Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Tosa demantovao za novosti da je bilo price sa Bo
To znaci da mozemo da se nadamo
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo sta je Tosa vragolan rekao u vezi Boa, bar malo da nam se vrati osmeh posle one sumorne povrede Vulicevica. Meni ovo uliva neku nadu, nikad Tosa ovako nesto nije izjavio, ovo "a da li cemo, videcemo".
MEKEJLEB

TODORIĆ ne krije ono što se vidi iz aviona - Partizanu nedostaje plejmejker, vođa na terenu, neko ko može da „stane na loptu“ kada kola krenu nizbrdo. Sve te kvalitete poseduje Lester Bo Mekejleb, pride nema posao i poznaje sistem šampiona kao nekadašnji član.
- Od meča sa Olimpijom ne prestaje da mi zvoni telefon i svi me pitaju za Mekejleba. Ma, nismo pričali ni sa njim, ni sa njegovim agentom, a da li ćemo, ne znam, videćemo - kaže Todorić.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sutra će mnogo toga biti poznato. Do kraja ove nedelje ćemo znati bukvalno sve. Gde smo i ko smo ove sezone!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Moj zemljak Crni Makedonac ceka ko zapeta puska da mu jedan bar od 2-3 lika sto su u prici kaze upadaj.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kalpeper na listi želja Partizana

Posle neuspele epizode u Kini, Kalpeper se vraća u Evropu, a Partizanu je potreban plej

14138891857368.jpg


Šampion Srbije nastavlja potragu za pojačanjem na poziciji plejmejkera, a izbor bi mogao da padne na Rendija Kalpepera. Iako su navijači Partizana priželjkivali Boa Mekejleba, od toga očigledno neće biti ništa, pa su se crno-beli okrenuli drugim rešenjima.

Kalpeper je bio interesantan Partizanu i pre dve godine, kada su crno-beli tražili zamenu za Torija Tomasa. Tada im se putevi nisu ukrstili, ali sada postoji šansa da se to zaista i dogodi.

Kalpeper nedavno nije prošao probu u kineskim Đilin Tajgersima, pa se ponovo okrenuo pronalaženju angažmana na Starom kontinentu. Trener Partizana Duško Vujošević već je najavio dolazak stranca, ostaje da se vidi da li će se interesi kluba i igrača poklopiti.

Poslednji klub za koji je Kalpeper nastupao bio je libanski Sažes iz Bejruta, a pre toga bio je član ruskog tima Krasni Oktobar i ukrajinskog Zaporožja.

Kalpeper ima 25 godina, studirao je na Univerzitetu Teksas El Paso, gde je u poslednjoj sezoni prosečno ubacivao 19 poena po utakmici.Crno-beli u ovom trenutku na poziciji organizatora igre imaju mladog Francuza Borisa Daloa i Milenka Tepića kojem to, ipak, nije prirodna i pozicija u kojoj se najbolje snalazi,

Partizan je krajem prošle nedelje doveo i Milana Mačvana koji bi trebalo da debituje sutra protiv turskog Banvita u drugom kolu Evrokupa.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3iLqZK_lj10

( Mozzart sport )
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
po ovom klipu sto su kacili,ovaj mali crnja zna samo da kuca :)

mada videcemo da li zna nesto kada/ako dodje,na klipovima je i miljkon profesionalni fudbaler.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ja se, nakon vasih prica ovde, mada svestan potpune nelogicnosti tog transfera, i dalje nadam Lesteru..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Povodom transfera Bo MecCeleb u Partizan za zurnal oglasio se i nas predednik koj je demantovao bilo kakve pregovore oko prelaska.Ko je sledeci.......
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ima jedna reklama za "Eva"sardine,ide ovako:

"Ljudi ljudi vratija se Shime(u nasem slucaju javija se),i doneo frishku ribu.Aj da vidimo kakvu ce ribu doneti PSD.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ne znam koliko je skup i u kakvom je stanju taj igrac, ali po meni nama i treba ovakav divljak kao sto je Kalpeper, da trgne malo ekipu iz letargije. Dosta mi je vise pozicionih napada, hocu akciju :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sad mi reče drugar da bi mogli večeras ili sutra da dobijemo pojačanje,međutim kada mi je rekao o kome se radi........neznam ni sam da li da poverujem i 1%,belac u Evropi igrao na poziviji pleja a u najjačoj ligi na poz. beka.Ali mi deluje nerealno,mada me dosad nije zeznuo pošto mi je za Mačvana rekao dan ranije nego što je došao.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne znam koliko je skup i u kakvom je stanju taj igrac, ali po meni nama i treba ovakav divljak kao sto je Kalpeper, da trgne malo ekipu iz letargije. Dosta mi je vise pozicionih napada, hocu akciju :D

Skup je 140 hiljada evra do kraja sezone. Odnosno jeftin je 140 hiljada, bolje reći.
Ovakve igrače Dule nikada nije gotivio. Jedino što je polivalentan, može i pleja i četvorku da igra:). Sa 183 cm i ovim odrazom, može da zameni Makija tih 3-4 minuta dok Maki bude odmarao. U svakom slučaju može bolje da skoči i zagradi od Luke Bogdanovića :)
Drago mi je i da se Mitsko biće Predrag Saša Danilović pojavio. Čim je dao intervju, on ipak, tamo negde daleko, postoji.
Inače taj belac :) bi bio apgrejd Milenka Tepića. Ništa spektakularno, Teparu već imamo. Nama treba plej koji ume brzo da trči, probija odbranu i polaže.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Da nije jebavao neku teniserku?? :D :D :D

Sa Mačvanom, Lesterom? i Sašom(sad ili na proleće) kao i oporavljenim Draganom ova ekipa se potpuno menja, jes da nisam izmislio toplu vodu al tako je...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top