi 50% bolji nego prosle sezone, drincic i brasanac po meni bolji od jojica i s markovica ( zato sto markovicevo igranje i njegove greske ne bi mogao da pokrpi ni xavi ili makelele iz najboljih dana ), sale doduse stariji i umorniji tu je mozda minus zile godinu dana stariji ( tu je plus ), lazovic klasa za umisljenu zvezdu i skuletic( ili neki novi napadac ako stigne ) losiji od mitra koga smo imali jednu utakmicu ali bolji od kojica ili ko je vec igrao spica u prvoj... rekao bih da smo jaci nego prosle sezone ( sto i nije nesto preterano tesko ostvariti ) i da ako su bugari trebali prosle sezone da se sutaju u dupe sto su u moru favorita dobili nas onakve ove godine od ovih 5 nepovlastenih gde smo i mi bili sigurno smo najgora varijanta... i zato - AJDE DA DAMO GOL TIM CIGANIMA PA DA SKIDAJU GACE !!! :pfc::pfc:
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
U pravu si brate,na forumu sve veliki i vajni strucnjaci,cudim se kako niko nema neki angazman!

Sto bi reko strateg Zivadinovic, "ne daju menadzeriii" :D Ne treba se pozdraviti sa Evropom, ali reci kako smo dobro prosli nema smisla. To se jedino moglo reci, da smo dobili Serif ili BATE, ovo ostalo je sve iznad naseg kvaliteta, barem po meni. E sad, ne pobedjuje uvek kvalitetniji.. :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Izbegli smo Dinamo,Salcburg,Spartu,Celtik, al nam zato upadoše Bugari , koga god da smo izvukli od svih naših potencijalnih rivala protiv nikoga nebi bili favoriti, tako nismo favoriti ni protiv Bugara, daleko od toga.

Drugim rečima jebali smo ježa u leđa.

Ne dajem nam ni 10% šanse za prolaz.


Interesantna logika je ovde prisutna, klub nam iz dana u dan sve više propada, izjedaju ga iznutra raznorazni parazitii nametljivci, kvalitetom smo iz godine u godinu sve gori i gori, mentalitet naših igrača je odvratan, i mi smo kao neki optimisti.

Pa poderaće nas Bugari kao krme (ne ti kolega amerikanac) masnu vreću, nažalost, jel spreman neko da se opkladi?


Pa ja vama kažem da bi poraz možda doneo više koristi nego štete, ako je to uslov da se otera bagra iz uprave, šta nama donosi eventualni boravak u nekoj od grupnih faza jevropskih liga, donosi nam produženi boravak za Đuru i ekipu u Partizanu i dodatnu mogućnost da se nafatiraju.

Mi smo kao bolesnik koji je na aparatima,prolaz dalje u evropi bi dodao malo kiseonika u našu (đurinu ) bocu, ja sam mišljenja da je bolje da pacijent umre pa da se krene ispočetka, pa da vidimo može li se šta bolje ili ne.
 
Последња измена од уредника:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
nisu menjali sastav od prosle godine, samo su se pojacali, a glavni igraci igraju tu vec 2-3 god, tako da su tvrd orah bas zbog toga sto su dugo zajedno, i imaju brze igrace sto nasoj odbrani ne odgovara, a ni vezni nasi nemaju tu agresivnost...
jaci su nema sta, nasa taktika treba da bude jaka odbrana pa sta bude...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top