Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Evo red voznje sa datumom

18. septembar Partizan– Totenhem
2. oktobar Asteras – Partizan
23. oktobar Partizan – Bešiktaš
6. novembar Bešiktaš – Partizan
27. novembar Totenhem – Partizan
11. decembar Paartizan – Asteras
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Наш циљ је остварен, ван свих мојих очекивања (кад се узме у обзир у каквом нам је стању клуб).

Жреб ко жреб, увек може и горе и боље, сад није ни битно.

Јаки противници, надам се да се нећемо обрукати.
Момцима и Марку све најбоље, пуно среше, требаће нам.


Надам се да ћемо се појачати.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Još jednom bravo momci za ulazak u LE! :clap

Svejedno mi je u kojoj smo grupi važno da odemo malo iz ove Balkanske koride i igramo sa pravim klubovima! :napred Partizan
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да ли би испали у слабијој или јачој групи не знам, али ово је група за нас! Ако ћемо да играмо, дај брате неке да се кољемо са њима к'о што су ови, па и ако испаднеш да не буде срамота! ЈНА има да гори, каква ће то лудница да буде!!!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Vec vidim 0-2 15.minut Adebajor I Cadli I Crno-Beli uzvracaju udarac , poluvreme 2-2 .

Ziveli
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne svidja mi se bas raspored utakmica, pogoto jer prvu igramo kuci protiv najjace ekipe i onda na strani protiv najlosije (na papiru)...i kada startujes verovatno sa 2 poraza onda je tesko ocekivati da napravimo koji bod....bolje bi bilo da igramo prvo kolo kuci protiv grka ali jbg. ne mozemo sve :D

Sada imamo eto taj luksuz problem da kenjamo cak i o rasporedu...jbg moze nam se...neko nagovara neke igrace da ipak zaigraju a neko se bavi sa rasporedom utakmica u evropi :D :D :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobar marketinški potez ova prva utakmica sa Totenhemom.
Pun stadion, navijanje ,atmosfera u gradu punom pijanih Engleza ...


Ja sam zadovoljan . Vidim neki tuguju za nekom drugom grupom ,ali ljudi,ja stvarno ne vidim grupu gde bi mi prošli !

Opustite se i uživajte ,jer JESEN MIRIŠE NA PARTIZAN !!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne znam zasto ste toliki pesimisti... Ja sam veci optimista sad da ce mo proci grupe nego da smo neke jadne protivnike izvukli... Ajde se opkladimo da prolazimo grupe 1000%
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ne svidja mi se raspored jer cemo do gostovanja u londonu imati 0 ili 1 skupljen poen a samim tim mnogo manju euforiju a i grobara koji su voljni da putuju u eng..

Steta..mogla je to biti invazija grobara na ostrvo.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Naš će Voja na Adebajora :D :D

Sjajan raspored. Prezadovoljan grupom. Kakvi kurci Kopenhageni i Fiorentine. Znači i ako popušimo, popušili smo od ozbiljnih ekipa. Jebote Saša Marković i Luka će moći da kažu da su igrali na White Hart Lane-u :D

Dva puta će sigurno biti pun stadion, makar preko 25.000 ako ništa drugo, al zato protiv Grka će biti 5.000 :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma kakva invazija ?

Da smo u šengenu bila bi ,pošto povratna za London košta oko 100 evrića i karta oko20-30 ,plus klopa i piće ,znači moglo bi da se prodje sa 200 evra , ali nama za Englesku treba viza koja košta 160 evra i to je pitanje da li ćeš je dobiti .

Što se tiče navijačke strane opet nismo imali sreće, kao i poslednji put .

Istanbul 1 100 km , Tripolis 1 200 km ,London daleko u pm (čitaj viza)

