Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.879
Локација
Beograd
iznabadabadaj

Presrecite mailove,postu,faksove,molite se da Sasi ne stigne nepristojna ponuda iz proklete Kine sledece dve nedelje
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
alo cajnezeri zavrsavajte ovaj most u borca-zemun zajebite me sa vasim basketom i ligom :) mozda idem u off ali juce da ne videh PSD-a rodjenim ocima kako placa gorivo ispred mene na NIS-ovoj pumpi ne bi verovao da postoji i dalje…
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ziv je...:-D Dodje i jednom-dva puta nedeljno i na posao...na sat-dva..da ne poverujes..:-D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da nije jebavao neku teniserku?? :D :D :D

STIŽE NAM ENDI RODIK?!!! :D

Kad reče plej bijelac, prvo što pomislih je Jaka Lakovič, al' on nije igrao u NBA. Možda je onaj drugi slovenac, što se ranije dovodio u vezu sa KKP.
Hijaooo, kad bi nam se pridružio još i Sale (i možda kakav crnjo), uh.. ne smijem ni da pomislim.

Mada, treba držati "četvere oči" otvorene, pogotovo što aškalije najavljuju još jedno jako pojačanje na četvorci. Time bi ponovo imali dosta dužu klupu od nas, dok bi mi imali boljeg stratega na klupi. Biće interesantno.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma jeste sigurno, ako nije Endi Rodik. Onda je taj drugi Slovenac. Što je igrao za one žutaće, po tim Amerikama. Za one u iritantnim žuto-ljubičastim dresovima. Divac je igrao za njih. Mada, ja ne bih rekao da je Slovenac, pre Crnogorac iz Slovenije.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ovo pocinje da lici na diskusiju oko dolaska Krespa i on cije ime necu da pominjem u FKP od pre neku godinu :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Daj ljudi uozbiljite se...

Jel shvatate koliko nas potrci na temu kad vidi nove poruke a vi prosipate doskocice i sve vrca od sale...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
150 dinara nafta. Još ako vozi traktor ili kamionet, znaš li ti koliko TAM troši ?
I ko zna koji automobil vozi Mekaleb, koji Rendi, a koji ovaj Slovenac.
I o tome treba razmišljati, da se izabere najracionalnije rešenje .
Plus, što Bo može direkt sa splava na ove treninge u sedam ujutru, i posle kao čovek na spavanje. Da li Slovenac može da izdrži na splavu do sedam ujutru ? Teško! Spava kao beba, pa posle da ga Toša zove telefonom i troši kredit. Još ako Telekom ne obnovi ugovor, znaš li ti Oki pošto su impulsi za telefon ?
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Jbg,ima se-može se:D,a i registraciju u kešu.Ma baja bre.....
Ma opušteno Oki,malo šale nije na izmet.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Šta me briga, nek komuniciraju tam-tam bubnjevima ko Zagor.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Mislim da j3 jedina lepa stvar u svom ovom iscekivanju cinjenica da imamo sta da i_cekujemo.. koliko ja vidim neko ce sigurno doci.. jbg sad ostaje ona prica 'ocemo li ili necemo da pogodimo sa igracem'..

ovo sve u slucaju da se ispostavi da od Lestera n3ma nista, jer ako on ipak dodje onda odmah znamo da nismo pogresili!
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
slovenac (belac jelte) koji je onomad taslacio teniserku je cista dezinformacija… znam coveka privatno veliki je partizanovac ali mislim da dule nema neko visoko misljenje o njemu (makar iz njegove price) nikakav kontakt sa nama nije postojao inace covek pregovara sa euroligasem trenutno….
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Samo se vi zezajte kada se zavrsi Liga sampiona pa kad krene da radi sekirce bice veselo:D

Bitno je samo da do kraja nedelje stigne to pojacanje da bi se kroz lakse utakmice koje slede uigrao sto vise. A onda od decembra polako krece naplata dugova.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nije mi jasno da igrač kakav je Mekejleb, bude slobodan? Ko zna koliko je love zaradjivao po Evropi nakon odlaska iz Partizana! Nekako mi logika i zdrav razum ne dozvoljavaju da se pomenutom igraču nadam! Jer ako je on odlične partije pružao u finansijski mnogo jakim klubovima, po kojoj onda logici on figurira kao naše pojačanje? A znamo svi da nam klub duguje i Bogu i narodu i da nemamo para. A i da imamo odakle nam? :confused
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Bo je primio dosta nasih (nocnih) osobina koje su mu se usladile pa ga sad boli uvo da se lomi za neki relativno mali kes za EL nivo.

Da je 100% posvecen sportu mogao bi da bira klub od Barse do bilo kojih Grka.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Moj zemljak Crni Makedonac ceka ko zapeta puska da mu jedan bar od 2-3 lika sto su u prici kaze upadaj.

Da, 2 su kandidata, Bo nije medju njima, imaju rok do ujutru da se izjasne, eventualno cetvrtak ujutru...
To je trenutna situacija..
nase je da podrzimo klub danas, pobede nam trebaju jer lece rane...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top