Eventualno neki low cost za Istanbul .
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Gostovanje u Londonu se ne propusta zbog Partizanove snage, ili stanja na tabeli, jedino ako ta viza zajebe, moze se ocekivati da kop ne bude krcat. Plus Biki, Sneki shopping ekipa. Dobro za sve grobarske ekipe, da imaju vremena da se organizuju za taj put, da igramo tamo prvu, bilo bi teze.
A i moramo da budmeo optimisti, makar do trenutka kad shvatimo da nema druge nego da budemo pesimisti, prve 3 utakmice su nam sansa da se ukljucimo u trku za prva 2 mesta..tu se sve resava, dve kod kuce i gostovanje najslabijem timu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Odličan raspored. Pun stadion i zagarantovan spektakl.
Rezultatom se ne treba opterećivati, neka se momci bore, pa šta bude.
U svakoj grupi bi bili autsajderi.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Meni je ovo odlicna grupa. Realno, Englezi i Turci mogu da nas napune, Grke ne poznajem ali i oni mogu verovatno lako da nas pobede. Isto tako ocekujem da nekog dobro sapletemo, a negde otkinemo bodic. Svaki bod je uspeh, moja nadanja su tri, a ocekivanja nula. I da, bas volim sto je prva u Bg sa najzvucnijim protivnikom. U stvari, raspored je sjajan! Dva domacinstva po nekom kijametu i nasem cuvenom terenu, svasta iz toga moze da se izrodi. Sta god da bude, pritska i moranja nemamo, niti sme da ga bude. Nek izadjemo da igramo za gol vise, pa bolje da pucamo sa 4-5 razlike od ovih, nego da nam zapala ona grupa gde su Dinamo Kijev, Steaua i Olborg i da prodjemo isto. Mi smo u nasoj grupi nepoznanica, rezultati i rezultatski preokreti u proteklim kvalifikacijama stvaraju od nas faktor iznenadjenja. Tu je i odredjena tezina imena koju nas klub jos uvek poseduje, ponajpre zbog Jovete, Markeca, Nastasica i donekle Savica i Tosica i narocite aktuelnosti na ostrvu poslednjih godina (gde se o pomenutima vise pise nego u srBskim medijima), dolazimo do situacije da nas protivnici vise respektuju, nego mi sami sebe. To bi moglo fino da se iskoristi. Jos kad bi se imalo cime... Ovako, strepimo da pored Drincica, do kraja prelaznog roka vesela samoupravna druzina ne udomi jos kog naseg momka.
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Ja se izvinjavam na oftopiku,ali niti mogu kome poslati PM,niti mogu pisati na temi 'pitanja' niti ima ikakvog kontakta...

Kopirajte ovo dje treba,ili mi odgovorite preko privatne pa brisite,pojma nemam...

Interesuje me moze li forum na tapatolk da se doda i kako?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Da ocerupamo pevce za pocetak:D.Bice pravi spektakl 18. septembra.Od Arsenala do sada nismo imali jacu tekmuZa gostovanje u Londonu tesko zbog vize,ali zato se moze do Grcke pa makar se krenulo i 2 dana pre meca.Sa bracom iz PAOK-a napravicemo atmosferu kao da smo domacini.Tu nam je najbitnije da ne izgubimo da bi docekali Turke u takmicarskoj atmosferi i jos jednom spektaklu.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Realno gledano nemamo mi sta da trazimo u ovoj grupi, ali lopta je okrugla i imamo pravo na nadu.

U ovakvim grupama uz malo srece neke sitnice mogu da odluce, medjutim ovaj put nam je sreca okrenula ledja, raspored odigravanja meceva nam ne ide na ruku, prvu kuci protiv najjace ekipe grupe, to je najgori moguci scenario, oni ce svakako zeleti da sto bolje zapocnu takmicenje, plus im na ruku ide i njihovo prvenstvo, gde pre i posle nas imaju dve relativno lakse utakmice, obe na svom terenu.

Druga utakmica, gostovanje najslabijoj ekipi u grupi, ali opet taj mec ce mnogo zavisiti od ishoda onog prvog, a prvi je kao sto sam gore naveo, mnogo tezak.

Bojim se da se sve resava u prvom mecu protiv najjaceg protivnika, tad cemo videti onop sto se kaze dal ans oce i dalje ili je ovo bio max od ove ekipe, ako se izvuce bod ili nekim cudom pobedi kasnije je sve moguce, ako se izgubi sto je dosta verovatno, tesko cemo uzeti ijedan bod do poslednjeg kola.

Udjoh i ja malo na ovaj forum Spursa, nije bas da nas se plase, vec samo nisu sigurni da li bi drugi tim mogao da odradi te meceve, ali ipak najjaci utisak mi je PartizanFan, ne znam dal je neko sa ovog foruma, ali kad sam procitao idioti iz uprave, zavrnuo sam se
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top